HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 350.663
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ima li jedan dragovoljac koji je već instalirao RUU da instalira ponovo Android Marshmallow i da testira bateriju pod njim. BTW, čitam na XDA da su pojedinci prilično zadovoljni potrošnjom pod Oreom. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Ima li jedan dragovoljac koji je već instalirao RUU da instalira ponovo Android Marshmallow i da testira bateriju pod njim. BTW, čitam na XDA da su pojedinci prilično zadovoljni potrošnjom pod Oreom. 

 Nemoj biti papak...budi ti dragovoljac...

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Oreo je stigao!

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Oreo je stigao!

 To je točno i RUU(OTA) koji sam ja najavio neki dan (i flashnuo).

 

Uživajte:D

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Jep evo i na uredaju kupljenom u HT-u 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Instalacija je prilično brza. Sve je lijepo leglo i radi tečno. Lijepo dizajnirano. Prije instalacije sam uradio brisanje cijelog sistema i Oreo instalirao na čisto. Ostaje mi da testiram bateriju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Instalacija je prilično brza. Sve je lijepo leglo i radi tečno. Lijepo dizajnirano. Prije instalacije sam uradio brisanje cijelog sistema i Oreo instalirao na čisto. Ostaje mi da testiram bateriju.

 I ne iritiraju te ove okrugle, bijele ikone? :D

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ne, naprotiv! Super mi je. Što bi rekli gay krugovi " I am so excited!"  Stvarno, bez zezancije, dobro su odradili posao sa Oreo.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

mene iritiraju rounded ikone, bijele skracene postavke... no fala bogu ima tema za HTC na pretek pa se ikone lako rijese, jedino se poigrat s pozadinom settingsa ako je moguce mjenjat...

 

i prvi plus od mene korsitim samsung fast charger powerbank... do sad bi mi digo 5-6% u vise od 20ak min no sad je uspio dic 30% za 15ak min pa me to odusevljava trenutno najvise haha

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 13:30 (DodoNJa).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Bokdaj, postovanje,

Posto je dosao Oreo i imam mogucnost instaliranja, moze li netko detaljnije opisati kako da pobrisem sve i sve vratim na tvornicke postavke i krenem ispocetka sa Oreom ono ko da je sada kupljen, da se i kamera i wifi i sve to malo osvjezi.

Hvala, pozdrav!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
ivicask kaže...
phoenix2003 kaže...

Instalacija je prilično brza. Sve je lijepo leglo i radi tečno. Lijepo dizajnirano. Prije instalacije sam uradio brisanje cijelog sistema i Oreo instalirao na čisto. Ostaje mi da testiram bateriju.

 I ne iritiraju te ove okrugle, bijele ikone? :D

 ivica, kako ne razumiš, htc šta god da napravi phoenixu je to pun pogodak, pa phoenix jedini nikad nije imao problema sa wifijem 

iPhone is a smartphone for dumb people
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Torres992 kaže...

Bokdaj, postovanje,

Posto je dosao Oreo i imam mogucnost instaliranja, moze li netko detaljnije opisati kako da pobrisem sve i sve vratim na tvornicke postavke i krenem ispocetka sa Oreom ono ko da je sada kupljen, da se i kamera i wifi i sve to malo osvjezi.

Hvala, pozdrav!

 Instaliraj OTA za OREO, nakon toga iz glavnih postavka resitiraj telefon na tvorničke postavke.

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
karlanal kaže...
ivicask kaže...
phoenix2003 kaže...

Instalacija je prilično brza. Sve je lijepo leglo i radi tečno. Lijepo dizajnirano. Prije instalacije sam uradio brisanje cijelog sistema i Oreo instalirao na čisto. Ostaje mi da testiram bateriju.

 I ne iritiraju te ove okrugle, bijele ikone? :D

 ivica, kako ne razumiš, htc šta god da napravi phoenixu je to pun pogodak, pa phoenix jedini nikad nije imao problema sa wifijem 

 Pa meni se je onak većina ljudi žalila i mrze te bijele pozadine ispod ikona, al da, lagano se sredi stavljanjem HTC classical teme za ikone, doduše ne promjeni Google ikone raznih aplikacija ali opet izgleda puno bolje.

 

WIFI je i dalje sranje i šteka:)Radi dobro ako sjediš na mjestu i ne prekrivaš antene rukama, ili ako si jako blizu routera, sve ostalo stalni problemi..

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
DodoNJa kaže...

mene iritiraju rounded ikone, bijele skracene postavke... no fala bogu ima tema za HTC na pretek pa se ikone lako rijese, jedino se poigrat s pozadinom settingsa ako je moguce mjenjat...

 

i prvi plus od mene korsitim samsung fast charger powerbank... do sad bi mi digo 5-6% u vise od 20ak min no sad je uspio dic 30% za 15ak min pa me to odusevljava trenutno najvise haha

 Pozadinu settingsa se nemože mijenjati, osim ako si rootan.

14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
karlanal kaže...

 ivica, kako ne razumiš, htc šta god da napravi phoenixu je to pun pogodak, pa phoenix jedini nikad nije imao problema sa wifijem 

Jesam imao ali sam riješio. Pročitaj moje postove godinu i pol u nazad u ovoj temi.

13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...
karlanal kaže...

 ivica, kako ne razumiš, htc šta god da napravi phoenixu je to pun pogodak, pa phoenix jedini nikad nije imao problema sa wifijem 

Jesam imao ali sam riješio. Pročitaj moje postove godinu i pol u nazad u ovoj temi.

 Ja sam svoj HTC10 full nuke sa Oreo RUU, znači sve particije pobrisane(i cache i sve apsolutno), WIFI i dalje radi daleko daleko lošije nego recimo na U11 ili HTC M8 jedan do drugog stoje, obadva 20mbit, HTC10 2-3mbit i još puca ako primiš u ruke.I nije problem u mojem individualnom telefonu jel sam par destka isprobao...

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 14:18 (ivicask).
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Stigao je OTA na TELE2. 

Skida se :)

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
ivicask kaže...
phoenix2003 kaže...
karlanal kaže...

 ivica, kako ne razumiš, htc šta god da napravi phoenixu je to pun pogodak, pa phoenix jedini nikad nije imao problema sa wifijem 

Jesam imao ali sam riješio. Pročitaj moje postove godinu i pol u nazad u ovoj temi.

 Ja sam svoj HTC10 full nuke sa Oreo RUU, znači sve particije pobrisane(i cache i sve apsolutno), WIFI i dalje radi daleko daleko lošije nego recimo na U11 ili HTC M8 jedan do drugog stoje, obadva 20mbit, HTC10 2-3mbit i još puca ako primiš u ruke.I nije problem u mojem individualnom telefonu jel sam par destka isprobao...

 izgleda da onda ima vise serija 10ke, meni na mom ni u jednom trenu nije wifi bio problem am full mogucom brzinom kucnog neta skida (30mbit), non stop se negdje spajam na wifi kad sam na poslu bilo da je router na katu iznad ili ispod mene sve radi skroz oke...

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Ovo je najjači dokaz da wifi radi kako treba. Kada sam imao problem, mogao je da skenira i nađe do 4-5 wifi mreža. Sada radi normalno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Poludit cu s oreom.
Udrija Sam FR, restarta I had Sam diga Oreo, nije mi povuklo of prije appove I postavke....
ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
DodoNJa kaže...
ivicask kaže...
phoenix2003 kaže...
karlanal kaže...

 ivica, kako ne razumiš, htc šta god da napravi phoenixu je to pun pogodak, pa phoenix jedini nikad nije imao problema sa wifijem 

Jesam imao ali sam riješio. Pročitaj moje postove godinu i pol u nazad u ovoj temi.

 Ja sam svoj HTC10 full nuke sa Oreo RUU, znači sve particije pobrisane(i cache i sve apsolutno), WIFI i dalje radi daleko daleko lošije nego recimo na U11 ili HTC M8 jedan do drugog stoje, obadva 20mbit, HTC10 2-3mbit i još puca ako primiš u ruke.I nije problem u mojem individualnom telefonu jel sam par destka isprobao...

 izgleda da onda ima vise serija 10ke, meni na mom ni u jednom trenu nije wifi bio problem am full mogucom brzinom kucnog neta skida (30mbit), non stop se negdje spajam na wifi kad sam na poslu bilo da je router na katu iznad ili ispod mene sve radi skroz oke...

 Radi meni i ispod i iznad, al mi ne radi kroz dva zida više, telefon pokaziva 3 crtice signal, a nemože niti DHCP adressu dobiti(m8 i u11 normalno na istom mjestu rade), izgleda da hvata signal, ali ga nemože slati natrag, WIFI je dvosmjerna komunikacija, to što vama pokazive okolne mreže ne znači ništa, moj Mikrotik AP koji mi je montiran vani na ogradi hvatam na 4 kilometra udaljenosti vanjske, al to ne znači da AP vidi moj telefon il da se mogu spojiti...

 

I ne, ne postoje različite hardwerske revzije tog telefona za našu regiju nije niti to..

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 17:49 (ivicask).
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Baterija obećava. Moram još reći da sam tek prije par trenutaka gps prebacio na štednju baterije....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Malo prije sam napravio update na 8.0
Za pocetak telefon je definitivno brzi.
Ostalo moram isprobati jos narednih dana...

Nadam se da bu sve ok.

 

Ikone su bezveze.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Nakon intenzivnog drkanja i ljevicom i desnicom, baterija tj. screen on time je korektan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.1.2018 21:35 (phoenix2003).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Skrolanje? Ide li sad gladje prilikom skrolanja u aplikacijama?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Pozdrav, da li mi itko moze pomoci u vezi vracanja mobitela na tvornicki ROM?

 

Imam otkljucan bootloader i TWRP i pokusao sam skinuti official stock ROM te ga vratiti preko backupa na twrpu, nije islo,dobio sam bootloop.

 

pokusao sam skinuti ruu.exe koji mi izbacuje error ID 130 vjerojatno jer uredaj nije s-off. znaci ni ta opcija nije funkcionirala.

 

pokusao sam skinuti stock rom.zip koji se flasha preko twrpa, podignuti ga i instalirati oreo preko OTA, nije islo jer imam TWRP. stock recovery sam flashao i opet probao ali nazalost ne zeli ni bootati taj recovery a kamoli instalirati OTA update.

 

sad pokusavam skinuti ruu.zip pa preko download modea instalirati i onda javim da li je proslo.

 

da li netko ima ideju kako da vratim sve na tvornicke uz recovery pa potom zakljucam bootloader?

 

hvala unaprijed.

 

 

EDIT: Uspio sam preko 2.41 RUU.exe vratiti na stock, nije mu 2.51 pasao. Nakon boota automatski azuriran na Oreo i radi odlicno.

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 1:50 (Arnel16).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Almin94 kaže...

Skrolanje? Ide li sad gladje prilikom skrolanja u aplikacijama?

Definitivno bolje i ljepše.

7 godina
protjeran
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Oreo je stigao!

 od prekjuče sam novopečeni vlasnik HTC 10

odmah mi je nudio OTA update što nije čudo jer je bio Androidu 6.0

juče odradim i sad je na 7.0 i nudi opet update...na 8.0 ??

zar nije bilo problema sa 8.0 i da je povučen sa OTA

odnosno da li je to otklonjeno i sad je sve ok, pa se može bez bojazni uradit update na 8.0

12 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Bosančero kaže...
phoenix2003 kaže...

Oreo je stigao!

 od prekjuče sam novopečeni vlasnik HTC 10

odmah mi je nudio OTA update što nije čudo jer je bio Androidu 6.0

juče odradim i sad je na 7.0 i nudi opet update...na 8.0 ??

zar nije bilo problema sa 8.0 i da je povučen sa OTA

odnosno da li je to otklonjeno i sad je sve ok, pa se može bez bojazni uradit update na 8.0

Diži ga na 8.0, ništa nije povučeno. 

 

Šta je problem pročitat par postova iznad.

7 godina
protjeran
offline
HTC One M10 - rasprava
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2018 8:12 (Bosančero).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice