Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 352.741
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
DuMe kaže...

Sta nije zakonski da ne dobijas novi uredjaj nakon sto su prosla 14 dana,nego taj isti popravljaju?

 E kolega tako ti je to kod Huaweia. Em daju nove mobitele u servisu bez puno mudrolije, čak možeš i boju promjenit., a oćito kod A1 bez puno mudrolije možeš promjenit mob i nakon 14 dana.

 

Vidiš ti Huaweia...bitno im je da su kupci na kraju zadovoljno. Zato i nisu htjeli dizat problem na n'tu potenciju jer ti zamjene mobite bez puno pitanja 

 ajde prestanite lagat ovaj napaćeni narod, priznajte da niste dobili move uređaje nego da čekate dijagnostiku iz servisa kao što to hrvatski zakon propisuje

 

u ovako sređenoj i zakonskoj državi kao što je naša prosto je nepojmljivo da se ne poštuje  zakon, zašo lažete

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Dakle, da baš sad ne čitam sve, mob kupljen u T Mobileu, nazovem insignium servis i mogu dobiti novi zbog ovog zelenog stanja na ekranu?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Dakle, da baš sad ne čitam sve, mob kupljen u T Mobileu, nazovem insignium servis i mogu dobiti novi zbog ovog zelenog stanja na ekranu?

 Da, ako imaju na stanju, dobiješ novio odmah. 

Galaxy S8+ :)
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Fala lepa.

A ova ekipa kaj je zamijenila, jeste dobili sada mobove sa ispravnim ekranima?
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Kada budemnosio na zamjenu razmišljam o promjeni boje iz crne u plavu/Twilight. Da li je netko možda uspoređivao te boje uživo, kakva su vam razmišljanja ? Ja ih nisam imao prilike vidjeti uživo....

Galaxy S8+ :)
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Kada budemnosio na zamjenu razmišljam o promjeni boje iz crne u plavu/Twilight. Da li je netko možda uspoređivao te boje uživo, kakva su vam razmišljanja ? Ja ih nisam imao prilike vidjeti uživo....

 crna koju sam gledao je glatka, plava ti ima sitne ureze, tako da mob ne klizi. twilight ne znam kakav je otpozadi, a sami izgled je stvar ukusa

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Twilight je kao crna, glatka, samo su plavi i zeleni sa urezima iza, ali zeleni nije dostupan kod nas.

I iskreno plavi, koji sada imam je gotovo isto sklizak, kao sa regularnim pozadinom, a i dalje je dosta velik fingerprint magnet.

Moram pohvaliti Insignium, a i očito je Huawei solidno reagirao. Nazvao sam, uzeli su podatke i zovu me čim novi telefon bude dostupan.

Čak su i ponudili promjenu boje, sada se samo nadam da serija iz koje ću dobiti novi uređaj ima dobre ekrane, tj. BOE, jer koliko sam skužio sa njima nema problema.

I hvala svima na odgovorima i pomoći, ajmo sada vidjeti kaj bu dalje sa ovom pričom.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

bok ljudi, primjetio sam neki problemčić. Kada zovem korisničku službu npr za Diners 01/4929-555 i kada hoću potvrditi neku od opciju menija sa tipkovnicom npr. kliknem 3 onda mi uopće ne registrira navedeni broj koliko god puta da stisnuo. Na Iphonu mi radi sve normalno.

 

Da li ste vi primjetili navedeno? Može netko probati na svom za navedeni gore broj.

 

EDIT: TELE2, THT normalno radi

No pain no gain
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 14:06 (streamg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mislim da mi se to dešavalo na Mate 10 pro modelu i to isto Diners.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Mislim da mi se to dešavalo na Mate 10 pro modelu i to isto Diners.

 jel ima kakvo riješenje za to?

No pain no gain
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Iskreno ne sjećam se, pa sam Diners zvao oldschool, sa fiksnog. :)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
karlanal kaže...

 

 

 

čekaj, ovo je vrhnje

mora sam par puta pročitat post jer zvuči nevjerojatno
...

Jesi li inače tako neugodan ili je razlog tvojeg ponašanja i vrijeđanja na osobnoj razini nedavno šišanje? Jesu li škare bile tupe pa te boljelo? Uopće ti ne bih trebao odgovarati jer time samo smanjujem kvalitetu sadržaja na forumu, ali moram pitati. Praviš li se lud ili stvarno ne razumiješ kako činjenica da huawei bilježi ogroman rast u europi utječe na cijelo tržište?

 

Koliko je neki mobitel dobar najbrže se može provjeriti analizom procesora i kamere. Kad se gleda sa hardverske strane jasno je ko dan da je iphone najbolji. Ovaj trend traje godinama iako iphone izlazi 6 mjeseci prije ostalih velikih igrača, ali razlika nije toliko drastična da se otpiše sva konkurencija. Problem dolazi kad se detaljnije analizira kvaliteta kamere. Zbog ograničenog prostora kvalitetu kamere određuje softver koji ju pogoni. Ovdje nema laganja kao na benchmark testovima čime se huawei služi. U prijevodu, za očekivati je da mobitel s najboljom kamerom ima najbolje optimiziran cijeli softver. Kad se te dvije stvari uzmu u obzir ostaju samo 2 igrača, XS i Pixel. Huawei očito nema ni znanja ni iskustva da napravi tako dobru kameru pa se koriste već viđenim trikovima. Ubace najjači hardver i ulažu u agresivan marketing. Moram priznati da sam umalo i ja bio žrtva te kampanje. Vjerojatno su korištene slike uslikane profesionalnim fotoaparatom. Kasnije, kad sam vidio po youtubeu video snimke po noći nisam mogao vjerovati da imaju obraza prodavati taj telefon po cijeni iphonea. Ono je očajno. Iphone 6 sigurno ima bolji video. Što nam to govori? Ako ne znaju napraviti dobru kameru koja je za većinu kupaca 1. prioritet tko zna gdje su još griješili. Tko zna kakvih propusta ima. Njihova verzija androida je među najtežima na tržištu i sigurno si imali više nego dovoljno prostora za grešku. Kad bi bar idući pixel proizvodio apple...

15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Simpatiziram Huawei i M2P mi je na papiru gotovo idealan mobitel. Planiram zamijeniti svoj S7. Medjutim, danas sam ga prvi put uzivo vidio i mislim da je zaobljeni ekran dealbreaker za mene. Jednostavno mi se ne svidja. Mislim da nisu trebali ic tim putem, na kraju krajeva sa flat ekranom ne bi imali ni problema sa hulkom. Steta...

This time next year we'll be milionaire
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
IPhone ima najjači i najbolji procesor, to je neupitno. Kamera, ovisi o situaciji.

I to nikako ne označava najbolji mobitel, najbolji mobitel, što god to u današnje vrijeme značilo, ovisi o malo više činjenica.

Jedino kaj se slažem je za Pixel, da ga radi Apple ili bilo koji drugi veliki brand ne i bio ovakav krš od moba.
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ekipa, da li imate probleme sa instagram aplikacijom?

Primjeri problema


p.s. ovo je sa P20 pro
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kineski modeli već dobili 4-5 patcheva, zadnja verzija je 16x, Europa još na 12x.

 

Kažu ljudi da je masu toga popravljeno oko kamere, 4K nema više jello efekt.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

Kineski modeli već dobili 4-5 patcheva, zadnja verzija je 16x, Europa još na 12x.

 

Kažu ljudi da je masu toga popravljeno oko kamere, 4K nema više jello efekt.

To je lijepo čuti...,ali je kretenizma da za EU nadogradnje jebeno kasne. 

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Navodno zbog google play storea koji ne dolazi na kineskim varijantama.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Predator003 kaže...

 

Koliko je neki mobitel dobar najbrže se može provjeriti analizom procesora i kamere. Kad se gleda sa hardverske strane jasno je ko dan da je iphone najbolji.

Huawei očito nema ni znanja ni iskustva da napravi tako dobru kameru pa se koriste već viđenim trikovima.

Ubace najjači hardver i ulažu u agresivan marketing. Moram priznati da sam umalo i ja bio žrtva te kampanje.

 

Vjerojatno su korištene slike uslikane profesionalnim fotoaparatom.

 

 Kad bi bar idući pixel proizvodio apple...

 nemam potrebu komentirat, znaš osjećaj kad se sramiš za nekoga drugoga

iPhone is a smartphone for dumb people
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Dario7 kaže...
Ekipa, da li imate probleme sa instagram aplikacijom?

Primjeri problema


p.s. ovo je sa P20 pro

 

Ovo sa prvog videa se i meni događa, kada probam zumirati objavu, sljedeća objava je vidljiva u pozadini. Ovo sa drugog videa nemam.

Galaxy S8+ :)
11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

J**** mi sve ako je Huawe normalan.

Poslao uređaj na servis da bi nakon deset dana čekanja došao kuči sa novim urešajem, upalio ga, prebacio na tamno sučelje a ono hiroshima JBT.

 
 

Fakat ne znam kaj više da radim, lagano počinjem gubiti živce sa ovim telefonom...poslao sam ga ponovo na servis pa eto sačekati ćemo treći.

Kaj mogu uraditi ukoliko i treći bude nuklearka?
Se može tražiti uređaj druge marke ili sam osuđen na muke sa ovime?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Diazz72 kaže...

J**** mi sve ako je Huawe normalan.

Poslao uređaj na servis da bi nakon deset dana čekanja došao kuči sa novim urešajem, upalio ga, prebacio na tamno sučelje a ono hiroshima JBT.
  

Fakat ne znam kaj više da radim, lagano počinjem gubiti živce sa ovim telefonom...poslao sam ga ponovo na servis pa eto sačekati ćemo treći.

Kaj mogu uraditi ukoliko i treći bude nuklearka?
Se može tražiti uređaj druge marke ili sam osuđen na muke sa ovime?

 

 trazi povrat love, jer ti ocito ne mogu popravit uredaj. nemoj cekat treci trazi odma povrat love i gotovo

 

nema smisla se zivcirat i natezat, pa nije jedini telefon na trzistu

 

 

13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Trazi povrat novca i uzmi note9,s9+ ili cekaj s10

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Trazi povrat novca i uzmi note9,s9+ ili cekaj s10

 ti bogami nisi dobar u glavi, ne samo da si stuka babine pare nego si vidim počeo i njenu terapiju pit

 

Diazz72 kaže...

J**** mi sve ako je Huawe normalan.

Poslao uređaj na servis da bi nakon deset dana čekanja došao kuči sa novim urešajem, upalio ga, prebacio na tamno sučelje a ono hiroshima JBT.
  

Fakat ne znam kaj više da radim, lagano počinjem gubiti živce sa ovim telefonom...poslao sam ga ponovo na servis pa eto sačekati ćemo treći.

Kaj mogu uraditi ukoliko i treći bude nuklearka?
Se može tražiti uređaj druge marke ili sam osuđen na muke sa ovime?

 

 pa otiđi tamo u onaj drugi servis i neka ti odma daju novoga

iPhone is a smartphone for dumb people
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Trazi povrat novca i uzmi note9,s9+ ili cekaj s10

 https://www.gsmarena.com/samsung_caught_using_dslr_photo_on_samsung_galaxy_a8_star_landing_page-news-34529.php

eto ti toji samsunzi, vidim rasprav tamo kako je novi ui samsungov odličan da leti i da će bit super kad izađe, a šta će vam novi ui kad ovaj sadašnji radi super kako vi kažete

 

 

molim te prestani više spominjat samsung na huawei temi

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Novi mob ima jako smisla, ako opet dobije LG panel koji očito masovno faila.

Ekipa po Redditu mijenja mob po 5ti puta već i ima isti problem. Super je biti fanboy, ali Huawei je jako usrao sa ovime i mislim da će mi Mate 20 Pro biti zadnji njihov uređaj. Ovo je malo prevelik problem, a oni nisu nikako reagirali, a radi se o mobu od skoro 1000 Eura..
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 10:11 (HAL).
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Btw, jel može ekipa koja ima problem sa Hulkom napisati koje ekrane imaju, da vidimo jesmo svi na LG-u ili i BOE ima isti problem?

Skinete sa Google Play Store-a app "Device Info HW" i pod general imate liniju touchscreen gdje piše da li je LG ili BOE dobavljač.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Diazz72 kaže...

J**** mi sve ako je Huawe normalan.

Poslao uređaj na servis da bi nakon deset dana čekanja došao kuči sa novim urešajem, upalio ga, prebacio na tamno sučelje a ono hiroshima JBT.
  

Fakat ne znam kaj više da radim, lagano počinjem gubiti živce sa ovim telefonom...poslao sam ga ponovo na servis pa eto sačekati ćemo treći.

Kaj mogu uraditi ukoliko i treći bude nuklearka?
Se može tražiti uređaj druge marke ili sam osuđen na muke sa ovime?

 

Treca sreca kazu.A nadajmo se da ti sad nece bit nikskvog problema.Ako i bude,mislim ds nema smisla forsirati opet huawei.Jedino ako nisi fanboy.Uzmi drugi model koji ti se sviđa.

 

Jel ima tko da ce narucivati mate20 (ne pro). On je nesto i jeftiniji a i brze ce mu pasti cijena

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Btw, jel može ekipa koja ima problem sa Hulkom napisati koje ekrane imaju, da vidimo jesmo svi na LG-u ili i BOE ima isti problem?

Skinete sa Google Play Store-a app "Device Info HW" i pod general imate liniju touchscreen gdje piše da li je LG ili BOE dobavljač.

 BOE u 99% slucajeva imaju super ekran LG skoro svaki drugi ima problem

Huawei Mate 20 Pro
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Novi mob ima jako smisla, ako opet dobije LG panel koji očito masovno faila.

Ekipa po Redditu mijenja mob po 5ti puta već i ima isti problem. Super je biti fanboy, ali Huawei je jako usrao sa ovime i mislim da će mi Mate 20 Pro biti zadnji njihov uređaj. Ovo je malo prevelik problem, a oni nisu nikako reagirali, a radi se o mobu od skoro 1000 Eura..

 A kako bi trebali reagirati?

Imaš servis i odneseš mobitel te ga zamjene u roku odmah ili par dana čekaš ako šalješ poštom.

 

Ili misliš da bi Huawei trebao svakog kupca nazvati i poslati im novi mobitel te da zadrže stari? 😀

 

To nije toliki problem ili da je opasno po zdravlje kao što je bio slučaj s Note 7 i eksplodirajućim baterijama. Ovo je više kao Apple bend gate, holdnig it wrong is sl samo što se ovo rješava.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice