Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.815
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ovaj novi 146 patch je odličan.

Još bolji face unlock, kamera se isto čini boljom, manje sharpanja i nr-a.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Još mi ga ne nudi.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Još mi ga ne nudi.

 Instaliraj na komp HiSuite i spoji kabelom i odmah ce ti dati

meni nije isto OTA dao ali cim sam ga spojio na komp odmah se upalila tockica iznad software update

i sad je moj na 146 softweru

pozz

Huawei Mate 20 Pro
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Vi koji ste presli sa samsunga na m20pro, kako vam se cini emui u odnosu na samsung experience? Jednostavniji, kompliciraniji, intuitivniji...? To mi je nekako glavni razlog zbog kojega me je strah preci na huawei, pa bih htio cuti ostala misljenja. Ako nije neka velika razlika, vrlo rado bih isprobao m20pro, cini mi se kao fantastican uredaj, samo neka se smiri malo ova situacija sa zelenilom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Meni nikada nije bio problem UI toliko. OK skin je težak sam po sebi, ali meni osobno puno bolji od Samsungovog.

Potrebno je dan do dva navikavanja i sve ide kao podmazano. I dodatno skin je kopija iOS-a, nebi Kinezi bili Kinezi bez malo kopiranja.

Nego jel dobio tko novi mob iz Insigniuma, zadnje kada sam se čuo sa njima nisu imali uređaja uopće na lageru?
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...

Vi koji ste presli sa samsunga na m20pro, kako vam se cini emui u odnosu na samsung experience? Jednostavniji, kompliciraniji, intuitivniji...? To mi je nekako glavni razlog zbog kojega me je strah preci na huawei, pa bih htio cuti ostala misljenja. Ako nije neka velika razlika, vrlo rado bih isprobao m20pro, cini mi se kao fantastican uredaj, samo neka se smiri malo ova situacija sa zelenilom.

 Iskreno - to ti je najmanji problem.

 

Ja imam već 3 dana Note 9, a prije toga sam imao M20P. Sve je to u razini, samo kod Samsunga imaš više mogučnost prilagodbe...

 

Pošto sad dolazi One UI kod Samsunga...e to malo odskače od EMUI koliko sam vidio da betu One UI. One UI je nekako više friendly.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
CrossDeath kaže...

Vi koji ste presli sa samsunga na m20pro, kako vam se cini emui u odnosu na samsung experience? Jednostavniji, kompliciraniji, intuitivniji...? To mi je nekako glavni razlog zbog kojega me je strah preci na huawei, pa bih htio cuti ostala misljenja. Ako nije neka velika razlika, vrlo rado bih isprobao m20pro, cini mi se kao fantastican uredaj, samo neka se smiri malo ova situacija sa zelenilom.

 Iskreno - to ti je najmanji problem.

 

Ja imam već 3 dana Note 9, a prije toga sam imao M20P. Sve je to u razini, samo kod Samsunga imaš više mogučnost prilagodbe...

 

Pošto sad dolazi One UI kod Samsunga...e to malo odskače od EMUI koliko sam vidio da betu One UI. One UI je nekako više friendly.

Da, one ui se cini prekrasnim (barem meni). Strpit cu se onda do stabilne verzije, pa vidjeti na sto se prebaciti. Idealni kombo bi mi bio m20pro i one ui 

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...
R36 kaže...
CrossDeath kaže...

Vi koji ste presli sa samsunga na m20pro, kako vam se cini emui u odnosu na samsung experience? Jednostavniji, kompliciraniji, intuitivniji...? To mi je nekako glavni razlog zbog kojega me je strah preci na huawei, pa bih htio cuti ostala misljenja. Ako nije neka velika razlika, vrlo rado bih isprobao m20pro, cini mi se kao fantastican uredaj, samo neka se smiri malo ova situacija sa zelenilom.

 Iskreno - to ti je najmanji problem.

 

Ja imam već 3 dana Note 9, a prije toga sam imao M20P. Sve je to u razini, samo kod Samsunga imaš više mogučnost prilagodbe...

 

Pošto sad dolazi One UI kod Samsunga...e to malo odskače od EMUI koliko sam vidio da betu One UI. One UI je nekako više friendly.

Da, one ui se cini prekrasnim (barem meni). Strpit cu se onda do stabilne verzije, pa vidjeti na sto se prebaciti. Idealni kombo bi mi bio m20pro i one ui 

 A koji Samsung sad imaš??

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...

Da, one ui se cini prekrasnim (barem meni). Strpit cu se onda do stabilne verzije, pa vidjeti na sto se prebaciti. Idealni kombo bi mi bio m20pro i one ui 

 

 

Dok se strpis i dok Huawei izbaci Hulk free verzije evo i S10 na vratima, a uskoro i P30 PRO.

Da sam na tvome mjestu samo bi preskocio Mate 20 PRO i pricekao P30 PRO ako bas zelis ici na Huawei.

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ovo je iskreno najbolji savjet.

Da sam bio malo pametniji i strpljiviji, sada bi imao Note 9 sa prekrasnim ekranom, a ne ovo čudo. Ujutro kada me alarm budi ko da imam komad kriptonita pored sebe kak se zeleni...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
CrossDeath kaže...
R36 kaže...
CrossDeath kaže...

Vi koji ste presli sa samsunga na m20pro, kako vam se cini emui u odnosu na samsung experience? Jednostavniji, kompliciraniji, intuitivniji...? To mi je nekako glavni razlog zbog kojega me je strah preci na huawei, pa bih htio cuti ostala misljenja. Ako nije neka velika razlika, vrlo rado bih isprobao m20pro, cini mi se kao fantastican uredaj, samo neka se smiri malo ova situacija sa zelenilom.

 Iskreno - to ti je najmanji problem.

 

Ja imam već 3 dana Note 9, a prije toga sam imao M20P. Sve je to u razini, samo kod Samsunga imaš više mogučnost prilagodbe...

 

Pošto sad dolazi One UI kod Samsunga...e to malo odskače od EMUI koliko sam vidio da betu One UI. One UI je nekako više friendly.

Da, one ui se cini prekrasnim (barem meni). Strpit cu se onda do stabilne verzije, pa vidjeti na sto se prebaciti. Idealni kombo bi mi bio m20pro i one ui 

 A koji Samsung sad imaš??

Trenutno sam na s9+

HAL kaže...
Ovo je iskreno najbolji savjet.

Da sam bio malo pametniji i strpljiviji, sada bi imao Note 9 sa prekrasnim ekranom, a ne ovo čudo. Ujutro kada me alarm budi ko da imam komad kriptonita pored sebe kak se zeleni...

Vjerojatno ce tako i biti

Neces ga nositi na popravak?

12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
CrossDeath kaže...

 A koji Samsung sad imaš??

Trenutno sam na s9+

Kolega onda iskreno nema smisla.

 

Previše riskiraš pogotovo zbog zelenog ekrana...

 

Daleko od toga da M20p nije interesantan mobitel - brzo punjenje, zoom x3,x5, slikanje, brzina softwarea, dizajn, 3D otklučavanje...ali ti to sve pada u vodu kad vidiš zeleni ekran.Svaki put kad ga primiš sjetiš se da ima fail. Znam iz iskustva.

 

Također gubiš s M20P - 4K 60fps, OIS, Dual Pixel AF, AF na prednjoj kameri, odličan zaslon, novi One UI, AOD koji je funkcionalan...

 

Ako si znatiželjan oko Huawei onda čekaj P30Pro....

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Čekam full novi, iskreno ne želim da mi popravljaju nov mob. Koliko vidim daju nove mobove bez puno pogovora, ali je problem kaj ih baš i nema...
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dali neko ima m20p sa Boe ekranom? Kakva su iskustva? 

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Imam ja. Dobio sam ga u Insignumu kao zamjenu za zeleni od LG-ja. Koristim ga 10 dana i nema zelenila. 

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
To je dobro za čuti.
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Meni je jucer stigo iz A1 sa Boe ekranom sad cemo vidjet kakav ce se pokazati i dal ce pozelenit. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Vi koji imate boe, kakva vam je kvaliteta slike u odnosu na lg ekran? Koji je kvalitetniji, svjetliji? Kako prikazuje sivu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ne znam, nisam još imo prilike uzivo usporediti. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

Nikakve dramatične razlike u kvaliteti i svjetlini nema. Možda je LG malo svjetliji. Siva mi je na LG-jevu ekranu bila lagano zelenkasta i pri jačem osvjetljenju. Sad na BOE ekranu je siva kak i treba biti -  siva.

 

U svakom slučaju svima koji imaju zeleni ekran preporučam Insignum servis. Jako su ljubazni i susretljivi. Nazvao sam ih, rezervirao mob za zamjenu i drugi dan ujutro u roku sat vremena su mi zamijenili neispravan telefon sa novim ispravnim. Čak su mi ponudili da mijenjam i boju, ali ostao sam na plavom koji mi je najljepši. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 13:36 (velda).
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Evo ja sutra idem tam po mob, nadam se da su sada svi sa boe ekranima.
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dali se neko susreo sa problemom da recimo kada udem u mail ili bilo koju drugu aplikaciju da mi se svijetlina automatski smanji i kada se vratim na pocetni zaslon pojaca, a automatska svijetlina mi je isključena? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro
To je na svakom Huaweiu. Ne znam zašto to rade
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Mene su danas isto zvali iz Insignum servisa i idem u petak po njega.

Galaxy S8+ :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Crohu55 kaže...

Dali se neko susreo sa problemom da recimo kada udem u mail ili bilo koju drugu aplikaciju da mi se svijetlina automatski smanji i kada se vratim na pocetni zaslon pojaca, a automatska svijetlina mi je isključena? 

 Meni je tako na youtube aplikaciji,pojaca svjetlinu samo u toj aplikaciji,cim izadjem iz nje se vrati u normalu

13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
DuMe kaže...
Crohu55 kaže...

Dali se neko susreo sa problemom da recimo kada udem u mail ili bilo koju drugu aplikaciju da mi se svijetlina automatski smanji i kada se vratim na pocetni zaslon pojaca, a automatska svijetlina mi je isključena? 

 Meni je tako na youtube aplikaciji,pojaca svjetlinu samo u toj aplikaciji,cim izadjem iz nje se vrati u normalu

To je zato jer ti je ukljucen video enhancer

5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Di se to isključi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Došao novi mob sa boe ekranom, čak mi i izgleda malo svijetliji ekran i kao da su malo življe boje.

Ne vidim neke razlike u trošenju baterije i moram priznati da mi se čak i sviđa twillitght, iako malo žalim kaj nisam opet uzeo plavi.

Ekipa iz insigniuma pohvale, brzo i profesionalno odrađeno.
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Meni danas došao mob, BOE ekran. Pa ćemo vidit :) 

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
HAL kaže...
Došao novi mob sa boe ekranom, čak mi i izgleda malo svijetliji ekran i kao da su malo življe boje.

Ne vidim neke razlike u trošenju baterije i moram priznati da mi se čak i sviđa twillitght, iako malo žalim kaj nisam opet uzeo plavi.

Ekipa iz insigniuma pohvale, brzo i profesionalno odrađeno.

znaci nisu onako losi kao sto pise u recenzijama na googleu, aj bas mi je drago

uzivaj!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice