Huawei Mate 20 Pro izdvojena tema

poruka: 1.587
|
čitano: 351.624
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Kod mene je problem s notifikacijama i aplikacijama.

 

Tipa

imam google keep s podsjetnicima te neki dan ih dobim,neki ne,pa 3 dana ne,pa onda isti dan dobim notifikacije od sva 3 dana. 

Imam app za brojanje potrosnje interneta u roamingu,i kad pokrenem on ostane raditi,pa se samo odjedom makne (ne micem ga iz memorije) i opce ne broji,pa to tek skuzim nakon par dana,pa opet pokrenem app da mi krene brojat i opet nestane.

imam i par aplikacija od nekih online shopova,tipa amazon ebay i slicni di bi dobio notifikaciju kad mi je nesto na sale-u,poslano,dolazi i slicno,to neki put dobim notifikaciju neki put ne.

 

Neznam jel ima nesto u vezi postavka aplikacija da mi je ukljuceno da ne dobivam notifikacije,nista slicno tome nemogu naci,nemam nikakvu stednju baterije ukljucenu.

Jel moguce stavit da neke app stalno rade,da ju nemoze brisat iz predmemorije ili bilo kakav dugi info/savijet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro
Kako provjeriti da li boe ekran i da li je proizvodnje od 12.2018 pa na gore.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

preko ove aplikacije

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ok skinula hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 8:16 (Zanesena).
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Moj je od marta 2019 hvala Bogu valjda sam zaobisla to zelenilo

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2019 8:17 (Zanesena).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Meni je lg ekran ali verzija od marta 2019.Do sad nema zelenila.Da panicim ili ne

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 13:07 (Zanesena).
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Paniči za svaki slučaj
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ne znam šta ovaj ban znači za EMUI 9.1. A toliko dugo smo ga čekali. Nadam se da će doći do nekog normalnog dogovora.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
J1mCarrey kaže...

Ne znam šta ovaj ban znači za EMUI 9.1. A toliko dugo smo ga čekali. Nadam se da će doći do nekog normalnog dogovora.

 Apsolutno ništa se neće desit. Oni i onako ne daju čisti android nego EMUI.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Malo pročitaj o čemu se radi. Trenutni security update na 9 će stizati, ali android q i svaki idući je pod velikim upitnikom. Open source koji će izaći prije ili kasnije nema podršku za play store, gmail, youtube i ostale googleove aplikacije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
J1mCarrey kaže...

Malo pročitaj o čemu se radi. Trenutni security update na 9 će stizati, ali android q i svaki idući je pod velikim upitnikom. Open source koji će izaći prije ili kasnije nema podršku za play store, gmail, youtube i ostale googleove aplikacije.

 Čitaj ti. Ja sam pročitao. Android je open source, tako da ga ne mogu zabranit. Osim Googlovih aplikacija, koje naravno imaju puno bolje alternative. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
x18x05x kaže...
J1mCarrey kaže...

Malo pročitaj o čemu se radi. Trenutni security update na 9 će stizati, ali android q i svaki idući je pod velikim upitnikom. Open source koji će izaći prije ili kasnije nema podršku za play store, gmail, youtube i ostale googleove aplikacije.

 Čitaj ti. Ja sam pročitao. Android je open source, tako da ga ne mogu zabranit. Osim Googlovih aplikacija, koje naravno imaju puno bolje alternative. 

 Nisi ti to baš to dobro pročitao, napisao si ponovno šta sam ja sa izuzetkom da open source dolazi nekoliko mjeseci nakon što ga svi dobiju. Ako tebi ti updateovi nisu bitni vjeruj da mnogim korisnicima jesu. A ovo sa google play store da ima bolje alternative neću komentirati. Samo pogledaj kako je prošao windows.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
J1mCarrey kaže...
x18x05x kaže...
J1mCarrey kaže...

Malo pročitaj o čemu se radi. Trenutni security update na 9 će stizati, ali android q i svaki idući je pod velikim upitnikom. Open source koji će izaći prije ili kasnije nema podršku za play store, gmail, youtube i ostale googleove aplikacije.

 Čitaj ti. Ja sam pročitao. Android je open source, tako da ga ne mogu zabranit. Osim Googlovih aplikacija, koje naravno imaju puno bolje alternative. 

 Nisi ti to baš to dobro pročitao, napisao si ponovno šta sam ja sa izuzetkom da open source dolazi nekoliko mjeseci nakon što ga svi dobiju. Ako tebi ti updateovi nisu bitni vjeruj da mnogim korisnicima jesu. A ovo sa google play store da ima bolje alternative neću komentirati. Samo pogledaj kako je prošao windows.

 Kao prvo govorimo o Huawei a ne o nekoj žnj marki. Misliš da se oni nisu pripremili za ovakav scenario?! 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
x18x05x kaže...
J1mCarrey kaže...
x18x05x kaže...
J1mCarrey kaže...

Malo pročitaj o čemu se radi. Trenutni security update na 9 će stizati, ali android q i svaki idući je pod velikim upitnikom. Open source koji će izaći prije ili kasnije nema podršku za play store, gmail, youtube i ostale googleove aplikacije.

 Čitaj ti. Ja sam pročitao. Android je open source, tako da ga ne mogu zabranit. Osim Googlovih aplikacija, koje naravno imaju puno bolje alternative. 

 Nisi ti to baš to dobro pročitao, napisao si ponovno šta sam ja sa izuzetkom da open source dolazi nekoliko mjeseci nakon što ga svi dobiju. Ako tebi ti updateovi nisu bitni vjeruj da mnogim korisnicima jesu. A ovo sa google play store da ima bolje alternative neću komentirati. Samo pogledaj kako je prošao windows.

 Kao prvo govorimo o Huawei a ne o nekoj žnj marki. Misliš da se oni nisu pripremili za ovakav scenario?! 

Slažem se da je huawei veliki igrač, nigdje nisam napisao da to nisu. Jesu, pripremili su se sa vlastitim OS HongMeng koji je u najmanju ruku upitan. Ti si 100% uvjeren da u slučaju potvrde zabrane nakon danas potvrđene produžene podrške u od trajanju 90 dana će tzv HongMeng ili kako god će ga nazvati parirati androidu? Za to treba vremena, sreće, novaca i puno drugih stvari da se poklope. Microsoft je isto bio velik igrač sa windows OSom. Ja samo pričam realno, da sada kupujem novi smartphone sigurno se ne bih odlučio za huawei. Nećemo sada dalje nagađati jel još uvijek može doći do ponovnog dogovora, mogu im oni nametnuti svoje restrikcije itd itd.

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Nije problem napraviti OS, problem je dovesti ga do razine da bude interesantan developerima da razvijaju aplikacije za njega...pogledajmo Tizen od Samsunga, brojem aplikacija nije dosao ni blizu iOS i Androidu.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Nije problem napraviti OS, problem je dovesti ga do razine da bude interesantan developerima da razvijaju aplikacije za njega...pogledajmo Tizen od Samsunga, brojem aplikacija nije dosao ni blizu iOS i Androidu.

 Upravo to šta si rekao, ako se developeri ne upecaju nema ništa od toga.

10 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Pozdrav.

Je li možda netko od vas koji ste tražili i dobili novi uređaj imao nekih fizičkih nedostatak na svom? Zvao sam Insignum i rezervirao novi zbog zelenila na ekranu, jel, a moj ima u rubu ogrebotinu od nekih 1-2mm. Hoće li to predstavljati problem možda? kakva je procedura oko kontrole mobitela kada ga donesete?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
majki44 kaže...

Pozdrav.

Je li možda netko od vas koji ste tražili i dobili novi uređaj imao nekih fizičkih nedostatak na svom? Zvao sam Insignum i rezervirao novi zbog zelenila na ekranu, jel, a moj ima u rubu ogrebotinu od nekih 1-2mm. Hoće li to predstavljati problem možda? kakva je procedura oko kontrole mobitela kada ga donesete?

 Pa ako si ti napravio ogrebotinu ne budu ti zamjenili. Ili budu al ti naplatili novi ekran. 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
10 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dobro, svejedno bi htio čuti od nekog koja je procedura kada me zovu i dodjem tamo.. jel postoji mogucnost da s phoneclone prebacim sve na novi prije nego stari uzmu..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

pozz, stigo mi prosli tjedan mob, za sada sam zadovoljan, baterija drzi super, tri dana mi uspjela izdrzati normalnog koristenja, ekran sam odma pogledao i pise da je boe, masku sam stavio spigen, sad dal vi stavljate zastitne folije i kakve su one hydrogel folije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Ja imam takvu foliju na P30 PRO i sada je super.
Prvih par dana je bio grozan osjecaj pod prstima, a sada ili sam navikao ili je malo drugacije jer vise prst ne "zapinje"...osjecaj je slican kao i da je nema....moja folija je Spigen.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 20 Pro

Ima kakav info kada bi mogao doći EMUI 9.1 kod nas?

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Dolazi li mobitel sa zaštitnom maksicom u pakiranju?

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
KiX777 kaže...

Dolazi li mobitel sa zaštitnom maksicom u pakiranju?

 Ne, na našem tržištu ne dolazi.

14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Balvan8 kaže...

Ima kakav info kada bi mogao doći EMUI 9.1 kod nas?

 Nisam ništa našao..

Galaxy S8+ :)
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Poceo Emui 9.1 po Europi valjda ce uskoro kod nas 3.3 GB nadogradnja
Korisnici po Srbiji i Bugarskoj javljaju da dobijaju
Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Huawei Mate 20 Pro

Evo i ja naručio Mate 20 PRO u twilight boji.

Dobio sam ga u kombinaciji sa Watch GT za 3449kn.

 

Mislio sam se između njega i P30 PRO te OP7 PRO.

Presudila je dosta dobra cijena, meni osobno bitne ili nebitne razlike u odnosu na P30 PRO.

Znači praktički sam se na kraju mislio između njega i OP7 PRO, ali na žalost, OP7 PRO nisam imao prilike vidjet u živo.

A obzirom na svemu naslušanom o veličini/težini i moje malene ruke, ipak sam odustao od rizika.

 

Nadam se da neću imat poteškoča sa zelenilom (obzirom na vrijeme kupovine) i da će me služit kao i dosadašnje korišteni Huawei uređaji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 19:45 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
Gdje to ima za te novce u kombinaciji sa satom...ispada ako sat prodas da si ga dobio za 2500 Kn.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 20 Pro
ocean77 kaže...
Gdje to ima za te novce u kombinaciji sa satom...ispada ako sat prodas da si ga dobio za 2500 Kn.

 A da, tako ispada, takvu sam ponudu dobio na produljenju ugovorne obveze.

Ali mislim da ću si ostavit i sat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 20:54 (zabranjeniples).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice