Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 264.831
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Normalno da ti slike nisu dobre kad ti nešt nije uredu sa mobitelom

Ove crne mrlje nebi trebale bit

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2018 10:21 (AmonZero).
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav, dobio sam ponudu da produljim ugovor uz novi mob. i sad na listi je P20 od 64GB, idem gledam po netu recenzije i svugdje se spominje samo da ima 128gb. nije mi jasno. sta je to posebna verzija P20, ili su mozda mislili na p20 lite. Ako postoji od 64gb da li se jos nesto mijenja u specifikacijama ili ne?

 

hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
zviznemte kaže...

Pozdrav, dobio sam ponudu da produljim ugovor uz novi mob. i sad na listi je P20 od 64GB, idem gledam po netu recenzije i svugdje se spominje samo da ima 128gb. nije mi jasno. sta je to posebna verzija P20, ili su mozda mislili na p20 lite. Ako postoji od 64gb da li se jos nesto mijenja u specifikacijama ili ne?

 

hvala 

 P20 Pro je 128gb, P20 je 64gb.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
SimeKZ kaže...
zviznemte kaže...

Pozdrav, dobio sam ponudu da produljim ugovor uz novi mob. i sad na listi je P20 od 64GB, idem gledam po netu recenzije i svugdje se spominje samo da ima 128gb. nije mi jasno. sta je to posebna verzija P20, ili su mozda mislili na p20 lite. Ako postoji od 64gb da li se jos nesto mijenja u specifikacijama ili ne?

 

hvala 

 P20 Pro je 128gb, P20 je 64gb.

hvala

a zasto svugdje pise na raznim stranicama i recenzijama p20 128. To mi nije jasno, nigdje nitko ne spominje 64gb, a svugdje je u prodaji od 64.. je to fail napravio huawei ili je to tako?

jer na njihovim glavnim stranicama isto p20 je od 128

16 godina
online
Huawei P20/P20 PRO

Postoje obje verzije P20.

Pogledaj recimo cjenik vipa. Ako je 64GB verzija, to piše u nazivu mobitela. Oni bez toga su 128GB.

 

 

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Jeste dobili Pie update?

 

Ja još nisam, i postajem nestrpljiv jer svako malo mi iskoči neka vijest o tom update-u, a ja sam još na 8.1.

PC RULES!!!
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Evo bas provjerio kad ono stiglo... 

AMD Ryzen™ R7
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Extrime kaže...

Evo bas provjerio kad ono stiglo... 

 

valjda će onda i meni ubrzo stići update, jer sam trenutno na istoj verziji.

 

Di je kupljen mobitel? Moj je uzet preko VIP pretplate.

PC RULES!!!
9 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Stigao i meni update..kupljen preko t-coma..zasad mi se ne svida..neke sitnice su vizualno promijenili pa mi sad ne paše..bumo vidjeli s vremenom kak se ponaša

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav svima,

 

uređaj je kupljen u slobodnoj prodaji (HGspot), ali mi još uvijek nije došao update na android 9.

 

 

Jel postoji neki način da se forsa update? Jer na ovoj verziji CLT-L29 8.1.0.161 (C432) mi radi dosta battery drain.

 

 

Na koji način uopće ide update prije ovima koji su kupili u T-comu/Vip-u i sl.?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Timo kaže...
CroDexter kaže...
LordSnow kaže...
CroDexter kaže...
Zec_94 kaže...

Pozdrav! 

 

 Mobitel imam 2mj(p20) i u pocetku kamera je bila odlicna a sada nakon tih silnih azuriranja je postala prosjecna. Da li itko od vas ima takvih problema?!? 

 
Na P20P kamera je katastrofa. Tu mislim na svakodnevno brzinsko slikanje u nesavršenim uvjetima.
Znači po doma i snimanje djece. Video je dobar ali slike su katastrofa za mobitel koji kao ima jednu od boljih kamera.

Čim je neka kretnja zaboravi na sliku.
Btw, na koji način bi se trebale koristiti moving pictures? Kako bi ja trebao slati sliku koja je možda uspjela unutar moving pictures?

 a meni je kamera na p20 pro odlicna. svakodnevno slikam i djecu (koja su uvijek u pokretu) kako u dnevnim, vanjskim, tako i u kuci u low light uslovima i meni su slike zaista vrhunske. nisam nikakav pro fotograf, ali iz mog ugla, prosjecno zahtjevnog korisnika, nemam nikakve zamjerke za fotografije. 

 

Ne znam. Ja uglavnom dobijem blurane fotografije ako pričamo i pokretu. Tu ne mislim na trčanje. Brzina okidanja mi također katastrofa.
Mobitel je zasta odličan ali meni je najslabija karika kamera i jedva čekam novi mobitel.

 onda ti je mobitel defektan nosi na servis

 Mobitel tj kamera bi bila sjajna da nije prašina u njoj. Neznam kako je uspijela uci ali eto sad bar znam razlog.. Moram nosit u servis.... 

16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
someone_2 kaže...

Pozdrav svima,

 

uređaj je kupljen u slobodnoj prodaji (HGspot), ali mi još uvijek nije došao update na android 9.

 

 

Jel postoji neki način da se forsa update? Jer na ovoj verziji CLT-L29 8.1.0.161 (C432) mi radi dosta battery drain.

 

 

Na koji način uopće ide update prije ovima koji su kupili u T-comu/Vip-u i sl.?

 

 

Ja sam na istoj toj verziji, kupio sam mobitel u VIP-u, ali i dalje nisam dobio update.

Niš mi nije jasno...

PC RULES!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
mika2210 kaže...
someone_2 kaže...

Pozdrav svima,

 

uređaj je kupljen u slobodnoj prodaji (HGspot), ali mi još uvijek nije došao update na android 9.

 

 

Jel postoji neki način da se forsa update? Jer na ovoj verziji CLT-L29 8.1.0.161 (C432) mi radi dosta battery drain.

 

 

Na koji način uopće ide update prije ovima koji su kupili u T-comu/Vip-u i sl.?

 

 

Ja sam na istoj toj verziji, kupio sam mobitel u VIP-u, ali i dalje nisam dobio update.

Niš mi nije jasno...

 

Evo ja sam uspio napraviti update prema ovim uputstvima na ovom linku. Za svaki slučaj napraviti backup mobitela.

 

Ono što je bitno da se detaljno pročita sve prvo pa tek onda ide raditi postupak, ima par grešaka koje na linku nisu ispravljene:

Da se boot-a u eRecovery mode potrebno je mobitel spojiti na punjač, a ne na laptop/računalo. -> Enter eRecovery mode (Hold Vol UP, Plug the USB cable between Phone & Computer, until you boot in eRecovery.

Prilikom download-a update-a u eRecovery mood-u zna puknuti veza na router/laptop (ovisi koji postupak odaberete, ja sam išao preko routera) pa samo treba stisnuti Cancel te zatim opet pokrenuti update i on će nastaviti downloadati gdje je stao, nakon toga se restarta i svi podaci su i dalje tu.

 

Evo nadam se da će i drugima proći sve uspješno kao i meni.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 8:43 (someone_2).
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
someone_2 kaže...

 

Evo ja sam uspio napraviti update prema ovim uputstvima na ovom linku. Za svaki slučaj napraviti backup mobitela.

 

Ono što je bitno da se detaljno pročita sve prvo pa tek onda ide raditi postupak, ima par grešaka koje na linku nisu ispravljene:

Da se boot-a u eRecovery mode potrebno je mobitel spojiti na punjač, a ne na laptop/računalo. -> Enter eRecovery mode (Hold Vol UP, Plug the USB cable between Phone & Computer, until you boot in eRecovery.

Prilikom download-a update-a u eRecovery mood-u zna puknuti veza na router/laptop (ovisi koji postupak odaberete, ja sam išao preko routera) pa samo treba stisnuti Cancel te zatim opet pokrenuti update i on će nastaviti downloadati gdje je stao, nakon toga se restarta i svi podaci su i dalje tu.

 

Evo nadam se da će i drugima proći sve uspješno kao i meni.

 

 

I ja sam na mate 10 uspio uraditi update. svaka cast i hvala :D

9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Meni update stigao noćas... Tele2 mobitel.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Meni update stigao noćas... Tele2 mobitel.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Stigao je update 

 

Do sad sam bio na verziji CLT-L29 8.1.0.161 (C432)

PC RULES!!!
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

I meni je dosao update i sto je najgore sam se preko noci updateovao i sada imam Android 9 iako ga nisam zelio.

 

Ima li neki nacin da se uradi downgrade na Oreo???

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Tele2 pretplata meni još ništa 🙄naahhh

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

VIP, odnosno A1, takodjer noćas.
Nisam se baš veselio novom updateu, a nisam ni oduševljen njime dosad.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ima li nacin da nekako vratim Oreo ?

 

Je li flash jedina opcija?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ima li načina da se spriječi upgrade? Ne mogu pronaći u opcijama
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Iskljuci autoupdate preko wifi. Al mislim da ce ti stalno goriti da imas update
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Nisam uspio odmah naći tu opciju. Tek sad vidio pod system update opciju gore desno. Hvala.
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

I dalje nema updatea za mene, tele 2 l29 model, pas mater

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Iako imam mob od prije ljeta, sad sam bio malo na snijegu i koristio sam video malo više. Mogu reći da je gore nego sam mislio ili imam defektan uređaj. Evo jedan video gdje ne moze dobro izfokusirati, pogotovo kod ovog prebacivanja zooma 1x/3x/5x....da linje svima ovako ili ja imam problema samo sa mojim uređajem?
https://photos.app.goo.gl/qvDnPYVyZTyizevc6
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Po meni bi to bilo zbog lošeg autofokusa.

Iz tog razloga, na svim huaweima kojima sam imao stisnem na ekran gdje da se fokusira i onda držiš to što snimaš u tom dijelu ekrana.

9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Znači svima je ovako? Ako je tako, stvarno je video kriminalan. Ne znam kako je dobio onoliko bodova na dxomark. Da, ono sto se ne vidi je da ja lupam po ekranu da fokusira, jer da ne lupam vjerojatno se uopće ne bi izostrilo. 😁
14 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ja već mjesecima pričam da P20 Pro ima katastrofalnu kameru i svi se prave pametni kao pričam gluposti. Neki lik mi se pravio pametan da kao pametni znaju da se dobre nezblurane fotke dobiju tako da držiš okidač i onda odabereš dobru fotku. Em je glupa metoda, em ne radi. P20 Pro mi je jedna od većih fail kupnji. Mobitel je odličan. Pogotovo baterija. Ali kamera odnosno software kamere je katastrofa. Jedva čekam da ga se riješim
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
CroDexter kaže...
Ja već mjesecima pričam da P20 Pro ima katastrofalnu kameru i svi se prave pametni kao pričam gluposti. Neki lik mi se pravio pametan da kao pametni znaju da se dobre nezblurane fotke dobiju tako da držiš okidač i onda odabereš dobru fotku. Em je glupa metoda, em ne radi. P20 Pro mi je jedna od većih fail kupnji. Mobitel je odličan. Pogotovo baterija. Ali kamera odnosno software kamere je katastrofa. Jedva čekam da ga se riješim

 meni su fotke dobre i sa zoomom (iako isto ima malo problema sa fokusom kod zooma, kod fotki je to manje uočljivo), ali video sa zoomom je grozan. kad ne zoomiram i snimam video, dobro drzi fokus i snimka je ok. trazio sam po jubito-u da li ima videa sa problemom zooma/fokusa na p20p kod videa, ali nista nisam nasao, pa sam cak pomislio da je problem samo u mom uređaju...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice