Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.683
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

nazalost, jucer mi se pocelo zelenilo pojavljivati i u normalnim uvjetima koristenja

 

tako da sam upravo rijesio M20P zauvijek 

 

uglavnom da skratim, ni koji zele, bar u t-comu, mogu vratiti uredaj i uz malo truda, otkazati ugovor, uslugu i sve ostalo sto ide s time

 

samo budite dosljedni i recite im da ne zelite zamjene, servise i slicno, jer nemaju uredaje koji ne dolaze sa defektom

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
Diazz72 kaže...

J**** mi sve ako je Huawe normalan.

Poslao uređaj na servis da bi nakon deset dana čekanja došao kuči sa novim urešajem, upalio ga, prebacio na tamno sučelje a ono hiroshima JBT.
  

Fakat ne znam kaj više da radim, lagano počinjem gubiti živce sa ovim telefonom...poslao sam ga ponovo na servis pa eto sačekati ćemo treći.

Kaj mogu uraditi ukoliko i treći bude nuklearka?
Se može tražiti uređaj druge marke ili sam osuđen na muke sa ovime?

 

Treca sreca kazu.A nadajmo se da ti sad nece bit nikskvog problema.Ako i bude,mislim ds nema smisla forsirati opet huawei.Jedino ako nisi fanboy.Uzmi drugi model koji ti se sviđa.

 

Jel ima tko da ce narucivati mate20 (ne pro). On je nesto i jeftiniji a i brze ce mu pasti cijena

 Pitao sam ove u HT-u dali je ta opcija mopguća ako i ovaj treći bude defektan, no oni su mi rekli da je moguće jedino slati u servis da tamo zamiojene za drugi Mate 20 PRO :/.
To je kad naš zakon o potrošaču ne štiti potrošača, odnosno nema jasno definirana pravila.

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

da malo razbijem temu o hulku.

 

Jel moguće mateom 20 pro reverse punit samsung galaxy watch? Na godinu planiram uzeti oba,nadam se da ce rjesit do tada sve s ekranom,pa me zanima jel to moguce. Na netu ne nalazim nista konkretno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
izvone kaže...

da malo razbijem temu o hulku.

 

Jel moguće mateom 20 pro reverse punit samsung galaxy watch? Na godinu planiram uzeti oba,nadam se da ce rjesit do tada sve s ekranom,pa me zanima jel to moguce. Na netu ne nalazim nista konkretno.

 mozes sve puniti sto ima Qi standard

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Diazz72 kaže...
DuMe kaže...
Diazz72 kaže...

J**** mi sve ako je Huawe normalan.

Poslao uređaj na servis da bi nakon deset dana čekanja došao kuči sa novim urešajem, upalio ga, prebacio na tamno sučelje a ono hiroshima JBT.
  

Fakat ne znam kaj više da radim, lagano počinjem gubiti živce sa ovim telefonom...poslao sam ga ponovo na servis pa eto sačekati ćemo treći.

Kaj mogu uraditi ukoliko i treći bude nuklearka?
Se može tražiti uređaj druge marke ili sam osuđen na muke sa ovime?

 

Treca sreca kazu.A nadajmo se da ti sad nece bit nikskvog problema.Ako i bude,mislim ds nema smisla forsirati opet huawei.Jedino ako nisi fanboy.Uzmi drugi model koji ti se sviđa.

 

Jel ima tko da ce narucivati mate20 (ne pro). On je nesto i jeftiniji a i brze ce mu pasti cijena

 Pitao sam ove u HT-u dali je ta opcija mopguća ako i ovaj treći bude defektan, no oni su mi rekli da je moguće jedino slati u servis da tamo zamiojene za drugi Mate 20 PRO :/.
To je kad naš zakon o potrošaču ne štiti potrošača, odnosno nema jasno definirana pravila.

 pravila su svakako jasna, mozda taj na pultu ne zna pravila, ali mu je voditelj itekako upoznat s time

 

naravno da ce ti oni reci sve sto mogu da ostanes njihov korisnih i da ne otkazes uslugu/uredaj, ali ti na to svakako imas pravo

 

sto je vidljivo iz moga primjera

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Postoji nešto što se zove PR, oni su se doslovno sada pokopali. Prvo su sutili, pa izjavili da je to normalno, pa sada opet nekaj muljaju.

Napišeš zeznuli smo, imamo lošu seriju, isprike i onda ekipa zna kaj sa mobom.

Sve dok će se kod nas ekipa ponašati na način da je sve OK, pa nije opasno za zdravlje, biti ćemo potrošači drugog reda. Imaš uređaj od soma eura sa tvorničkim defektom, taj uređaj košta dosta novaca, koje nisi našao na cesti, dakle potrebna je zamjena pod hitno. Imamo sada situaciju gdje servisi nemaju dovoljno mobova, pitanje je kada će imati, jer vjerojatno seriju koja radi prvo šalju na veća tržišta, koja su im realno bitnija.
11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ja nez. koij k. mediji šuite o ovom problemu, BUG prvi među njima.
I dali se to meni čini ili je #GlueGate thread sa XDA *puf*nestala??

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

youtube recezenti koliko sam primjetio dobiju ispravne uređaje za testiranje.Mob.hr,smartphonehrv,mislav busic,balkantech,balkangadgets...svi su oni dobili na testiranje ispravan mate20.Ili su recezenti podplaceni da sute o zelenilu,ili huawei zna kome ce dati ispravne serije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Jedini veći YouTuber koji je prijavio ovo je ASBYT, iako nije lik toliko velik, niti ima reach koji je potreban kak bi stvari malo dobile na pozornosti.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 16:22 (HAL).
 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Huawei Mate 20 Pro
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

jeli se zna za kad je zakazan p30 pro i kakva je situascija sa mate 20 rs, jeli i oni svi imaju problema sa ekranom

iPhone is a smartphone for dumb people
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 16:49 (karlanal).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
goranbm kaže...

Vidim netko ima slobodnog vremena, bravo. Evo dao sam ti i palac gore. :) Niti sam ikada rekao da sam neki znalac niti se ponašam kao da su mi mobiteli jača strana, znači nisi otkrio ništa novoga. A bome ni sa biciklama nisam nešto previše na ti, to što se malo tu i tamo rekreativno vozim. Ako se dobro sjećam poruku koju si mi citirao iz S8+ teme, napisao sam osobi sličnjoj kao DuMe, tj. nekome tko je došao u temu i počeo pljuvati po S8+ na temelju nekakvih forumskih postova i članaka koje je pročitao na internetu. Isti je spominjao "hrpu" bugova, i izbjegavao je bilo kakvu konkretnu raspravu. 

 

S druge strane, poanta posta kojeg sam napisao kolegi gore uopće nije u njegovoj poruci u S9+ temi. Ako je kolega zadovoljan sa svojim mobitelom, ja sam presretan i bit ću sretan što duže ga bude služio. Da sam na njegovom mjestu i da imam S9+ vrlo moguće da bi napisao istu takvu poruku u istoj temi. Ali kao i kad je aktualan bio S8+ nisam išao i nisam pisao gluposti u drugim temama, vrijeđao ljude koji koriste i kupuju mobitel koji mi se ne sviđa i slično. Komentirao sam stvari koje sam doživio i pisao sam ih iz iskustva. Dotični od početka sudjelovanja u temi piše jedno te iste stvari, ponavlja se iz poruke u poruku i omalovažava ljude koji su kupili uređaj.

 

Sve je u ovoj temi jasno. Jasno je da je Huawei napravio sranje. Jasno je da su se ponjeli bezveze, jasno je sve što se ističe. Nitko to ne poriče i podržavam takve izjave. Ipak što ću ja napraviti s mojim novcima ili bilo tko drugi tko će kupiti ovaj mobitel, čisto je njegova stvar. Svatko će kupiti ovaj mobitel sa svojim razlozima, razumio se ili ne. To što ti ne vjeruješ da bi itko kupio, to je čisto tvoje mišljenje i ok. Ali prihvati da ima drugih ljudi koji ne djele to mišljenje.

uff masu teksta, ali evo samo ti porucujem isto ovo sto si i ti meni

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...

 when used at temperatures lower than –20°C, pa nisamo u sibiru!!!

8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
karlanal kaže...

mislim  da i ja skoro prelazim na  huwui, pun mi je kufer više ovoga u12+, mobitel je super ali evo već drugi put mu minjam ovu zadnju stranu, je da dođe samo 200 kuna

 

ali brate mili, glupo napravljeno totalno, iša očistit iglicom onaj mikrofon odzada, puklo cilo kućištew, sramota, a  u mate vidim da je bomba zadnji poklopac

i onda kazes u12+ bolji od s9+ 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ivanlotz kaže...
karlanal kaže...

mislim  da i ja skoro prelazim na  huwui, pun mi je kufer više ovoga u12+, mobitel je super ali evo već drugi put mu minjam ovu zadnju stranu, je da dođe samo 200 kuna

 

ali brate mili, glupo napravljeno totalno, iša očistit iglicom onaj mikrofon odzada, puklo cilo kućištew, sramota, a  u mate vidim da je bomba zadnji poklopac

i onda kazes u12+ bolji od s9+ 

 imaju isti problem, ali je zato brži od s9+ i ima bolju kameru

iPhone is a smartphone for dumb people
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Znao sam da ne smijem držati mobitel u škrinji sa mesom, oh well...
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Možda ih je djed mraz vozio preko sjevernog pola
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

youtube recezenti koliko sam primjetio dobiju ispravne uređaje za testiranje.Mob.hr,smartphonehrv,mislav busic,balkantech,balkangadgets...svi su oni dobili na testiranje ispravan mate20.Ili su recezenti podplaceni da sute o zelenilu,ili huawei zna kome ce dati ispravne serije.

pa svi su uredaji ispravni, zelenilo se pojavi nakon nekog vremena. tako da i nisu mogli to primjetiti, a i vecina recenzija je odradena prije nego se znalo za problem

 

uostalom, zasto se zamarati sa takvim stvarima. sve sto su rekli u recenzijama je manje vise tocno, tako da ne bih rekao da je netko pretplacen

 

uostalom imas hrpu recenzija, manje poznatih/pracenih kanala koji su isto imali samo pohvale za M20P, a i spomenuli su problem sa ekranom.

 

par stranice prije je netko linkao recenziju, u vezi "zele" efekta videa, i taj lik je i vise nego dosta spominjao zeleni ekran, cak je i savjetovao da se priceka sa kupnjom dok se to ne rjesi

 

nisu svu na svijetu placenici, i nisu se svi urotili protiv kupaca 

 

na kraju krajeva, svatko je dovoljno pameta da sam odluci sta ce

 

da mi se zelenilo nije pocelo pojavljivati u normalnim uvjetima koristenja, ne bih nikada mijenjao telefon

13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Na mom mate 20 pro za sad nema problema. Kroz koliko dana se to pojavi?

Edit ispravljen krivi naziv mobitela

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 9:19 (axos).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Diazz72 kaže...

Ja nez. koij k. mediji šuite o ovom problemu, BUG prvi među njima.
I dali se to meni čini ili je #GlueGate thread sa XDA *puf*nestala??

Samo ti se čini jer na xda i dalje ekipa piše o problemu.

 

Svaki M20P koji ima LG ekran ima problema s zelenilom. Lik je postavio na XDA forum slike s BOE ekranom koji je poćeo zelenit.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 9:22 (R36).
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
axos kaže...

Na mom p20 za sad nema problema. Kroz koliko dana se to pojavi?

 Tko je rekao da na P20 ima problema. Problem je na M20P.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
axos kaže...

Na mom p20 za sad nema problema. Kroz koliko dana se to pojavi?

 Tko je rekao da na P20 ima problema. Problem je na M20P.

 Krivo napisao. Mislio uzet p20p uzeo m20p pa mi ostalo u glavi.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
axos kaže...
R36 kaže...
axos kaže...

Na mom p20 za sad nema problema. Kroz koliko dana se to pojavi?

 Tko je rekao da na P20 ima problema. Problem je na M20P.

 Krivo napisao. Mislio uzet p20p uzeo m20p pa mi ostalo u glavi.

 U roku od 2 tjedna. Vidi koji ekran imaš. Aplikacija na google play HW Device...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 U roku od 2 tjedna. Vidi koji ekran imaš. Aplikacija na google play HW Device...

 LG

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
axos kaže...
R36 kaže...

 U roku od 2 tjedna. Vidi koji ekran imaš. Aplikacija na google play HW Device...

 LG

 Onda se pripremi na zelenilo...

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
axos kaže...
R36 kaže...

 U roku od 2 tjedna. Vidi koji ekran imaš. Aplikacija na google play HW Device...

 LG

 Onda se pripremi na zelenilo...

 AAAAIIIII sranje. 1k eur za zelenilo.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
axos kaže...
R36 kaže...
axos kaže...
R36 kaže...

 U roku od 2 tjedna. Vidi koji ekran imaš. Aplikacija na google play HW Device...

 LG

 Onda se pripremi na zelenilo...

 AAAAIIIII sranje. 1k eur za zelenilo.

 Večina nas je ovdje svoje uređaje vratila. Ja sam uzeo preko A1 i vratio ga nakon tjedan dana. 

10 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

U svakom slucaju, od iduceg tjedna u RH nova pošiljka, tako da možete bit mirni vi koji planirate kupit.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Axos,ne brini se toliko za zelenilo jer svi koji ga imaju u ovoj temi,izgleda da njima ne smeta.Pa onda nece ni tebi.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...

 Večina nas je ovdje svoje uređaje vratila. Ja sam uzeo preko A1 i vratio ga nakon tjedan dana. 

 Zamjena za? Dal je bila nadoplata ili povrat razlike? Sat se vrati ili ga se plati ili?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice