IPhone Xs/Xs Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 450
|
čitano: 105.678
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ekipa, imam pitanje. Napravit cu factory reset iz nekog glupog razloga, zanima me ako napravim preko iTunesa full backup svih aplikacija, hoce mi ostati podaci za net banking ili cu morati po podatke u banku opet?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ovisi koja si banka, ali većinom ćeš trebati u banku ponovno koliko se sjećam od prije
PSN: Carlikaa
12 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

ja imam račun u Zagrebačkoj banci, koristim e-zabu i m-zabu, nakon factory reseta potrebne kodove za m-zabu sam dobio preko e-zabe i tokena

 
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Evo da vam samo javim, nakon factory reseta sam povukao nazad backup sa iTunesa, ne trebam u banku sve su mi se aplikacije od netbankinga vratile (RBA na dlanu, mzaba, mpbz, erste mbanking).

 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Kad napravis restore, da li te ponovno trazi da se ulogiras u aplikacije tipa messenger, whatsapp, tj da upisujes broj ili korisnicko ime i lozinku?


Vidim da spominjete wallpapere na prosloj stranici, na twitteru ovaj clan svako malo objavljuje predobre, barem meni
https://twitter.com/AR72014
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 9:55 (ibosilj).
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Ako kod postavljanja mobitela odaberes postavi novi iPhone onda trebas ponovno skidati sve aplikacije, registrirati whatsapp, viber, kodove za bankovne aplikacije, raditi postavke itd..

Vrate ti se jedino slike, biljeske, kontakti kad se ulokiras sa svojim apple ID-ijem.. ja sam to zadnje radio

Kad se povlaci backup onda se sve vrati kak je bilo, mislim da se ne treba ponovno prijavljivati na chat servise itd.
 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pozdrav svima! Imam jedan problem na iPhone XS. Uzeo sam uređaj u petak i skužio kako se kod razgovora (telefonski pozivi) čuje zujanje/distorzija u slušalici uređaja, čak i kad je glasnoća dosta smanjena (tipa na nekih 50%). Čitao sam malo po netu i vidim da nisam jedini s tim problemom. Da li ima netko iskustva s time na XS/XS Max i kako to riješiti?

 

Ukoliko uređaj mora na servis, koliko se čeka na servis ili mijenjaju novim? Da li je za ostvarenje garancije potrebno jamstvo i račun ili dovoljna ovjerena potvrda o kupnji (datum kupnje, IMEI uređaja, žig i potpis operatera)? Idem na put idući vikend pa ne bi htio biti bez mobitela.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2018 16:56 (PetitPoulet).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Robi1992 kaže...
Ako je ko zainteresiran danas mi je upravo stigla jeftinija varijanta airpodsa i trenutno najbolja kopija ikada i sam sam se uvjerio kvaliteta zvuka skoro ista originalu..glasno..cisto..bas dobar znaci brutalan zvuk..rade na touch kao i original..pune se i preko wireless punjaca velicina i izgled identican originalu sve je na magnet isto znaci odusevljen sam...pa ako koga zanima mogu poslat link sa alixpressa od kog sam ja narucio stigle su mi za 11 dana tocno eto..

 

moze link?

12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Kakvo je stanje kada se gleda youtube, da li postoji delay, čitao sam na par mjesta da zvuk malo kasni, Robi1992
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 11:02 (samurai007).
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
i10 tws Bluetooth Earphones Wireless earphone Bluetooth 5.0 Earbuds Touch control headset for all smart phone
https://s.click.aliexpress.com/e/bQe28YH6

Evo linka meni su dosle za 12 dana od ovog sellera i ja sam i dalje prezadovoljan..imaju duplo jaci i bolji zvuk od ovih kabelskih appleovih.. sto se tice delaya i mene je to zivciralo na ostalim slusalicama i za ove sam napisao da nemaju jer jer imaju toliko da je neprimjetno tako da mene kog je to uzasno zivciralo ovo uopce ne smeta jer se doslovno ne primjeti..ko ih kupi nema sanse da pogrijesi top su
 
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Ajde ako ti nije problem probaj obaviti poziv preko whatsappa sa tim sluškama i reci dali sve funkcionira kako treba

kolegica ima slicne i sve je ok ali kad ima poziv a koristi slusalice sugovornik ju ne cuje, a ona njega da

iPhone X  sɪʟᴠᴇʀ
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Sve radi kako treba..cak zvuk ide i kroz ljevu i kroz desnu slusalicu tako da je razgovor jos bolji i kvalitetniji...neznam kakve tvoja kllegica ima al imao sam i ja te starije verzije koje nisu bile bas najbolje...ovo su trenutno najbolje na trzistu i najnoviji model..napiso sam vec specifikacije...velicina i izgled slusalica identicna airpodsima..zvuk odlican cist i glasan..mogu se puniti wireless punjacima,idu pod vodu,spajaju se automatski cim se izvade iz kutijice znaci nemoraju se svaka jedna posebno paliti..funkcioniraju na dodir kao i airpodsi znaci dodirom mjenjas pjesme ili pauziras itd itd...uglavnom odlicne slusalice
 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Jel imaju onu funkciju kad jednu izvadis iz uha da se pauzira mjuza ili video?

7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
To nemaju..ali tap to pause funkcionira odlicno
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Budući da imam par dana iPhone XS Max evo mojih prvih dojmova o mobu. Rad klasičan iPhonovski, znači brz ali ništa brži od iPhonea X, baterija nije vau, kamera jedno veliko razočaranje u svim uvijetima, zvuk u slušalici solidan a kada ga spojim u autu s original radiom loš za mene a i za sugovornika... sve u svemu mob nije ispunio moja očekivanja tako da se vraćam na Android i to čisti Android. Dugo me ni jedan mob nije tako oduševio kao Google Pixel a Apple ne vrijedi nikako tih novaca. Evo i koja slika sa “amazing” jabuk kamerom 😀 može se sakriti pored kamere Google Pixela 2 a ako je tako dobar u svemu Google Pixel 2 kako tek onda radi Pixel 3.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Budući da imam par dana iPhone XS Max evo mojih prvih dojmova o mobu. Rad klasičan iPhonovski, znači brz ali ništa brži od iPhonea X, baterija nije vau, kamera jedno veliko razočaranje u svim uvijetima, zvuk u slušalici solidan a kada ga spojim u autu s original radiom loš za mene a i za sugovornika... sve u svemu mob nije ispunio moja očekivanja tako da se vraćam na Android i to čisti Android. Dugo me ni jedan mob nije tako oduševio kao Google Pixel a Apple ne vrijedi nikako tih novaca. Evo i koja slika sa “amazing” jabuk kamerom 😀 može se sakriti pored kamere Google Pixela 2 a ako je tako dobar u svemu Google Pixel 2 kako tek onda radi Pixel 3.
P.S. Ako tko možda prodaje Google Pixel 2, 2 XL, 3 ili 3 XL po dobroj cijeni može mi se javiti privatnom porukom a i ako koga također zanima iPhone XS Max
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 7:00 (ivan27).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ivan27 kaže...
Budući da imam par dana iPhone XS Max evo mojih prvih dojmova o mobu. Rad klasičan iPhonovski, znači brz ali ništa brži od iPhonea X, baterija nije vau, kamera jedno veliko razočaranje u svim uvijetima, zvuk u slušalici solidan a kada ga spojim u autu s original radiom loš za mene a i za sugovornika... sve u svemu mob nije ispunio moja očekivanja tako da se vraćam na Android i to čisti Android. Dugo me ni jedan mob nije tako oduševio kao Google Pixel a Apple ne vrijedi nikako tih novaca. Evo i koja slika sa “amazing” jabuk kamerom 😀 može se sakriti pored kamere Google Pixela 2 a ako je tako dobar u svemu Google Pixel 2 kako tek onda radi Pixel 3.
P.S. Ako tko možda prodaje Google Pixel 2, 2 XL, 3 ili 3 XL po dobroj cijeni može mi se javiti privatnom porukom a i ako koga također zanima iPhone XS Max

Ne kuzis se ti ocito u kamere, ali iPhone Xs kod mene je u rangu Pixela 2 XL sto se fotki tice i ima bolji video. Dinamicki raspon je siri, a izgleda manje neprirodno. Low light je mrvicu bolji na Pixelu i brzina okidanja takoder.

11 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Robi1992 kaže...
To nemaju..ali tap to pause funkcionira odlicno

 

6 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
ivan27 kaže...
Budući da imam par dana iPhone XS Max evo mojih prvih dojmova o mobu. Rad klasičan iPhonovski, znači brz ali ništa brži od iPhonea X, baterija nije vau, kamera jedno veliko razočaranje u svim uvijetima, zvuk u slušalici solidan a kada ga spojim u autu s original radiom loš za mene a i za sugovornika... sve u svemu mob nije ispunio moja očekivanja tako da se vraćam na Android i to čisti Android. Dugo me ni jedan mob nije tako oduševio kao Google Pixel a Apple ne vrijedi nikako tih novaca. Evo i koja slika sa “amazing” jabuk kamerom 😀 može se sakriti pored kamere Google Pixela 2 a ako je tako dobar u svemu Google Pixel 2 kako tek onda radi Pixel 3.

ove fotke su zivi ocaj, sumnjan da je to fotkano sa XS Max. daj stavi to na neki servis ili cloud, da se vidi exif

 

istina da je XS rang telefona sa duplo manjom cijenom, ali takoder je to isto i Pixel 3

 

oba su overpriced brand name reciklaza, zato se i ne prodaju kao prijasnje generacije, jer je ocito ljudima dopizdilo placati svake godine isti telefon

5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Jesu slike ocajne ja imam xs i slike su neuporedivo bolje nego ovo sto si okacio.Kod mene slusalice prejake,zvuk mu je odlican i odlicno se cuje.A brzina je kao na x naravno uostalom svaki iphone pa i 7 i 8 su odlicno brzi ne vidim 

Nađa
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.12.2018 13:11 (NadjaC).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Da se malo i ja nadovežem, kao ponosan bivši vlasnik iPhone 6 Plus modela "Space Gray" boje sa 64GB interne memorije i sadašnji vlasnik iPhone Xs Max modela, "Silver" boje i 512GB interne memorije 

 

U generalnom smislu, u samom početku bih naveo loše detalje, no ja in nisam još za sada uočio. 

 

Dobri detalji, ustvari odlični, a ima ih preko nekoliko! 

Kao prvo ekran, boje i detalji su iznimno odlični u usporedbi sa šesticom. Sama veličina mi je vrlo dobra, a nebih se bunio da ju jednom podignu i do 6.6 ili čak i 7.0 incha! Jedan detalj koji mi fali" je landscape mod rada, kojeg softwareski nema na home ekranu, no svugdje drugdje dela, bolje nego čak i Mile gradonačelnik! 

Kućište je skorom fenomenomenalno, mene pari dizajn novih iPad tableta ili iPhone 4/5 linija! Bijela boja kućišta i čelik u okviru su vrh elegancije, ali upravo baš zbog toga je upakiran u SPIGEN kućište, a namjera mi je uzeti original ili Pacific green boju ili Mello Yellow, iz najnovijih u ponudi za po ljeti! 

Baterija je u sklopu svega zadovoljavajuća, koristim za za apasolutno sve, telefoniranje, SMS, MMS, video, nekoliko mailova, društvene mreže, nekoliko igrica, i skorom nikada mi na kraju dana ne padne ispod 50%, u najgorem slučaju 40%! 

Kamera, kako je opako snimati slowmotion modom, a ostatak je po meni vrlo dojmljivo, nemam apasolutno nikakve zamjerke! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Prodajem svoj iPhone Xs, stanje je tip top. Od prvog dana kaljeno staklo naprijed i orginal product red kozna maskica (koju dajem uz njega). Boja space grey, 256gb. 

 

Ako nekog zanima skoro pa nov mob, nek se javi u inbox

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Sta mislis uzet marko nakon njega
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Robi1992 kaže...
Sta mislis uzet marko nakon njega

Vjerojatno nista prije S10

14 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Neznam jel bilo. Uglavnom korisnici iphonea na tcomu imaju problema jerbo ne radi slanje sms-a.Problema ima dosta ljudi sa primanjem i slanjem sms-a.Ja nemogu poslat.Kaze not delivered

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Evo sam ja upravo poslao jednu SMS poruku, dobio sam izvješće da je “delivered” u roku desetak sekundi! 

Obzirom sam ja trenutno u Karlovcu, pitam gdje ste vi kolega, možda je do lokacije gdje ima “rupa” u signalu?! 

Upravo i ja imam problem, koji sam BTW prijavio SZK T-Com-a, na jednom dijelu grada, što god da radim, kada dođem u zonu, šturc od posla! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

zvao sam ih prije posta i rekli su mi da su danas dobili mail u vezi problema sa sms-om.Cak mi ga je lik i procitao i kako tamo pise da problem imaju samo vlasnici iphone na tcomu nakon zadnjeg updatea.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

U Bih normalno idu poruke

Nađa
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!

Pozdrav svima. Kupio sam XS, pa me zanima slijedeca stvar. Je li vama kad uslikate onako slika kao blago mutna ali cim ju malo zumirate ona se izbistri? Hvala unaprijed na odgovoru. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone Xs/Xs Plus, rasprava!
Kill Frenzy kaže...

zvao sam ih prije posta i rekli su mi da su danas dobili mail u vezi problema sa sms-om.Cak mi ga je lik i procitao i kako tamo pise da problem imaju samo vlasnici iphone na tcomu nakon zadnjeg updatea.

 Postoji problem...supruga imala na Iphone 8. Do softwarea 12.1.2. i 12.1.1.

Samo treba pod 4G ugasit pozive...tj umjesto pozivi i data ostavit samo data.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice