Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.069.368
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ajar kaže...

prije nekoliko ....

 

Nego, jel sad održavane polovnjače po trešnjevci (i uokolo) padaju na koljena čim vide tvoj novi mobač? 

 

Kažem ti. uskoro bude šaomi ispred skoro jabučnog octa (da nije crv izgrizao) po popularnosti, već sad viđam da neke jedinke ženskog roda osim tri marke auta razaznaju i tri marke mobitela, začudo šaomi je  ta treća (do sad samo jabučnjak i korejski intergalaktički).

Stvarno mi je drago, potpuno zasluženo 

Go Xiaomi!!!!

 

 

Kruha i igala...
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ako cemo gledati srednji rang mobitela, xiaomi je cak i u ovoj prciji najbolja kupovina u nasim ducanima. Kakav asus, lenovo, samsung, motorola, acer i slicni. Totalno neisplativi uredjaji.
Kaj danas za 1500-2000 kuna kupis u hrv? Mob sa 3 gige rama, chipsetom iz 2016., prelosom kamerom i ocajnom baterijom.
Xiaomi izbacuje puno uredjaja godisnje i svi su po speckama skoro pa identicni, ali pogledajmo samsung npr. - a6 i a6 plus 2018 su rebrandirane j7 2017 s time da je cak ekran vece rezolucije nego u a6 (koji bi trebao biti srednji rang i bolji od a5 2017, a nije) i a6 plus ima snapdragon 450 za 2000kn haha. J7 2018. je jos gori od 2017. Huawei pak ima mate 10 lite koji je skoro identican p20 lite ("friski" uredjaj), a p smart sisa i jednog i drugog za manje para wtf... Y modeli su im raspasoj. Vise ne znas ko tu koga j. Zato mi je xiaomi ove godine definitivan broj jedan, a tako ce se i nastaviti. Najbolji omjer ulozeno dobiveno do nekakvih 2500kn (ne racunam rabljene uredjaje, njuskalo itd.). Ludo je ovo trziste za ovu godinu.
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
fer-de-lance kaže...

 

Nego, jel sad održavane polovnjače po trešnjevci (i uokolo) padaju na koljena čim vide tvoj novi mobač? 

 

Kažem ti. uskoro bude šaomi ispred skoro jabučnog octa (da nije crv izgrizao) po popularnosti, već sad viđam da neke jedinke ženskog roda osim tri marke auta razaznaju i tri marke mobitela, začudo šaomi je  ta treća (do sad samo jabučnjak i korejski intergalaktički).

Stvarno mi je drago, potpuno zasluženo 

Go Xiaomi!!!!

 

 

 sva sreća da je raja glupa ko panj i krcatovita predrasudama pa ne kuži kaj je dobro i ponaša se ko da su lovu našli na cesti. ne brinem za xiaomi. nek si oni kupuju eple i samsunage koliko ih volja. e, sad, polovnjače: uglavnom mi je fon u džepu, a izvan samo u krajnjoj nuždi (ak me netko nazove ili ja baš moram nekoga ometati u kontemplaciji). imam još ispupčenja na hlačama no ne pratim kam drugarice gledaju sve dok se ne dogovorimo oko cijene. padaju one na koljena jer ne znaju hodati na previsokim potpeticama ili zombiraju sa svojim telefonima pa ne vide rupu (sve je isprekopano zbog zamjene plinovoda). perad na sve strane. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 6:07 (Ajar).
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pacoo kaže...
Uzet cu Redmi 5 :) vise mi je bitnija autonomija baterije..jel stigla nadogradnja za redmi 5 na MIUI 10?

 nemoj se sjebat pa uzet doslovno redmi 5 naspram mi 5, fkt je losiji dosta nego redmi note 5, znaci ovaj za tu lovu

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2018 11:46 (domac5).
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi mi zadaje podosta glavobolja. Mozga da li da uzmem MI A1, MI A2 lite ili redni note 5?

U cjenovnom rangu su za varijantu 4gb/64gb približno isti a čisti Android mi me igra ulogu. Bitno mi je da radi dobre fotografije i da baterija drži čim duže. Za igranje se neće koristiti.

Ako se ne varam note 5 je najbolji od navedenih?

Koliko znam kod note 5 postoji varijanta sa Sony kamerom i varijanta sa Samsung kamerom (AI).

Koja od tih varijanti se prodaje u našim trgovinama?

Da li je istina da postoji problem sa balansom bijele boje kod fotografiranja?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Redmi note 5 sa samsung dual pixel autofocus kamerom ti je najbolja solucija, a kaj se tice problema balansa bijele boje reci cu ti samo da i jedan galaxy s9 koji slovi za jednu od najboljih kamera ima problema sa balansom iste. Isprobano sa svijecom i u igri su bili s9+ i s6. S9 je fulao u 90% slucajeva barem kaj se tice slikanja goruce svijece. Kaj je tu je.
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Hvala na odgovoru ukay1000.

Kako da kod kupnje znam da li je ugrađena baš ta kamera? Sumnjam da ću od naših trgovaca dobiti točan odgovor.

Da li se više isplati kupiti kod nas ili vani?

Gdje?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Kako znati da li se proizvod šalje iz europskog skladišta? Npr ovdje piše da ima free DHL, znači li to onda da će se izbjeći carina?

 

I sjećam se priče o tome da treba paziti koji se uređaj naručuje radi 4G mreže. Je li verzija sa linka ova koja podržava sve?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 10:38 (Reichz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Reichz kaže...

Kako znati da li se proizvod šalje iz europskog skladišta? Npr ovdje piše da ima free DHL, znači li to onda da će se izbjeći carina?

 

I sjećam se priče o tome da treba paziti koji se uređaj naručuje radi 4G mreže. Je li verzija sa linka ova koja podržava sve?

Ovaj model će ti raditi kod nas.
Nisam naišao da je free DHL, a i pod opcijama za shipping nema DHL već samo AliExpress standard shipping tako da će ga najvjerojatnije zaustaviti carina...
Isto tako piše da je pre-sale tako da neće odmah slati...

 

Evo link s kojeg sam ja naručio (moj je model 6/128GB)... link za 6/64GB globalnu verziju:
https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Xiaomi-MI-8-6GB-RAM-64GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-S845-Octa-Core-Dual/3010045_32891105732.html?spm=2114.12010615.8148356.17.5f5c5ed29f3MWc

 

Imaju ga na skladištu, kad platiš poslati će ga u roku 2 radna dana i nakon toga još 7-8 dana da stigne...
DHL opcija pod shipping obavezno odaberi da izbjegneš carinu...

+Bonus - ako ga naručiš u prvih 100 dobiješ Mi Band 3...

Pozdrav!

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 11:11 (stype_zd).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Puno hvala na odgovoru, naručujem odmah!

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
7 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Postoji li negdje za kupiti posebno Xiaomi punjač, a da se ne sastoji od više dijelova? Imam trenutno Redmi Note 4 MTK i njegov original punjač s dodatnim nastavkom za EU utičnice i to mi često stvara probleme. Plus, kabel na punjaču je oštećen i pitanje je koliko će dugo još služiti.

 

 

 

 

Zapravo, niti ne mora biti Xiaomi, ali da je neki provjereni univerzalan punjač...


 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Grisha kaže...

Postoji li negdje za kupiti posebno Xiaomi punjač, a da se ne sastoji od više dijelova? Imam trenutno Redmi Note 4 MTK i njegov original punjač s dodatnim nastavkom za EU utičnice i to mi često stvara probleme. Plus, kabel na punjaču je oštećen i pitanje je koliko će dugo još služiti.

 

 

 

 

Zapravo, niti ne mora biti Xiaomi, ali da je neki provjereni univerzalan punjač...


 

 aukey, s time ne mozes promasiti 

11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
kupio sam Redmi 5 i sad se ja ne mogu prijaviti u mob. zato sto je ostalo prijavljen racun od bivseg vlasnika kako da ga vratim na tvornicke u recovery modu?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nece ti pomoci. Moras naci starog vlasnika.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ukay1000 kaže...
Nece ti pomoci. Moras naci starog vlasnika.

 Naravno da ne mora naci starog vlasnika.

 YT je prepun tutoriala kako zaobici dio gdje trazi podatke o aktivnom MI Acc na mobitelu, isto kao i nacin kako postaviti novi MI Acc...

 Ja sam prijatelju rjesio sve u 10 minuta, vrlo je jednostavno ako se dobro sluzis potrebnom terminologijom i radom na računalu...

 

 Via YT i malo pregledati tutorijale sa tom tematikom...

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pacoo kaže...
kupio sam Redmi 5 i sad se ja ne mogu prijaviti u mob. zato sto je ostalo prijavljen racun od bivseg vlasnika kako da ga vratim na tvornicke u recovery modu?

 Vracanje na tvornicke potavke nece rijesiti problem.

 Mob i dalje ostaje lockan sa aktivnim MI Acc.

 Via YT i pogledaj tutoriale kako zaobici lockani mob kada je u pitanju stari MI Acc.

 Isto tako, ima dosta tutorijala gdje je pokazano kako, nakon sto zaobidjes lock, postaviti novi MI Acc.

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja dok sam imal slican problem, nazalost, bio je nerijesiv. Xiaomi je do sada ispravio sve moguce exploite za koje mozes naci na youtube. Isprobao sam isti problem na mi5 - nista nije pomoglo, isprobao na redmi note 3 - ista prica. E sad, mozda ce on imati vise srece od mene, u protivno bude moral naci vlasnika.
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Konačno i ja docekao svoj m365 , ovih dana testiranje do posla.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...
Konačno i ja docekao svoj m365 , ovih dana testiranje do posla.

 

Di si kupio? Kolko para? Ja planiram kupit al neznam od kud mi je najbolje uzet.

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Uzeo od tomtop 388eur sa dostavom iz EU, cekao neka 2 tjedna jer sam platio preko bankinga,inače salju iz EU točnije iz Poljske sa Ups, mislim da sam negdje tu nasao kod za popust. Odvozio prvih 10km, nisam provjeravao niti koliko su gume napumpane, nego direktno na probu, ostalo mi jos 59% baterije, tako da neka 22-23km sigurno mozes proci,ja sam nekih 90 kg. ovih dana cu ga jos testirati, moram sutra i tlak u gumama provjeriti, ali defaultu su mi cisti ok i ne osjete se prevelike vibracije, ja sam dobio jos dodatan set guma u paketu tako da je to EU verzija. Svijetlo je tek toliko se vidis u mraku i mislim da je preslabo, tako da najbolje uzeti jos onaj prsluk ako se vozi po noci. Ja imam od akcijske kamere svijetlo pa cu najvjerojatnije njega montirati gore.  Mislim da me izaslo cca 39eur prije.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 21:06 (Patrick_cro).
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi M365 192 eura

Evo ljudi za 192 eura ali jos samo 11 sati, pa pozurite ko hoce

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
jojo_surf kaže...

Xiaomi M365 192 eura

Evo ljudi za 192 eura ali jos samo 11 sati, pa pozurite ko hoce

 Jel ovo neka prevara? Kako moze bit tako jeftino?

 

EDIT: evo probao krenuti s narudzbom, shipping naplate 120€, tax insurance je jos 30€, i s dodanim shipping insuranceom ispada 350€..

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 22:23 (assassin.st).
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Rade bi to narucio sa neke provjerene stranice nego sa neke za koju niko nikad nje cuo taman da na kraju i ispadne duplo jeftinije...
Nego kako ide ostvarivanje garancije ako se naruci preko TomTopa jel zna tko ili ima iskustva s time?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Patrick_cro kaže...

Uzeo od tomtop 388eur sa dostavom iz EU, cekao neka 2 tjedna jer sam platio preko bankinga,inače salju iz EU točnije iz Poljske sa Ups, mislim da sam negdje tu nasao kod za popust. Odvozio prvih 10km, nisam provjeravao niti koliko su gume napumpane, nego direktno na probu, ostalo mi jos 59% baterije, tako da neka 22-23km sigurno mozes proci,ja sam nekih 90 kg. ovih dana cu ga jos testirati, moram sutra i tlak u gumama provjeriti, ali defaultu su mi cisti ok i ne osjete se prevelike vibracije, ja sam dobio jos dodatan set guma u paketu tako da je to EU verzija. Svijetlo je tek toliko se vidis u mraku i mislim da je preslabo, tako da najbolje uzeti jos onaj prsluk ako se vozi po noci. Ja imam od akcijske kamere svijetlo pa cu najvjerojatnije njega montirati gore.  Mislim da me izaslo cca 39eur prije.

 

Koje svijetlo ti je preslabo? Moje svijetli ko ludo. Vozio sam se par puta bez nocne rasvjete, sve se jebeno vidi. Obavezno napumpaj gume kak treba jer vanjske gume su malo losije, tanke su i unutra se lagano vide zice, pa ak ti je guma slabije napumpana haba se po zici i podere. Ako ti presporo starta, malo ga pojacaj

 

 

Razlika je osjetna. Svi koji su probali moj ne mogu vjerovati kak dobro ide. 

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
assassin.st kaže...
jojo_surf kaže...

Xiaomi M365 192 eura

Evo ljudi za 192 eura ali jos samo 11 sati, pa pozurite ko hoce

 Jel ovo neka prevara? Kako moze bit tako jeftino?

 

EDIT: evo probao krenuti s narudzbom, shipping naplate 120€, tax insurance je jos 30€, i s dodanim shipping insuranceom ispada 350€..

 A Evo gotova akcija. Nesto je ovo bilo brzo. Stave 11 sati i prode za sat vremena. Bezveze

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jel zna itko zašto mi TomTop diže cijenu na M365 čim dodam neki kupon ili popust? 469$ je cijena, a kad dodam kupon od 20$ ili 5% popusta cijena mu se automatski digne na 599$ pa s popustom ispadne 579$ xD
Također mi kad ga ubacim u košaricu piše cijena 469$, a ispod nje discounted 393$ šta im to znači? :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ovaj Eudirect je isto smeće. Prvo sam čekao 3 tjedna da uopće pošalju dron. Sad stoji već 2 tjedna na DHL-u "The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically". Koda šalje s Jupitera!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Bazinga kaže...
Jel zna itko zašto mi TomTop diže cijenu na M365 čim dodam neki kupon ili popust? 469$ je cijena, a kad dodam kupon od 20$ ili 5% popusta cijena mu se automatski digne na 599$ pa s popustom ispadne 579$ xD
Također mi kad ga ubacim u košaricu piše cijena 469$, a ispod nje discounted 393$ šta im to znači? :D

 Verovatno je kao na popustu, a kad ubaciš kod, onda ti poništi taj popust, a primeni samo onaj sa kupona. Mislim da sam tako nešto viđao, ne na TomTom (pošto kod njih nisam kupovao), nego negde drugo, možda GearBest.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ivan(4) kaže...
Bazinga kaže...
Jel zna itko zašto mi TomTop diže cijenu na M365 čim dodam neki kupon ili popust? 469$ je cijena, a kad dodam kupon od 20$ ili 5% popusta cijena mu se automatski digne na 599$ pa s popustom ispadne 579$ xD
Također mi kad ga ubacim u košaricu piše cijena 469$, a ispod nje discounted 393$ šta im to znači? :D

 Verovatno je kao na popustu, a kad ubaciš kod, onda ti poništi taj popust, a primeni samo onaj sa kupona. Mislim da sam tako nešto viđao, ne na TomTom (pošto kod njih nisam kupovao), nego negde drugo, možda GearBest.

 Da, Gearbest ima istu shemu.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mozda mi se samo cini da je slabo jer dok sam vozio jos nije bio mrak a bilo je oko 21:30h, ma gledao sam za custom firmware i vec ga imam na kompu, ali probat ću prvo 2 tjedna sa originalnim, gume sam danas napravio na 3bara. Do 25km/h je u Njemačkoj legalno, preko toga ti treba osiguranje jer kazne su drakonske.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.8.2018 2:53 (Patrick_cro).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice