"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.309
|
čitano: 5.721.290
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...
LepiSladja kaže...

Imam fetish na noname brand mobitele i generalno odlicno prolazim, Gionee elife E7 i Letv (leeco) pro X800 su mi bile odlicne kupovine (jedino me gionee razocarao pošto im je E7 ostao na 4.2.2. androidu, iako je mobitel i za danasnje uvijete vrlo dobar), dok jos skoro nitko nije ni znao da postoje te tvrtke, jedino me brine ovaj TOMTOP, jebeno su spori mobitel sam platio 18.8. evo još je u processingu.

Sve 5, osim što je Gionee jedan od najvećih svjetskih proizvođača mobitela, ispred Meizu-a, LeTv-a i Asus-a pa ne vidim baš kako noname ide uz to

 Znam da su u indiji big deal, e7 im je bio prvi jaki push u flagship killer segment ali ponjeli su se prema njemu toliko loše (nikakav update support, nisu izdali stock rom dugo vremena itd...)

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Je, fokusirali su se na istok pa tamo guraju...

14 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala. Sačekat ću onda malo. Baš sam malo gledao po netu za taj G1, kažu da u stand bayu može izdržati mjesec dana. pa to je odlicno za ovo što meni treba, jedino nisam baš siguran zbog frekvencija, išla bi unutra tele2 kartica, vidim da nema 4g, ali to mi i netreba. Šta mislite dali bi radio normalno na tele2?

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.8.2017 18:15 (spasitelj).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

trebao bi po specifikacijama, ai vidim da se promovira ovdje, znaci trebao bi 99%

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav evo dosad sam imao redmi 4 pro i bio sam prezadovoljan i upadne mi u more i crkne.Trenutno imam samsung a5 koji mi nikako ne pase i mislim si uzet mi4s pa me zanima dali ce mi biti uredu za moje potrebe posto sam dosad imao redmi 4 pro.lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Znam da nije bas tema za ovo, ali posto je Asus tema neaktivna, a ovu prati dosta vise ljudi, a i ovdje mi je mobitel bio preporucen, bio bih zahvalan ako bi netko mogao samo baciti oko, unaprijed hvala :) 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/asus-zenfone-5/211740.aspx?page=24&jumpto=5461540&sort=asc&view=flat

 

EDIT: Ako je slucajno ovo bas nikako ne spada ovdje, isprike i neka mod slobodno obrise 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.8.2017 11:22 (Johnny4286).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
lovvro kaže...

Pozdrav evo dosad sam imao redmi 4 pro i bio sam prezadovoljan i upadne mi u more i crkne.

Možeš i probati investirati 70-ak kn u novu bateriju, ja prije godinu dana zamijenio na Redmiju 3 koji je plivao i crk'o i dan danas radi...

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima li jos koja stranica gdje se moze kupiti mob bez placanja PDV-a i carinjenja osim na goldway? 

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Honorbuy, Geekbuying, To2c, Minideal, Grossoshop, Coolicool, a na Aliju imaš i Mi Global Store...

14 godina
moderator
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako netko ima nešto za dodati na listu trgovina u prvom postu molim da mi javi.

Ne stignem baš pratiti sve.

Hvala.

Kuponi s popustima na Banggood: https://www.facebook.com/banggood.coupons.discounts/
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...

Honorbuy, Geekbuying, To2c, Minideal, Grossoshop, Coolicool, a na Aliju imaš i Mi Global Store...

 

I također na Aliju ima Xiaomi Mi Store koji isto nudi DHL dostavu. Bio je spomenut već na nekom forumu. Orginalni EU punjač, kao i na Goldway, dok za ovaj Global store ne primjećujem da ga spominju.

 

Zadnjih mjesec dana pratim cijene na aliju i mogu reći da Xiaomi Mi Store ima stalno nekih 5 dolara jeftiniji crni model, Note 4 Global (3/32).

Je li tko ovdje naručio od njih ? Goldway istina zvuči malo poznatije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa po feedbacku su OK, jedino na Goldwayu (s kodom) dobiješ za tih 5$ više silikon masku, staklo i foliju pa si opet tu negdje, tj. vjerojatno u laganom plusu...

14 godina
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Može, ali samo 3G.

Bolje si kupi neki noviji model tipa Redmi 4X, Mi 4 je već vrijeme pregazilo...

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...

Pa po feedbacku su OK, jedino na Goldwayu (s kodom) dobiješ za tih 5$ više silikon masku, staklo i foliju pa si opet tu negdje, tj. vjerojatno u laganom plusu...

 Goldway trenutno nudi popuste, Aliexpress nudi kupone i još kupon od Goldwaya

I još ako na to ide kod...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2017 18:52 (CyberDemonVZ).
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

baš gledam ovu akciju na goldwayu, i ovi mobiteli koji su na "sale" su skuplji nego isti mobiteli odabrani normalnim putem , evo primjera za s6, sve isto odabrano, oba global, black , 64gb....

 

kaj je to opet klasična navlakuša, ili ja nekaj krivo gledam?

 

sl.1. normalni odabir, sl.2 sa sale stranice....

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2017 21:39 (Sir.Green).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

vidim sad da ima i "jeftinijih" situacija ali to je po 20-30kn, a kao primjer gore neki su i skuplji tako da opet klasika.... 

 

Šta više seru s tim spikama, očito još uvijek ima dosta ljudi koji to puše, kad svako malo nova kvazi obljetnica...

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.8.2017 21:51 (Sir.Green).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Letv S3 .. 3 / 32 za male novce bila i verzija 4gb ili redmi 4x pro isto 3/32 4x bolji proc,baterija ili se varam? Savjet
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Jel zna ko ovo rastumacit/ima iskustva sa giztopa?

Narucio mi band 2 (seljak izgubio stari). I ovako stoji, jel to stiglo u HR ili je na carini ili sta?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nitko ne komentira http://www.bug.hr/vijesti/kiicaa-mix-donosi-zaslon-bez-rubova-po-bezobrazno/161929.aspx

 

Ne nalazim ga nigdje drugdje, da stigne bez PDV-a. I ovako mi se čini da bi došao najviše 900kn (109,9USD + davanja), što je super za telefon tih karakteristika... Uzeti ili ne ?

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima li tko iskustvo sa geekbuyingom iz IT skladišta i DHL dostavom u zadnje vrijeme ?

Ne vidim prilikom narudžbe gdje naplaćuju cijenu dostave i kolika je, 

u stvari sad vidim, treba ići na "proceed..." a ne na paypall checkout i tu su opcije dostave,

a ovdje : https://geek.hr/mobiteli/novosti/dobar-deal-xiaomi-na-eu-lageru-po-istoj-cijeni-kao-iz-kine/

sam pronašao podatak da naš DHL još naplaćuje 125 kn dostave ....

Da li je to točno ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 10:40 (madsav).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Točno je da ti DHL naplati 125 kn ako za tebe provedu carinski postupak za robu koja dolazi izvan EU, ako dolazi iz EU, nema ni carinskog postupka pa nema ni naplate...

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 12:44 (frulex).
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dosao mi4s i vec imam problem znaci ne radi mi zvucnik ali na slušalice je sve uredu i poziv mogu normalno obavljati ali ne cujem kad me netko zove.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koji ROM ti je na mobitelu?

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 14:43 (lovvro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Evo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imaš unofficial ROM. 

Otključaj bootloader i instaliraj official ROM od Xiaomi-a.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Cromaki kaže...

Imaš unofficial ROM. 

Otključaj bootloader i instaliraj official ROM od Xiaomi-a.

 Moze neke upute kako ga otkljucati?

Hvala.

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Prijavi se za unlock ovdje prvo:
en.miui.com/unlock/

 

ILI

 

Pokušaj sa ovim alatom, mnogi govore da radi odlično bet otključavanja bootloadera:

https://forum.xda-developers.com/mi-5/how-to/tool-xiaomitool-xiaomi-rom-changing-easy-t3627081

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ak nekog zanima jeftini odron, još 2 dana je 40$

Blackview A7

Moj je baš krenuo sa karine, pa još ne znam kakav je, al za te novce ....

dak
 
2 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice