Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.068.693
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mislim da je to Bijelić Co.

15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel ima netko iskustva s roidmi 2s i 3s? Zanima me kvaliteta razgovora na 2s s obzirom da je mikrofon dosta udaljen i opčenito isplativost tih adaptera.

Znam da su se prodavali po 10-ak dolara, a sada se cijena poduplala pa ako postoji neki kupon za 3s bilo bi odlično.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam Roidmi 2S, sve super, osim kvalitete razgovora, jako loše. Roidmi 3S nema funkciju razgovora, koliko znam.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Stigao mi jos jedan MI proizvod.

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
andreas11 kaže...

Stigao mi jos jedan MI proizvod.

 

 odakle je narucen i koja mu je cijena?

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
filipusis5 kaže...
andreas11 kaže...

Stigao mi jos jedan MI proizvod.

 

 odakle je narucen i koja mu je cijena?

 Aliexpress, kina, 92kn.

 

A neki dan dosao i termometar s bluetoothom.

15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Da i to isprobam..

Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Xiaomi je užas, radi od nas gore sljedbenice od iOvci . Imam desetak proizvoda i nikada dosta, sljedeće mi je pametna vaga, TV (novija generacija) i tenisice. Itko ima tenisice?

 
7 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
love2ml86 kaže...

Xiaomi je užas, radi od nas gore sljedbenice od iOvci . Imam desetak proizvoda i nikada dosta, sljedeće mi je pametna vaga, TV (novija generacija) i tenisice. Itko ima tenisice?

 

 

BTW, gdje nabaviti njihov TV?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
love2ml86 kaže...

Xiaomi je užas, radi od nas gore sljedbenice od iOvci . Imam desetak proizvoda i nikada dosta, sljedeće mi je pametna vaga, TV (novija generacija) i tenisice. Itko ima tenisice?

 Potpuno se slazem  Nikad dosta i stalno gledam sto jos uzeti. 
 Sad cekam AI budilicu.. 

6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...
love2ml86 kaže...

Xiaomi je užas, radi od nas gore sljedbenice od iOvci . Imam desetak proizvoda i nikada dosta, sljedeće mi je pametna vaga, TV (novija generacija) i tenisice. Itko ima tenisice?

 

 

BTW, gdje nabaviti njihov TV?

Imali smo jednog forumaša preko kojeg se dalo nabaviti takve stvari,k zaboravio sam ime profila..?

14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
andreas11 kaže...

Stigao mi jos jedan MI proizvod.

 

 zapalit ćeš kuću s time

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

u ducanu u areni su im izlozeni televizori, par modela i pise(pisalo je kad sam gledao prije nekih mj dana) uskoro u prodaji. kakve je situacija trenutno neznam, ali moze neko ko ide do arene bacit oko. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackalbum kaže...
andreas11 kaže...

Stigao mi jos jedan MI proizvod.

 

 zapalit ćeš kuću s time

 ???

15 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
andreas11 kaže...
love2ml86 kaže...

Xiaomi je užas, radi od nas gore sljedbenice od iOvci . Imam desetak proizvoda i nikada dosta, sljedeće mi je pametna vaga, TV (novija generacija) i tenisice. Itko ima tenisice?

 Potpuno se slazem  Nikad dosta i stalno gledam sto jos uzeti. 
 Sad cekam AI budilicu.. 

 Nadam se da nisi uzeo onu crnu jer ta navodno radi samo po kineskoj vremenskoj zoni (i kao neda se ručno promjeniti zona niti vrijeme) sudeći oo xiaomify recenziji na YT. 

 

Bome jako lako se navući na njihove proizvode, imam preko 40....

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nena kaže...
andreas11 kaže...
love2ml86 kaže...

Xiaomi je užas, radi od nas gore sljedbenice od iOvci . Imam desetak proizvoda i nikada dosta, sljedeće mi je pametna vaga, TV (novija generacija) i tenisice. Itko ima tenisice?

 Potpuno se slazem  Nikad dosta i stalno gledam sto jos uzeti. 
 Sad cekam AI budilicu.. 

 Nadam se da nisi uzeo onu crnu jer ta navodno radi samo po kineskoj vremenskoj zoni (i kao neda se ručno promjeniti zona niti vrijeme) sudeći oo xiaomify recenziji na YT. 

 

Bome jako lako se navući na njihove proizvode, imam preko 40....

 E upravo tu 😂

Znam za to da se ne moze bas jednostavno sloziti nase vrijeme ali ipak se da kolko sam uspio saznati. Bili zivi pa vidjeli..

 

14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Prošli vikend sam bio prvi put u mi storeu u areni. Sve je super i lijepo je vidjet te proizvode uživo, ali nekako sam se naviknuo na aliexpress/gearbest cijene tako da mi to tamo i nije baš nešto privlačno bilo 

 

Inače gledam mami idući mjesec poklonit mobitel, budget je nekakvih 1200kn +/- 100 kn. Za sad je favorit a2 lite. Imate nekakvih prijedloga za alternative? Veliki plus su mi što nije miui iako bi se i na to naučila i utor za slušalice. 

Što se shopova tiče otvoren sam za sve samo da se ne plaća carina haha. Goldway, geekmaxi... Stvarno nije bitno, samo da je novo i da valja 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

jucer bio u areni nemaju jos televizora. Jos uvjek imaju sve isto kao i prvog dana kad su otvorili ducan. Retardirano je posto su glavni za xiaomi da nisu prvi dobili mi9 i rn7, mifi repeater su imali na otvorenju za par dana je rasprodan i vele da ih vise ni nece dobivat, ma nabijem ih znas kam aliexpress je zakon

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li ko Xiaomi slušalice? Probao sam pre neki dan na kratko Mi Comfort i zvučale su mi dosta prijatno.  Vidim da ima više varijanti, a da nisu ni tako jeftine. Koristio bih ih za slušanje muzike (i svih ostalih zvukova koji dolaze iz kompjutera :)). Postoji li neka varijanta sa malo dužim kablom? 1.4m mi je možda kratko (kućište je na podu i ne tik pored nogu).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Koji Xiaomi usisavač kupiti? Vidim da ima S5 i S55, uglavnom da ima više vrsta, koji je najbolji odnosno koji vi preporučujete koji ih imate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Blade18 kaže...

Koji Xiaomi usisavač kupiti? Vidim da ima S5 i S55, uglavnom da ima više vrsta, koji je najbolji odnosno koji vi preporučujete koji ih imate?

 https://www.aliexpress.com/item/2018-Original-Xiaomi-Roborock-S50-roborock-S55-Robot-xiaomi-Vacuum-2-APP-Control-Smart-Planned-Sweeping/32887935999.html

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

kad će vešmašina u europu? :D btw odlicna mi je sema oko ovog smart home koncepta, prezarazno sve.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

decki bok....koji mobitel za 1000kn, gotovina, kod nas bi uzeo..  majci treba, znaci nikakav zahtjevni korisnik...  hvala unaprijed 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Poklanjam ovu nevaljanu xiaomi aluminijsku kemijsku prvom ko se javi dok ju nisam prepolovio i hitio u smece. Od 3 punjenja kupljena u storeu u areni sva 3 stekaju, zajebavaju, seru kvake da sam popizdio vec. stvari koje pisem s njom na poslu lice na govno jer svako trece slovo moram poduplat a nekad ne zeli uopce pustit tintu kao da je papir od bureka mastan dok sve ostale kemijske rade najnormalnije ( na tom djelu papira jel.. )  ne zelim to smece vise uopce nosit u ruksaku kamoli pisat s tim

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 19:12 (minarelli).
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pred tjedan dana mi došao Xiaomi roborock vacum cleaner 2. Naručio na Aliju, preko skladišta u Njemačkoj bez carine, uzeo sa zamjenskim četkom, 4 zamjenska filtera i pun k.. onih malih filtercica za vodu te tri zamjenske krpe za moping. Cijena 2750 kn,  sve radi perfektno. Žena prije nije bila za ali sad kad ga je upoznala, pa šta reći nego da se zaljubila.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
minarelli kaže...

Poklanjam ovu nevaljanu xiaomi aluminijsku kemijsku prvom ko se javi dok ju nisam prepolovio i hitio u smece. Od 3 punjenja kupljena u storeu u areni sva 3 stekaju, zajebavaju, seru kvake da sam popizdio vec. stvari koje pisem s njom na poslu lice na govno jer svako trece slovo moram poduplat a nekad ne zeli uopce pustit tintu kao da je papir od bureka mastan dok sve ostale kemijske rade najnormalnije ( na tom djelu papira jel.. )  ne zelim to smece vise uopce nosit u ruksaku kamoli pisat s tim

 Kinezi su u razvoju kemijske olovke negdje na početku 20.og stoljeća. Kad je Penkala krenuo, pa Biro napravio piskaralo s kuglicom na vrhu, prošlo je cca stoljeće. Kinezi su to uspjeli prije koliko, 2 godine?

16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Novi popusti na Geekmaxi:

 

 

Snižena cijena za:

 

i još mnogi drugi kodovi na linku u potpisu.

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 9:42 (Bura).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Stigla budilica

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mozes li reci zasto si se odlucio za istu i po cemu je posebna?
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice