Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 267.268
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
ocean77 kaže...
AmonZero kaže...

U VIPu mi rekli da ne dolazi sa maskom.

 

Samo ti njega uzmi i u pakiranju ces naci solidnu prozirnu masku.

U VIP-u ne znaju sto prodaju.

 Gledam jucer Mate 10 Pro, pitam u trgovini jel dual sim, kaze ova da je. Dodem doma odem na njihovu stranicu, pise da nije. Kontaktiram suppport, kazu da nije dual sim.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
10 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ako netko zeli isprobati Pixel 2 XL ja svoj mijenjam za P20 PRO...slicna im je cijena.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

može neki kratki osvrt vi koji imate već dulje vrijeme mobitel. interesira me p20 pro..dugo vremena sam na LG G seriji..sve modele sam imao i sad si gledam malo neku promjenu. navikao sam na g seriju i sad gledam uzet g7..ali me taj p20 pro jako privlači. sad kakav je vama? koliko ste zadovoljni? kaj mrzite..obožavate? ako je neko bio na G seriji jel mu dobar prijelaz na hauwei software i sl? baterija za malo jače usere? kameru svi hvale i uvjerio se da je super pa me to toliko i ne zanima. al ove neke svakodnevne stvari su mi bitne.
dal netko korsiti always on display..vidio sam da ima tu mogućnosti na pro verziji al slabo je netko oglašava da postoji... dal ju koristite? naviknuo sam na svom mobu pa bi htio to i dalje imati
ako neko ima volje se malo raspisati o uređaju ..hvala unaprijed 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jel netko zna dal i s p20 obicnim dolazi maska u pakiranju? I dal da uzmem obicni p20 ili mate 10 pro?

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Mate

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Tak sam si nekak i ja mislio..amoled waterprof i veca baterija nadoknadjuju kamere..a i na jerryrigeverything je puno izdrzljiviji..p20pro mu je puko ko muffin od flexanja

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

A i ekran je bez veze na P20 uza sve što si nabrojao. Jedino dizajn i kamere su prednost, ugl, Mata je bolja :D

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Jel kome pao p20pro u onoj maskici koja dolazi s njim? Zanima me kakva joj je zaštita od pada...
Imao sam rhinoshield crashguard na Samsungu i to je stvarno super maskica, ali nažalost nema je za p20pro...
Da li tko ima kakav drugi case koji je dobra zaštita od pada? Ima tko kakvu preporuku?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Meni još nije pao , al koristim tu masku koja je došla sa uređajem

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Koji display color mode koristite na p20 pro? Vivid ili normal? Imam telefon par dana i nikako da se odlucim, cas mi vise vivid odgovara cas normal.
PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Ja vivid. Nekako su mi boje življe.

Istu stvar si podesim i kad igram PUBG na kompu preko Nvidia drivera  Razlika ogroma.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Nakon dva mjeseca korištenja moje razmišljanje o P20 Pro.
Dobar mobitel. Baterija je odlična. Brzo se puni. Brz, nema crashanja i laga.
Za one koji mrze zub mogu samo reći da bi im bolje bilo da prvo probaju, a onda pričaju. Fino se ugasi prikaz osnovnog djela i u tom djelu fino stanu notifikacije. Dio oko zuba nije problem kod gledanja Youtube i ostalih aplikacija koje ja koristim.
Senzor otiska prsta s prednje strane ima prednosti i relativno se lako navikne na promjenu.
Kamera. Već sam se žalio ovdje u vezi kamere. Kamera je dobra kod statičnih slika. Ako treba nešto napraviti na brzinu ili se snima nešto u pokretu to nije najbolje. Čak i loše po meni.
Prednja kamera je katastrofa. Barem meni. Ne samo što pegla već sve skupa izgleda loše.
UX stock kamere meni nije dobar.
Otključavanje kamerom kao da mi radi lošije od zadnjeg update-a. I to dosta lošije. Previše puta mi je ispisao da ne može prepoznati. Osvjetljenje je sasvim ok. Čak i po danu ne radi.
Odlučio sam da ću pričekati Pixel 3 i kupujem ga ma koliko da će koštati. Dosta mi je kineza, korejaca i ostalih.

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO propusteni pozivi

Bok! Trebam pomoc! Pliz da me netko educira jer lagano mislim da, sam glupa! Znaci iz nekog razloga mi na p20 pro ni zakljucani ni pocetni zaslon ne prikazuju propustene pozive, nego moram bas uc u pozive da bi vidjela propustene?! Sam me zanima da li sam ja bedasta ili je to jednostavno tako? Cini mi se totalno glupo i bezrazlozno da bi ga tak slozili... Hvala unaprijed... ( jesam plava, al ovo nema smisla..   😂) 

Martina0102
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Pratim ovu temu od početka...tj., pokrenuo sam ju i vidio sam da nisi odusevljen kamerom...ja sam bio savrseno zadovoljan kamerom jer nudi ogroman potencijal koji samo treba znati izvuci...tko to zna dobit ce cudo...za sve ostalo tu je Pixel ili iPhone.🙂
8 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Postoji li mogućnost na hauwei mobitelima da se tipke back i recent postave kao na samsungu?
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Dobri dan, imam problem sa tipkovnicom na mom Huawei p20 pro.

Kada naprimjer pišem odgovor na instagramu tipkovnica mi nestaje, tipa spušta se i iskače.

Ne znam kako da vam opišem, kao bug neki uglavnom.

Imam google keyboard i swiftkey, probao sam mjenjat riječnik, čistio cache i data, uninstalirao al opet isti problem.

I najviše se dešava sa instagramom, e sad jel ko imao taj problem do sad ili sam ja jedini biser? 

JH
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
jasa88 kaže...

Dobri dan, imam problem sa tipkovnicom na mom Huawei p20 pro.

Kada naprimjer pišem odgovor na instagramu tipkovnica mi nestaje, tipa spušta se i iskače.

Ne znam kako da vam opišem, kao bug neki uglavnom.

Imam google keyboard i swiftkey, probao sam mjenjat riječnik, čistio cache i data, uninstalirao al opet isti problem.

I najviše se dešava sa instagramom, e sad jel ko imao taj problem do sad ili sam ja jedini biser? 

 ja nisam do sad imao tih problema, a koristim i instagram. da probas factory reset?

PSN Tokioplastic292
9 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
LordSnow kaže...
jasa88 kaže...

Dobri dan, imam problem sa tipkovnicom na mom Huawei p20 pro.

Kada naprimjer pišem odgovor na instagramu tipkovnica mi nestaje, tipa spušta se i iskače.

Ne znam kako da vam opišem, kao bug neki uglavnom.

Imam google keyboard i swiftkey, probao sam mjenjat riječnik, čistio cache i data, uninstalirao al opet isti problem.

I najviše se dešava sa instagramom, e sad jel ko imao taj problem do sad ili sam ja jedini biser? 

 ja nisam do sad imao tih problema, a koristim i instagram. da probas factory reset?

 

A mogu probat, to mi je zadnja opcija. Al pričekat ću još malo, možda bude neka solucija. E da, i kao radio si više odgovora na neku sliku i nije ti bio taj bug? Kakvu tipkovnicu koristiš, i kakve postavke, možda je do postavka nekih. 

JH
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.7.2018 10:05 (jasa88).
7 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
jasa88 kaže...
LordSnow kaže...
jasa88 kaže...

 

A mogu probat, to mi je zadnja opcija. Al pričekat ću još malo, možda bude neka solucija. E da, i kao radio si više odgovora na neku sliku i nije ti bio taj bug? Kakvu tipkovnicu koristiš, i kakve postavke, možda je do postavka nekih. 

 Ja koristim Gboard, ništa me nije do sad mučila kod ikakvih odgovora i slično.

12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
jasa88 kaže...
LordSnow kaže...
jasa88 kaže...

Dobri dan, imam problem sa tipkovnicom na mom Huawei p20 pro.

Kada naprimjer pišem odgovor na instagramu tipkovnica mi nestaje, tipa spušta se i iskače.

Ne znam kako da vam opišem, kao bug neki uglavnom.

Imam google keyboard i swiftkey, probao sam mjenjat riječnik, čistio cache i data, uninstalirao al opet isti problem.

I najviše se dešava sa instagramom, e sad jel ko imao taj problem do sad ili sam ja jedini biser? 

 ja nisam do sad imao tih problema, a koristim i instagram. da probas factory reset?

 

A mogu probat, to mi je zadnja opcija. Al pričekat ću još malo, možda bude neka solucija. E da, i kao radio si više odgovora na neku sliku i nije ti bio taj bug? Kakvu tipkovnicu koristiš, i kakve postavke, možda je do postavka nekih. 

 ne nikad mi se nije to desilo, a koristim swiftkey. sigurno ce ti to reset srediti. jesi li probao reinstalirati instagram?

PSN Tokioplastic292
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Pod system /system navigation imas ovo, tu možeš postaviti tipke kao na Samsungu:

12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
jasa88 kaže...

Dobri dan, imam problem sa tipkovnicom na mom Huawei p20 pro.

Kada naprimjer pišem odgovor na instagramu tipkovnica mi nestaje, tipa spušta se i iskače.

Ne znam kako da vam opišem, kao bug neki uglavnom.

Imam google keyboard i swiftkey, probao sam mjenjat riječnik, čistio cache i data, uninstalirao al opet isti problem.

I najviše se dešava sa instagramom, e sad jel ko imao taj problem do sad ili sam ja jedini biser? 

 Nažalost nije bug. I ja imam taj problem i skužio sam u čemu je problem. Kada koristiš čitač otiska za navigaciju tipkovnica se spusti do dna zaslona gdje bi inače bile navigacijske tipke. Kada pišeš i pritisneš razmaknicu desi se da dotakneš sami rub čitača otiska koji je super osjetljiv i tako se registrira da si pritisnuo back tipku koja zatvara tipkovnicu.

 

Dugo mi je trebalo da se naviknem na to, sve što ti mogu reći je da primiš mobitel malo poviše kako bi se natjerao da kod pisanja dodiruješ gornji dio razmaknice i izbjegavaš pritiskanje sredine razmaknice.

9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav, jel ima tko problema sa GPS-om na P20 pro?
Naime na svakoj navigaciji koju instaliram piše waiting for gps... Bilo unutra bilo vani kad ga uključim, vračen je na tvorniče postavke i dalje isti problem se pojavljuje...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Meni radi dobro, al recimo imo sam problema sa Sports Trackerom da mi se nakon određenog vremena izgubi GPS signal (valjda kad ovaj ode u neki sleep mode). I to sam riješio da sam za tu app podesio specijalne postavke kako se ponaša kada je up and running i kad se vrti u pozadini.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Odi u HiCare i napravi dijagnostiku. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Meni je lokacija stalno upaljena i nisam vidio nikakvih problema sa lokacijom...
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 17:57 (Dan1234567890).
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Jel se mozda zna kada ce Huawei napraviti update za ikone,flagship mobitel 2018 a ikone im izgledaju tako staromodno...😑
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Skini icon pack i riješio si svoj problem. Barem to nije teško. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Nova launcher+Pixel icon pack. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice