HTC One M10 - rasprava

poruka: 2.499
|
čitano: 349.266
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Da li još netko ima problem sa youtube nakon posljednjih par update-a. Nisam našao rješenje osim da deinstaliram update i isključim autouodate. Što se događa? 

 kakav problem? nisam nista primijetio

14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Nakon update-a youtube aplikacije prije nekih 20-30 dana, kada pokrenem reprodukciju nekog videa i telefon okrenem u horizontalan položaj pa u slučaju da ekran dodirnem kako bi se pojavile komande za pauzu reprodukcije i ostalo što s tim dođe na ekran, iste se pojave ali smanjene u jednoj četvrtini ekrana u gornjem lijevom uglu. Telefon okrenem u vertikalni položaj i ponovo vratim u horizontalni, komande se vrate preko cijelog ekrana. Na pritisak na kapacitivni gumb za povrat u nazad, umjesto da se prozor videoreprodukcije smanji i vrati u donji dio ekrana, on ostane u gornjem ali donji dio ekrana postane sasvim sive boje (bez ičega u pozadini). Ponovan pritisak na gumb sasvim zatvori aplikaciju. Pokušao sam svašta ali za sada je jedino rješenje da deinstaliram sve update za aplikaciju i isključim autoupdate. Da li je netko imao ili čuo za ovaj problem i da li zna rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
Da li bi netko htio mijenjati M10 za Xiaomi Mi5 pro?,ako koga zanima na pm.,hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

Imao sam ja neke cudne muhe sa YOUTUBE app kao sto pricas...nisi jedini

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Danas sam na Reddit pročitao da je namjerno izbačena back opcija ali da se cilj može postići sa "swipe". Pokušao sam i uistinu je tako. Trebaće malo vremena de se čovjek navikne....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Nekome, tko još uvijek koristi ovaj telefon od koristi može biti informacija o tome kako značajno produžiti trajanje baterije. U postavkama GSM mreže (2G, 3G, 4g/Auto...), ručno postavite na 3G (naravno ukoliko ne koristite prednosti 4G mreže). Trajanje baterije, u mom slučaju, se značajno produžilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One M10 - rasprava

Na više uređaja isprobano, te na samom Htc 10, gotovo nikakve razlike i skroz irelevantno za trajanje baterije, osim ako staviš 2g što je neupotrebljivo. Taj mob mora imati ugašene notifikacije, wifi, brightness i na battery saveru cijeli dan ako želiš da doživi od jutra do 6 popodne. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M10 - rasprava
phoenix2003 kaže...

Nakon update-a youtube aplikacije prije nekih 20-30 dana, kada pokrenem reprodukciju nekog videa i telefon okrenem u horizontalan položaj pa u slučaju da ekran dodirnem kako bi se pojavile komande za pauzu reprodukcije i ostalo što s tim dođe na ekran, iste se pojave ali smanjene u jednoj četvrtini ekrana u gornjem lijevom uglu. Telefon okrenem u vertikalni položaj i ponovo vratim u horizontalni, komande se vrate preko cijelog ekrana. Na pritisak na kapacitivni gumb za povrat u nazad, umjesto da se prozor videoreprodukcije smanji i vrati u donji dio ekrana, on ostane u gornjem ali donji dio ekrana postane sasvim sive boje (bez ičega u pozadini). Ponovan pritisak na gumb sasvim zatvori aplikaciju. Pokušao sam svašta ali za sada je jedino rješenje da deinstaliram sve update za aplikaciju i isključim autoupdate. Da li je netko imao ili čuo za ovaj problem i da li zna rješenje?

 Danas je došao update aplikacije koji je riješio ovaj problem.

maks0806 kaže...

Na više uređaja isprobano, te na samom Htc 10, gotovo nikakve razlike i skroz irelevantno za trajanje baterije, osim ako staviš 2g što je neupotrebljivo. Taj mob mora imati ugašene notifikacije, wifi, brightness i na battery saveru cijeli dan ako želiš da doživi od jutra do 6 popodne. 

U mom slučaju nije baš tako. 

6 godina
neaktivan
offline
HTC One M10 - rasprava

ima netko preporuku za zamjenu displaya ili neku drugu opciju jer mobitel nije preživio trenutak ludila u kojem sam ga nažalost imao u ruci (kad ti žena toliko digne tlak da zvekneš mobitelom o pod i nakon par sekundi shvatiš koju si glupost napravio... ) znači staklo je nedirnuto, fingerprint senzor daje povratnu vibraciju kao inače kod otključavanja (ako je to uopće bitno) ali ne može vidjeti ništa na ekranu... slao sam upit na iservis i agram ali cijena zamjene (1100kn) je takva da bi teško nešto više dobio za njega nakon popravka iako ima jamstvo još 8mj (svakako sam ga mislio prodavati u idućih mj dana)  

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice