Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.214
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ja sam danas stavio foliju u mobile outfitteru u areni. I blago rečeno osjećaj pod prstima drama.. mislim da cu skinut za par dana.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Folija niti se vidi niti poruzni i jedino se slazem da je osjecaj pod prstima losiji.
Sto se maske tice, imam original Huawei silikonsku plavu koja je toliko tanka da ga minimalno poveca...ono sto je meni najbitnije, mogu opusteno koristiti taj mob u svim situacijama.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Imam i ja tu plavu original i stvarno je odlična. Ali dolazi mi spigenova liquid crystal sljedeci tjedan. Šteta mi je ovu aurora boja skrivat, a ta liquid je full tanka i prozirna.
8 godina
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

nakon desetak dana koristenja p30pro ovo je zakljucak

-baterija fantasticna, nema konkurencije

-punjenje takoder, 40w bi stvarno trebao biti minimum danas

-kamera po meni nista posebno, ionako je koristim par puta godisnje, tako da mi to nije bitno

-software je zaista jedno bolno iskustvo, npr. nije moguce staviti live wallpaper na lock screen

-optimizacija baterije je prepreagresivna, npr igram pubg, odem odgovoriti na brzinu na mail, vratim se na pubg i mora ga ponovno ucitati, katastrofa

-mikrofon je blago receno uzas, mislim ono, uredaj od 5000 kuna s mikrofonom od 5 kuna?

-rezolucija i ekran opcenito bi mogli biti puno bolji, WQHD+ na npr s10 je nenadjebivo

-zvucnici su ocajni, nije mi jasno zasto se uopce zovu "stereo"

 

ugl, sva sreca za rok vracanja od 14 dana, nisam primijetio nista sto bi me natjeralo da ostavim note 9

idemo dalje u potragu, oneplus 7 pro bi mogao biti pun pogodak

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ivanlotz kaže...

nakon desetak dana koristenja p30pro ovo je zakljucak

-baterija fantasticna, nema konkurencije

-punjenje takoder, 40w bi stvarno trebao biti minimum danas

-kamera po meni nista posebno, ionako je koristim par puta godisnje, tako da mi to nije bitno

-software je zaista jedno bolno iskustvo, npr. nije moguce staviti live wallpaper na lock screen

-optimizacija baterije je prepreagresivna, npr igram pubg, odem odgovoriti na brzinu na mail, vratim se na pubg i mora ga ponovno ucitati, katastrofa

-mikrofon je blago receno uzas, mislim ono, uredaj od 5000 kuna s mikrofonom od 5 kuna?

-rezolucija i ekran opcenito bi mogli biti puno bolji, WQHD+ na npr s10 je nenadjebivo

-zvucnici su ocajni, nije mi jasno zasto se uopce zovu "stereo"

 

ugl, sva sreca za rok vracanja od 14 dana, nisam primijetio nista sto bi me natjeralo da ostavim note 9

idemo dalje u potragu, oneplus 7 pro bi mogao biti pun pogodak

 Za softver se slažem. Jako ne dorađeno i nadam se da će emui 10 to poboljšat.

Ekran je sasvim solidan.

Za mikrofon se ne slažem niti imam pritužbi na njega.

Za zvučnike nigdje ne piše da su stereo?

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Dario7 kaže...
Imam i ja tu plavu original i stvarno je odlična. Ali dolazi mi spigenova liquid crystal sljedeci tjedan. Šteta mi je ovu aurora boja skrivat, a ta liquid je full tanka i prozirna.

 Koja je to folija?

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
ivanlotz kaže...

nakon desetak dana koristenja p30pro ovo je zakljucak

-baterija fantasticna, nema konkurencije

-punjenje takoder, 40w bi stvarno trebao biti minimum danas

-kamera po meni nista posebno, ionako je koristim par puta godisnje, tako da mi to nije bitno

-software je zaista jedno bolno iskustvo, npr. nije moguce staviti live wallpaper na lock screen

-optimizacija baterije je prepreagresivna, npr igram pubg, odem odgovoriti na brzinu na mail, vratim se na pubg i mora ga ponovno ucitati, katastrofa

-mikrofon je blago receno uzas, mislim ono, uredaj od 5000 kuna s mikrofonom od 5 kuna?

-rezolucija i ekran opcenito bi mogli biti puno bolji, WQHD+ na npr s10 je nenadjebivo

-zvucnici su ocajni, nije mi jasno zasto se uopce zovu "stereo"

 

ugl, sva sreca za rok vracanja od 14 dana, nisam primijetio nista sto bi me natjeralo da ostavim note 9

idemo dalje u potragu, oneplus 7 pro bi mogao biti pun pogodak

 da, ovo vjerojatno nije mob za djecu koja igraju igrice..

zvucnik (nije stereo) je losiji nego kod konkurencije ali glasan, ekran je losiji ukoliko ga gledas pod povećalom i uspoređuješ, dakle ne moze biti "puno bolji" , može biti za dlaku bolji, softver je uz oneplus najbrzi uopće i meni je vrh (jedino mi nedostaje povlačenje notifikacija s bilo kojeg dijela ekrana..

ove neke budalastine oko wallpapera necu ni komentirati..

mikrofon los? mislim da bi mi se jedno 50ak ljudi pozalilo da je to istina..

vjerojatno si ih začepio prstima

 

takoder, ako ti neku app ubija u pozadini, odes u postavke i kazes da je ne ubija u pozadini 

sreca pa postoji velik izbor na tržištu, biraj jel ti bitnija kamera, baterija i brzina, ili nesto četvrto 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 11:22 (digitall).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
@Zanesena pričam o case-u , a ne o foliji.
16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Baš jučer bio u Harvey Normanu, malo isprobaval ovaj P30, ergonomija jako dobra, P30P je veći u ruci i manje ergonomski, P30 ak se gleda ergonomija, bolja kupnja uz naravno bolju cijenu.

Al ono kaj sam vidio, softver je brz, brutalno, pretpostavljam da dost ljudi čačka po izloženim mobitelima, al ovaj ne posustaje kod "silovanja" uređaja, fakat, mob je raketa. Poslije se prebacio na S10 i S10e, tam me pak dočekao hladan tuš, pogodite zbog čega:D

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 11:16 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

da softver je brutala, sto ga vise silujes on brži, za razliku od većine..

pogotovo kad isključiš one njegove gluposti pretraživanja slika, health, vijesti s lijeve strane i sl. što na svakom isključim...

je da mu za sada "fali" tu i tamo neka opcija, ali meni nista presudno što bi me privuklo da se prebacim na drugi uređaj 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 11:25 (digitall).
16 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro
Jest da je ovaj EMUI živa koma, al brzina mu se nemre osporit:D

Dobar je posao Huawei napravio, bar što se tiče softvera.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

a sto je tocno koma? sto neke opcije nisu na mjestu gdje su inače kod drugih ili izgled ili nešto treće?

meni je "koma" sve što nije čisti Android, ali u samom radu su svi isti. imas ikone zeljene veličine, gustoće i rasporeda na zeljenoj pozadini i to je to.. aplikacije koristiš isto na svakom 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...

a sto je tocno koma? sto neke opcije nisu na mjestu gdje su inače kod drugih ili izgled ili nešto treće?

meni je "koma" sve što nije čisti Android, ali u samom radu su svi isti. imas ikone zeljene veličine, gustoće i rasporeda na zeljenoj pozadini i to je to.. aplikacije koristiš isto na svakom 

 Par stvari me nervira kod emui a recimo navikao sam na to kod npr miui.

- double tap 2 wake i sleep nema

- automatsko snimanje razgovora nema

- swipe down bilo gdje za notifikacije nema

- teme mijenjaju samo površno izgled

- ne mogucnos prilagodbe always on displaya

- potreba za ulaskom u postavke kamere za 40mp mod

 

Neke od ovih stvari sam rješio nova launcherom, snimanje razgovora otkljucao za našu regiju, al ostale su ne popravljive sa strane korisnika.

 

 

 

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Double tap to wake ima ali to sleep nema , to i mene smeta.. čak možda najvise spustanje notification centra sa sredine ekrana.
Ali ostalo me stvarno ne smeta.

Većina priča o katastrofa software-u, ali ja stvarno ne vidim što je toliko loše.

Imao sam 6t i po meni je brži p30 pro, stvarno radi savršeno.
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Kako si otkljucao auto-voice recorder opciju?
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Umbel kaže...
Kako si otkljucao auto-voice recorder opciju?

 http://www.mediafire.com/file/wdauxtttk4tlet8/Gravador+de+chamadas+P30+PRO.apk

 

instaliraj i pojavit ce ti se u postavkama telefon aplikacije

9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

nista to nije "koma" jer ni neki drugi nemaju sve te stvari. 

double tap to wake imas inace u opcijama.

 

meni jedino fali spustanje notif.bara s bilo kojeg dijela ekrana, ali barem ima opciju stavljanja dugmeta koje to radi u nav bar, pa sam tako rijesio, u nekim slučajevima i bolje jer dok si u bilo kojoj app to radi, za razliku od onog gdje moras izaci iz svih aplikacija da bi spustio notif. bar potezom dolje sa sredine ekrana.

 

ali sve te "nedostatke" (od kojih je većina rjesiva) mijenjam za ovu brzinu i reakciju na dodir kakvu je do sada samo iphone imao, i mozda tu i tamo neki model s androidom

16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
digitall kaže...

a sto je tocno koma? sto neke opcije nisu na mjestu gdje su inače kod drugih ili izgled ili nešto treće?

meni je "koma" sve što nije čisti Android, ali u samom radu su svi isti. imas ikone zeljene veličine, gustoće i rasporeda na zeljenoj pozadini i to je to.. aplikacije koristiš isto na svakom 

 Viuzalni izgled iz Sasmung S2 ere.. Nisam baš previše prčkal po njemu, tak da ne znam daljnje mane Emuia, ovak na prvi pogled mi nije sjeo, naravno da to nije presudno kod kupnje, mogao si je huawei dat više truda oko toga, htio bih imat bar jedanput mob da ne moram drugi launcher stavljat.

 

EDIT: Ček jel se može sa sredine ekrana spuštat notifikejšn i ako ne može, zašto huawei, zašto ne može.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 13:21 (zvonac).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Postoji theme manager i ja sam si stavio iste ikone kao samsung. Znaci emui launcher a izgleda kao samsung, nista nije problem.
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
zvonac kaže...
digitall kaže...

a sto je tocno koma? sto neke opcije nisu na mjestu gdje su inače kod drugih ili izgled ili nešto treće?

meni je "koma" sve što nije čisti Android, ali u samom radu su svi isti. imas ikone zeljene veličine, gustoće i rasporeda na zeljenoj pozadini i to je to.. aplikacije koristiš isto na svakom 

.

 

EDIT: Ček jel se može sa sredine ekrana spuštat notifikejšn i ako ne može, zašto huawei, zašto ne može.

 zato sto su kopirali ajfon i taj potez pokrece pretragu...

 

btw ne razumijem zasto su samsung i ekipa izbacili ir senzor,  jednu od najkorisnijih stvari ikad.. napokon ga imam u ovom mobu i ne moram stalno tražiti pet daljinskih po kuci koje klinci sakriju

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Logitech harmony to rjesava puno elegantije ...
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

najelegantnije i najednostavnije moguce je ono sto mi je u depu 24/7 365/god kod mene.. sve drugo je isti k....

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2019 15:21 (digitall).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Ja imam Nova launcher i rijesio sam problem izgleda UI kao i spustanje notifikacija sa bilo kojeg dijela ekrana.
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozz...evo i ja sam od jucer ponosni vlasnik P30 pro. Ono sto me zanima a ne mogu pronaci je " ar mjerenje prostora pomocu kamere" dok recimo " dvostruki prikaz" imam u postavkama (u meniju kamere)

Model : VOG-L29
Broj meduverzije 9.1.0.153 (C431E4R2P2)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Samo zbog spustanja notifikacija mi se ne isplati zrtvovat prekrasne animacije na emui launcheru. A izgled sam si podesio ionako po svojoj volji :)
8 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Nadajmo se da do toga neće doći i da je ovo privremena mjera.

Iako ne koristim Huawei, mora se priznati da rade odličan posao, a jedino tko će biti na gubitku su sami korisnici.
Kraj upadate-a i play store-a bi značilo i kraj Huawei-a u Europi.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

ocajnicki potezi gubitnika..

iz inata vise ne kupujem nista americko

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Da, takodjer!!
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Već vidim odgovor kineza...zabrana prodaje iPhone u Kini. E onda Apple lagano odlazi u k...

Apple ovisi o kineskom tržištu...Huawei o američkom ne.

 

Čini mi se da Huawei ima izlaznu strategiju...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice