IPhone Xs/Xs Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 450
|
čitano: 105.519
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Jeli xs ili xs max? I ja se castim sa xs gold :)

Nađa
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Meni face id radi osjetno bolje... znam kada bi mi bila usta puna hrane face id na x modelu me nebi prepoznao a sada me i tako prepoznaje
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Itunes mi ne prepoznaje iphone a imei broj se ne otvara na stranici gdje se provjerava da li je orginal.Sta moze biti problem strah me da nije replika

Nađa
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ukucaj serijski na Apple stranici za provjeru pa vidi. Zasto ti ne otvara iTunes nemam pojma, ako nisi siguran jel original odnesi u neki premium reseller ducan nek ti bace pogled oni će ti sigurno rec sta je
PSN: Carlikaa
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ako nije aktiviran neces naci nista o njemu..ako je aktiviran mora ti izbacit.. i pises imei a ne serial number ako si to slucajno zamjenila
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Kupio danas iphone xs, pa me zanima zasto nekad nece da puni mob, tipa puni se normalno i najednom prestane s punjwnjem pa moram izkopcat i ponovno ukopcat kabel!

jel to sofwearski nesto il da ga nosim na garanciju? 

Ps azurirao sam sofweare na obaj zadnji ios!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

može biti i jedno i drugo, a i ne mora biti ništa.. ako će se ponavljati reklamiraj.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ja sam ukucavala i serijski i imei ali ne prepoznaje,trazi mi datum kad je kupljen.Datum kad ukucam kao da nije to.I da isla sam i na stranicu appleid u ukucavala broj gdje mi izbaci da je rijec o ipgone is ali ne i vise.

Nađa
 
0 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Dojmovi zasada jako dobri. Display je sam vrh ponude, najbolji balans bijele koji sam vidio na jednom displayu, vjerojatno je OLED, dobra kalibracija i True Tone ucinio svoje. Kamera je fantasticna, fotke/video puno puno bolje nego na iPX. Najveca mana mi je baterija koja mi je losija nego ne iPX i 8+, zasto? Pretpostavljam da je neki softverski problem, stavio bi ju u rang sa Note 8, znaci poprilicno lose.

 
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

https://www.anandtech.com/show/13392/the-iphone-xs-xs-max-review-unveiling-the-silicon-secrets/7

 

I ovdje vele da je lošija baterija (kraj 7. i 8 stranica članka). Nije softverski problem, ekran je veliki potrošač, čak i kad je samo crna prikazana (makar je OLED), novi intelov modem umjesto qualcommovog u ipx i 8 i još neke stvari kolko sam primjetil.

13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

 Pozdrav ekipa, samo javljam, malo se falim, ali moj gadget je tu, u mojim rukama !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...

 Pozdrav ekipa, samo javljam, malo se falim, ali moj gadget je tu, u mojim rukama !!!! 

 koji bubreg si dao? lijevi? 

13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
C3c1l kaže...
ATJLučko kaže...

 Pozdrav ekipa, samo javljam, malo se falim, ali moj gadget je tu, u mojim rukama !!!! 

 koji bubreg si dao? lijevi? 

Nisam niti jedan morao davati  na svu sreću! 

 

Uzeo sam ga u prednarudžbi, samo što je silver izgleda jako popularan u svijetu i najteže dobavljiv yeah 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...

 Pozdrav ekipa, samo javljam, malo se falim, ali moj gadget je tu, u mojim rukama !!!! 

 Ovo kao fotografija otmice... Novine s datumom. 

 

Čestitam na izboru. Ovo bi ti moglo potrajati godinama...

13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Neznam za vas ali meni je silver verzija iPhona X/XS jako ruzan mobitel. Space Grey mi je najelegantnija i najljepsa definitivno, a ova nova zlatna ultra seljacka. Ali hej, o ukusima se ne raspravlja.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
MARKOZD15 kaže...

Neznam za vas ali meni je silver verzija iPhona X/XS jako ruzan mobitel. Space Grey mi je najelegantnija i najljepsa definitivno, a ova nova zlatna ultra seljacka. Ali hej, o ukusima se ne raspravlja.

 Ma ionako staviš neku fancy kožnu originalnu masku i to je to. Nisam još vidio kod drugih brandova toliko dobre originalne kožne maske... 

13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Sil kaže...
ATJLučko kaže...

 Pozdrav ekipa, samo javljam, malo se falim, ali moj gadget je tu, u mojim rukama !!!! 

 Ovo kao fotografija otmice... Novine s datumom. 

 

Čestitam na izboru. Ovo bi ti moglo potrajati godinama...

Iskreno, da me nije oduševio ukupno dizajnom Max te tehnologij FaceID-a, mogao bih produljiti sa 6 Plus i na punih pet godina, ionako mi je bakterija još preko 85% kapaciteta, ili tu vrlo blizu! 

Istina, ima tu još“papra” u naprednim tehnologijama što su samo benefiti, a to je samo nadogradnja na gušteve koji mi kao što i sam pišeš slijede preko nekoliko uzbudljivih nadam se preko nekoliko godina 

 

Novine su samo iz razloga što osobno ne odobravam fore; “imam to i to, bla bla bla bla bla”, a kada  ga pitaš za SS, odgovor je da mu se neda zamarati sa stavljanjem !!!!! 

ATJ Lučko
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Sil kaže...
MARKOZD15 kaže...

Neznam za vas ali meni je silver verzija iPhona X/XS jako ruzan mobitel. Space Grey mi je najelegantnija i najljepsa definitivno, a ova nova zlatna ultra seljacka. Ali hej, o ukusima se ne raspravlja.

 Ma ionako staviš neku fancy kožnu originalnu masku i to je to. Nisam još vidio kod drugih brandova toliko dobre originalne kožne maske... 

Stavio sam bas na Space Grey koznu product red maskicu, izgleda perfektno i osjecaj u ruci je savrsen. Najbolja maskica koju sam imao

16 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...

Iskreno, da me nije oduševio ukupno dizajnom Max te tehnologij FaceID-a, mogao bih produljiti sa 6 Plus i na punih pet godina, ionako mi je bakterija još preko 85% kapaciteta, ili tu vrlo blizu! 

Istina, ima tu još“papra” u naprednim tehnologijama što su samo benefiti, a to je samo nadogradnja na gušteve koji mi kao što i sam pišeš slijede preko nekoliko uzbudljivih nadam se preko nekoliko godina 

 

Novine su samo iz razlogašto osobno ne odobravam fore; “imam to i to, bla bla bla bla bla”, a kada  ga pitaš za SS, odgovor je da mu se neda zamarati sa stavljanjem !!!!! 

 Mogel si bar maknut kutiju od mobitela da novine bar pročitam

Kutija od ajfona me ne zanima

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Tko je prelazio s Android uređaja na iPhone X seriju staru i novopečenu, što vam nedostaju s Android uređaja, a opet što imate novo na iPhone ?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
robert993 kaže...
Tko je prelazio s Android uređaja na iPhone X seriju staru i novopečenu, što vam nedostaju s Android uređaja, a opet što imate novo na iPhone ?

 

Ja sam ljetos presao nakratko sa Pixela 2 XL na iPhone X, ali nisam dugo izdrzao.

Najvise me nervirao manji i uzi ekran i mislim da bi mi taj prijelaz na ovu iPhone Max verziju bilo laksi zbog ekrana, a druga stvar koja mi je smetala je ogranicenost iOS-a.

Ono sto mi se svidjelo na iPhoneu X su kamera (vrlo dobra), odlican dizajn (Space Grey) i osjecaj kvalitete cijelog moba i ono najbolje...daljnja preprodaja.

Stavio ga na njuskalo i u roku pola sata 10 upita...toliko za Pixela nisam imao upita u 2 mjeseca koliko sam ga prodavao.

Prodao ga na kraju u roku 48h.

5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Kod xs-a sam se najvise bojala baterije da nece trajati kao kod 8 ili x.Medjutim u ova 2-3 dana sam porimjetila da traje potpuno isto.Svaka cast.Do navece do 23 meni bez problema(nisam bas stalno na telefonu ali uzmem ga cesto )

Nađa
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
robert993 kaže...
Tko je prelazio s Android uređaja na iPhone X seriju staru i novopečenu, što vam nedostaju s Android uređaja, a opet što imate novo na iPhone ?

 Također sam isprobao X kad je izišao, no u mene je izdržao svega par dana.

 

Ono što me natjeralo na povratak ka androidu su zapravo stvari duboko vezane uz ios te nešto manje bitnije uz hw:

 

- iako je faceid u 90% situacija bio brz i pouzdan, ipak mi se ne može mjerit s otključavanjem otiskom prsta

- zatvorenost ios-a, npr imam ne ogranicen internet i držim torrent client na mobitelu, preko njega skinem film/glazbu itd. (znam da se moze nesto izjebat i na ios za to, al nije to to)

- imam pregršt kabela/punjaca/gadgeta što kući, na posu, u autu, na microusb ili type-c, lightning mi se tu nikako nije uklopio

- lagano manipuliranje fileovima preko microsd kartice nije moguce

- izostanak 3,5mm jacka i notifikacijske ledice

EDIT:

- također nisam fan upravljanja gestama, recimo na androidu ako sam u chromeu, a prije toga sam bio u mailu i želim se iz chromea vratit brzo u mail, samo dva puta taknem "recents" i u milisekund sam u mailu. Al dobro sad glupe geste dolaze i na android, tako da shit.

 

 

Ono što mi se svidjelo kod iphone x

- odlična i konstantna kamera (mada bih volio i manualni mod)

- fluidnost u radu

- premium osjecaj

- ne gubi cijenu i lako ga se proda

 

Smatram da su iphonei odlični uređaji (prevelike cijene doduše) koji će zadovoljit 90% korisnika, mi freakovi smo malo teži na tom polju.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.10.2018 9:20 (thebatman).
5 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ja sam presao na iphonea (koristio sve modele do i7) na android. Zatvorenost iOSa vise nisam mogao podnjeti. Neke trivijane i osnovne radnje ne mozes napraviti bez kompliciranja. Sto se tice iph hw je uvijek top ali iOS je tesko ..da ne budem prost...kao i sam Apple prema korisnicima. U danasnje vrijeme vise se ne moze pricati o nekakvim prednostima iOSa u odnosu na android. Brzine procesora su puste price za malu djecu. Osim toga cijene ne da nisu normalne (Apple vodi ali slijede ga i ostali) nego to vise nema veze sa zdravim razumom.

2018 je i iOS je tek sada dobio stereo snimanje zvuka. Sto se tice kamere na iph., pouzdana je ali ne i najbolja. Jedan S7 ima bolju kameru od X-a

 

Moje osobno misljene :)

 

Frend mi ostavio X posto je kupio XS max, upalio, ugasio i eno ga u ladici...

 
0 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Jedini veci razlog sto sam brzo prodao iPhone X je bio kamera koja mi je bila razocaranje naspram Note 8 u nocnim uvjetima u to doba. Od ostalih manjih mana, tu bi jos naveo nedostatak snimanja u stereo zvuku i opcenito mane iOS-a koje su kolege vec navele. Moram priznati da je kamera najveci upgrade na XS u usporedbi sa iPhone X. Veci senzor cini poprilicnu razliku u slikama u umjetnom osvjetljenju i opcenito nocnim slikama. Dinamicki raspon je u rangu sa Pixelovim, mozda cak i siri bez da ima preumjetan izgled, sto Pixel nekada zna imati. Baterija je u stand by fantazija, dok je u koristenju losija od X i 8+. Sve u svemu, prilicno sam zadovoljan sa mobitelom, po meni definitivno sam vrh ponude. 

 

Ako neko ima iPhone 6s/7 i navikao je na iOS, a zeli mob sa vrhunskim ekranom i jednom od najpouzdanijih kamera na trzistu, iPhone XS mu je moja topla preporuka.

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

I meni je kamera daleko bolja nego u x modela.A baterija mi orprilike i traje kao na x i 8(ne plus nego manjoj),Sva tri mi izguraju normalno do navece

Nađa
 
0 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
I koliko ti ostane % baterije?
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

To nikad ne ulazim da vidim uglavnom crvena se upali oko 22-30,23 navece

Nađa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
To crvena je 20% ili manje
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
NadjaC kaže...

To nikad ne ulazim da vidim uglavnom crvena se upali oko 22-30,23 navece

Istog dana otkako si ga napunila? Npr. 8h ujutro do 23h?

Garfield - Život je kao Ferrari, prolazi prebrzo... Ali to je u redu, jer ionako nemaš dovoljno novaca za njega...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice