Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.824
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Znaci po Zadru sam prosao dva Tcentra i na oba sam uspio instalirati onu aplikaciju Hwinfo i na oba su bili BOE ekrani. U pitanju su LYA-L29 modeli crne boje ako se ne varam. 

 

 

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

Da, bilo bi bolje imati mob sa full ekranom naravno.

Notch nije najsretnije rješenje, ali u M20P i nije neki bauk jer je ekran bez njega dosta velik a ja i onako stavim crni dio sučelja pa tu budu notifikacije.

 

Note 9 je cigla u usporedbi po dimenzijama, M20P je manji od S9+, a nudi puno više.

 

Cijena je bila 4200 sa satom u a1 i za te pare mislim da je super deal unatoč notchu a zelenilo i nije tolika pojava u stvarnosti koliko se čini po forumima. Prijateljica mi radi u a1 i kaže da joj se niti jedan nije vratija do sada.

 

Ako želiš mobitel s odličnom baterijom i kamerom, M20P ti je praktički jedini izbor jer svi ostali imaju neke kompromise, lošu bateriju i suludu cijenu (pixel), glomaznost, cijenu i identične specifikacije kao jeftiniji model (n9) itd...

 

Problemi s ekranom ili ne, M20P je objektivno jedini high end mobitel da ima nešto zanimljivo, novo i drugačije.

 

P20 PRO je isto dobar ali mate je puno brži, ima vrlo zgodnu wide angle kameru i nije puno skuplji je se p20p, s9+ prodaju na njuškalu za 4000kn+

 

 

Obzirom da mi je video podjednako bitan kao i fotke meni je na Mate 20 PRO video kompromis jer je u losijim svjetlosnim uvjetima vrlo los i neusporediv sa videom na Note 9.

Selfie kamera mi nije toliko bitna, ali ima masa ljudi koji ju koriste vise nego zadnju i njima je ta kamera kompromis tako da se ne slazem da je Mate beskompromisan mob.

Uz sve to jos ima i hardverski defekt u velikom broju primjeraka tako da ne zalim ni najmanje sto ga na kraju nisam uzeo.

 

Evo i jedan video usporedbe da nebi bilo da pisem bezveze pa vidite sami.

Ovo je kvaliteta videa usporediva sa mobitelima iz 2013/14...cak neusporedivo ni sa S7/S7E.

 

5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav ekipa,

Dali ke netko uspio upariti huawei watch gt koji se soboje zz M20pro u A1? 

Meni kad ga upalim stojo samo QR code a sve huawei aplikavije ga nemaju u libary, frend je zvao u Huawei hrv i navodno da cekaju sw upgrade za hrv trziste. Mob me peivukao zbog sata a sad ga prakticki ni ne mogu upaliti :/

Nisam jedino probao opciju da se u aplikaciji Huawei health prijavim kao UK ili neka druga eu drzava, ono pri registraciji...

Zna netko proceduru? Na kraju ekipa koja je po hrv portalima radila recenzije nekako ga je pokrenula :)

Tnx

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Mar kaže...

Da, bilo bi bolje imati mob sa full ekranom naravno.

Notch nije najsretnije rješenje, ali u M20P i nije neki bauk jer je ekran bez njega dosta velik a ja i onako stavim crni dio sučelja pa tu budu notifikacije.

 

Note 9 je cigla u usporedbi po dimenzijama, M20P je manji od S9+, a nudi puno više.

 

Cijena je bila 4200 sa satom u a1 i za te pare mislim da je super deal unatoč notchu a zelenilo i nije tolika pojava u stvarnosti koliko se čini po forumima. Prijateljica mi radi u a1 i kaže da joj se niti jedan nije vratija do sada.

 

Ako želiš mobitel s odličnom baterijom i kamerom, M20P ti je praktički jedini izbor jer svi ostali imaju neke kompromise, lošu bateriju i suludu cijenu (pixel), glomaznost, cijenu i identične specifikacije kao jeftiniji model (n9) itd...

 

Problemi s ekranom ili ne, M20P je objektivno jedini high end mobitel da ima nešto zanimljivo, novo i drugačije.

 

P20 PRO je isto dobar ali mate je puno brži, ima vrlo zgodnu wide angle kameru i nije puno skuplji je se p20p, s9+ prodaju na njuškalu za 4000kn+

 

 

Obzirom da mi je video podjednako bitan kao i fotke meni je na Mate 20 PRO video kompromis jer je u losijim svjetlosnim uvjetima vrlo los i neusporediv sa videom na Note 9.

Selfie kamera mi nije toliko bitna, ali ima masa ljudi koji ju koriste vise nego zadnju i njima je ta kamera kompromis tako da se ne slazem da je Mate beskompromisan mob.

Uz sve to jos ima i hardverski defekt u velikom broju primjeraka tako da ne zalim ni najmanje sto ga na kraju nisam uzeo.

 

Evo i jedan video usporedbe da nebi bilo da pisem bezveze pa vidite sami.

Ovo je kvaliteta videa usporediva sa mobitelima iz 2013/14...cak neusporedivo ni sa S7/S7E.

 

 Onak, N9 je bolji, al za mene, generalno gledajući, oba su loša, low light video, a ak se bira između ta dva, onda N9 odnosi pobjedu, inače, oba mi djeluju loše..

 

Valda bu Huawei ispravil taj nedostatak, mada mislim da je općenito Huaweiju low light video slabija točka, pitanje je, kolko bu oni mogli to ispolirat na M20P..

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Mar kaže...

Da, bilo bi bolje imati mob sa full ekranom naravno.

Notch nije najsretnije rješenje, ali u M20P i nije neki bauk jer je ekran bez njega dosta velik a ja i onako stavim crni dio sučelja pa tu budu notifikacije.

 

Note 9 je cigla u usporedbi po dimenzijama, M20P je manji od S9+, a nudi puno više.

 

Cijena je bila 4200 sa satom u a1 i za te pare mislim da je super deal unatoč notchu a zelenilo i nije tolika pojava u stvarnosti koliko se čini po forumima. Prijateljica mi radi u a1 i kaže da joj se niti jedan nije vratija do sada.

 

Ako želiš mobitel s odličnom baterijom i kamerom, M20P ti je praktički jedini izbor jer svi ostali imaju neke kompromise, lošu bateriju i suludu cijenu (pixel), glomaznost, cijenu i identične specifikacije kao jeftiniji model (n9) itd...

 

Problemi s ekranom ili ne, M20P je objektivno jedini high end mobitel da ima nešto zanimljivo, novo i drugačije.

 

P20 PRO je isto dobar ali mate je puno brži, ima vrlo zgodnu wide angle kameru i nije puno skuplji je se p20p, s9+ prodaju na njuškalu za 4000kn+

 

 

Obzirom da mi je video podjednako bitan kao i fotke meni je na Mate 20 PRO video kompromis jer je u losijim svjetlosnim uvjetima vrlo los i neusporediv sa videom na Note 9.

Selfie kamera mi nije toliko bitna, ali ima masa ljudi koji ju koriste vise nego zadnju i njima je ta kamera kompromis tako da se ne slazem da je Mate beskompromisan mob.

Uz sve to jos ima i hardverski defekt u velikom broju primjeraka tako da ne zalim ni najmanje sto ga na kraju nisam uzeo.

 

Evo i jedan video usporedbe da nebi bilo da pisem bezveze pa vidite sami.

Ovo je kvaliteta videa usporediva sa mobitelima iz 2013/14...cak neusporedivo ni sa S7/S7E.

 

 Kolega ovaj tvoj video nema veze s vezom.Evo prije 2min stavio 1080p 60fps. Snimao po kući, sobe - od mraka,polumraka,full rasvjete - nema govora da je video kao na ovom tvom videu.Ako ću danas ići s autom na cugu - stat ću na križanje i snimiti video.Nije problem.

Iskreno - da je video onakav kakav si ti linkao - ODMAH BI MOB VRATIO.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
markopolo1 kaže...

Pozdrav ekipa,

Dali ke netko uspio upariti huawei watch gt koji se soboje zz M20pro u A1? 

Meni kad ga upalim stojo samo QR code a sve huawei aplikavije ga nemaju u libary, frend je zvao u Huawei hrv i navodno da cekaju sw upgrade za hrv trziste. Mob me peivukao zbog sata a sad ga prakticki ni ne mogu upaliti :/

Nisam jedino probao opciju da se u aplikaciji Huawei health prijavim kao UK ili neka druga eu drzava, ono pri registraciji...

Zna netko proceduru? Na kraju ekipa koja je po hrv portalima radila recenzije nekako ga je pokrenula :)

Tnx

 Meni je već uparen 2 dana.,tako da ne znam o čemu pričaš.Sve radi perfektno. 

Imaš aplikaciju "Zdravlje" i tamo ga spojis.

Skini bilo koji aplikaciju za QR Code i s mobom skeniraj QR Code.

Vidi slike.

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
zvonac kaže...

 Onak, N9 je bolji, al za mene, generalno gledajući, oba su loša, low light video, a ak se bira između ta dva, onda N9 odnosi pobjedu, inače, oba mi djeluju loše..

 

Valda bu Huawei ispravil taj nedostatak, mada mislim da je općenito Huaweiju low light video slabija točka, pitanje je, kolko bu oni mogli to ispolirat na M20P..

 

Ako ces generalno gledati nijedan mob nije idealan za lose svjetlosne uvjete, ali Note 9 je barem OK i nije video neupotrebljiv.

Evo jedan moj 4K 60 FPS video...nikakvih problema nema kakvih vidim na Mate 20 PRO...tamo stalno vidim "focus hunting", slika se raspada...ne znam kako im je poslo za rukom dobiti tako los vide u slabijem svjetlu.

 

 

Evo jos jedan moj video od prije 2 godine sa Galaxy S7E...cak i to je neusporedivo bolje od videa na Mate 20 PRO.

 

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 Kolega ovaj tvoj video nema veze s vezom.Evo prije 2min stavio 1080p 60fps. Snimao po kući, sobe - od mraka,polumraka,full rasvjete - nema govora da je video kao na ovom tvom videu.Ako ću danas ići s autom na cugu - stat ću na križanje i snimiti video.Nije problem.

Iskreno - da je video onakav kakav si ti linkao - ODMAH BI MOB VRATIO.

 

 

Stavi slobodno, ali nije ovo jedini video koji sam vidio...nazalost.

Po danu je dobar, nemam zamjerke, ali po noci je dosta losiji.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...
ivanv000 kaže...
R36 kaže...

Ne da mi se gubitak vrijeme na trola ali čisto da mu odgovorim.

Već je krenula nova serija M20P a kako se zna koji je mob iz nove a koji iz stare serije : po S/N broju.

Ima pametnih ljudi na xda forumu koji su i to dešifrirali.

Tako da za buduće kupce nema brige.

 

Drugo : BOE se ugrađivao u M20P za tržište Azije a ovdje je znao zalutat zbog veće potražnje koje s LG ekranom nisu mogli zadovoljiti.

Također kažu da je BOE ekran je inferiorniji po svemu naspram LG ekrana.Nije to još ta razina OLED kakve rade Samsung i LG.

 Može li link na taj post?

ovako izgleda serijski broj: xxxxx18B06000911 i iz njega se moze ocitati datum proizvodnje

18 predstavlja godinu

B predstavlja studeni (A je listopad, C ce biti prosinac, itd...)

06 predstavlja dan

 

Jesi li siguran da je ovo točno, Ovakav SN imam za Huawei sat, i po tome je proizvodnja 19.10.2018. Ali ako ovo vrijedi i za mobitele, onda mi je mobitel napravljen 2000. :) jer nakon prvih 5 znamenki ide 00.

Galaxy S8+ :)
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

 

Jesi li siguran da je ovo točno, Ovakav SN imam za Huawei sat, i po tome je proizvodnja 19.10.2018. Ali ako ovo vrijedi i za mobitele, onda mi je mobitel napravljen 2000. :) jer nakon prvih 5 znamenki ide 00.

 Dobio si concept.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Probao i sa zdravlje. Nema mi watch gt na listi uredaja kad ide procedura uparivanja...

Takoder skenirao i kod sa sata i poksao par puta nanovo instalirati Huawei Health i wear app i nista.

Kupio i sat sa M20pro u A1 ili?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
CrossDeath kaže...
ivanv000 kaže...
R36 kaže...

Ne da mi se gubitak vrijeme na trola ali čisto da mu odgovorim.

Već je krenula nova serija M20P a kako se zna koji je mob iz nove a koji iz stare serije : po S/N broju.

Ima pametnih ljudi na xda forumu koji su i to dešifrirali.

Tako da za buduće kupce nema brige.

 

Drugo : BOE se ugrađivao u M20P za tržište Azije a ovdje je znao zalutat zbog veće potražnje koje s LG ekranom nisu mogli zadovoljiti.

Također kažu da je BOE ekran je inferiorniji po svemu naspram LG ekrana.Nije to još ta razina OLED kakve rade Samsung i LG.

 Može li link na taj post?

ovako izgleda serijski broj: xxxxx18B06000911 i iz njega se moze ocitati datum proizvodnje

18 predstavlja godinu

B predstavlja studeni (A je listopad, C ce biti prosinac, itd...)

06 predstavlja dan

 

Jesi li siguran da je ovo točno, Ovakav SN imam za Huawei sat, i po tome je proizvodnja 19.10.2018. Ali ako ovo vrijedi i za mobitele, onda mi je mobitel napravljen 2000. :) jer nakon prvih 5 znamenki ide 00.

ovo je za mobitele

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
markopolo1 kaže...

Probao i sa zdravlje. Nema mi watch gt na listi uredaja kad ide procedura uparivanja...

Takoder skenirao i kod sa sata i poksao par puta nanovo instalirati Huawei Health i wear app i nista.

Kupio i sat sa M20pro u A1 ili?

 Kupljen u A1.

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...

 

Ako ces generalno gledati nijedan mob nije idealan za lose svjetlosne uvjete, ali Note 9 je barem OK i nije video neupotrebljiv.

Evo jedan moj 4K 60 FPS video...nikakvih problema nema kakvih vidim na Mate 20 PRO...tamo stalno vidim "focus hunting", slika se raspada...ne znam kako im je poslo za rukom dobiti tako los vide u slabijem svjetlu.

 

 

Evo jos jedan moj video od prije 2 godine sa Galaxy S7E...cak i to je neusporedivo bolje od videa na Mate 20 PRO.

 

 Ma znam da nije, al ovo fakat izgleda loše na oba mobitela, a pogotovo na M20P..

Mada M20P ima i veći senzor, pa me malo čudi, al da, softver kiksa ovdje..

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 17:33 (zvonac).
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
zvonac kaže...

 Ma znam da nije, al ovo fakat izgleda loše na oba mobitela, a pogotovo na M20P..

Mada M20P ima i veći senzor, pa me malo čudi, al da, softver kiksa ovdje..

 

 

 

 

Ne kuzim sto ti je lose na Note 9...pogledaj moj video na monitoru i prebaci na 4K.

Video izgleda ocekivano za 2018, sasvim solidno.

Nije nista spektakularno, ali nema ni mjesta prigovorima.

Mene Samsung zadnjih godina zivcirao u mnogocemu, ali video im je uvijek bila jaka stavka.

 

 

Evo i od phonearena video sample sa Mate 20 PRO.

 

 

Ista stvar kao i u onom gore videu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 17:54 (ocean77).
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Dovoljno je velik da ti sakrije neki dio u filmu,videu ili igrama.Na velicinu ekrana se brzo naviknes ma koliko velik bio ali na rezanje sadrzaja tesko.

 

Evo primjera na pubg

 

https://goo.gl/images/Jjvk3k

kao prvo ovo nije huawei mate 20, nego pocophone, tako da molim te nemoj bezveze siriti dezinformacije, a kao drugo, taj bug je popravljen ubrzo nakon toga

huawei je, s druge strane, imao na umu i notch, tako da se na mate 20 pro to ne dogada

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ekipa koja ima Mate 20 PRO, ajde probajte snimiti video sa Open Camera i zaobici Huawei SW.
Taj Open Camera je must have app za sve kineze koji zele bolji video.
Na Xiaomi nekim modelima video izgleda znacajno bolje nego sa stock cam app.
Mate 20 PRO ima dobar hardware kamere i nema razloga da ima problema sa videom...jedino ga SW moze sputavati.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
zvonac kaže...

 Ma znam da nije, al ovo fakat izgleda loše na oba mobitela, a pogotovo na M20P..

Mada M20P ima i veći senzor, pa me malo čudi, al da, softver kiksa ovdje..

 

 

 

 

Ne kuzim sto ti je lose na Note 9...pogledaj moj video na monitoru i prebaci na 4K.

Video izgleda ocekivano za 2018, sasvim solidno.

Nije nista spektakularno, ali nema ni mjesta prigovorima.

Mene Samsung zadnjih godina zivcirao u mnogocemu, ali video im je uvijek bila jaka stavka.

 

 

Evo i od phonearena video sample sa Mate 20 PRO.

 

 

Ista stvar kao i u onom gore videu.

 Gledal sam onaj video koji si linkao usporedni test low light uvjeti N9 vs M20P..

 

Ovaj tvoj je ok..

12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Aj mala pomoć.Zabunom snimio 4K umjesto 1080p 60fps.

Gdje da stavim 4K video da ga mogu s vama podijelit??

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

Aj mala pomoć.Zabunom snimio 4K umjesto 1080p 60fps.

Gdje da stavim 4K video da ga mogu s vama podijelit??

 vimeo, youtube...

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...
R36 kaže...

Aj mala pomoć.Zabunom snimio 4K umjesto 1080p 60fps.

Gdje da stavim 4K video da ga mogu s vama podijelit??

 vimeo, youtube...

 Stavim na you tube i kad ga ja idem gledati da mi rezoluciju 360p???Gledam koji k...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
R36 kaže...

Aj mala pomoć.Zabunom snimio 4K umjesto 1080p 60fps.

Gdje da stavim 4K video da ga mogu s vama podijelit??

 vimeo, youtube...

 Stavim na you tube i kad ga ja idem gledati da mi rezoluciju 360p???Gledam koji k...

mislim da youtube-u treba neko vrijeme da azurira/rendera video ako je 4k

preko cega provjeravas? aplikacije? browsera?

jesi probao vimeo?

12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo ga - 4K UHD - noćni uvijeti.

https://vimeo.com/301388734

 

Također napravio usporedbu s Pixelom 2 XL - nisam stavio video od Pixela, jer mi je ostao mob u autu.

Zaključak - 

Pixel 2 XL - bolja stabilizacija kad hodam, lošija kvaliteta videa (više šuma)

Mate 20 Pro - lošija stabilizacija kad hodam(po rubovima - Ina pumpa udesno kutu), bolji video kad stojim ( Passat bijeli kad prođe po cesti).

 

Također pitao ženu koja je laik i isto je rekla.

 

U svakom slučaju daleko je video od onoga da je sve mrlja na videu tj da ništa ne vidis kao sto je Ocean prvi video stavio.

 

Ps. Ovaj Vimeo mi se čini da smanji malo kvalitetu jer na mobu to bolje izgleda.Ali jebi ga.Nema veze.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 20:11 (R36).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
R36 kaže...

Aj mala pomoć.Zabunom snimio 4K umjesto 1080p 60fps.

Gdje da stavim 4K video da ga mogu s vama podijelit??

 vimeo, youtube...

 Stavim na you tube i kad ga ja idem gledati da mi rezoluciju 360p???Gledam koji k...

mislim da youtube-u treba neko vrijeme da azurira/rendera video ako je 4k

preko cega provjeravas? aplikacije? browsera?

jesi probao vimeo?

 Probat ću još stavit na you tube jer mi se čini da Vimeo smanjuje kvalitetu videa 

Probao sam stavit na you tube direktno preko aplikacije.,probat ću još jednom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
R36 kaže...

Aj mala pomoć.Zabunom snimio 4K umjesto 1080p 60fps.

Gdje da stavim 4K video da ga mogu s vama podijelit??

 vimeo, youtube...

 Stavim na you tube i kad ga ja idem gledati da mi rezoluciju 360p???Gledam koji k...

mislim da youtube-u treba neko vrijeme da azurira/rendera video ako je 4k

preko cega provjeravas? aplikacije? browsera?

jesi probao vimeo?

 Probat ću još stavit na you tube jer mi se čini da Vimeo smanjuje kvalitetu videa 

Probao sam stavit na you tube direktno preko aplikacije.,probat ću još jednom.

mozes, ali imaj na umu da i youtube zbog kompresije smanji kvalitetu videa

takoder, youtube-u treba par sati da se pojavi opcija 4k (zbog renderiranja), tako da provjeri jos veceras ili sutra je li se pojavilo

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 20:24 (CrossDeath).
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

Evo ga - 4K UHD - noćni uvijeti.

https://vimeo.com/301388734

 

Također napravio usporedbu s Pixelom 2 XL - nisam stavio video od Pixela, jer mi je ostao mob u autu.

Zaključak - 

Pixel 2 XL - bolja stabilizacija kad hodam, lošija kvaliteta videa (više šuma)

Mate 20 Pro - lošija stabilizacija kad hodam(po rubovima - Ina pumpa udesno kutu), bolji video kad stojim ( Passat bijeli kad prođe po cesti).

 

Također pitao ženu koja je laik i isto je rekla.

 

U svakom slučaju daleko je video od onoga da je sve mrlja na videu tj da ništa ne vidis kao sto je Ocean prvi video stavio.

 

Ps. Ovaj Vimeo mi se čini da smanji malo kvalitetu jer na mobu to bolje izgleda.Ali jebi ga.Nema veze.

 

 

Ja vidim i na tvom videu sve ono sto sam vidio i na ostalim video zapisima snimljenim tim mobitelom.

Obrati paznju na rubove videa...lijeva strana, obrati paznju dok hodas koliko stabilizacija radi losije nego po danu, povremeno se gubi ostrina.

Imao sam Pixela i slazem se da je imao šuma kod nocnog videa, ali je zato stabilizacija bila savrsena i nije bilo nikakvih artifakata po rubovima ili neujednacene ostrine kao na ovom sto si stavio od Mate 20 PRO.

Baci pogled na onaj moj video gore od S7E koji sam snimio prije 2 godine i pogledaj ostrinu, šum, rubove...definitivno izgleda bolje nego sa Mate ako cemo biti realni.

 

Mate 20 PRO ima super kamere za fotke, super mogucnosti, super video za dnevne snimke, ali nocni video mu nije bas neka top kvaliteta.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2018 20:38 (ocean77).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
R36 kaže...

Evo ga - 4K UHD - noćni uvijeti.

https://vimeo.com/301388734

 

Također napravio usporedbu s Pixelom 2 XL - nisam stavio video od Pixela, jer mi je ostao mob u autu.

Zaključak - 

Pixel 2 XL - bolja stabilizacija kad hodam, lošija kvaliteta videa (više šuma)

Mate 20 Pro - lošija stabilizacija kad hodam(po rubovima - Ina pumpa udesno kutu), bolji video kad stojim ( Passat bijeli kad prođe po cesti).

 

Također pitao ženu koja je laik i isto je rekla.

 

U svakom slučaju daleko je video od onoga da je sve mrlja na videu tj da ništa ne vidis kao sto je Ocean prvi video stavio.

 

Ps. Ovaj Vimeo mi se čini da smanji malo kvalitetu jer na mobu to bolje izgleda.Ali jebi ga.Nema veze.

 

 

Ja vidim i na tvom videu sve ono sto sam vidio i na ostalim video zapisima snimljenim tim mobitelom.

Obrati paznju na rubove videa...lijeva strana, obrati paznju dok hodas koliko stabilizacija radi losije nego po danu, povremeno se gubi ostrina.

Imao sam Pixela i slazem se da je imao šuma kod nocnog videa, ali je zato stabilizacija bila savrsena i nije bilo nikakvih artifakata po rubovima ili neujednacene ostrine kao na ovom sto si stavio od Mate 20 PRO.

Baci pogled na onaj moj video gore od S7E koji sam snimio prije 2 godine i pogledaj ostrinu, šum, rubove...definitivno izgleda bolje nego sa Mate ako cemo biti realni.

 

Mate 20 PRO ima super kamere za fotke, super mogucnosti, super video za dnevne snimke, ali nocni video mu nije bas neka top kvaliteta.

To što si ti rekao sam i ja rekao.Nista ja nisam uljepšao.

U usporedbi s Pixelom 2 XL ima losiju stabilizaciju ali bolju sliku kad stojis.Ako npr s M20P si statičan video je odličan , a čim kreneš hodati nije top., ali daleko je od onog tvog prvog linka da je video mrlja.To nije ziher.

 

Kažem sve ću detaljno napisat u recenziji za par dana bez imalo uljepšavanja bilo čega.

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

To što si ti rekao sam i ja rekao.Nista ja nisam uljepšao.

U usporedbi s Pixelom 2 XL ima losiju stabilizaciju ali bolju sliku kad stojis.Ako npr s M20P si statičan video je odličan , a čim kreneš hodati nije top., ali daleko je od onog tvog prvog linka da je video mrlja.To nije ziher.

 

Kažem sve ću detaljno napisat u recenziji za par dana bez imalo uljepšavanja bilo čega.

 

 

 

 

To sto si napisao je fer napisano jer tako i je i drago mi je da si i sam primjetio te stvari.

Probaj molim te sa Open Camera, nebi me cudilo da je sa tom app video osjetno bolji.

Meni je na nekim Xiaomi modelima video znacajno bolji bio sa tom app.

 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
R36 kaže...

To što si ti rekao sam i ja rekao.Nista ja nisam uljepšao.

U usporedbi s Pixelom 2 XL ima losiju stabilizaciju ali bolju sliku kad stojis.Ako npr s M20P si statičan video je odličan , a čim kreneš hodati nije top., ali daleko je od onog tvog prvog linka da je video mrlja.To nije ziher.

 

Kažem sve ću detaljno napisat u recenziji za par dana bez imalo uljepšavanja bilo čega.

 

 

 

 

To sto si napisao je fer napisano jer tako i je i drago mi je da si i sam primjetio te stvari.

Probaj molim te sa Open Camera, nebi me cudilo da je sa tom app video osjetno bolji.

Meni je na nekim Xiaomi modelima video znacajno bolji bio sa tom app.

 

 Budem probao s tom aplikacijom sutra pa javim.

6 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ako netko koristi sat vec neko vrijeme nek nabaci dojmove, prvenstveno bateriju.. jer reklamiraju dvotjedni battery life, sto zvuci odlicno.

Ima ih povoljno na njuškalu pa bi se mogao neki ubost.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice