Htc U11

poruka: 552
|
čitano: 110.275
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...

pa opet u prosjeku imam 30-40h uz 6-7h sot-a na relativno maloj bateriji od 3000mAh.

 

 da mi je vidit te ljude koji usopiju dobit 6-7 sati sot-a normalnim korištenjem mobitela, to meni ne uspijeva pa taman smanjio brightness ekrana do nevidljivosti tako da, neću reć da je ovo laž, nego eto čisto summnjam u tih tvojih 6-7 sati sot-a

iPhone is a smartphone for dumb people
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
karlanal kaže...
ansha kaže...

pa opet u prosjeku imam 30-40h uz 6-7h sot-a na relativno maloj bateriji od 3000mAh.

 

 da mi je vidit te ljude koji usopiju dobit 6-7 sati sot-a normalnim korištenjem mobitela, to meni ne uspijeva pa taman smanjio brightness ekrana do nevidljivosti tako da, neću reć da je ovo laž, nego eto čisto summnjam u tih tvojih 6-7 sati sot-a

Pa jel vidis screenshot sa 9h37m sot-a, to je sa 30-35% brightnessa. Da ga skinem s punjaca i sa 15-20% brightnessa koristim browsajuci sa Via browserom, uhvatio bi sigurno 11h sot-a.

 

Normalno to nije realno koristenje, realno je 5-6h, to mi je neki prosjek...

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...

pa opet u prosjeku imam 30-40h uz 6-7h sot-a na relativno maloj bateriji od 3000mAh. 

 

 

ansha kaže...

 

Normalno to nije realno koristenje, realno je 5-6h, to mi je neki prosjek...

 uz još koju pruku bi došli na neko realno vrijeme od 3.5-5 sati korištenja oz normalno oosvjetljenje i sve ostalo

iPhone is a smartphone for dumb people
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
karlanal kaže...

 uz još koju pruku bi došli na neko realno vrijeme od 3.5-5 sati korištenja oz normalno oosvjetljenje i sve ostalo

Pa nije, ne sjecam se kad sam zadnji put imao ispod 5h, zadnjih par punjenja minimalno 7h jer sam vecinu vremena doma..  

 

Kad sam pisao ove prijasnje poruke koje citiras, imao sam Chrome kao default browser, sad ga ne koristim i razlika je stvarno vise nego primjetna. Dok ovo pisem stanje je ovakvo:

15 godina
neaktivan
offline
Htc U11

ja se ravnam po desteki, ima istu bateriju sa manjim ekranom tako da nema šanse da u11 ima bolji sot

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11

Momce, u11 i 10 imaju jednu veliku razliku, a to je procesor! SD 820 koji je u htc 10 jede bateriju kao lud zato sto ima samo velike jezgre i rađen je u 14 nm (to bi bila prednost da nema velike jezgre), dok u11 ima 4 male jezgre i rađen je u 10 nm. 

 

Znaci 14 nm vs 10 nm ti znaci ustedu baterije od oko - citiram qualcomm "With an advanced 10-nanometer design, the Qualcomm® Snapdragon™ 835 mobile platform can support phenomenal mobile performance. It is 35% smaller and uses 25% less power than previous designs"

Kada bi isao u nedogled, sd 845 je stedljiviji od 835 za 30%, svake godine su procesori stedljiviji 

14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
karlanal kaže...

ja se ravnam po desteki, ima istu bateriju sa manjim ekranom tako da nema šanse da u11 ima bolji sot

Ja se ravnam time sta koristim mobitel svakodnevno.

15 godina
neaktivan
offline
Htc U11

Momčino, tako kažu tj kaže qualcomm, ja vjerujem da je šteldljiviji ali 30% nikako, momče

I momče nekih 10-15 % koliko je procesor REALNO štedljiviji opet poništi 10% veći ekran MOMČE

tako da za.... to navodenje specifikacija i izjava od proizvodača procesor

Piše i na zidu neka stvar pa niso baš slomio neku stvar na njemu, ili si ti jedan od onih koji  jesu

iPhone is a smartphone for dumb people
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Htc U11
ansha kaže...
karlanal kaže...

ja se ravnam po desteki, ima istu bateriju sa manjim ekranom tako da nema šanse da u11 ima bolji sot

Ja se ravnam time sta koristim mobitel svakodnevno.

 Ma sve ok, samo mi se digne kosa kad ekipa po forumima postavlja neke sulude sotove i slično, smartphone je tu da bi ga koristili sa svim šta nudi, znači ne želim gasit  lokaciju, ne želim držat uključeno 3g jer troši manje baterije, ne želim imat smanjeno osvjetljenje na ekranu pa ćorat

 

Svaki put kad kupim  mobitel ljudi sa istim mobom izvlače po 2 sata veći sot ot mene, a znam i zašto

Sa nekih 50-100 poziva i isto toliko poruka sa upaljenim s im uslugamameni bi i u11 imao sot od cca 3.5-4 sata

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Htc U11

U11 ima jaaako dobru bateriju, imao sam i htc 10, razlika je primjetna između ta dva uređaja u pogledu baterije, zapravo, iznenađen sam sa U11, jer sam bio skeptičan na tu veličinu ekrana od 5.5" i 3000mAh baterija za koju sam računao da se će bit solidna ili ispod prosjeka, naravno prevario sam se..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Htc U11
karlanal kaže...
ansha kaže...
karlanal kaže...

ja se ravnam po desteki, ima istu bateriju sa manjim ekranom tako da nema šanse da u11 ima bolji sot

Ja se ravnam time sta koristim mobitel svakodnevno.

 Ma sve ok, samo mi se digne kosa kad ekipa po forumima postavlja neke sulude sotove i slično, smartphone je tu da bi ga koristili sa svim šta nudi, znači ne želim gasit  lokaciju, ne želim držat uključeno 3g jer troši manje baterije, ne želim imat smanjeno osvjetljenje na ekranu pa ćorat

 

Svaki put kad kupim  mobitel ljudi sa istim mobom izvlače po 2 sata veći sot ot mene, a znam i zašto

Sa nekih 50-100 poziva i isto toliko poruka sa upaljenim s im uslugamameni bi i u11 imao sot od cca 3.5-4 sata

 Slažem se s tobom i to slično sam napisao na temi o S9/S9+ gdje se hvali kolega s baterijom a surfa na 3G/2G only. I kao to je neki uspijeh.

16 godina
offline
Htc U11

Kod mene je upaljen wifi i 4g+, to ne gasim i synca se 2 mejla, naravno u pozadini aplikacije koje koristim, bt tu i tam koristim, gps povremeno..

Dok bi ganjal veliki sot onda bi sve moral pogasit a onda smisao smartfona pada u vodu..

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Kod mene je upaljen wifi i 4g+, to ne gasim i synca se 2 mejla, naravno u pozadini aplikacije koje koristim, bt tu i tam koristim, gps povremeno..

Dok bi ganjal veliki sot onda bi sve moral pogasit a onda smisao smartfona pada u vodu..

 

 

Ne moras apsolutno nista gasit za ganjat sot, bitno da si na dobrom wifi signalu i da je brightness na 1/3 recimo (vise nego dovoljno za indoors). I naravno da ne koristis chrome :) 

 

16 godina
offline
Htc U11

Ne koristim chrome. Atlas plus browser.

Via browser je ok, al nije fullscreen, ostaju mi pri vrhu traka (sat, mreza itd.) a to mi smeta:)

I to se ne da maknut..

 

Nasao opciju za fullscreen, nista isprobat cu taj browser.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.3.2018 18:27 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Ne koristim chrome. Atlas plus browser.

Via browser je ok, al nije fullscreen, ostaju mi pri vrhu traka (sat, mreza itd.) a to mi smeta:)

I to se ne da maknut..

 

Nasao opciju za fullscreen, nista isprobat cu taj browser.

Probao Atlas, smece bugovito, Via je avion za Atlas.. Al mislim da Atlas slicno trosi, Chrome se jedini drasticno istice.

12 godina
offline
Htc U11

Moj vam je preporuka za pretraživać : Samsung Internet.

 

Ja imam Chrome jer je dobro složen na Pixelu., ali inaće po meni je najbolji i troši najmanje resursa : Samsung Internet.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Probao, al nema fullscreen mode..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Htc U11

Da li su vama nakon 8.0 stizali kavi dodatni updateovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
fear619 kaže...

Da li su vama nakon 8.0 stizali kavi dodatni updateovi?

Ne.

6 godina
offline
Re: Htc U11
Standby na U11, show!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Htc U11
Standby na U11, show!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Htc U11

Ajde mozda bude 3. sreca s uploadom te slike 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Jel postoji neki program da dizejblam neke aplikacije (sistemske) al bez roota?

Samsung ima package disabler. Jel ima HTC neku slicnu aplikaciju kao i Samsung?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Jel postoji neki program da dizejblam neke aplikacije (sistemske) al bez roota?

Samsung ima package disabler. Jel ima HTC neku slicnu aplikaciju kao i Samsung?

 

Zasto to zelis, koju aplikaciju?

16 godina
offline
Htc U11
Ima par sistemskih kaj se vrte u pozadini, a te ne mogu dizejblat..
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...
Ima par sistemskih kaj se vrte u pozadini, a te ne mogu dizejblat..

Nema sanse dirat sistemske bez root-a, al nema ti ni apsolutno nikakve koritsti ista disableat...

16 godina
offline
Htc U11
Počela me baterija zafrkavat na U11, sve kraće i kraće traje, jučer sam ju ispraznil do kraja, tj dok se mob nije ugasio i danas isto..
Inače, stavljam ju na punjač većinom dok je na 25-30% a ponekad i na 40-50% mada ovo potonje je rijeđe, uglavnom u zadnje vrijeme brzo mi je trošilo bateriju, neko prosječno korištenje je oko 4-4.30h sot a kadkad i 5h sot..

Nakon potpunog pražnjenja evo rezultata, prilažem ss..
Prvi ss je na 10% a drugi na 1%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Htc U11

Počela me baterija zafrkavat na U11, sve kraće i kraće traje, jučer sam ju ispraznil do kraja, tj dok se mob nije ugasio i danas isto..
Inače, stavljam ju na punjač većinom dok je na 25-30% a ponekad i na 40-50% mada ovo potonje je rijeđe, uglavnom u zadnje vrijeme brzo mi je trošilo bateriju, neko prosječno korištenje je oko 4-4.30h sot a kadkad i 5h sot..

Nakon potpunog pražnjenja evo rezultata, prilažem ss..
Prvi ss je na 10% a drugi na 1%.

Znači ovo je uobičajeno korištenje i ne odstupa od prijašnjih korištenja mobitela, većinom surfanje 4g+/wifi, yt, i pozivi cca 30tak min., mada znam i bt koristit u autu, al to je kratko vrijeme, cca 15tak min.

Nakon 6mj. korištenja, zadovoljan sam..

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.4.2018 10:59 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Htc U11
zvonac kaže...

Probao, al nema fullscreen mode..

 ima, postavke - napredno - statusna traka, to iskljuci

meni je taj samsung internet najjaci do sad, ima adblock, leti brze barem 2x od chromea, i manje baterije trosi, manje zagrijavanja

16 godina
offline
Re: Htc U11
digitall kaže...
zvonac kaže...

Probao, al nema fullscreen mode..

 ima, postavke - napredno - statusna traka, to iskljuci

meni je taj samsung internet najjaci do sad, ima adblock, leti brze barem 2x od chromea, i manje baterije trosi, manje zagrijavanja

 Instalirao sam taj browser, al ne  vidim tu opciju?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice