Huawei Mate 10 izdvojena tema

poruka: 1.161
|
čitano: 391.788
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Danas mi stigao ota update 145 na mate 10 pro. Dual sim model
 
2 0 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
Jeli tko probao vowifi i volte?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Bok, danas sam kupio Huawei mate 10 pro u Tia mobiteli, ali mi je sumnjivo jer mobitel nisam dobio vakumiran, odnosno u celofanu pa sumnjam da je mozda koristen. Lik u trgovini ki je rekao da sada vise mobiteli ne dolaze tako zapakirani, nego ovako bez toga. Ako je itko imao slican slucaj ili da li je to normalno molio bih ga za pomoc. Neznam da ga sada i palim uopce ili sta da radim

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Koliko vidim novi ne dolaze ovako zapakirani

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
luka7536 kaže...

Koliko vidim novi ne dolaze ovako zapakirani

Ovako, moj iz Elipsa nije bio vakumiran - mobitel, ali kutija je bila vakumirana. Mob je samo na sebi imao zaštitnu naljepnicu napred i zaštitnu odozada koja je imala još i na sebi IMEI 1 i IMEI 2 broj, jer je moj dual sim, znači nije imao ovu bijelu košuljicu preko moba.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Moj je bio u celofanu odnosno kutija je bila.
11 godina
offline
Huawei Mate 10

Moj nije bio vakumiran a iz vipa sam ga kupio od covjeka koji ga je uzeo na pretplatu..isao s njim u vip on ga uzeo i izasli van iz vipa u kafic i rijesili sve...mozes provjerit dal je ikada koristen..nadji na netu od huaweia podrsku..nazoves ih telefonski i das im imei i oni ti po njemu provjere jel bio aktiviran mobitel..i ja sam ih zvao za svaki slucaj jer jednom mi se desilo s s6 iz tele 2 prije tri.godine da sam dobio vraceni mobitel...

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Evo nazvao sam trgovinu i rekli su mi da to kao oni otvore kad dođe kod njih, ali da ce mi zamjeniti ovaj mobitel za drugi "vakumirani" u petak pa cemo vidjeti sta ce biti, a ovaj do tada necu niti dirati. 

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Toga se i ja bojim da ovaj moj nije prosao istu sudbinu, pa reko rade da mi daju vakumirani pa sam siguran

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Na to sam i mislio-kutija nije bila vakumirana, a na mobu nije bilo onih zastitnih folija niti naprijed niti na poledini, samo je bio u onoj vrecici. 

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
luka7536 kaže...

Na to sam i mislio-kutija nije bila vakumirana, a na mobu nije bilo onih zastitnih folija niti naprijed niti na poledini, samo je bio u onoj vrecici. 

A nemam pojma možda za različita tržišta drugačije pakiraju. Znam da Tia mobiteli prodaju dosta uređaja koji su namjenjeni baš za njemačko tržište, možda kod njih drugačije pakiraju, makar mi je malo sumnjivo da nije imao zaštitne naljepnice, jer unazad par godina svi high end mobovi to imaju. Uz Mate 10 Pro se dobije i ona silikonska prozirna maskica.

12 godina
offline
Huawei Mate 10

Već smo komentirali takve firme ovdje na forumu koji prodaju ne zapakirane uređaje.

Ili su vraćeni,ili su tesni i slično...

Ovaj tvoj je nešto od toga.

 

 https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/iphone-swap/255570.aspx

 

Evo ti tema pa pročitaj.Takav si ti uređaj dobio (SWAP)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 0:12 (R36).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
luka7536 kaže...

Na to sam i mislio-kutija nije bila vakumirana, a na mobu nije bilo onih zastitnih folija niti naprijed niti na poledini, samo je bio u onoj vrecici. 

 

Vrati to odakle si i uzeo i lijepo im se zahvali...

 

Jedan od razloga zasto sam uzeo OP6 je taj sto sam naletio na toliko prevaranata, piljara, i svercera da ne mogu da vjerujem sta ljudi rade sa tzv garancijama, "novim", "originalnim" mobitelima...a meni to nije malo novca da bih rizikovao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 0:52 (dani2).
11 godina
offline
Huawei Mate 10

Ja sam.isao na sigurno...s deckom sam isao u vip on je produzio pretplatu i uzeo od njega aparat....isto sam.ga nasao na njuskalu i culi smo se i dogovorili drugi dan..onje cak sam se ponudio da odemo zajedno u vip da ga on uzme i da je sve transparentno i posteno....a i cijena je bila odlicna 3400 kn....po toliko idu rabljeni...ima ih i za par sto kn manje ali stari od 3 do 6 mjeseci..tak da je po meni odlicna cijena

razorblade
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.7.2018 20:44 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Jucer sam im vratio mobitel, oni meni novce i to je to. Uopce ne zelim imati posla s njima jer ocigledno nisu fer.

Bili su mi nudili drugi zapakirani original (vakumiran) ali on je namjenje za njemacko trziste, odnksno kupljen je u njemackoj pa ona moze biti problema oko garancije ako bi trebao na servis dok traje garancija, ali hvala lijepa ja rade nebi

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 10

Moram reći da mi je baterija sa updateom na zadnji firmware 145 odlična, tj. bolja dobrano od toga što je bila na update-u 142. Svaka čast Huawei.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
nisam primjetio neku razliku...
jesus_tm1
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
d666sermek kaže...
nisam primjetio neku razliku...

Meni je razlika brutalna. Znači prvi dan sam koristio mob normalno, malo razgovora, malo surfanja, malo igranja - gdje mi su mi stalno uključeni 3G mobilni podaci samo preko noći isključujem i inače imam uključen AOD na mobu i svijetlost ekrana mi je na 50%, drugi dan ujutro u 7:20 baterija mi je na 77%

Bolesno dobra baterija na ovom firmware-u 145.

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
Jel sa tim novim firmwareom stigao night mode za mate10, kao na p20 i p20 pro? Ako je, kakvi su dojmovi? Radi dobro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
mrki_man kaže...
Jel sa tim novim firmwareom stigao night mode za mate10, kao na p20 i p20 pro? Ako je, kakvi su dojmovi? Radi dobro?

Da došla je "noćna slika" po naški, ali je još nisam koristio.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
luka7536 kaže...

Jucer sam im vratio mobitel, oni meni novce i to je to. Uopce ne zelim imati posla s njima jer ocigledno nisu fer.

Bili su mi nudili drugi zapakirani original (vakumiran) ali on je namjenje za njemacko trziste, odnksno kupljen je u njemackoj pa ona moze biti problema oko garancije ako bi trebao na servis dok traje garancija, ali hvala lijepa ja rade nebi

Probali su ti uvalit, ali im nije uspjelo. Negdje uspiju. negdje ne. Lagat ljude da mobitel ne dolazi više zapakiran/vakumiran je sramotno.

 

Zašto bi trebalo biti problema s garacijom? Ako je mob kupljen u Njemačkoj garacnija ti vrijedi bilo gdje u EU.

 

Ja sam imao mob kupljen u Slovoniji (Samsung S6). Garancija najnormalnije vrijedila.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 11:22 (R36).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
R36 kaže...
luka7536 kaže...

Jucer sam im vratio mobitel, oni meni novce i to je to. Uopce ne zelim imati posla s njima jer ocigledno nisu fer.

Bili su mi nudili drugi zapakirani original (vakumiran) ali on je namjenje za njemacko trziste, odnksno kupljen je u njemackoj pa ona moze biti problema oko garancije ako bi trebao na servis dok traje garancija, ali hvala lijepa ja rade nebi

Probali su ti uvalit, ali im nije uspjelo. Negdje uspiju. negdje ne. Lagat ljude da mobitel ne dolazi više zapakiran/vakumiran je sramotno.

 

Zašto bi trebalo biti problema s garacijom? Ako je mob kupljen u Njemačkoj garacnija ti vrijedi bilo gdje u EU.

 

Ja sam imao mob kupljen u Slovoniji (Samsung S6). Garancija najnormalnije vrijedila.

 Zvao sam huawei podrsku i provjerio mob, oni su rekli da kao u servisu moze biti problema ili moras imati njemacki racun (mozda i garanciju). Nisam bas to shvatio, jer mi nije ni bitno posto nisam uzeo mob od njih.

Uzet cu neki s njuske zapakirani i to je to.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 10
luka7536 kaže...
R36 kaže...
luka7536 kaže...

Jucer sam im vratio mobitel, oni meni novce i to je to. Uopce ne zelim imati posla s njima jer ocigledno nisu fer.

Bili su mi nudili drugi zapakirani original (vakumiran) ali on je namjenje za njemacko trziste, odnksno kupljen je u njemackoj pa ona moze biti problema oko garancije ako bi trebao na servis dok traje garancija, ali hvala lijepa ja rade nebi

Probali su ti uvalit, ali im nije uspjelo. Negdje uspiju. negdje ne. Lagat ljude da mobitel ne dolazi više zapakiran/vakumiran je sramotno.

 

Zašto bi trebalo biti problema s garacijom? Ako je mob kupljen u Njemačkoj garacnija ti vrijedi bilo gdje u EU.

 

Ja sam imao mob kupljen u Slovoniji (Samsung S6). Garancija najnormalnije vrijedila.

 Zvao sam huawei podrsku i provjerio mob, oni su rekli da kao u servisu moze biti problema ili moras imati njemacki racun (mozda i garanciju). Nisam bas to shvatio, jer mi nije ni bitno posto nisam uzeo mob od njih.

Uzet cu neki s njuske zapakirani i to je to.

 To ti je od servisa do servisa.

 

Smo trebaš imat ispravno popunjeno i potpisano servisno jamstvo od strane prodavača. Račun je također poželjan. Ja kad sam kupio mob iz Slovenije s njuškala imao samo jamstvo i račun i nije bilo problema.

 

Najbolje ti je uzet na njuškalo orginalno zapakiran, s važećim jamstvom i računom i miran si.

 

Tia mobiteli su ti poznati po tim prodavanjima jaja pod bubrege. Imaš i temu o tome., ali ti si friški primjer kako su ti htjeli uvaliti SWAP uređaj pod NOVI uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.7.2018 12:57 (R36).
12 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Zdravo, odakle ste vi naručivali mobitel? Iz Hrvatske ili dostava izvana?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

148 sa GPU Turbo vani...može se preuzeti sa kombinacijom FF +c HiSuite(samo stara verzija).

 

Tu ima tutorial 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 10

Pozdrav ljudi. Evo samo da javim da sam sada provjeravao i dosla mi je nadogradnja na 148 (uređaj je kupljen kao slobodan). Ugl nista od novog UI sa p20 pro, uzas koji jad. Sad ce uskoro mate 20 pro a nama se nove znacajke niti novi izgled nije ni pomaknuo. Ok nocno snimanje i sad GPU turbo. Ali za ovakav uredaj u godinu dana samo te dvije skoro pa nebitne stvari su nam dali... Totalno sam razocaran... 

 
1 1 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
A što bi ti sa P20 Pro? Treću kameru? :)
11 godina
offline
Huawei Mate 10

Jel ce mozda mate 10 pro dobit AR za cameru.znam da je bio na mate 10 lite

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10
saintmarcus9 kaže...
A što bi ti sa P20 Pro? Treću kameru? :)

 E bmu misa sad kolega ... Ja pisem o izgledu i UI a ti o trecoj kameri... Ja o Zadru ti o Sibeniku.. Nema potrebe se podj. Zna se sto sam mislio a i napisao sam fino. Ali ako bas hoces u vezi kamere, npr bolju softversku obradu slike, opciju da mozes ugasiti prepoznavanje scena... Ako kuzis na sto mislim (ako imas mate 10pro)...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 10

Morš se pomiriti da mate 10 ima slabu kameru hardverski a i softver je loš. Čak i P20 pro na auto pstavkama nije dobar. 

Imam i znatno jeftiniji telefon Nokia 7 plus kupljena prije 20 tak dana i mate ima znatno lošiju kameru od nokie 7 plus ( Nokia ima isti senzor kao pixel 2 ) još kad se nabaci gcam Nokia pojede mate 10 pogotovo u uslovima slabog svjetla. 

Huawei i dobar kamera softver ne idu u istu rečenivu

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 22:27 (belami63).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice