Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.405
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DGS kaže...

Sad tek vidim da su neki i ranije znali da će biti problema sa zelenim ekranom:

Obratite pažnju koji brend gospon uzvikne točno na 0:45 i da je cijeli ovaj video pripremljen za lansiranje Mate 20 pro

 

Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha :D

Galaxy S8+ :)
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

Ljudi ja ne kužim vas koji ne mislite kupit Mate 20 Pro a zamarate se s zelenim ekranom. U čemu je kvaka daj mi objasnite?

 

Ja se ne zamaram s ti da li ću dobit ili ne zeleni ekran, a vi stavljate linkove, videa o svemu tome. 

 

 

 Ljubomorni su, jecaju prije spavanja. Ja ga neću kupiti jer sam nedavno kupio Mate 10 Pro, no želim da ti što prije stigne, makar nebio zelen i da izneseš impresivne dojmove kao kolega ranije.

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

Ljudi ja ne kužim vas koji ne mislite kupit Mate 20 Pro a zamarate se s zelenim ekranom. U čemu je kvaka daj mi objasnite?

 

Ja se ne zamaram s ti da li ću dobit ili ne zeleni ekran, a vi stavljate linkove, videa o svemu tome. 

 

 

 

 

Ti barem znas koliko cesto mjenjam mobitele i Mate 20 PRO je i meni bio visoko na listi i vjerojatno bi mi i on prosao kroz ruke u nekom narednom periodu tako da me itekako zanima kako ce se ovo rasplesti.

To sto imam Note 9 ne znaci da ne mogu ovdje pisati...pa ne tako davno sam imao P20 PRO koji mi se jako svidio.

Ja bih volio da to rijese u buducim serijama, ali sada ga sigurno nebi kupovao i svakog tko o njemu razmislja treba podsjetiti da je to trenutno defektan mob.

Ovo je tema o Mate 20 PRO i naravno da je mjesto o vijestima o zelenom ekranu ovdje tako da ne znam sto nekima smeta ako stavim nesto na tu temu.

5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Koliko sam se sada malo igrao s njim, nema nikakvog zelenog ekrana. Zna li netko kako replicirati problem pa da probam?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Simke8.1 kaže...

Koliko sam se sada malo igrao s njim, nema nikakvog zelenog ekrana. Zna li netko kako replicirati problem pa da probam?

 niska svjetlina i tamna pozadina, ocekuj kroz sljedecih nekoliko dana da ce ti se pojaviti

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Da li u svim pakiranjima Huawei daje prozirnusilikonsku maskicu ? Gledao sam par unboxinga na netu, svugdje je maskica uključena.

Galaxy S8+ :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Da li u svim pakiranjima Huawei daje prozirnusilikonsku maskicu ? Gledao sam par unboxinga na netu, svugdje je maskica uključena.

maskica nije ukljucena kod nas

5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ma ja se samo malo igram s njim, evo pokušavao sam ali nisam ju uspio replicirati.

Na pitanje za maskicu, nema, za naše tržište su u kutiju spakirali punjač i kabal, tip c u 3.5mm dongle i slušalice sa tip c utorom.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...
goranbm kaže...

Da li u svim pakiranjima Huawei daje prozirnusilikonsku maskicu ? Gledao sam par unboxinga na netu, svugdje je maskica uključena.

maskica nije ukljucena kod nas

Simke8.1 kaže...
Na pitanje za maskicu, nema, za naše tržište su u kutiju spakirali punjač i kabal, tip c u 3.5mm dongle i slušalice sa tip c utorom.

 

Znači toliko smo jadni da nam ne mogu staviti ni maskicu unutra, hehe.

 

 

 

 

 

Galaxy S8+ :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
CrossDeath kaže...
goranbm kaže...

Da li u svim pakiranjima Huawei daje prozirnusilikonsku maskicu ? Gledao sam par unboxinga na netu, svugdje je maskica uključena.

maskica nije ukljucena kod nas

Simke8.1 kaže...
Na pitanje za maskicu, nema, za naše tržište su u kutiju spakirali punjač i kabal, tip c u 3.5mm dongle i slušalice sa tip c utorom.

 

Znači toliko smo jadni da nam ne mogu staviti ni maskicu unutra, hehe.

 

 

 

 

 

jbg, takvim nas gamad iz huaweija smatraju i ne mozemo uciniti nista sto se toga tice

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Jutros stigao SMS iz Overseas-a da su dobili najavu za preuzimanje paketa iz A1. Vjerojatno će ga preuzeti u ponedjeljak i u utorak bi mogao biti dostavljen :)

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Jutros stigao SMS iz Overseas-a da su dobili najavu za preuzimanje paketa iz A1. Vjerojatno će ga preuzeti u ponedjeljak i u utorak bi mogao biti dostavljen :)

 

Uradi nam svim uslugu i idući ponedjeljak (dakle 7 dana nakon paljenja) ovdje napiši imaš li zeleni ekran ili ne i koji ti je ekran, BOE ili LG

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro
kupljen u tcomu 7.11. boe ekran
Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Dobro pa i boe ekrani pozelene :)

Kažu na XDA da je LG ekran bolji u direktnoj usporedbi...dok se ne pretvore oba u Hulka :)
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
To samo govori da su ekrani kao ekrani ocito dobri i da je problem negdje drugdje sto utjece da pozelene.
Samo bi trebalo preskociti prve serije jer vjerojatno ce kasnije dolaziti bez tog problema.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanv000 kaže...
goranbm kaže...

Jutros stigao SMS iz Overseas-a da su dobili najavu za preuzimanje paketa iz A1. Vjerojatno će ga preuzeti u ponedjeljak i u utorak bi mogao biti dostavljen :)

 

Uradi nam svim uslugu i idući ponedjeljak (dakle 7 dana nakon paljenja) ovdje napiši imaš li zeleni ekran ili ne i koji ti je ekran, BOE ili LG

 
Hmmmm, nisuam siguran za to. Nekad je bolje živjeti u neznanju. Ako se ne bude vidjelo u svakodnevnom radu, bit ću mirniji, hehe.

Galaxy S8+ :)
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozz, evo ja sam imao huawei mate 20 pro 3 dana i vratio ga u ht... Posto sam ga kupio preko web shopa imao sam pravo raskinuti ugovor u roku 14 dana.mobitel je vrh al imao je manu😁zeleni rub na displayu.. U normalnom radu se ne vidi al dok se stavi crna pozadina i smanji svijetlost do kraja na rubovima su se vidjele zelene mrlje.. Normalno lg ekran, od frenda ima boe ekran i nema nista zelenog... Dobio sam ga 31.10 i vratio ga 5.11, u t-comu nemaju pojima o zelenim ekranima... Imam mate 10 pro, posto sam sa njim jako zadovoljan htio sam mate 20 pro.. Al dok ja znam da uređaj ima gresku a cijena mu je znate koja, jednostavo sam ga vratio... Inaci bio je plave boje i lg display, od frenda je crni i ima boe display.. Planiram uzet note 9 jer necu  opet riskirat sa zelenilom... 

 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Jako velik postotak ljudi ima taj problem na ekranu.Jedino da sacekas koji mjesec pa da uzmes noviju seriju proizvodnji.Jako velika greska za huawei,note9 je ipak bolja kupnja.Pa i s9+

Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pa mozda pricekam noviju seriju, valjda ce ispravit te greske... Jos se nije niko javio dali se to zelenilo siri ili ostaje isto.ja nisam htio riskirat i na vrijeme ga vratio😊al nije nesto brzi od mate 10 pro jedino ima te neke novitete sa kirinom 980...kamera je isto vrh.,baterija skoro ista kao kod starog, tih 200 mah vise odlazi u bolju rezoluciju ja mislim.otiskom na ekranu nisam bio impresioniran, dok 3d skeniranje lica radi savrseno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ima li načina da se vidi koji je proizvođač LCDa po IMEU ili SNu?

Recimo da se može provjeriti prije kupnje onda...

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

To i mene zanima

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Jura1985 kaže...

Pa mozda pricekam noviju seriju, valjda ce ispravit te greske... Jos se nije niko javio dali se to zelenilo siri ili ostaje isto.ja nisam htio riskirat i na vrijeme ga vratio😊al nije nesto brzi od mate 10 pro jedino ima te neke novitete sa kirinom 980...kamera je isto vrh.,baterija skoro ista kao kod starog, tih 200 mah vise odlazi u bolju rezoluciju ja mislim.otiskom na ekranu nisam bio impresioniran, dok 3d skeniranje lica radi savrseno

Kazu da s vremenom postaje gore

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
lars82 kaže...

Ima li načina da se vidi koji je proizvođač LCDa po IMEU ili SNu?

Recimo da se može provjeriti prije kupnje onda...

Je*es takav uredaj kada prije kupnje moras provjeravati hoce li ti biti ispravan ili neispravan 

9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Psihologija mase,ljudi i dalje odbijaju realnost da je BOE ekran imun na green tint iako se javilo gro ljudi na XDA sa istim problemom....i izbezumljeno traže način kako doći do tog ekrana 

 

 

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
lars82 kaže...

Ima li načina da se vidi koji je proizvođač LCDa po IMEU ili SNu?

Recimo da se može provjeriti prije kupnje onda...

 

To i mene zanima

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...

Psihologija mase,ljudi i dalje odbijaju realnost da je BOE ekran imun na green tint iako se javilo gro ljudi na XDA sa istim problemom....i izbezumljeno traže način kako doći do tog ekrana 

 

 

 a di su ti ljudi

anketa sa XDA foruma

 

https://imgur.com/a/xlrUbxt

 

 

Huawei Mate 20 Pro
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 20:32 (pasko).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
pasko kaže...
saintmarcus9 kaže...

Psihologija mase,ljudi i dalje odbijaju realnost da je BOE ekran imun na green tint iako se javilo gro ljudi na XDA sa istim problemom....i izbezumljeno traže način kako doći do tog ekrana 

 

 

 a di su ti ljudi

zar nije bilo negdje po netu da i ljudi s boe ekranom imaju green tint?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 20:29 (CrossDeath).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Jako velik postotak ljudi ima taj problem na ekranu.Jedino da sacekas koji mjesec pa da uzmes noviju seriju proizvodnji.Jako velika greska za huawei,note9 je ipak bolja kupnja.Pa i s9+

Nasao hvaliti najdosadnije mobitele.

 

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
DuMe kaže...

Jako velik postotak ljudi ima taj problem na ekranu.Jedino da sacekas koji mjesec pa da uzmes noviju seriju proizvodnji.Jako velika greska za huawei,note9 je ipak bolja kupnja.Pa i s9+

Nasao hvaliti najdosadnije mobitele.

 

 Da,mate20 sa tim zelenilom je bas fora.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
R36 kaže...
DuMe kaže...

Jako velik postotak ljudi ima taj problem na ekranu.Jedino da sacekas koji mjesec pa da uzmes noviju seriju proizvodnji.Jako velika greska za huawei,note9 je ipak bolja kupnja.Pa i s9+

Nasao hvaliti najdosadnije mobitele.

 

 Da,mate20 sa tim zelenilom je bas fora.

Koliko ti visis na ovoj temi znam da bi sutra promjenio svoj S9 za Mate 20 Pro.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice