Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.519
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Na Amazon.de akcija 679€

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Bilo ih je na njemačkom ebayu za 569€ neki dan.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav, upravo dobio novi uređaj. Kakva su vam iskustva sa screen protectorima? Može neki savjet koji su najbolji za uzeti, a da su kompatibilni sa maskicom. Također koje bi maskice bile najbolje? Ili neka vrsta paketa obadvoje skupa? Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
J1mCarrey kaže...

Pozdrav, upravo dobio novi uređaj. Kakva su vam iskustva sa screen protectorima? Može neki savjet koji su najbolji za uzeti, a da su kompatibilni sa maskicom. Također koje bi maskice bile najbolje? Ili neka vrsta paketa obadvoje skupa? Hvala.

Uređaj ima Gorilla Glass 5, nema smisla kupovat screen protectore i poružnjivati ga. Imaš na amazonu dosta maskica.

 

MaskaPreklopna maska

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pitanje za ekipu koja ima ovaj mob par mjeseci. Dali Vam baterija traje kao i na početku kad ste ga kupili ili ste primjetili da je postala slabija?

Razmišljam o kupnji istog, a kolega mi je ubacio bubu u uho da je primjetio da mu je baterija u zadnje vrijeme slabija tj. da se nekako brže prazni.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
x18x05x kaže...
J1mCarrey kaže...

Pozdrav, upravo dobio novi uređaj. Kakva su vam iskustva sa screen protectorima? Može neki savjet koji su najbolji za uzeti, a da su kompatibilni sa maskicom. Također koje bi maskice bile najbolje? Ili neka vrsta paketa obadvoje skupa? Hvala.

Uređaj ima Gorilla Glass 5, nema smisla kupovat screen protectore i poružnjivati ga. Imaš na amazonu dosta maskica.

 

MaskaPreklopna maska

 Nema GG5 100%. Ja sam istraživao...i kažu neki da ima GG3 ili neku svoju zaštitu...

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

ja ga imam od 1.11. i primjetio sam da je malo slabija u zadnje vrijeme ne puno ali nekih 5-7% traje manje

Huawei Mate 20 Pro
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Da, to sam i ja čitao da ljudi imaju oštećenja od držanja u džepu, ključeva i sitnih predmeta. Da navodno nije gorilla glass 5 ni 6, nije točno naznačeno. Ne vjerujem da ću bez zaštitnog stakla se osjećati sigurno, bar ne na početku dok mi je nov novcat.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
x18x05x kaže...
J1mCarrey kaže...

Pozdrav, upravo dobio novi uređaj. Kakva su vam iskustva sa screen protectorima? Može neki savjet koji su najbolji za uzeti, a da su kompatibilni sa maskicom. Također koje bi maskice bile najbolje? Ili neka vrsta paketa obadvoje skupa? Hvala.

Uređaj ima Gorilla Glass 5, nema smisla kupovat screen protectore i poružnjivati ga. Imaš na amazonu dosta maskica.

 

MaskaPreklopna maska

 Nema GG5 100%. Ja sam istraživao...i kažu neki da ima GG3 ili neku svoju zaštitu...

 Ima ima, malo bolje istražuj drugi put. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
x18x05x kaže...
R36 kaže...
x18x05x kaže...
J1mCarrey kaže...

Pozdrav, upravo dobio novi uređaj. Kakva su vam iskustva sa screen protectorima? Može neki savjet koji su najbolji za uzeti, a da su kompatibilni sa maskicom. Također koje bi maskice bile najbolje? Ili neka vrsta paketa obadvoje skupa? Hvala.

Uređaj ima Gorilla Glass 5, nema smisla kupovat screen protectore i poružnjivati ga. Imaš na amazonu dosta maskica.

 

MaskaPreklopna maska

 Nema GG5 100%. Ja sam istraživao...i kažu neki da ima GG3 ili neku svoju zaštitu...

 Ima ima, malo bolje istražuj drugi put. 

 Ne radi link.

8 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro

 Ima ima, malo bolje istražuj drugi put. 

 Ne radi link.

 da, link ne radi a zemlja je ravna ploča...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
mudantos kaže...

Pitanje za ekipu koja ima ovaj mob par mjeseci. Dali Vam baterija traje kao i na početku kad ste ga kupili ili ste primjetili da je postala slabija?

Razmišljam o kupnji istog, a kolega mi je ubacio bubu u uho da je primjetio da mu je baterija u zadnje vrijeme slabija tj. da se nekako brže prazni.

 

Ja ga koristim od 11.mjeseca prošle godine. Iskreno, ne vidim neku posebnu razliku, mobitel manje-više svaki dan isto koristim, uredno  dan završim na cca 40% baterije, tako mi je od početka. Ne mogu ti točno u minutu sada reći koliko traje od punjenja do punjenja, ali generalno eto.. Recimo za 6 mjeseci korištenja S8 sam vidio drastičan pad u izdržljivosti nakon 6-7 mjeseci. Još dodatno uzmi u obzir da mi je na M20P uključen GPS, Bluetooth povezan sa Gear S3 Frontierom i NFC uključen, štednju baterije nisam još nikada morao upaliti. Što se baterije tiče, nemam riječi protiv njega.

 

Btw., Dobio sam .198 update, piše sam Google zakrpe nekakve, niš posebno za sad.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Mate 20 serija zasad prodana u više od 10 miliona primjeraka(cijela Mate serija)

https://www.phoneyear.com/huawei-mate-20-series-shipments-cross-10-million-in-less-than-5-months/
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
R36 kaže...
x18x05x kaže...
R36 kaže...
x18x05x kaže...
J1mCarrey kaže...

Pozdrav, upravo dobio novi uređaj. Kakva su vam iskustva sa screen protectorima? Može neki savjet koji su najbolji za uzeti, a da su kompatibilni sa maskicom. Također koje bi maskice bile najbolje? Ili neka vrsta paketa obadvoje skupa? Hvala.

Uređaj ima Gorilla Glass 5, nema smisla kupovat screen protectore i poružnjivati ga. Imaš na amazonu dosta maskica.

 

MaskaPreklopna maska

 Nema GG5 100%. Ja sam istraživao...i kažu neki da ima GG3 ili neku svoju zaštitu...

 Ima ima, malo bolje istražuj drugi put. 

 Ne radi link.

 Možda je stranica imala neki problema, no sigurno radi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Vjerojatno su brojci od deset milijuna pridonjeli i zamjenjeni Hulkovi.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Neverthanless prodali 10 miliona mobova sa greškom na ekranu. Šta bi bilo da nema greške :D
 
1 5 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ja ga koristim i uzea sam orginal huawei silicone maskicu u linksa na akciji 99kuna .. mobitel nije podložan grebanju ,, dok mi je note9 ima pun kufer sitnih crtica a mob nikad s nicim ne nosim,na iphone xs sam ima kaljeno.. sad se jedino mislim ici na s10 ili s10plus ali ma plusu mi ruzna ona pilula.. sad koliko se isplati dat ccc 1500-2000kn doplatr neznam

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
augi80 kaže...

Ja ga koristim i uzea sam orginal huawei silicone maskicu u linksa na akciji 99kuna .. mobitel nije podložan grebanju ,, dok mi je note9 ima pun kufer sitnih crtica a mob nikad s nicim ne nosim,na iphone xs sam ima kaljeno.. sad se jedino mislim ici na s10 ili s10plus ali ma plusu mi ruzna ona pilula.. sad koliko se isplati dat ccc 1500-2000kn doplatr neznam

 Kakva je to silikonska maskica za 99kn na akciji ? Ja kupio prozirnu za 49kn u TELE 2, isto orginal Huawei.

 

Galaxy S8+ :)
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ona fina huawei plavkasts sta je slicns onoj alcantari od samsungs

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Koji bežični kupiti za Huawei Mate 20 Pro? Original od Huawei ili neki drugi?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozz jel presa ko s mate20pro na s10 zanima me jel vridi 1400kn doplata za s10 odnosnon2400 za plus

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
augi80 kaže...

Pozz jel presa ko s mate20pro na s10 zanima me jel vridi 1400kn doplata za s10 odnosnon2400 za plus

 Naravno da ne vrijedi. Nijanse su u pitanju. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

ma kakvi bolji je mate 20 pro

bolja kamera bolja baterija bolji scanner otiska bolje punjenje brzina rada 3d prepoznavanje face

tako da totalno neisplativo mozda da tebe netko nadoplati da

pozz

Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
2 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
pasko kaže...

ma kakvi bolji je mate 20 pro

bolja kamera bolja baterija bolji scanner otiska bolje punjenje brzina rada 3d prepoznavanje face

tako da totalno neisplativo mozda da tebe netko nadoplati da

pozz

Što znači bolji??

 

Zavisi tko ima kakve prioritete.

 

Ako ga zanima brzo sučelje, brzo punjenje, zoom, AI onda je M20P bolji.

 

Ako ga zanima dizajn (bez notcha), senzor otiska prsta, kvaliteta ekrana, video snimanje, prednja kamera e onda je S10 bolji.

 

Nisma stavio zadnju kameru (slikanje) jer je to podjednako, samo što M20P ima bolji AI.

 

Reći jednsotrano da je nešto bolje nema smisla jer svaki od navedena dva moba ima svoje prednosti i mane.

16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Iskreno sva argumentacija padne u vodu kada kazes da m20 pro ima bolji fingerprint scanner od s10...
 
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

ako si provao jedan i drugi onda cu ti mozda vjerovati

ali meni je mozda u 5 mjeseci koristenja samo dva ili tri puta da nije ocitalo

tako da radi vrhunski pouzdano

premda vise koristim 3d prepoznavanje

 

Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Mora se priznat da pored 3D otključavanja koje radi nestvarno brzo, senzor otiska prsta nema smisla.

 

Kad bi birao, prije bi 3D otključavanje nego senzor otiska prsta. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Probao oba, samsung je bolji i brži, ali kalo je gore rečeno - 3d facial scan je zakon i miljama je ispred samsunga.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Nabavili u firmi oba modela, više primjeraka,za komercijaliste prošli tjedan.

Mate 20 P brži i fluidniji telefon i to osjetno. Baterija osjetno dulje traje po riječima ljudi koji hodaju po terenu. Brže punjenje. Noćne slike bolje.

S10 bolji ekran i AOD. Vjerovatno kamera in general ko snima video. FP senzor bolji.

Zanimljivo svi preferiraju iPhone nad oba,navika je zajebana stvar :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2019 16:23 (saintmarcus9).
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
pasko kaže...

ma kakvi bolji je mate 20 pro

bolja kamera bolja baterija bolji scanner otiska bolje punjenje brzina rada 3d prepoznavanje face

tako da totalno neisplativo mozda da tebe netko nadoplati da

pozz

Hmm zanima me samo jesi li sam po sebi takav troll (odnosno neznaliza s obzirom na to kakve informacije dijelis) ili te huaveji placa da budes takav? Ako je ovo drugo, budi srce i podijeli tu svotu s nama, ocito mora biti dobra lova kada si tako uporan.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice