HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 350.658
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Da bu stvarno dobili referentne podatke o Oreo, zamolio bih te da prije instaliranja uradiš wipe data na svom telefonu i Oreo instaliraš na čist uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 19:52 (phoenix2003).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Stavio sinoc - jutros u 5h :D, nije mi se spavalo, nisam stigao ni isprobati ni podesiti nista jos, javim utiske ako vec netko ne javi

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Da bu stvarno dobili regerentne podatke o Oreo, zamolio bih te da prije instaliranja uradiš wipe data na svom telefonu i Oreo instaliraš na čist uređaj.

 

Ma hoću, ali imam problem, javlja mi RUU kada ga pokrenem ERROR 170 - USB CONNECTION PROBLEM. Ne mogu nikako ga riješit. 

Telefon je uredno spojen USB CC kabelom, radi sve, prebacivanje fileova, sync, ... Cak ga pod ADB DEVICES uredno vidim. 

 

Imaš ideju kako riješit?

 

bender_007 kaže...

Stavio sinoc - jutros u 5h :D, nije mi se spavalo, nisam stigao ni isprobati ni podesiti nista jos, javim utiske ako vec netko ne javi

 

Dakle, ti nisi imao problem ERROR 170? :(

ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Probajte da prvo instalirate onaj HTC software za telefone, ne znam sad kako se zove....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Mislis zbog signature? Jesam ali sam si sastavio zip, nisam mogao direktno preko ruu update napraviti

 

Ovaj post treba raditi. Pod uvjetom da imas us001 ili 002, oba su valjana, moze i supercid

 

@-phoenix, nije do toga

 

 

sknii si onaj htc 10 toolkit, iz njega povadi adb, htc_fastboot (imas  i u %temp% folderu gdje je rom)

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2018 11:30 (bender_007).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava

bender_007 zar ovo nije ako si rootan? Ja nemam rootan telefon :( Zato sam mislia da će ovo prvo radit. 

phoenix2003 sad ću novi htc_sync instalirat pa vidit radi li tako.

ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Da li netko zna zbog čega na Aukey auto punjaču povremeno dobijem grešku da punjač ili kabel nisu kompatibilni sa uređajem. Kabel je ispravan jer sam ga testirao na standardnom punjaču. Drugi uređaji kada su priključeni ne prijavljuju greške.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Taiwan verzija HTC 10 je dobila Oreo update!

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

A sada čekamo za nas :) 

Ja sam sve probao, ali šta god napravim, javlja mi onaj glupi error da telefon nije spojen. Ništa, čekam OTA.

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
sardax kaže...

A sada čekamo za nas :) 

Ja sam sve probao, ali šta god napravim, javlja mi onaj glupi error da telefon nije spojen. Ništa, čekam OTA.

 Ako si probao flashati RUU nemožeš tako, novi RUU ima nove encrpytion keys, moraš prvo flashati firmware da digne novi bootloader i key partitcije, tek onda možeš RUU.Al to nemožeš bez S OFF.

 

Tako sam ja dignuo svoj 10 na OREO neki dan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 15:03 (ivicask).
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Da li netko zna zbog čega na Aukey auto punjaču povremeno dobijem grešku da punjač ili kabel nisu kompatibilni sa uređajem. Kabel je ispravan jer sam ga testirao na standardnom punjaču. Drugi uređaji kada su priključeni ne prijavljuju greške.

 Bump!

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Hvala ti.
Kako sam sad na putu narednih dana, cekat cu OTA :)

Nego, isplati li se? Vidis li generalno poboljsanja u O vs. N?
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
sardax kaže...
Hvala ti.
Kako sam sad na putu narednih dana, cekat cu OTA :)

Nego, isplati li se? Vidis li generalno poboljsanja u O vs. N?

 Ne koristim već dugo desetku od kad sam dobio u11 kod sestre je.

 

Nisam stigo bas puno po njemu, isto sve izgleda ko na u11, al wifi mi radi bolje to sam odma primijetio.

 

A sporiji je dosta uspram u11, razlika u brzini nanda je velika. Tako da mi je teško usporediti.. 

 

12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Nego, jel ima netko da mu ne radi nfc? Znaci ne cita nista. Nfc chip bi trebao biti u regiji kamere ali ne pomaze nista. Gledam jel do orea ili koji k..ali vidio sam i na xda da se bune neki ljudi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Koliko vidim ljudi se xda žale da nakon downgrade-a sa Oreo na Nougat ne radi prenos podataka preko gsm mreže. Tako da upozorim one koji žele sami da instaliraju Oreo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Ja cu cekati dok ne dodje OTA update,kod mene je sprint njemacka mreza verzija HTC 10 ali je otkljucan na ostale mreze
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Da, i ja čekam OTA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Dado91 kaže...
Ja cu cekati dok ne dodje OTA update,kod mene je sprint njemacka mreza verzija HTC 10 ali je otkljucan na ostale mreze

 Koja je to sprint njemacka mreza?

15 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

ja sam stavio oreo i ne vidim ni najmanje razlog da se vratim na nougat

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

ne kuzim ljude koji stavljaju ne sluzbeni firmware za drugo trziste samo da bi 2-3 tjedna ranije imali noviji software.

 

ajde jos da je prijasnja verzija toliko losa da je mobitel neupotrebljiv, ali neke velike razlike ni nema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...

ne kuzim ljude koji stavljaju ne sluzbeni firmware za drugo trziste samo da bi 2-3 tjedna ranije imali noviji software.

 

ajde jos da je prijasnja verzija toliko losa da je mobitel neupotrebljiv, ali neke velike razlike ni nema.

 Inače taj FW koji su ljudi instalirali je povučen od strane HTC-a zbog velikog problema sa PNP zbog kojeg CPU čudno radi, kolko sam čuo ili zakuca CPU na preinsku brzinu pa šteka telefon ili preveliku nepotrebno pa troši bateriju..

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.1.2018 11:36 (ivicask).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
ivicask kaže...
Igor666 kaže...

ne kuzim ljude koji stavljaju ne sluzbeni firmware za drugo trziste samo da bi 2-3 tjedna ranije imali noviji software.

 

ajde jos da je prijasnja verzija toliko losa da je mobitel neupotrebljiv, ali neke velike razlike ni nema.

 Inače taj FW koji su ljudi instalirali je povučen od strane HTC-a zbog velikog problema sa PNP zbog kojeg CPU čudno radi, kolko sam čuo ili zakuca CPU na preinsku brzinu pa šteka telefon ili preveliku nepotrebno pa troši bateriju..

 inače i nije samo su očitavanja kriva a u stvari sve radi normalno

 

inače ne kužim ljude koji si kupe android pa se ene igraju sa njim, onog trena kad se prestanem igrat sa androidom kupit ću iphone

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

:) pa vecina ljudi ima android jer...je jeftiniji(ima od za sicu do 1000 eura jbg), nije bas da uzmu android phone da ga seciraju i ubacuju drugi softver itd, tako da, to razumijem.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
karlanal kaže...
ivicask kaže...
Igor666 kaže...

ne kuzim ljude koji stavljaju ne sluzbeni firmware za drugo trziste samo da bi 2-3 tjedna ranije imali noviji software.

 

ajde jos da je prijasnja verzija toliko losa da je mobitel neupotrebljiv, ali neke velike razlike ni nema.

 Inače taj FW koji su ljudi instalirali je povučen od strane HTC-a zbog velikog problema sa PNP zbog kojeg CPU čudno radi, kolko sam čuo ili zakuca CPU na preinsku brzinu pa šteka telefon ili preveliku nepotrebno pa troši bateriju..

 inače i nije samo su očitavanja kriva a u stvari sve radi normalno

 

inače ne kužim ljude koji si kupe android pa se ene igraju sa njim, onog trena kad se prestanem igrat sa androidom kupit ću iphone

 kupis mob za 5500kn i onda se igras s njime ? hahaha "igrao" sam se nekad jako puno sa htc desire-om pa i sa M7 jer je bilo potrebe za tim, na danasnjim mobitelima sa novijim OS-om toga vise nema jer prakticki sve dolazi vec stock ili instaliras app za koju vise ne treba root.

 

jasno mi je za custom ROM-ove i slicne stvari, ali stavljati na njega nesto za drugo trziste i sto je jos povuceno zbog nestabilnosti granici sa ludilom...gledam na XDA forumu, valjda je 10 stranica kako se vratiti nazad na nougat, pa ne radi ovo, pa ono..

 

i to je tako bas svaki puta, umjesto da se ljudi strpe 2-3 tjedna.

15 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

ja opet kažem, stavio oreo i nema potrebe da se vraćam na nougat, sve radi savršeno, baterija bolja nego na nougatu, mada mi je baterija u kurcu šta je žalosno nakon godinu ipo dana, sutra stavljam novu

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...
karlanal kaže...
ivicask kaže...
Igor666 kaže...

ne kuzim ljude koji stavljaju ne sluzbeni firmware za drugo trziste samo da bi 2-3 tjedna ranije imali noviji software.

 

ajde jos da je prijasnja verzija toliko losa da je mobitel neupotrebljiv, ali neke velike razlike ni nema.

 Inače taj FW koji su ljudi instalirali je povučen od strane HTC-a zbog velikog problema sa PNP zbog kojeg CPU čudno radi, kolko sam čuo ili zakuca CPU na preinsku brzinu pa šteka telefon ili preveliku nepotrebno pa troši bateriju..

 inače i nije samo su očitavanja kriva a u stvari sve radi normalno

 

inače ne kužim ljude koji si kupe android pa se ene igraju sa njim, onog trena kad se prestanem igrat sa androidom kupit ću iphone

 kupis mob za 5500kn i onda se igras s njime ? hahaha "igrao" sam se nekad jako puno sa htc desire-om pa i sa M7 jer je bilo potrebe za tim, na danasnjim mobitelima sa novijim OS-om toga vise nema jer prakticki sve dolazi vec stock ili instaliras app za koju vise ne treba root.

 

jasno mi je za custom ROM-ove i slicne stvari, ali stavljati na njega nesto za drugo trziste i sto je jos povuceno zbog nestabilnosti granici sa ludilom...gledam na XDA forumu, valjda je 10 stranica kako se vratiti nazad na nougat, pa ne radi ovo, pa ono..

 

i to je tako bas svaki puta, umjesto da se ljudi strpe 2-3 tjedna.

 :) sve to stoji..ljudi traze sigurnost...ali da smo svi takvi danas ne bi imali ni mobitele, ni struju, ni avione...ma nikoji k. Samo bi cekali "da netko drugi napravi" dok se mi strpimo..

12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
bender_007 kaže...

 :) sve to stoji..ljudi traze sigurnost...ali da smo svi takvi danas ne bi imali ni mobitele, ni struju, ni avione...ma nikoji k. Samo bi cekali "da netko drugi napravi" dok se mi strpimo..

 Neki ljudi su za to plačeni u HTC-u da naprave sve kako treba, kako bi mi kupci bili zadovoljni. Zašto bi kupci radili njihov posao, ne shvaćam.

 

Predlažem da se javiš za Euro NCAP testiranje.

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
karlanal kaže...

mada mi je baterija u kurcu šta je žalosno nakon godinu ipo dana, sutra stavljam novu

 da, ovaj quick charge unistava bateriju. gdje si kupio bateriju i da li ces je sam mijenjati ili u servisu ?

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Igor666 kaže...
karlanal kaže...

mada mi je baterija u kurcu šta je žalosno nakon godinu ipo dana, sutra stavljam novu

 da, ovaj quick charge unistava bateriju. gdje si kupio bateriju i da li ces je sam mijenjati ili u servisu ?

 bila je na njuški jedna original, stavit ćre mije u servisu pošto mi je i ekran puknuo 

iPhone is a smartphone for dumb people
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
R36 kaže...
bender_007 kaže...

 :) sve to stoji..ljudi traze sigurnost...ali da smo svi takvi danas ne bi imali ni mobitele, ni struju, ni avione...ma nikoji k. Samo bi cekali "da netko drugi napravi" dok se mi strpimo..

 Neki ljudi su za to plačeni u HTC-u da naprave sve kako treba, kako bi mi kupci bili zadovoljni. Zašto bi kupci radili njihov posao, ne shvaćam.

 

Predlažem da se javiš za Euro NCAP testiranje.

R36, miran! K, nozi!

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice