Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.797
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dobar konj (Note 9 na primjer) ima sto mana: ekran je recimo premali, baterija je slabija od Huawei, ne podržava bežično punjenje drugih mobitela, nema infracrveni port itd..

 

Loš konj (Huawei mate 20 pro) ima samo jednu manju: NE VALJA - za ništa mu je i kad bi imao 10 jezgri, i terabajt prostora i da može punit na 100 metara daljine, i da mu baterja traje tjedan dana... Sve je to bezvrijedno kad ti se pojavi zeleni ekran i kad nakon tjedan dana morašNOVI mobitel nosit u servis.

 

A od toga je samo gora službena politika Huaweia koja je izdala generičko priopćenje u vezi tog zelenog ekrana. Pa nije to mobitel od 100 eura da te nije brige, to je skupi mobitel! 

 

Zato sam odustao od njega i najvjerovatnije ću kupit neki drugi model 

 

Šteta, a izgledao je super 

 

P.S.

 

Ako netko u međuvremenu sazna da je Huawei poslao novu pošiljku sa SVIM ispravnim ekranima, neka to napiše da znamo.

 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanv000 kaže...

Dobar konj (Note 9 na primjer) ima sto mana: ekran je recimo premali, baterija je slabija od Huawei, ne podržava bežično punjenje drugih mobitela, nema infracrveni port itd..

 

Loš konj (Huawei mate 20 pro) ima samo jednu manju: NE VALJA - za ništa mu je i kad bi imao 10 jezgri, i terabajt prostora i da može punit na 100 metara daljine, i da mu baterja traje tjedan dana... Sve je to bezvrijedno kad ti se pojavi zeleni ekran i kad nakon tjedan dana morašNOVI mobitel nosit u servis.

 

A od toga je samo gora službena politika Huaweia koja je izdala generičko priopćenje u vezi tog zelenog ekrana. Pa nije to mobitel od 100 eura da te nije brige, to je skupi mobitel! 

 

Zato sam odustao od njega i najvjerovatnije ću kupit neki drugi model 

 

Šteta, a izgledao je super 

 

P.S.

 

Ako netko u međuvremenu sazna da je Huawei poslao novu pošiljku sa SVIM ispravnim ekranima, neka to napiše da znamo.

pa nije svaki defektan, od nas tu troje cini mi se, jedino je meni zeleni.

 

i ne pada mi na pamet nosit ga za sada na reklamaciju, jer se to zelenilo ne manifestira nikada, osim kada smanjim osvjetljenje na nulu i stavim tamnu pozadinu, a to nitko ne radi ono nikad

 

ako ga reklamiram onda cu cekat ko zna koliko na novi, a i taj novi moze imat isto sranje ili jos gore, pa onda opet ispocetka

 

dok god se to ne pojavljuje u normalnom radu telefona, ne vidim razloga zasto bih ga reklamirao

 

isto tako uopce nema veze koliko kosta, sranja u proizvodnji se uvijek desavaju, ne postoji proizvodac koji nema nekakav fijasko sa bilo kakvim uredajima, od cackalica do space shuttla

 

s druge strane ovakve stvari su dobre, jer se onda moze vidjeti koliko koja kompanija cijeni svoje kupce i koliko brzo i kvalitetno moze rjesavati problem i kakav im je support, a to ti moze biti kljucna odluka kod kupnje sljedeceg proizvoda

 

dok Huawei sam ne objavi da je problem rjesen, to jest da su povuceni defektni uredaji, ispravljene greske u proizvodnja i slicno, mi ne mozemo znati da li su sada svi na trzistu ispravni

 

 

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanv000 kaže...

Dobar konj (Note 9 na primjer) ima sto mana: ekran je recimo premali, baterija je slabija od Huawei, ne podržava bežično punjenje drugih mobitela, nema infracrveni port itd..

 

Loš konj (Huawei mate 20 pro) ima samo jednu manju: NE VALJA - za ništa mu je i kad bi imao 10 jezgri, i terabajt prostora i da može punit na 100 metara daljine, i da mu baterja traje tjedan dana... Sve je to bezvrijedno kad ti se pojavi zeleni ekran i kad nakon tjedan dana morašNOVI mobitel nosit u servis.

 

A od toga je samo gora službena politika Huaweia koja je izdala generičko priopćenje u vezi tog zelenog ekrana. Pa nije to mobitel od 100 eura da te nije brige, to je skupi mobitel! 

 

Zato sam odustao od njega i najvjerovatnije ću kupit neki drugi model 

 

Šteta, a izgledao je super 

 

P.S.

 

Ako netko u međuvremenu sazna da je Huawei poslao novu pošiljku sa SVIM ispravnim ekranima, neka to napiše da znamo.

  Kako to mislis ekran je premali...😀

Meni je recimo bas na Mate 20 PRO ekran dosta uzak i manje prostran od ekrana na Note 9.

Dodatno tome pridonose i zaobljeni rubovi na Mate 20 PRO dok je kod Note 9 ekran opcenito širi pa unatoc također zaobljenim rubovima nije tako uzak.

9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro


Nevezano sa Samsung i Apple i slicne, mislim da svi proizvodaci moraju reagirati kada se dogodi ovako nesto
kao sa Mate 20 pro. Mozda to nije veliki broj uredaja, ali koliko svaki dan citam po netu sve vise i vise se javlja ljudi iz svih

djelova svijeta gdje se uredaj prodaje. Poceli su se javljati i oni neki koji su ga kupili medu prvima, a kojima se problem poceo

pojavljivati i tek nakon vise od 12 dana. navodno omjer LG i BOE panela je 3:1 u korist LG-a. I iako navodno i neki BOE paneli 

pokazuju iste probleme, njihov prijavljeni broj je daleko manje. Ukoliko su tocni.

E sad s obzirom da raste broj ljudi koji su prijavili probleme i kojima je vec zamjenjen ureda i 2 puta, ponovno
imaju problema i sa zamjenskim uredajima. 

Uz sve to, mislim da se Huawei morao globalno sluzbeno ocitovati o problemu, pa makar i obicnom objavom,

da su svjesni problema i da istrazuju. Vjerujem da traze uzroke problema, ali pitam se koliki je udio problematicnih

ekrana. S obzirom da ne znamo ni sto je problem, iako se nagada o ljepilu, cinjenica je da se problem moze nastaviti siriti 

cak i onima koji do sada nisu imali problema. Kakva ce situacija biti sa drugom serijom uredaja, tko zna. Sto dulje
sve ovo traje, to je veca mogucnost da ce i druga ili treca serija imati rizik od istih problema. Naravno ovo je smo naklapanje. 

Osobno se nadam da ce brzo rijesiti ove probleme i da ce otkriti jesu li zahvacene i druge serije. Ipak kad kupis mob, 

postelas ga i krenes korisrtit, pa nakon kojeg tjedna moras mjenjat ili slati na servis, pa da to moras opet ponoviti,

a sve to traje vremenski, nije bas nesto sto si vecina korisnika zeli priustiti. 

Mate 20 pro je definitivno uredaj vrijedan paznje, uredaj kojim su napravili dobar korak prema naprijed, samo 
da se ovo sa ekranom na vrijeme dovede pod kontrolu. 

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Svako zlo za neko dobro tako da na P30 PRO sigurno necemo imati nesto slicno jer ce poostriti kontrolu kvalitete.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Možda je i npr Samsung S7 imao ljubičasti rub na ekranu kad se smanji osvjetljenje na 0 i stavi crna pozadina, tko zna koliko jr zaoravo takvih mobitela defektno a da ni ne znamo. Ja svoj ipak ne želim iskušavati, briga me.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
matrix777 kaže...

Možda je i npr Samsung S7 imao ljubičasti rub na ekranu kad se smanji osvjetljenje na 0 i stavi crna pozadina, tko zna koliko jr zaoravo takvih mobitela defektno a da ni ne znamo. Ja svoj ipak ne želim iskušavati, briga me.

 
Cinjenica je da su mobiteli sve skuplji, a to znaci da i kontrole moraju biti rigoroznije. Recimo Note 7 sa explozivnom baterijom

je bio puno veci problem nego sada m20pro. I s vremena na vrijeme ce se propusti dogadati, ali isto tako svaki proizvodac mora na vrijeme reagirati,
kada se ovakvi propusti dogode. 

Lijepo sto ti ne zelis provjeravati, ali koliko citam kome na 20 pro krene zelenilo, njemu se i prosiri da smeta i za svakodnevnu uporabu. 
To je vec razlika

9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
danny_2 kaže...


Lijepo sto ti ne zelis provjeravati, ali koliko citam kome na 20 pro krene zelenilo, njemu se i prosiri da smeta i za svakodnevnu uporabu. 
To je vec razlika

 Ma kad ti kažem, radije zelenko nego ispravan Note 9, vjeruj mi.

12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Zvali su me iz A1, rečeno mi je da bi u narednih 2 tjedna trebao stići mobitel ali da su moguća kašnjenja tako da računam na kraj mjeseca

quieter you become the more u are able to hear
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sirotinja kaže...

Zvali su me iz A1, rečeno mi je da bi u narednih 2 tjedna trebao stići mobitel ali da su moguća kašnjenja tako da računam na kraj mjeseca

Koji im je ono light motiv reklama, novi oblici života, upsssss, khm khm khm khm laganja ?!?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sirotinja kaže...

Zvali su me iz A1, rečeno mi je da bi u narednih 2 tjedna trebao stići mobitel ali da su moguća kašnjenja tako da računam na kraj mjeseca

 Kad si ga naručio??Ja bi ga najkasnije po njihovom trebao dobit do utorka.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

mislim da su me 31.10. nazvali da se dogovorimo. Morao sam im poslati račun od trenutnog operatera (naravno da mi je ženska rekla da pošaljem potvrdu plaćenog računa) pa su me nakon par dana zvali e ipak trebamo samo sliku računa. Moguće da se zbog toga odužilo

quieter you become the more u are able to hear
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Sirotinja kaže...

mislim da su me 31.10. nazvali da se dogovorimo. Morao sam im poslati račun od trenutnog operatera (naravno da mi je ženska rekla da pošaljem potvrdu plaćenog računa) pa su me nakon par dana zvali e ipak trebamo samo sliku računa. Moguće da se zbog toga odužilo

 Račune?? Prvi put čujem da to traže.

Ja sam prebacivao broj s bonbon pretplate na Vip preplatu i zadnji dan kad bi me trebali prebaciti je sljedeci utorak tj za 5 dana.

A mob znači moram dobit najkasnije pon/utorak. Nema smisla da mi prebace broj a ne pošalju mi mob.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Meni su jučer rekli da će mi za maksimalno 10 dana broj biti prebačen u A1, a da će mobitel doći dan - dva prije toga. E sad jesu me slagali ili ne neznam...

Galaxy S8+ :)
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Meni su jučer rekli da će mi za maksimalno 10 dana broj biti prebačen u A1, a da će mobitel doći dan - dva prije toga. E sad jesu me slagali ili ne neznam...

Eto ista priča kao kod mene. Sutra zovem ovog svog iz A1.

 

Danas su mi optiku priključili i držali su se dogovora.Kad su rekli da će doći,tako su i došli.

15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
matrix777 kaže...
danny_2 kaže...


Lijepo sto ti ne zelis provjeravati, ali koliko citam kome na 20 pro krene zelenilo, njemu se i prosiri da smeta i za svakodnevnu uporabu. 
To je vec razlika

 Ma kad ti kažem, radije zelenko nego ispravan Note 9, vjeruj mi.

 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Mazohizam

13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

pozdrav! ima tko problema sa zelenim ekranom iz A1?

Tko za sad vodi T-com,Tele 2 po zelenilu?

Se isplati sad kupiti mob ili da se još neko vrijeme pričeka ili je već netko mijenjao ovdje?

 

btw imama note 4 mislim da je došlo vrijeme da se zamjeni a jedino mi dolazi m20p u obzir

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
Sirotinja kaže...

mislim da su me 31.10. nazvali da se dogovorimo. Morao sam im poslati račun od trenutnog operatera (naravno da mi je ženska rekla da pošaljem potvrdu plaćenog računa) pa su me nakon par dana zvali e ipak trebamo samo sliku računa. Moguće da se zbog toga odužilo

 Račune?? Prvi put čujem da to traže.

Ja sam prebacivao broj s bonbon pretplate na Vip preplatu i zadnji dan kad bi me trebali prebaciti je sljedeci utorak tj za 5 dana.

A mob znači moram dobit najkasnije pon/utorak. Nema smisla da mi prebace broj a ne pošalju mi mob.

 Cijena od 1699 + 160 na rate mi je bilo uvjetovano ukoliko prelazim iz druge mreže, a kao dokaz su tražili račun

quieter you become the more u are able to hear
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Meni su jučer rekli da će mi za maksimalno 10 dana broj biti prebačen u A1, a da će mobitel doći dan - dva prije toga. E sad jesu me slagali ili ne neznam...

 

Pitao sam A1 da li imaju info kad bi mobitel mogao biti poslan, i dobio sam info da je uređaj već u postupku slanja i poslali su mi neki broj pošiljke, kažu rok je 5 radnih dana, ali da je moguće da bude dostavljen i u kraćem roku.

Galaxy S8+ :)
10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

 

I've had this phone for 7 days and the problem started a couple of days ago when watching a movie. I noticed green tint on the right side of the screen. I googled and found out that this has already been reported by several users. The problem got worse when I turned on the Always On display this morning and noticed the flashing of both edges and the top. Heading in to Huawei service center today and will upate accordingly. Stay tuned.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...

 

I've had this phone for 7 days and the problem started a couple of days ago when watching a movie. I noticed green tint on the right side of the screen. I googled and found out that this has already been reported by several users. The problem got worse when I turned on the Always On display this morning and noticed the flashing of both edges and the top. Heading in to Huawei service center today and will upate accordingly. Stay tuned.

 Ne kužim. Pričaš o nečemu o čemu znamo zadnjih 2 tjedna.

11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Bio sam jučer u T-Centru da pogledam Mate 20 Pro. Vuče me već neko vrijeme nešto da ga kupim umjesto XS-a (Max mi je preširok) - najviše ultrawide kamera, veći ekran uz istu širinu, a i neka promjena jer sam od 2009. osim jednog Samsunga imao isključivo iphone-ove.  
Mob mi je lijep i fora ali ono što sam primjetio a da nije baš beznačajno je ovo: 

1. Kad se učita npr. index.hr i brzo scrolla od vrha do dna - zastajkuje povremeno (prema dole i gore). Znači prilikom brzog skrolanja od vrha do dna zastajkivati će nekoliko puta.
2. Prilikom otvaranja aplikacije mob povremeno kao da u pol sekunde "trzne" (kao neki brzi reset ekrana)

 

Pročitao sam i ono za zeleni ekran i vidim da to i nije taklo rijetko https://twitter.com/search?f=tweets&vertical=default&q=%23gluegate&src=typd

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 12:17 (DGS).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Na tvom bi mjestu kupio ajfon

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...

 

I've had this phone for 7 days and the problem started a couple of days ago when watching a movie. I noticed green tint on the right side of the screen. I googled and found out that this has already been reported by several users. The problem got worse when I turned on the Always On display this morning and noticed the flashing of both edges and the top. Heading in to Huawei service center today and will upate accordingly. Stay tuned.

 yaay ajmoo svi u glas: #gluegate

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 12:21 (CrossDeath).
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo dobio svog prodajnog predstavnika iz A1. Kaže da su tek jučer počeli slati uređaje na adresu i da je navala na Mate 20 Pro i da zato to sve malo kasni. Ja ga mogu očekivat početkom sljedećeg tjedna.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
ocean77 kaže...

 

I've had this phone for 7 days and the problem started a couple of days ago when watching a movie. I noticed green tint on the right side of the screen. I googled and found out that this has already been reported by several users. The problem got worse when I turned on the Always On display this morning and noticed the flashing of both edges and the top. Heading in to Huawei service center today and will upate accordingly. Stay tuned.

 Ne kužim. Pričaš o nečemu o čemu znamo zadnjih 2 tjedna.

 ali on ima note 9 koji je njemu super pa samo da naglasi još koji put ako je nekome promaklo

iPhone is a smartphone for dumb people
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Na tvom bi mjestu kupio ajfon

 Nemaš Huawei, ne planiraš ga kupiti, pljuješ po njemu ... Što radiš još u ovoj temi uopće ? Odi i drži se S9+ teme i oslobodi ljude u ovoj temi svoji bezveznih i blesavih komentara.

Galaxy S8+ :)
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Sad tek vidim da su neki i ranije znali da će biti problema sa zelenim ekranom:

Obratite pažnju koji brend gospon uzvikne točno na 0:45 i da je cijeli ovaj video pripremljen za lansiranje Mate 20 pro

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 13:22 (DGS).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ljudi ja ne kužim vas koji ne mislite kupit Mate 20 Pro a zamarate se s zelenim ekranom. U čemu je kvaka daj mi objasnite?

 

Ja se ne zamaram s ti da li ću dobit ili ne zeleni ekran, a vi stavljate linkove, videa o svemu tome. 

 

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Na tvom bi mjestu kupio ajfon

Šta ti misliš da ja odem na temu o S9+ i počnem ti pametovat zašto ti se mob zagrijava kad igraš PUBG...??

 

Boli me ona stvar jer ti se zagrijava ili ne.

 

Da ne više filozofiram. Mogu doslovno otići na bilo koju temu i počet pljuvat po bilo kojem mobitelu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 13:45 (R36).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice