Huawei Mate 9 - rasprava

poruka: 79
|
čitano: 31.367
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 9 - rasprava.
Vjerivatno si prije update imao brzine od ufs 2.0 a poslje update od 2.1, a to je oko 800mb read, probat cu ovaj update preko vikenda pa cemo vidjet sta ce biti, mada imas hardwer gdje vidis po modelu te memorije je li ufs 2 ili 2.1. Npr. Kod mene je "toshiba" pa je to model 2.0 sa oko 600 mb write...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 9 - rasprava.
I jos zaboravih da kazem, uspio sam da namjestim zeldu (wind walker) na dolphin emulatoru ide normalno 30 i vise fps kao sto ima video za samsung s8 sd varijanta, to sve govori koliko je mocan mate 9.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 9 - rasprava.

Evo, konacno je uspelo i sad sam okacio 'screenshot samo posle nadogradnje, jer prije nje sam ga vec na prosli strani, sto sam zaboravio, kad sam napisao poruku s prilozenimi slikami ali na tom forumu to ne radi. 

 

P.S.

Zatrazite od odgovornih, da to isprave tj. da poboljsaju skriptu foruma. 

 

14 godina
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Evo i meni je dosao sa 2,0 memorijom valjda. Imam ga tek dan i za sad sam zadovoljan, sve leti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Da li je netko ovdje pokusao na single sim mate 9 flashati rom od dual sima i da li sve funkcionira?

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Uz mate 9 dolazi brzi punjač. Nisam našao u postavkama gdje se isključi brzo punjenje? Kakav je utjecaj na bateriju ako se puni sa punjačem drugih proizvođača koji su osjetno slabiji?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Stigao Oreo. 8.0.0.361, dostupan kroz HiCare aplikaciju (ima kvota na broj downloadova pa požurite).

 

MHA-L29

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Nevjerojatna optimizacija baterije na androidu 8, 52% preostale baterije sa 6h SOT. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.1.2018 0:05 (thebatman).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei Mate 9 - rasprava.
robogo kaže...

Stigao Oreo. 8.0.0.361, dostupan kroz HiCare aplikaciju (ima kvota na broj downloadova pa požurite).

 

MHA-L29

 Ako je broj downloadova bio ograncinen vjerovatno sam zakasnio. Jesil isao na HiCare/me/check for updates? 

10 godina
offline
Re: Huawei Mate 9 - rasprava.
esko kaže...
robogo kaže...

Stigao Oreo. 8.0.0.361, dostupan kroz HiCare aplikaciju (ima kvota na broj downloadova pa požurite).

 

MHA-L29

 Ako je broj downloadova bio ograncinen vjerovatno sam zakasnio. Jesil isao na HiCare/me/check for updates? 

 Moras prvo updateat hicare aplikaciju pa nac "early adapters" ili tako nesto u njoj. Nakon toga ic u postavke moba i napravit update.

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Pozdrav svima,

u martu sam kupio Huawei mate 9,a prethodno sam bio prezadovoljan korisnik 7.

Nakon dva mjeseca korištenja prednja kamera mi je izgubila fokus i skroz loše slika te sve do sada za slikanje koristim selfi kameru što me dovodi do ludila.

Govorili su mi da telefon vratim na tvorničke postavke ali ko će sve skidati i spašavati sa njega,a dosta stvari se i izgubi.

inače telefon je strava u svakom pogledu.

Ako je neko imao ovih problema i našao rješenje molim za pomoć.

 

Hvala :-)

 

 
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Pozdrav

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei Mate 9 - rasprava.
Potvrđujem, stigao i meni.
16 godina
offline
Re: Huawei Mate 9 - rasprava.
I meni. Sad mogu benchmarke instalirati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Mate 9 - rasprava.
Aneldd kaže...

Pozdrav svima,

u martu sam kupio Huawei mate 9,a prethodno sam bio prezadovoljan korisnik 7.

Nakon dva mjeseca korištenja prednja kamera mi je izgubila fokus i skroz loše slika te sve do sada za slikanje koristim selfi kameru što me dovodi do ludila.

Govorili su mi da telefon vratim na tvorničke postavke ali ko će sve skidati i spašavati sa njega,a dosta stvari se i izgubi.

inače telefon je strava u svakom pogledu.

Ako je neko imao ovih problema i našao rješenje molim za pomoć.

 

Hvala :-)

 

 

Pozdrav i tebi,

 

pokusaj jos u postavkama telefona u opciji 'Aplikacije', da pobrises sve podatke u toj app ili uradi 'prisilno zaustavljanje'  u doticnoj app. Testiraj i neki drugi ustrezan app za kameru sa Google Play-ja. 

Inace nema druge, telefon vratiti na tvornicke postavke ili servis.

 

Molim :-)

10 godina
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Na FF se pojavio novi firmware koji donosi otkljucavanjem lica, kroz koji dan se nadam da ce bit odobren za ažuriranje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

Došao face unlock. Kako ste zadovoljni?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Huawei Mate 9 - rasprava.

I na taj tel. dosao je EMUI 9 i Android Pie. 

Za one koji jos imate taj tel. i toga ne znate, pogledajte u app HiCare. 

 

Svaka cast Huawei. 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice