Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.034
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

youtube recezenti koliko sam primjetio dobiju ispravne uređaje za testiranje.Mob.hr,smartphonehrv,mislav busic,balkantech,balkangadgets...svi su oni dobili na testiranje ispravan mate20.Ili su recezenti podplaceni da sute o zelenilu,ili huawei zna kome ce dati ispravne serije.

 E da smo bar plaćeni za šutnju, ja bi prvi uzeo pare 

 

Mi smo svi dobili uređaje sa BOE displayevima, jer su oni prvi bili dostupni. I na pre-briefingu smo koristili uređaje sa BOE displayevima, je li namjerno ili ne iskreno ne znam.

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Axos,ne brini se toliko za zelenilo jer svi koji ga imaju u ovoj temi,izgleda da njima ne smeta.Pa onda nece ni tebi.

 Da je meni tvoj mozak da se malo odmorim.

axos kaže...
R36 kaže...

 Večina nas je ovdje svoje uređaje vratila. Ja sam uzeo preko A1 i vratio ga nakon tjedan dana. 

 Zamjena za? Dal je bila nadoplata ili povrat razlike? Sat se vrati ili ga se plati ili?

 Nudili su sve i svašta, ali ja nisam ništa htio. Vratio mob i otkazao pretplatu. Vratio se na svoju staru kombinaciju - bonbon + kupit ću neki mob za cash. Trenutno imam Pixel 2 XL, a valjda ne još zadugo.

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...

Axos,ne brini se toliko za zelenilo jer svi koji ga imaju u ovoj temi,izgleda da njima ne smeta.Pa onda nece ni tebi.

 Ae dečko prestani se drogirati i idi kući mama te čeka!

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ima neki osjećaj da namjerno...
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

 A kako bi trebali reagirati?

Imaš servis i odneseš mobitel te ga zamjene u roku odmah ili par dana čekaš ako šalješ poštom.

 

Ili misliš da bi Huawei trebao svakog kupca nazvati i poslati im novi mobitel te da zadrže stari? 😀

 Ti si puko. Daj mi link gdje se Huawei službeno oglasio i objavio to što ti govoriš. U Finskoj je, slažem se, no daj argument. Ili si ti tu jedini pametan?

 

Ovo je sve teški smjeh, srećom sam uzeo M10P. Treba zaustaviti prodaju, Huawei je pička naspram samsunga koji je povukao kompletnu Note seriju i zaustavio i prodaju i proizvodnju. To je stav.

Ne želim ulaziti u debate zeleni ekran vs baterija koja može eksplodirati. Huawei nereagiranjem šteti najviše sam sebi, i zatrpava si servise koje masno plaća. Idiotizam.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 17:29 (matrix777).
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Nešto mi nije jasno kod kolege axusa.Prati ovu temu cijelo vrijeme,kupio je mate20pro iako je znao da imaju problem sa zelenilom,jer zadnjih 10 stranica pišemo o tome.I sad se tu čudi jer ima LG panel i osto šokiran odjedanput..Oprosti,ali znao si da ti je 70 posto šansa da dobiješ neispravan uređaj.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Zoveš službeni Huawei servis (Insignum) i kažu ti to.

 

Samsung je povukao N7 jer je postojala realna i ogromna opasnost po zdravlje i imovinu te se prodavao u USA gdje bi bankrotirao da je došlo do grupnih tužbi.

 

S druge strane, Huawei i zelenilo ne predstavljaju opasnost nego možemo govoriti o falšanim serijama kojima greška ne radi bitnu razliku u funkcioniranju (da se gasi, crkne, baterry draina, usporava i sl) već se radi o estetskoj greški koja se rješava u vrlo brzom roku.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro


Baš....zašto bi zaustavljali proizvodnju ako su greške otklonjene u novim serijama? Po nekoj logici zdravog uma trebaju povećati proizvodnju da svim kupcima stigne ispravan primjerak u što kraćem roku.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.12.2018 18:50 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Iskreno samo su trebali zaustaviti proizvodnju mobova sa LG ekranima.

Nadam se da mi novi mob stiže, jer me iskreno živcira da mi tak skupa stvar ima tehnički defekt.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Dujme nisam pratio redovito ni pozorno, a mobitel je kupljen ima duže vrijeme samo je dostava bila u banani. Prošao sam malo detaljnije postove i vidim da je šansa da ekran bude bez zelenila puno bolja nego da ti prestaneš trollati ekipu. Ako se zazeleni vidjet ćemo što i kako. Preventivno sam tu pitao da vidim opcije.

16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dostupan update 146, navodno rješeni problemi s kamerom, wobble u 4K itd....

 

Edit, stvarno riješen jello efekt

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2018 10:12 (Mar).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

Dostupan update 146, navodno rješeni problemi s kamerom, wobble u 4K itd....

 

Edit, stvarno riješen jello efekt

 Problem je bio u nočnim snimkama kad hodaš. Dnevne su meni bile ok.

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
Mar kaže...

Dostupan update 146, navodno rješeni problemi s kamerom, wobble u 4K itd....

 

Edit, stvarno riješen jello efekt

 Problem je bio u nočnim snimkama kad hodaš. Dnevne su meni bile ok.

 Je, ali nije to ovaj jello na stranama kod panninga što se dešavao. Kod hodanja je bilo užasno, loše riješena elektronička stabilizacija koja je previše kompenzirala i onda bi sa kombinacijom spore brzine zatvarača zbog mraka dolazilo do tog stutteringa.

11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

 Je, ali nije to ovaj jello na stranama kod panninga što se dešavao. Kod hodanja je bilo užasno, loše riješena elektronička stabilizacija koja je previše kompenzirala i onda bi sa kombinacijom spore brzine zatvarača zbog mraka dolazilo do tog stutteringa.

 tako je. i meni su dnevne bile jello s obje strane kadra

14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kome je dostupan i da li je netko u Hrvatskoj dobio nadogradnju

Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da nema ove teme ili XDA, da ga j**** ja dan danas ne bi znao za to zelenilo. A mobitel koristim stvarno dosta, od igara, FB, Instagram, viber, whatsapp, kameru... I nisam još niti jednom u svakodnevnom korištenju primjetio zelenilo, samo kad baš idem provjeriti vidi se. Evo danas je 3 tjedna kako ga koristim.

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
pasko kaže...

Kome je dostupan i da li je netko u Hrvatskoj dobio nadogradnju

Evo maloprije mi izbacio obavijest, skinuo i instalirao upravo.

Galaxy S8+ :)
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
axos kaže...
R36 kaže...

 Večina nas je ovdje svoje uređaje vratila. Ja sam uzeo preko A1 i vratio ga nakon tjedan dana. 

 Zamjena za? Dal je bila nadoplata ili povrat razlike? Sat se vrati ili ga se plati ili?

 Ako možeš nazovi servis u ZG, vidi jel ima odstupna boja uređaja koju hočeš, ako ima, odeš tamo i dobiješ novi uređaj. Vrlo jednostavno i brzo.

Galaxy S8+ :)
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dečki nekakav info za AOD third party notifikacije? planiraju li ubaciti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
milanji kaže...

Dečki nekakav info za AOD third party notifikacije? planiraju li ubaciti?

 ako nisi ubacili od kad je izasao M10P sumnjam da ce ikada

13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ima nekog ovdje tko je mjenjao uređaj i da mu nakon zamjene sve ok?

Ja isto dobio hulka neki dan...nije strašno al opet živcira. A1 LG panel.

Kontaktiram ja danas lijepo A1 na fb i napišu mi da im je ovo prvi glas i da nisu upoznati s tim problemom. 

A netko je sad nedavno napisao da se uredno uređaj odnese u poslovnicu i da ih tamo mijenaju za novi na licu mjesta...istina ili?

Ima tko mi ovo može potvrditi?

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
bobo23 kaže...

Ima nekog ovdje tko je mjenjao uređaj i da mu nakon zamjene sve ok?

Ja isto dobio hulka neki dan...nije strašno al opet živcira. A1 LG panel.

Kontaktiram ja danas lijepo A1 na fb i napišu mi da im je ovo prvi glas i da nisu upoznati s tim problemom. 

A netko je sad nedavno napisao da se uredno uređaj odnese u poslovnicu i da ih tamo mijenaju za novi na licu mjesta...istina ili?

Ima tko mi ovo može potvrditi?

 inace ti prodavatelji za vrhunski telefon vole rec da isti ima probleme...hehehe

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
bobo23 kaže...

Ima nekog ovdje tko je mjenjao uređaj i da mu nakon zamjene sve ok?

Ja isto dobio hulka neki dan...nije strašno al opet živcira. A1 LG panel.

Kontaktiram ja danas lijepo A1 na fb i napišu mi da im je ovo prvi glas i da nisu upoznati s tim problemom. 

A netko je sad nedavno napisao da se uredno uređaj odnese u poslovnicu i da ih tamo mijenaju za novi na licu mjesta...istina ili?

Ima tko mi ovo može potvrditi?

 A1 ti je veliki sustav...mom prodajnom predstavniku nije bio prvi glas...

16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Meni su u Insignumu rekli da plavi dolaze 11.12 pa ću zamjeniti za jednog. 

Trenutno imam Twilight jer je u A1 bio jedino on i crni, ali mi i nije nešto specijalno jer je malo pretaman i dosta crnog ima pa ću probati plavi :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
bobo23 kaže...

Ima nekog ovdje tko je mjenjao uređaj i da mu nakon zamjene sve ok?

Ja isto dobio hulka neki dan...nije strašno al opet živcira. A1 LG panel.

Kontaktiram ja danas lijepo A1 na fb i napišu mi da im je ovo prvi glas i da nisu upoznati s tim problemom. 

A netko je sad nedavno napisao da se uredno uređaj odnese u poslovnicu i da ih tamo mijenaju za novi na licu mjesta...istina ili?

Ima tko mi ovo može potvrditi?

 A1 ti je veliki sustav...mom prodajnom predstavniku nije bio prvi glas...

 Kao prvo bobo23 na FB ti rade studenti kojima je zadaća napisati da su proslijedili tvoj upit kolegama i da će ti se neko javiti,nemoj ih uzimati za ozbiljno baš, hehe A drugo zamjena u službenom servisu funkcionira kako si rekao, za A1 poslovnice je jedan član napisao da se dobio, ali da je u toj poslovnici bio dostupan.

Galaxy S8+ :)
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mar kaže...

Meni su u Insignumu rekli da plavi dolaze 11.12 pa ću zamjeniti za jednog. 

Trenutno imam Twilight jer je u A1 bio jedino on i crni, ali mi i nije nešto specijalno jer je malo pretaman i dosta crnog ima pa ću probati plavi :)

 

Ja sam taman 13. i 14.12. u Zg pa sam poslao upit za rezervacijom i rekli su da će mi rezervirati kad dođe i da bi trebalo biti u tom periodu :D

Galaxy S8+ :)
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Plavi toplo preporučam, prekrasna boja i predobra tekstura.
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Plavi toplo preporučam, prekrasna boja i predobra tekstura.

 Da on mi je bio prvi izbor, ali kad sam uzimao u A1 imali su samo crni.

Galaxy S8+ :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
streamg kaže...
HAL kaže...
Mislim da mi se to dešavalo na Mate 10 pro modelu i to isto Diners.

 jel ima kakvo riješenje za to?

 otkrio sam što radi probleme... VOLTE opcija kada je uključena na mobitelu ne možeš odabrati meni kada zoveš Diners... isključio ga i normalno proradio 

No pain no gain
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2018 11:23 (streamg).
9 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Interesting

 

 
2 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice