Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.876
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
R36 kaže...
Sirotinja kaže...

ekipa koja je prelazila u A1 da li Vam je mobitel stigao prije nego su Vas prebacili u njihovu mrežu ili nakon toga? Najavljeno mi je prebacivanje na njihovu mrežu 21.11.

 Dobio jučer karticu, a danas imam na skladištu 2 paketa. Čekam da ih dostava pokupi...

 

Meni je prebacivanje broja 20.11.2018. tako da do tad moram sve dobit, a tako i ti.

 

Na znam zašto se vodi kao dva paketa, meni je isto tako bilo. Sve je u jednom paketu.

 Ne znam, ali meni su u pitanju 2 paketa.

 

Možda u prvom paketu neispravan a u drugom ispravan mob.

16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Provokacije iz samsungovog tabora :)

 
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ovako je stanje trenutno na mob uređaju... Slikano u potpunom mraku, sa osvjetljenjem na minimum i crnom pozadinom.

Galaxy S8+ :)
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Ovako je stanje trenutno na mob uređaju... Slikano u potpunom mraku, sa osvjetljenjem na minimum i crnom pozadinom.

 Jel se to meni cini ili ili je na donjoj polovici ekrana malcice svjetlija crna

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
goranbm kaže...

Ovako je stanje trenutno na mob uređaju... Slikano u potpunom mraku, sa osvjetljenjem na minimum i crnom pozadinom.

 Jel se to meni cini ili ili je na donjoj polovici ekrana malcice svjetlija crna

 A kako sam znao da češ nešto izmišljati, stvarno da si toliki trol ne vjerujem. Čini ti se, jer Samsungova super kamera tako slika. Dok se gleda okom ne vidi se nikakva razlika. Vidjet ćemo što će biti za tjedan dana, jer koliko sam skužio green light se može pojaviti nakon nekog vremena.

Galaxy S8+ :)
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Znam da nije baš za ovu temu, ali je li moguće da Tomato kartica ne ide u A1 mobitele, ili su me isključili bez ikakve poruke ???

Galaxy S8+ :)
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Gorane,izvini mozda.mi se samo ucinilo to.

Drago mi je da si dobio ispravan uređaj.Sreca je na tvojoj strani bila :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

A vidjet ćemo, nadam se da se neće pojaviti, jer kažu da može doći i nakon par dana. Držite fige.

Galaxy S8+ :)
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Procitao sam zadnjih 10-ak stranica teme. Nisam još vidio da netko iz A1 ima problema sa zelenim ekranom. Uglavnom su imali ljudi koji su uzeli u HT-u.. E sad ako bi se uzimao mob sa njuskala kakva je procedura ako dobijem racun i garanciju? Imam sva prava kao i originalni vlasnik ako bi se - ne daj Bože - uočilo da ima mali defekt? S druge strane da li je možda pametnije još malo pričekati da se situacija malo primiri? Mob je zaista nešto posebno i do večeras sam ga htio uzeti. Sada bih htio bolje malo pričekati možda? :S

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
aquyla kaže...

Procitao sam zadnjih 10-ak stranica teme. Nisam još vidio da netko iz A1 ima problema sa zelenim ekranom. Uglavnom su imali ljudi koji su uzeli u HT-u.. E sad ako bi se uzimao mob sa njuskala kakva je procedura ako dobijem racun i garanciju? Imam sva prava kao i originalni vlasnik ako bi se - ne daj Bože - uočilo da ima mali defekt? S druge strane da li je možda pametnije još malo pričekati da se situacija malo primiri? Mob je zaista nešto posebno i do večeras sam ga htio uzeti. Sada bih htio bolje malo pričekati možda? :S

 i ja sam u toj situaciji...al mislim da ako imaš garanciju da nebi smjelo biti problema!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Ovako je stanje trenutno na mob uređaju... Slikano u potpunom mraku, sa osvjetljenjem na minimum i crnom pozadinom.

 Ajd prati malo još kroz koji dan...nadam se da neće biti problema!

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
bobo23 kaže...
goranbm kaže...

Ovako je stanje trenutno na mob uređaju... Slikano u potpunom mraku, sa osvjetljenjem na minimum i crnom pozadinom.

 Ajd prati malo još kroz koji dan...nadam se da neće biti problema!

 Budem za tjedan dana opet snimio situaciju, pa ćemo vidjeti.

Galaxy S8+ :)
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Stigao danas paket...

Otvorio mob i vidio da imam Lg-43 panel...isti kao i kolega @goranbm.Morao sam na posao tako da nisam se igrao s mobom niti sam otvorio sat i giftbox.Kad dođem doma ću se pozabavit.

Za 5-10 dana ćemo vidjet ima li zeleno ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 10:50 (R36).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

Stigao danas paket...

Otvorio mob i vidio da imam Lg-43 panel...isti kao i kolega @goranbm.Morao sam na posao tako da nisam se igrao s mobom niti sam otvorio sat i diftbox.Kad dođem doma ću se pozabavit.

Za 5-10 dana ćemo vidjet ima li zeleno ili ne.

 Ajde kad stigneš slikaš sat na ruci :)

quieter you become the more u are able to hear
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
aquyla kaže...

Procitao sam zadnjih 10-ak stranica teme. Nisam još vidio da netko iz A1 ima problema sa zelenim ekranom. Uglavnom su imali ljudi koji su uzeli u HT-u.. E sad ako bi se uzimao mob sa njuskala kakva je procedura ako dobijem racun i garanciju? Imam sva prava kao i originalni vlasnik ako bi se - ne daj Bože - uočilo da ima mali defekt? S druge strane da li je možda pametnije još malo pričekati da se situacija malo primiri? Mob je zaista nešto posebno i do večeras sam ga htio uzeti. Sada bih htio bolje malo pričekati možda? :S

Ako dobijes racun uz mob to je to, nemas se sto brinuti, jamstvo vrijedi isto kao da si ga ti kupio u HT-u. A sto se tice ovog drugog, bolje se strpi malo da se ovi pokvareni uredaji rasprodaju, a pa onda kupi kad se to sa sigurnoscu rijesi.

12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Na xda forumu su već neki počeli dobivat nove serije uređaja.

 

Ja računam negdje za mjesec dana., tj krajem godine.

 

Samo je kretenski što se još Huawei nije službeno oglasio o problemu s ekranom. Suludo da ih je ljepilo tako sjebalo, a i siguran sam da su potplatili poznate portale da o tome ne pišu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 11:11 (R36).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Koji gorrilla glass ima mate20pro?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Koji gorrilla glass ima mate20pro?

vjerojatno 5

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...
DuMe kaže...

Koji gorrilla glass ima mate20pro?

vjerojatno 5

 Vjerojatno nema, tj imaju neku svoju.

Neki kažu 5 ali ja ne vjerujem. Ja uvijek stavljam zaštitno staklo tako da mi je sve isto.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
DuMe kaže...

Koji gorrilla glass ima mate20pro?

vjerojatno 5

 Vjerojatno nema, tj imaju neku svoju.

Neki kažu 5 ali ja ne vjerujem. Ja uvijek stavljam zaštitno staklo tako da mi je sve isto.

ne mogu oni imati "svoj" gorilla glass, ili imas pravi od corninga ili nemas

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2018 13:19 (CrossDeath).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
DuMe kaže...

Koji gorrilla glass ima mate20pro?

vjerojatno 5

 Vjerojatno nema, tj imaju neku svoju.

Neki kažu 5 ali ja ne vjerujem. Ja uvijek stavljam zaštitno staklo tako da mi je sve isto.

ne mogu oni imati "svoj" gorilla glass, ili imas pravi od corninga ili nemas

Mislim da imaju 2-3 proizvođaća zaštitnog stakla a Gorilla je najpoznatiji. 

 

Pod "svoj" sam mislio na ove ostale.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
DuMe kaže...

Koji gorrilla glass ima mate20pro?

vjerojatno 5

 Vjerojatno nema, tj imaju neku svoju.

Neki kažu 5 ali ja ne vjerujem. Ja uvijek stavljam zaštitno staklo tako da mi je sve isto.

ne mogu oni imati "svoj" gorilla glass, ili imas pravi od corninga ili nemas

Mislim da imaju 2-3 proizvođaća zaštitnog stakla a Gorilla je najpoznatiji. 

 

Pod "svoj" sam mislio na ove ostale.

da, postoji jos dragontrail (kojeg proizvodi agc), ali oni ne rade za huawei

13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Mobitel je uzivancija...napokon nešto drugačije za mene koji je sve imao osim Huaweia.Bit će recenzija za vikend.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
zuper kaže...

Fantastican mob, steta radi ekrana

Idealna kombinacija bi bila ekran od samsunga, ostalo od huaweija... odmah bi ga kupio

11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Veliš, do sad još nisi kupovao mob za 5000-6000kn sa zelenim ekranom :) 
Premišljao sam se da ga uzmem al kad sam uživo vidio zastajkivanje pri brzom skrolanju npr. index.hr od vrha do dna, zeleni ekran - odlučio sam ne uzeti ga već ići na sigurno.
Zbog zelenog ekrana ovaj mob ispada "čistokrvni kinez" po Apple cijeni. 

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Treba se samo strpiti jer ce doci sigurno ispravne verzije, a uostalom i cijena ce mu pasti kao i svakom kinezu pa ce biti dobra kupnja kroz 2-3 mjeseca.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Treba se samo strpiti jer ce doci sigurno ispravne verzije, a uostalom i cijena ce mu pasti kao i svakom kinezu pa ce biti dobra kupnja kroz 2-3 mjeseca.

 Doći će ispravne verzije ali kako ćeš ti pri kupnji znat koji si model dobio.Ovaj novi ili onaj stari sa greškom,jer bit će dosta zaliha kvarljivih modela

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
ocean77 kaže...
Treba se samo strpiti jer ce doci sigurno ispravne verzije, a uostalom i cijena ce mu pasti kao i svakom kinezu pa ce biti dobra kupnja kroz 2-3 mjeseca.

 Doći će ispravne verzije ali kako ćeš ti pri kupnji znat koji si model dobio.Ovaj novi ili onaj stari sa greškom,jer bit će dosta zaliha kvarljivih modela

 A kako češ znati danas sutra ako kupiš S10/Note 10 ili bilo koji drugi mobitel, da ti neće baterija opet eksplodirati ? Ili da te neće silovati dok spavaš ? Nikako, tako isto ovdje nečeš znati hočeš li dobiti ispravni ili neispravni, ali zato kad otkriju uzrok i budu davali ispravne mobitele zamjenit češ ga ukoliko baš dobiješ ispravni. Možda če Huawei kada otkrije loše serije povući sve mobitele koji se nisu prodali. Možda nam se svima ostvari želja pa dođu što prije, pa češ se možda maknuti iz ove teme.... Tko zna što donosi sutra.

Galaxy S8+ :)
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Nece huawei povuci neispravne uredjaje ne nadaj se.Previse love utukli su u marketing ove godine a izbacili su nezavrsen uredjaj.Tesko da ce oni sebi sad ici u dodatne troskove pa sve zelene modele vratit.Moraju zgrnut lovu sad

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice