Iphon 3g pomoc za unlock

poruka: 15
|
čitano: 3.994
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

Naime imam iphon 3g 4.2.1  baseband 05.15.04 iphon je JB ali mi je potreban i unlock,zna li neko postupak molim za pomoc??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

tvoj trenutni BB nije unlockan mozes ga unlockati ako ga dignes na ipad BB 6.15.00 ali onda gubis mogucnost gps-a, iako bi kroz tjedan ili dva trebao izici fix. ugl ako si jb-an od ovog tutoriala prati sve do koraka 8 :) a na koraku 8 :) samo oznaci install ipad bb. 

http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=12949

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphon 3g pomoc za unlock

ma ja nebi da izgubim gps trazijo sam ako postoji neki drugi nacin unlocka osim iPad BB posto mi treba gps.

14 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

kao sto rekoh trenutno ne, ali sudeci po svemu tvoj BB nece niti otkljucavati vec ce se pozabaviti fixanjem 6.15.00 ... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

možeš potražiti po netu malo, ima način za otključavanje svih vrsta basebandova (za sve iphoneove) ali košta 175$-napravi ti tvornički unlock,pa će uvijek raditi na sve mreže, pa ako ti nije puno....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

što vi smatrate pod gps? one karte ili sto jer s iphonom se na pocetku samo to dobije nikakav drugi gps a ja kad sam stavil prije kojih tjedan dana na ipadov bb te karte normalno rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

pa karte bi bilokoje trebale raditi, ali neće pokazati tvoju trenutnu lokaciju niti će te moći uspješno navoditi do nekog mjesta. možeš provjeriti sa google maps (aplikacija Karte),pa probaj stisnuti onu malu strelicu u donjem ljevom uglu ekrana, i ako se ona zaplavi a plava točkica na karti počne blinkati onda ti gps radi, inače ne (moraš biti spojen na net i isprobati vani)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

Kupi Gevey turbo sim i rjesen problem.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

Stavi ga na 6.15. baseband pa šta bude, ne virujen da gps toliko često koristiš, a ipak mislin da je važnije imat mrežu koju oćeš nego gps.

 

Ja iman 3G na 6.15 i iman GPS, još najmanje troje ljudi koje znan imaju 3G na 6.15 a da im radi GPS. Nije 100% sigurno da ćeš izgubit GPS, već postoji mogućnost.

http://about.me/antesirkovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

evo bas sam danas isprobavo na maps i stisnuo sam tu strelicu da mi nađe trenutnu lokaciju i naso je, znaci radi?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

ne .... naci ce ti lokaciju u mapsima vako i onako... upali tom tom ili navigon ili sta sl pa ces vidjeti radi li ti... nece ti raditi tj male su sanse da hoce

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

ma to me ni ne zanima to nikad ne koristim samo maps a one rade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Iphon 3g pomoc za unlock

Uradio sam JB i unlock preko iPad basebanda sada mi je iphon3g na 4.2.1OS i 6.15.00 basenbandu otkljucan je redsn0w om i prima sve sim kartice ali gps neradi to je tacno,nemogu da pokrenem ni navigon ni iGo a potrebna mi je navigacija povremeno citao sam nesto na netu da postoji mogicnost da se spusti baseband dali neko zna konkretan postupak nisam uspijo da nadjem nista sto bi pomoglo.{#}

14 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

nemozes jos uvik.... jedini tutoriali kojima vjerujem su ti na iclarifiedu .... tako da ne svrljas dalje iclarifieda te mozda covering weba i tipb-a

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphon 3g pomoc za unlock

jel se moze iphon ulockati na sve kartice ako dam nekom u servis

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice