IPhone X - [Rasprava] izdvojena tema

poruka: 1.313
|
čitano: 421.463
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Nemas razlike izmedju ducana i nekoga ko prodaje na njuskalu mobitel isto iz ducana haha..samo se provjeri imei,dali je mobitel vakumiran i eventualno neki racun ili nesto neki dokaz u kojem je ducanu kupljen i to je to..uglavnom apple prolazi bez garancije na svim servisima preko imeia
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Nemas razlike izmedju ducana i nekoga ko prodaje na njuskalu mobitel isto iz ducana haha..samo se provjeri imei,dali je mobitel vakumiran i eventualno neki racun ili nesto neki dokaz u kojem je ducanu kupljen i to je to..uglavnom apple prolazi bez garancije na svim servisima preko imeia

 E da, često vidim taj termin "vakumiran" u oglasima. Kaj sam ja koji sam kupio u appleovom dućanu dobio rabljeni iphone?

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Nemas razlike izmedju ducana i nekoga ko prodaje na njuskalu mobitel isto iz ducana haha..samo se provjeri imei,dali je mobitel vakumiran i eventualno neki racun ili nesto neki dokaz u kojem je ducanu kupljen i to je to..uglavnom apple prolazi bez garancije na svim servisima preko imeia

 Poanta je da bi onda na njuškalu bili po 4000 kn što je realna cijena. Ovako su na njuški po 6000 a u trgovini 8000.

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Da cuo sam da u tele 2 daju nevakumirani... i da 2000 kn nije mala razlika ja bi opet kupio na njuskalu jer je vjerovatno neko digo mobitel na ugovor i prodaje ga jer mu trebaju novci..ugl isto te dode kao da si ga kupio u ducanu..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Nemas razlike izmedju ducana i nekoga ko prodaje na njuskalu mobitel isto iz ducana haha..samo se provjeri imei,dali je mobitel vakumiran i eventualno neki racun ili nesto neki dokaz u kojem je ducanu kupljen i to je to..uglavnom apple prolazi bez garancije na svim servisima preko imeia
Ima razlike. U dućanu kupuju na  rate 

 

8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Da cuo sam da u tele 2 daju nevakumirani... i da 2000 kn nije mala razlika ja bi opet kupio na njuskalu jer je vjerovatno neko digo mobitel na ugovor i prodaje ga jer mu trebaju novci..ugl isto te dode kao da si ga kupio u ducanu..

 Ma šta je vakumirano?

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Amazon637 kaže...
Robi1992 kaže...
Nemas razlike izmedju ducana i nekoga ko prodaje na njuskalu mobitel isto iz ducana haha..samo se provjeri imei,dali je mobitel vakumiran i eventualno neki racun ili nesto neki dokaz u kojem je ducanu kupljen i to je to..uglavnom apple prolazi bez garancije na svim servisima preko imeia
Ima razlike. U dućanu kupuju na  rate 

 

 Opet dođeš do toga da nema razlike jer danas na svakom bankomatu možeš uzet gotovinu- na rate :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Feudalac ama bas nista te ne kuzim sa tim vakumiranjem hahahahaah
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Robi1992 kaže...
Feudalac ama bas nista te ne kuzim sa tim vakumiranjem hahahahaah

 Ko' dvije plavuše smo :-)

ja ne kužim šta vam znači to vakumiranje - nikad nisam vidio vakumiran mobitel??

Ja rekoh
14 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

drugi naziv za mobitel koji je u foliji u onoj prozirnoj preko kutije koja ako se potrga uđe unutra zrak te skine vrijednost mobitelu 

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.5.2018 19:27 (Jim Carrey).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Jim Carrey kaže...

drugi naziv za mobitel koji je u foliji u onoj prozirnoj preko kutije koja ako se potrga uđe unutra vakum te skine vrijednost mobitelu 

 Svejedno ništa nije vakumirano; uređaj jednostavno nije rasprakiran i to je to.

Ja rekoh
13 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Uvjeren sam da svaki iPX će vlasnici imati barem dvije godine, koliko sam u pravu ?! 

4 Godinu dana pa novi iP!
2 Dvije godine točno!
5 Dulje od dvije godine!
1 Preko četri godine!
0 Ne mijenjam dok radi!
ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Feudalac kaže...

 Svejedno ništa nije vakumirano; uređaj jednostavno nije rasprakiran i to je to.

 i? Javljaj ljudima na njuškalu pa im pametuj, ja sam samo napisao za što se predstavlja ostalo me nije briga. 

 

ATJLučko kaže...

Uvjeren sam da svaki iPX će vlasnici imati barem dvije godine, koliko sam u pravu ?! 

 fali ti nisam jabučar 

13 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Pozdrav svima,

Mogu li dobiti preporuke za "maskice" za X? 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Jim Carrey kaže...
Feudalac kaže...

 Svejedno ništa nije vakumirano; uređaj jednostavno nije rasprakiran i to je to.

 i? Javljaj ljudima na njuškalu pa im pametuj, ja sam samo napisao za što se predstavlja ostalo me nije briga. 

 

ATJLučko kaže...

Uvjeren sam da svaki iPX će vlasnici imati barem dvije godine, koliko sam u pravu ?! 

 fali ti nisam jabučar 

Fali tebi malo razuma kolega u tvojoj glavi! 

 

Ako sam se obratio "isključivo i eksplicite" vlasnicima iPX, ne vidim gdje tu ima mjesta za ekipu koja nema iPhone, pa čak i da uzmemo u obzir iP8 Plus ?!?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
andre_delambre kaže...

Pozdrav svima,

Mogu li dobiti preporuke za "maskice" za X? 

 

 

U kontekstu preporuke za iPX, što je za tebe preporučljivo?! 

Do koliko bi se protegnuo sa plaćanjem, i od kuda bi ju volio/mogao uzimati?! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
ATJLučko kaže...

Fali tebi malo razuma kolega u tvojoj glavi! 

 

Ako sam se obratio "isključivo i eksplicite" vlasnicima iPX, ne vidim gdje tu ima mjesta za ekipu koja nema iPhone, pa čak i da uzmemo u obzir iP8 Plus ?!?! 

 tebi fali malo logike kolega. Ne čitaju ovu temu samo korisnici iphona kao niti ne klikaju na ankete ljudi samo kojih imaju dodirne točke sa istim. Da bi se smanjilo nepotrebno klikanje što dovodi do nejasne te nepouzdane ankete stavlja se stavka koja smanjuje nepouzdanost. Kao razmišljam kupiti iphone x

13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Jim Carrey kaže...
ATJLučko kaže...

Fali tebi malo razuma kolega u tvojoj glavi! 

 

Ako sam se obratio "isključivo i eksplicite" vlasnicima iPX, ne vidim gdje tu ima mjesta za ekipu koja nema iPhone, pa čak i da uzmemo u obzir iP8 Plus ?!?! 

 tebi fali malo logike kolega. Ne čitaju ovu temu samo korisnici iphona kao niti ne klikaju na ankete ljudi samo kojih imaju dodirne točke sa istim. Da bi se smanjilo nepotrebno klikanje što dovodi do nejasne te nepouzdane ankete stavlja se stavka koja smanjuje nepouzdanost. Kao razmišljam kupiti iphone x

U generalnom kontekstu “obraćam se vlasnicima mobilnih gadgeta” bi vaša opservacija stajala, ovako ne i. 

Ja sam se referirao i obratio isključivo vlasnicima specifičnog mobilnog gadgeta, što je nadam se zorno jasno. 

Uopće nije zabranjeno drugima čitati, ako ih volja, ali niti sam se obratio njima kao takvima niti sam stavio opciju “prelazim na android” ili “prelazim na LG V35” specifično. 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
ATJLučko kaže...
andre_delambre kaže...

Pozdrav svima,

Mogu li dobiti preporuke za "maskice" za X? 

 

 

U kontekstu preporuke za iPX, što je za tebe preporučljivo?! 

Do koliko bi se protegnuo sa plaćanjem, i od kuda bi ju volio/mogao uzimati?! 

 Iskreno, svejedno mi je otkuda uzimam, a što se tiče koliko bih "krznenih životinja" uvijek je bolje manje no nije problem ni malo odriješiti kesu.

16 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Jel zna netko kako iz gmaila u kojem dobijem .ics file koji služi za kalendar, kako taj file ubaciti u iPhone Calendar?

Trebam neku automatiku da ne moram ručno upisivati.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
makopos kaže...

Jel zna netko kako iz gmaila u kojem dobijem .ics file koji služi za kalendar, kako taj file ubaciti u iPhone Calendar?

Trebam neku automatiku da ne moram ručno upisivati.

 postoji li razlog da ga ne sinkroniziraš? (računi->->google->kalendar)

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]

Ali u gmailu ga dobijem kao file, kojeg kad otvorim ne vidim opciju kako da ga ubacim u kalendar od iphonea. Kako da ga syncam ako se radi o fileu...

Nov sam sa iphoneom, pa ne znam još bas sve...

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 20:03 (makopos).
8 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
makopos kaže...

Ali u gmailu ga dobijem kao file, kojeg kad otvorim ne vidim opciju kako da ga ubacim u kalendar od iphonea. Kako da ga syncam ako se radi o fileu...

Nov sam sa iphoneom, pa ne znam još bas sve...

 

 uopće ga ne trebaš dobiti ni importirati, ništa raditi na gmailu.

odeš na postavke-računi i lozinke-google-kalendar-yes.

 

gotovo.

 

ako baš hoćeš import iz fajla, onda preko *safarija* otvori taj mail, klikni na fajl i sve ti se samo kaže...

Ja rekoh
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 20:48 (Feudalac).
10 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Stigao novi update..

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
kolak17 kaže...

Stigao novi update..

 eto super, sinoc sam ga vec ja apdejto ali drago mi je da se sire i ovakve vijesti, znam da su ljudi i prije stavljali ali ono ova tema je pola mrtva, i super da ovakvi postovi dolaze. 

 

yebiga shvatite kako hocete, ali svaki put kad vidim da mi tema dobiju boju, kad otvorim nista pametno ne vidim. 

 

 

kardia mou min anisihis.
9 godina
neaktivan
offline
IPhone X - [Rasprava]

Nema se tu sta vise pisati :), ukljuci i vozi a ne kao ostale teme sa 200-300 stranica...

Ljudi su zadovoljni sa iph, napisalo se sve sto se tice sitnih problema i to je to.

 
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Upravo tako. Primjećujem da teme kod dobrih uređaja imaju bitno manje prometa. Nema se što puno pisati ako sve radi ok.
 
3 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Navodno ce ios 12 imati brutalan redizajn i jedva cekam da sve to vidim i okusim
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: IPhone X - [Rasprava]
Pa dobro okej da. Ako netko ima neki problem s uredjajem ili slicno. Ali primjerice nesto novo ako izadje na povrsinu, neke novosti i tako. Ja jesam apple fan ali ne pratim bas nesto previse o tome. Pratim lika na youtube-u i to je to. Onaj Everythingapplepro. Ugl jel ste stavili 11.4 ? Kakva vam je baterija? Meni sve super radi. Imam mob od dana izlaska i battery health mi je 100% dok mom frendu isto na X negdje oko 98-7 % nosio ga u apple store i napravili su dijagnostiku baterije i rekli da je sve uredu.
IG: _itsmoriarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone X - [Rasprava]

Na iOS 11.4 mi također sve sasvim dobro radi, a baterijom uređaja sam stvarno zadovoljan :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice