Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.782
|
čitano: 1.067.637
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima ovdje netko Redmi Note 7 iz Abrakadabre ili drugog HR shopa. Zanima me je li globalne ili kineske verzije od njih i opcenito koja je verzija bolja ili je tak svejedno?

12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ja sam kupio na ekupi i globalna je tako mi kazu nije jos doso

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
The_Fichek kaže...

Ima ovdje netko Redmi Note 7 iz Abrakadabre ili drugog HR shopa. Zanima me je li globalne ili kineske verzije od njih i opcenito koja je verzija bolja ili je tak svejedno?

 Ja sam kupio s Abrakadabre Redmi Note 7 i Global je verzija.

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/REDMI-NOTE-7-4-64GB-Dual-SIM/p/P00EI0E

točno ovaj, plavi. Dobije se 5v/2A punjač, upute na HR jeziku i gel maskica.

Uvoznik je Bjelic Co iz Osijeka, ujedno i ovlašteni servis.

Masovno oglašavaju taj Xiaomi, poslali su u petak svim Multipluscard korisnicima email samo sa reklamom za taj Xiaomi.

Čini se da Bjelic tj Xiaomi Hrvatska odabrala Abrakadabru tj Agrokor za prodaju jer su i ostali Xiaomi mobiteli s Abrakadabre od Bjelica.

 

Imaju i dobru cijenu za Redmi 7, samo 1099kn

https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Katalog-TV%2C-mobiteli-i-elektronika-Mobiteli-i-dodaci/REDMI-7-3-32GB-Dual-SIM/p/S00EI0G

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2019 16:46 (Ag008).
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Mislim da se isplati dat 500kn vise za Note 7, samo da ne istekne akcija jer trebam skupit pare.. Fala na informacijama 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2019 23:19 (The_Fichek).
9 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

ja sam se mislila između 7 i mi9, al je prevagnula mi9 radi 6/128. 

 

 
3 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Posjedujem Xaomi MI A2 kupljen u Hrvatskoj, prošle godine u 10. mjesecu. U početku sam mogao preko Hotspota djeliti mobilnu mrezu sa laptopom. Nakon prelaska na 9 vise ne mogu.

Negdje sam na internetu pročitao da je tathering postavljen na "1" i da bi ga trebalo u sistemu promijeniti na "0".

Što bih trebao napraviti da mogu djeliti svoje mobilne podatke preko hotspota?

Ako je zbilja problem u blokiranju sistema, koji je razlog toga? Kako odblokirati sistemi postaviti tathering na "0"? Gdje bi se to moglo stručno napraviti?

 

Osim ovog za mene dosta velikog problema, zadovoljan sam mobitelom. Dobre karakteristike, lijep dizajn, lagan, itd.

 

Zamolio bih za pomoć.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imao sam mi a2 ,i najsretniji sam bio kad sam ga poklonio i kupio pocophone...

Što se tiče hot spota,odnosno pristupne točke to ima svaki android,rješenje ti je google...

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.5.2019 13:14 (Cesare).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ljudi otkazala sam narudžbu u petak, do jutros je pisalo fund processing, a jutros piše closed. Al lova još nije sila. Što to znači?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ivy7587 kaže...

Ljudi otkazala sam narudžbu u petak, do jutros je pisalo fund processing, a jutros piše closed. Al lova još nije sila. Što to znači?

 ako se ne varam znaci da je allie izvrsio povrat a sad je na brzini tvoje banke da to procesuira, dobit ces za dan dva pare na racun, mozda i tokom dana

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2019 12:09 (MarioVk).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Hvala ti puno. 

 

radi se o velikoj cifri pa je ovo igra sa živcima od petka :D 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
ivy7587 kaže...

Hvala ti puno. 

 

radi se o velikoj cifri pa je ovo igra sa živcima od petka :D 

 

 

 I povrat novca ce ti biti vidljiv sa datumom kada si izvrsila uplatu

Xiaomi kolekcija- http://en.miui.com/thread-506495-1-1.html
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

jel netko kupio Mi router i probao osposobiti NAS tako da je uštekao vanjski hard u usb? zanima me kak to radi... ty

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Blade18 kaže...

jel netko kupio Mi router i probao osposobiti NAS tako da je uštekao vanjski hard u usb? zanima me kak to radi... ty

 Spojis ga i ukljucis to u opcijama routera. Radi ok, nije NAS ali moze posluziti za jednostavnije stvari.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Tražim sunčane naočale, i odjednom mi izleti ovo:

 

 

 

https://www.gearbest.com/stylish-sunglasses/pp_699164.html

tj

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-TS-Sunglasses-Polarized-Pilot-UV400-Protection-Glasses-Men-Women-Driving-Eyeglasses-for-Outdoor-Travel/33002247048.html

 

Nikad čuo da imaju naočale, nema baš nešto o njima na netu, i ove na aliexressu su dobile lošu ocijenu...

 

Kaj velite, da ili ne?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2019 20:14 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...

Tražim sunčane naočale, i odjednom mi izleti ovo:

 

 

 

https://www.gearbest.com/stylish-sunglasses/pp_699164.html

tj

https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-TS-Sunglasses-Polarized-Pilot-UV400-Protection-Glasses-Men-Women-Driving-Eyeglasses-for-Outdoor-Travel/33002247048.html

 

Nikad čuo da imaju naočale, nema baš nešto o njima na netu, i ove na aliexressu su dobile lošu ocijenu...

 

Kaj velite, da ili ne?

 Vjerujem da nisu lose, a koliko sam primjetio svima je glavna zamjerka to sto su prevelike tj. presiroke. Mogu misliti kako tek onda stoji ciljanoj publici. Inace ako kupujes vec naocale na Aliexpressu, mogu preporuciti Merrys, kupio prve prije godinu dana, kasnije jos nekoliko kad su vec toliko jeftine. Kvalteta super, polarizirane, dobio i "koznu" torbicu i krpicu za svake.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ja sam si uzeo one bolje, rimless. Bile su oko 32$, sad su i malo skuplje. Nemam puno iskustva sa sunčanim cvikama, ali zadovoljan sam. Jedno mi se krilo rasklimalo pa sam morao pritezati, ali i dalje nešto ne štima. Kad ih nosim dulje vrijeme, tipa 45 minuta umore mi se oči pa ih moram skinuti, ali tak mi je i s drugim naočalama koje sam imao dosad.
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Peruneph kaže...
Ja sam si uzeo one bolje, rimless. Bile su oko 32$, sad su i malo skuplje. Nemam puno iskustva sa sunčanim cvikama, ali zadovoljan sam. Jedno mi se krilo rasklimalo pa sam morao pritezati, ali i dalje nešto ne štima. Kad ih nosim dulje vrijeme, tipa 45 minuta umore mi se oči pa ih moram skinuti, ali tak mi je i s drugim naočalama koje sam imao dosad.

 Može link? Toliko stranica i slika da više nisam siguran :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Evo ja naručio jedne te Marijine pa će da vidimo. Cijena kikiriki
4 godine
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

 

Pozdrav svima

Koristim mi mix 3 dva mjeseca i imam dva problema sto se tice mobitela.Prvi je da video uradci u fcb msg-u veoma stekaju,bilo da su snimljeni mojim mobitelom ili drugim,isto tako je na zeninom koja koristi xiaomi mi8.. Druga je ta da se cesto javljaju smetnje tijekom razgovora,znaci krčenje koje bude i sa moje strane ali cesce se javlja kod sugovornika.To krčenje je veoma cesto,skoro u svakom razgovoru,ponekad je u pocetku razgovora a ponekad se javlja u intervalima.Ne vjerujem da je to problem do mreže.Inace mobitel sam kupio preko honorbuya i koristim global stable ROM

Ima li  tko takvih slicnih iskustva?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Chevo kaže...

 

Pozdrav svima

Koristim mi mix 3 dva mjeseca i imam dva problema sto se tice mobitela.Prvi je da video uradci u fcb msg-u veoma stekaju,bilo da su snimljeni mojim mobitelom ili drugim,isto tako je na zeninom koja koristi xiaomi mi8.. Druga je ta da se cesto javljaju smetnje tijekom razgovora,znaci krčenje koje bude i sa moje strane ali cesce se javlja kod sugovornika.To krčenje je veoma cesto,skoro u svakom razgovoru,ponekad je u pocetku razgovora a ponekad se javlja u intervalima.Ne vjerujem da je to problem do mreže.Inace mobitel sam kupio preko honorbuya i koristim global stable ROM

Ima li  tko takvih slicnih iskustva?

 Koristio sam taj mob do jucer, više sati razgovora dnevno, nikad porblema. Također i ovo s videima nisam iskusio.

Mob sam držao na eu romu.

7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Doso mi xiaomi mjerac temperature i valge.

Zanima me di mogu vidjet history promjena parametara, nigdje ne pronalazim tu opciju, a vidio sam da ju ljudi spominju.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AmonZero kaže...
Doso mi xiaomi mjerac temperature i valge.

Zanima me di mogu vidjet history promjena parametara, nigdje ne pronalazim tu opciju, a vidio sam da ju ljudi spominju.

 U mi home app. 

 

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Koristim xiaomi home, al nigdje na sucelju nema predgled history podataka. Sve sam prokopo.

Reci mi tocno kak si se navigiro do istog
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Novi član posade 

Xiaomi Mi MIX3 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AmonZero kaže...
Koristim xiaomi home, al nigdje na sucelju nema predgled history podataka. Sve sam prokopo.

Reci mi tocno kak si se navigiro do istog

 U 2 klika..

 

 

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Sta da ti kazem, ja na tom screenu imam samo Meaning sekciju bez ovog History ispod.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Evo i slike
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
AmonZero kaže...
Evo i slike

 Imas najnoviji app mi home? I novi firmware u termometru?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice