Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.782
|
čitano: 1.067.687
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Markić7 kaže...
Ako ti daju redmi note 5 sa 400mah onda ne uzimaj, to jedva sat vremena drzi.
Redmi note 5 sa 4000mah je ipak bolja opcija, drzi cak dva dana, prijateljica ima redmi note 4 uako ga slabo koristi ona ga razvuče na 4 dana :)

 Pa normalno da neće uzeti nešto što ne postoji. 

13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ponosni vlasnik Mi8 SE. Ako vas kaj zanima OVDJE sam napravio mali ostvrt na mobitel :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Neće valjda maknuti keramiku kao default opciju 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
I eto. Mob proradio sam od sebe. Stajao par dana prazan.
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Nakon jučerašnje nadogradnje na MIUI Global 9.6 (9.6.1.0, OREO) probam opet instalirati PBZ wave2pay i gle čuda, radi. :) To je jedna od stvari oko kojih sam se lomio da li će mi idući mobitel biti Xiaomi, do sada mi na Mi5 nije radila ta aplikacija - nesigurno okruženje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo došlo je vrijeme za obnovu drona i odlučio sam se za Xiaomi Mi Drone 4K. Pokušavam kupit preko eudirect webshopa, no baca mi neki error PayPal. Zna netko još neki shop, a da ima skladište u EU?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima netko informacija kada bi se trebao otvoriti Mi Shop u Osijeku?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

to ce biti servis, a ne shop. Shop bi trebao biti u Zagrebu negdje.

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mi8... kad će više globalni ROM... šta se čeka?

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.7.2018 12:48 (display name ivo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

problemi sa Face unlockom. Bit ce krajem mjeseca, bar tako vele..

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Stavio sam drugu SIM karticu (dual sim) u mobitel i sad mi baterija luduje. Mobitel mi se gasi na 40%, nekad ga mogu opet upaliti i onda radi do 20% pa se ugasi do kraja, nekad se ugasi na 40% i gotovo... Nekad se na 30% ugasi.... Nekad na 10%...  Nikad ne dođe ispod 10%.

Jel to otišla baterija ili mogu nešto napraviti?  Možda je slučajnost ali maximalno 1-2 dana je razlika između stavnjanja dvije sim kartice i ovih problema s baterijom. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ima dvije poslovnice, veliki shop oblijepljen skuterima powerba kobima i telefonima, i par lokala dalje manji prostor za servis, tako da bi trebalo biti oboje.

Ne piše nigdje ništa, već neko vrijeme je lokal servisa full uredjen, na shopu se radi koliko vidim
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

jel se moze ikako iskljuciti na mi band 2 da vibrira kad se odspoji sa moba? jedno 30 puta mi zavibrira na poslu ako malo podignem ruku iznad glave ili mob ubije mi fit proces pa se na kratko odspoji 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
A koju app koristis? Kad sam imal samo mi fit, nije u njoj bilo opcije sa vibrira pri gubitku konekcije(ni nije vibriralo), sad uz nju imam mi band master i u njoj ima ta opcija.
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

mi band tools i mi fit 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Onda pogledaj u mi band tools, vjerujem da tamo ima ta opcija
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

nema u mi band tools al sam si skinuo taj mi band master.. steta sto sam kupio band tools umjesto ovog, nema te opcije tam 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jel imao tko u rukama Redmi 6? Relativno nov model, nisam našao puno recenzija na netu, a planiram ga uzeti za dvije sestre sa Alija. Je li bolje od Goldwaya ili Mi Global Store? Goldway je povoljniji za nekih 10$.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ekipa, salje li koji shop iz EU Mi Band 3?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
mind_challenge kaže...

Ekipa, salje li koji shop iz EU Mi Band 3?

 https://www.honorbuy.com/1429-xiaomi-mi-band-3.html?search_query=Mi+Band+3&results=728

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Evo još par fotki s dronom, ne stignem baš toliko letjeti koliko želim jer mi vrijeme stvarno ne ide na ruku ove godine + obaveze 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
13 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ove slike i specke Mi Max trojke mi stvaraju leptirice u trbuscicu.
Sad treba nekaj usparat i piknut dok se malo cijena stabilizira.
Fala Xiaomiju sto jos uvijek rade velike telefone za nas malo vecih gabarita (znam, i manji ljudi vole velike). :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Za info... Narucio Mi Pad 4 s Aliexpressa, seller Hongkong Goldway, dosao kroy 10 dana DHL om bez ikakvih komplikacija. Ukoliko je netko zainteresiran, topla preporuka. 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Evo još par fotki s dronom, ne stignem baš toliko letjeti koliko želim jer mi vrijeme stvarno ne ide na ruku ove godine + obaveze 

 Di si uzeo dron i kolko te ispalo sve skupa?

12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
David87 kaže...

 Di si uzeo dron i kolko te ispalo sve skupa?

 Dobio na testiranje od Xiaomia, samo carinski troškovi plaćeni cca 120 eura

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...
David87 kaže...

 Di si uzeo dron i kolko te ispalo sve skupa?

 Dobio na testiranje od Xiaomia, samo carinski troškovi plaćeni cca 120 eura

 Brutala 

Kolika mu je najveća udaljenost??

Za pojedine dronove piše po 5km.Jer to istina ili samo marketing.?Pretpostavljam da mora biti to na čistini a ne u gradu.

12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Prekjučer sam letio po šumi, naišao sam na srne pa sam ih pokušavao snimiti ali bez uspjeha, išao sam vamo-tamo 2km i nisam gubio signal ali s time da sam imao otvoren pogled.

Po gradu baš ne volim letjeti, ponajviše zbog galebova (barem dok ne nabavim neke dodatne propelere )

 

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ekipa, frend bi kupio Xiaomi mob do 4000 kuna ali da ima mogućnost kupnje do 12 rata. Koji mob i dućan bi mu preporučili..? Hvala.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Cromaki kaže...

Prekjučer sam letio po šumi, naišao sam na srne pa sam ih pokušavao snimiti ali bez uspjeha, išao sam vamo-tamo 2km i nisam gubio signal ali s time da sam imao otvoren pogled.

Po gradu baš ne volim letjeti, ponajviše zbog galebova (barem dok ne nabavim neke dodatne propelere )

 

 to je kastav? ako da di tocno? ako ne di? to je nekakva setnjica ili? nisam znao da na lokalitetu rijeke ima tako nesto...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice