Huawei P20/P20 PRO izdvojena tema

poruka: 686
|
čitano: 264.827
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Može preporuka zaštitne maske za P20 Pro?

 

Dobio sam u paketu neku prozirnu silikonsku, ali nije dosta debela, kamera viri iz nje... A ne želim da mi se kamera uništi, to mi se desilo na zadnjem mobu, izgrebala se leća i jednostavno kamera više nije bila za ništa.

 

Mislio sam uzeti jednu od ove dvije? Dali je to OK, ili imate preporuku nečeg boljeg?

 

https://smartoprema.hr/dodatna-oprema/spigen/huawei-p20-pro/futrole/spigen-huawei-p20-pro-case-rugged-armor-black-l23cs23083

 

https://smartoprema.hr/dodatna-oprema/spigen/huawei-p20-pro/futrole/spigen-huawei-p20-pro-case-marked-armor-black-l23cs24400

 

Ako su OK, koju od te dvije preporučate?

 

Također, dosta se vozim na biciklu, i mobitel stavim u torbicu od bicikla, ali nekako mi je opet nezaštićen u ovoj masci... Imate ideju možda u što ga stavit tada skup s ovom maskom? Možda nekakva futrola od tkanine kao mini vrećica ili nešto?

 

Uglavnom, svaka preporuka dobrodošla... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.3.2019 15:32 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ja sam si uzeo ovu, jer mi je ova original postala malo žućkasta...
HRK 29.86 31%OFF | ESR Huawei P20 P20 Pro Case Cover Soft TPU Transparent Case 0.8mm Ultra Thin Light Weight Case for Huawei P20 Lite Fundas Coque
https://s.click.aliexpress.com/e/bE79nwiy
No original maskica mi je štitila kameru, njezin rub je veći od ruba kamere, ne znam kako je tebi drugačije...
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dan1234567890 kaže...
Ja sam si uzeo ovu, jer mi je ova original postala malo žućkasta...
HRK 29.86 31%OFF | ESR Huawei P20 P20 Pro Case Cover Soft TPU Transparent Case 0.8mm Ultra Thin Light Weight Case for Huawei P20 Lite Fundas Coque
https://s.click.aliexpress.com/e/bE79nwiy
No original maskica mi je štitila kameru, njezin rub je veći od ruba kamere, ne znam kako je tebi drugačije...

 Možda je veći... nisam siguran... al to je milimetar onda

13 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Uzmi bilo koju Spigenovu, kvaliteta je miljama iznad ovih od par $$, ali to skuzis tek kad ti mob padne. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Ja koristim orginal maskicu, mogu reci da mrvicu lovi donji rub prve dvije kamere. 

Na srecu to je to što lovi pa mi je eto kamera i dalje bez ikakve ogrebotine.

Preporuka je da ne mijenjaš, naravno jedino ako ti se ne svidi baš.

14 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

spiegen najkvalitetnije,s njima nemozes pogrijesiti. Za bilo koji mob.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Koja je razlika između običnog P20 i P20 DS? Da li je to samo dual sim ili ima još nešto?

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
izvone kaže...

spiegen najkvalitetnije,s njima nemozes pogrijesiti. Za bilo koji mob.

 Uzeo spigenovu maskicu i kaljeno staklo... vidim da ima i nekakav nano premaz kao koji štiti staklo... jel probao tko to? zvuči mi kao prodavanje magle...

15 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

Tak je, dual sim.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ja imam nano premaz... Nema sitnih ogrebotina koliko vidim, koje se s vremenom mogu skupiti, ali mislim da ne mijenja kaljeno staklo, da je kaljeno sigurnija zaštita. Ono što je bolje kod nano premaza je što se ne vidi i što bi zapravo trebalo poboljšati vidljivost ekrana i čak kamere, ako se premaže staklo od leće, jer nano premaz ulazi u mikro rupture, potpuno ravna staklo i omogućuje da na leću dođe više svjetla. Tako bi to bar u teoriji trebalo biti, a sad... 😁
Što se tiče spiegen maskice, estetski mi nije nikad bila privlačna i izgleda mi kao da nagrđuje telefon. Twilight mi je super boja i nisam je htio sakriti 😁
Prije sam imao rhinoshield crashguard i on mi je najbolji spoj sigurnosti i estetike, nažalost nema ga za p20pro, a i dosta je skup, ako se ne varam, bio je 30€...eto, my 2¢ 😁
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.3.2019 19:02 (Dan1234567890).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ja imam ovu drugu i odlicna je. I spigenovo kaljeno staklo
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.3.2019 19:47 (Gigimon).
11 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

P20 u tele2 na bonove za 2249kn.Znaci ne mogu vjerovat da takvu cijenu ima proslogodisnji premium uredaj :)

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO

...

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 16:55 (lllnuclearlll).
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
mp3david kaže...

P20 u tele2 na bonove za 2249kn.Znaci ne mogu vjerovat da takvu cijenu ima proslogodisnji premium uredaj :)

 A koliko bi koštao da je 128Gb verzija Twilight boje? 

5 godina
protjeran
offline
Huawei P20/P20 PRO

Skroz sam novi u ovome, jeli moguce p20 pro nadograditi na zadnju verziju emui 9.1 jer koliko vidim na sluzbenoj stranici p20 pro dolazi sa emui 8.1.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
WooOt kaže...

Skroz sam novi u ovome, jeli moguce p20 pro nadograditi na zadnju verziju emui 9.1 jer koliko vidim na sluzbenoj stranici p20 pro dolazi sa emui 8.1.

 meni je update davno stigao. 

5 godina
protjeran
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Dr. Vicko kaže...
WooOt kaže...

Skroz sam novi u ovome, jeli moguce p20 pro nadograditi na zadnju verziju emui 9.1 jer koliko vidim na sluzbenoj stranici p20 pro dolazi sa emui 8.1.

 meni je update davno stigao. 

 Ma mislim ga tek kupiti pa se unaprijed raspitujem, znaci moze, hvala.

10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
WooOt kaže...
Dr. Vicko kaže...
WooOt kaže...

Skroz sam novi u ovome, jeli moguce p20 pro nadograditi na zadnju verziju emui 9.1 jer koliko vidim na sluzbenoj stranici p20 pro dolazi sa emui 8.1.

 meni je update davno stigao. 

 Ma mislim ga tek kupiti pa se unaprijed raspitujem, znaci moze, hvala.

 Ne može, dostupan je emui 9, 9.1 još ne.

5 godina
protjeran
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ok, koju masku imate? Vidim da je jako veliki problem sa otiscima prstiju..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
WooOt kaže...

Ok, koju masku imate? Vidim da je jako veliki problem sa otiscima prstiju..

 spigen marked armor... odlična...

9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
WooOt kaže...

Ok, koju masku imate? Vidim da je jako veliki problem sa otiscima prstiju..

 orginal. huawei car case. odlična je i sačuvala je pad na pločice sa metar i pol visine. ni ogrebotine.

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
5 godina
neaktivan
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav 

Ja imam huawei p20 5 mjeseci i danas prvi puta titrao ekran kao da se bude slika izgubila. Resetirao sam ga i sad je ok. Dali ima tko iskustva takvih? 

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Huawei P20/P20 PRO

Par pitanja:

 

Kakav je p20 pro na android 9?

Nakon upgrejda na android 9 mogu staviti emui 9?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Planiram kupiti Huawei P20 Pro

 

primarno fotografija.... a najzadnje mi je igranje na mobitelu :)

 

vrijedi li Pro naspram obične verzije tu razliku u cijeni?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Ziga kaže...

Planiram kupiti Huawei P20 Pro

 

primarno fotografija.... a najzadnje mi je igranje na mobitelu :)

 

vrijedi li Pro naspram obične verzije tu razliku u cijeni?

 

Pa Pro vrijedi baš zbog fotografije... Ako ti je fotografija primarna nemoj uzimat običan P20, definitivno onda Pro... 

11 godina
protjeran
offline
Huawei P20/P20 PRO

Pozdrav, nabavio sam p20 iz tele 2, zanima me kako da updateam mobitel na 9.0 pie, tamo kod sustava u postavkama je jedino bio update za emui 8.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Mate15SLC kaže...

Pozdrav, nabavio sam p20 iz tele 2, zanima me kako da updateam mobitel na 9.0 pie, tamo kod sustava u postavkama je jedino bio update za emui 8.

 Pomalo, doc ce ti update sam od sebe kroz par dana.

16 godina
offline
Huawei P20/P20 PRO

Ljudi kakvo je vase misljenje vezano za sva ova desavanja oko Huawei-a i Americkih blokada, da li ce se odraziti na mobitel.
Ja imam opciju zamjene za Note 9 pa obzirom na posljednja desavanja kontam da to i nije toliko los izbor.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Sinoć mi p20 pro u razmaku cca 30 minuta sam upali(!) google aplikaciju za pretragu, odnosno mikrofon. Stoji na stolu u mraku i vidim da se ekran upalio, pogledam šta je a ono apk očekuje da joj nešto izgovoriš pa da potraži na netu. "Ubio" sam aplikaciju i isto se ponovilo još jednom nakon pola sata. Nakon toga ga rebootao i više se nije palila. Dali je neki bug ili su masoni krivi u suradnji sa cia, fbiajom i ostalim poštenim organizacijama koje nam žele svako dobro?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P20/P20 PRO
Trump je naložio špijunaže. Očekuj da će ti CIA pokucati na vrata
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice