Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.626
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Liku je svaki mobitel drastično različite svjetline, ne bi se čudija i da mu je na starom LG-u ostao uključen night mode (za čitanje u mraku).

 

 

8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

Liku je svaki mobitel drastično različite svjetline, ne bi se čudija i da mu je na starom LG-u ostao uključen night mode (za čitanje u mraku).

 

 

ocigledno su svi mobiteli na istoj razini svjetline, jesi uopce otvorio sliku?

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
Mar kaže...

Liku je svaki mobitel drastično različite svjetline, ne bi se čudija i da mu je na starom LG-u ostao uključen night mode (za čitanje u mraku).

 

 

ocigledno su svi mobiteli na istoj razini svjetline, jesi uopce otvorio sliku?

  Ne znam, meni ova razlika na LG mobitelima izgleda samo kao onaj Blue Light Filter, ili ti Prilagođavanje očima na hr. Meni se to svaku večer uključi navečer.

Galaxy S8+ :)
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...
ivanlotz kaže...
Mar kaže...

Liku je svaki mobitel drastično različite svjetline, ne bi se čudija i da mu je na starom LG-u ostao uključen night mode (za čitanje u mraku).

 

 

ocigledno su svi mobiteli na istoj razini svjetline, jesi uopce otvorio sliku?

  Ne znam, meni ova razlika na LG mobitelima izgleda samo kao onaj Blue Light Filter, ili ti Prilagođavanje očima na hr. Meni se to svaku večer uključi navečer.

ne kazem da to nije ukljuceno, ali nisam na to ni mislio

jasno se vidi na slici da su svi uredaji podeseni na istu razinu svjetline

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
goranbm kaže...
ivanlotz kaže...
Mar kaže...

Liku je svaki mobitel drastično različite svjetline, ne bi se čudija i da mu je na starom LG-u ostao uključen night mode (za čitanje u mraku).

 

 

ocigledno su svi mobiteli na istoj razini svjetline, jesi uopce otvorio sliku?

  Ne znam, meni ova razlika na LG mobitelima izgleda samo kao onaj Blue Light Filter, ili ti Prilagođavanje očima na hr. Meni se to svaku večer uključi navečer.

ne kazem da to nije ukljuceno, ali nisam na to ni mislio

jasno se vidi na slici da su svi uredaji podeseni na istu razinu svjetline

 

Jasno je meni šta ti hočeš reći, ali ja tebi hoću reći da kad mi se uključi to navečer, da ekran izgleda dosta tamnije iako je na istoj razini osvjetljenja.

Galaxy S8+ :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78198146&postcount=1258

 

Velike razlike među starim LG Panelima,BOE i novim LG panelima. 

buduci da m20p ima amoled ekran, ovakve razlike nisu nista pretjerano cudno

nijedan amoled ekran nece prikazivati boje isto kao i neki drugi amoled ekran, pa cak i ako se radi o istom proizvodacu, odnosno uredaju

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Zato ću ubosti običan mate 20 za BF(ima ga za 580€ sada na njemačkom ebayu) i bmk za te amoled afere.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kakvo je staklo po pitanju grebanja i sl.i koji uopce gorilla glass ima mate?

Nevidim po portalima da sluzbeno pise koje je staklo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Kakvo je staklo po pitanju grebanja i sl.i koji uopce gorilla glass ima mate?

Nevidim po portalima da sluzbeno pise koje je staklo

 

Našao sam jedan portal di je pisalo V5, ali s obzirom da ovi puno poznatiji nemaju tu informaciju, nisam siguran u točnost te informacije.

Galaxy S8+ :)
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...
Zato ću ubosti običan mate 20 za BF(ima ga za 580€ sada na njemačkom ebayu) i bmk za te amoled afere.

 Ajd daj neki link, za tu cijenu ga ne mogu nigdje pronaći.

9 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
saintmarcus9 kaže...
Zato ću ubosti običan mate 20 za BF(ima ga za 580€ sada na njemačkom ebayu) i bmk za te amoled afere.

 od mate serije nema smisla kupovati nista osim Pro ili X, normal i lite su dosta losiji, i u njihovom rangu ima hrpa boljih uredaja od njih, ne nude nista ekstra kao Pro i X

 

za 580E kupis zvijer od One Plus 6T

 

samo kazem, nista osobno

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Imao sam 6 obični i Mate 10 pro mi je po svemu što ja koristim bolji mob. A 6t donosi samo manji noč i malo veću bateriju koja i dalje svijeću ne može držati starom Mati,dok o kameri nema ni smisla raspravljati.

 

Neznam kako je dosta lošji,fali samo hulk amoled i ultra brzo punjenje koje mi je ionako beznalajno jer mob punim preko noći i dosada nikad nisam tokom dana stavljao na dopunu. Sve šta mi je bitno....brz fingerprint,stereo zvuk,ultra batrija....je tu. Neće se reći ni ne audio jacku :)

 

Stoga,ne hvala. 

 

Samo kažem. Ništa osobno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 21:08 (saintmarcus9).
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro
Kamera setup na regular Mate 20 je dosta lošiji nego na Pro i X, AMOLED je jednostavno bolji od IPS, na stranu problemi vezani sa Pro.
Po meni, OP6T je bolji mob, pa i S9+ ako je cijenom blizu običnog Mate 20
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

A gle i mom bratiću je njegova škoda bolja od moga Audija. Stvar je prioriteta i ukusa.

 

Može biti lošji setup kamere na običnom 20 ali i dalje je bolji od 6T. Amoled na OP6 mi je bio meh tako da mi tu razlike i nema,zbog ekrana bi se dalo na S9+ ali triputa lošja baterija zbog rastrošnog procesora i ekrana(koji je curved) mi je totalni turn off....da sam htio uzeo bi ga kada je izašao. Da ne spominjem da mobitel bez stereo zvuka u sumrak 2018. ne kanim više uzimati za 500+ eura. 

 

Nego momci,ja se ne sjećam da sam ikoga pitao za pomoć u odabiru a vi ko kokice iz rajngle ispadate. Mislim da vam je mjesto na ovoj temi 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.11.2018 21:30 (saintmarcus9).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Hebi ga, nisam ga vidio nikak, hvala.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ajeto007 kaže...

Hebi ga, nisam ga vidio nikak, hvala.

 

Nema beda,samo svaki puta kada tražiš odaberi lokaciju itema EU i nema poreza i kerefeka a garancija vrijedi kod nas 

16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pokupija danas Matu i sat u A1 :)

 

Jedini problem je što je još na verziji 108? To bi defintivno tribalo updateati na 126.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

Pokupija danas Matu i sat u A1 :)

 

Jedini problem je što je još na verziji 108? To bi defintivno tribalo updateati na 126.

 kojeg datuma su te zvali da potvrde narudžbu?

quieter you become the more u are able to hear
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Nisu me zvali nego sam uzea u poslovnici, tribalo im je jedno 12-13 dana da prebace broj pa da mogu doći po uređaj.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

Pokupija danas Matu i sat u A1 :)

 

Jedini problem je što je još na verziji 108? To bi defintivno tribalo updateati na 126.

 I meni je na 108. Kako ga updateat na 126 ako znaš??

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Nikako čekaj dok u nas ne dođe update...

13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Zanima me koliko ta brza punjenja,koja svake godine sve brže i brže napunu mob,koliko to smanjuje vijek baterije.Primjer je recimo oneplus 5 i njegov dash carge za kojeg čitam da mu baterija znatno izgubi kapacitet nakon godine dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Uzeo si Matu na kraju, bio par dana kod mene i nikako se ne mogu naviknuti na njega nažalost.

Nije mi sjeo iphone xs prije njega, mislio sam da ovaj bude dobar ali mi isto nije sjeo. Mislim da je vrijeme za promjenu.

 

Možda je to zato što nikad dosad nisam imao huawei ali jednostavno ne ide :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Zanima me koliko ta brza punjenja,koja svake godine sve brže i brže napunu mob,koliko to smanjuje vijek baterije.Primjer je recimo oneplus 5 i njegov dash carge za kojeg čitam da mu baterija znatno izgubi kapacitet nakon godine dana

 svakom mobu padne kapacitet nakon godinu dana ako se puni svaki dan ili nakon godinuj i pol, dvije ak puniš često i svaki drugi.

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
mile59 kaže...
DuMe kaže...

Zanima me koliko ta brza punjenja,koja svake godine sve brže i brže napunu mob,koliko to smanjuje vijek baterije.Primjer je recimo oneplus 5 i njegov dash carge za kojeg čitam da mu baterija znatno izgubi kapacitet nakon godine dana

 svakom mobu padne kapacitet nakon godinu dana ako se puni svaki dan ili nakon godinuj i pol, dvije ak puniš često i svaki drugi.

 Znam da padne svakom.Nekom brže oslabi a nekom manje,ovisi o korištenju.Kažem za ovu noviju generaciju brzih punjača,čini mi se da bi se vijek trajanja baterije mogao brže smanjiti sa jačim punjačima

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Ja sam svog starog S7E uglavnom punija preko kompa po 5-6h svaku večer na slaboj struji tako da mi je nakon 2.5g battery stats javlja bateriju oko 95%, bateriju su puno više ubile softverske "nadogradnje" nego vrijeme i punjenja.

9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Iako to nema veze sa ovom temom,pražnjenja baterije do kraja i punjena do kraja ubijaju bateriju,ne brzo punjenje. 20-80% je sweetspot kod današnjih baterija. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Da, to je točno. No i brzo punjenje utječe, tj. Ne samo ono po sebi, nego povećanje temperature baterije kod brzog punjenja. temperatura baterije je viša, a baterije to ne vole....
13 godina
odjavljen
offline
Huawei Mate 20 Pro

Oko cega se vi brinete. Punis i praznis kad oces, kad baterija ne bude valjala zamijenite i amen

 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice