"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.309
|
čitano: 5.730.738
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mahjongg kaže...

Koja je razlika između ovog Mi A1 i ovog Mi A1...osim u cijeni..

 U 32GB memorije?

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tomislav10 kaže...
Mahjongg kaže...

Koja je razlika između ovog Mi A1 i ovog Mi A1...osim u cijeni..

 U 32GB memorije?

 na ovome jednome mozes odabrati koju opciju zelis, 32 ili 64...razlika je jedino bila u cijeni...

 

 

jel ima netko iskustva sa nubia m2?

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 14:13 (Mahjongg).
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Xiaomi redmi note 5 ima proceseor snapdragon 636, a 5 plus snapdragon 625. Jel još u čemu bitna razlika?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bog ekipa, Imam jedan problem ako bi mi mogli pomoći.Ćerka mi ima Letv 1s star cca 1,5 god i nekidan je izvršila update na njemu i izgubila googl račun. Ja sam ga pokušao vratiti peko google instalera ali nisam uspio. Nakon toga sam telefon vratio na tvorničke postavke , rootao preko king roota i instalirao ponovo googl instaler, to mi je prošlo sve bez problema. Sa instalera sam poskidao sve sistemske googl aplikacije i na kraju googl play ( sve kako je opisano na You Tube), nakon toga kada sam se išao registrirati na googl play, registracija mi je prošla i čak sam dobio potvrdu na mail da se netko pokušava  registrirati na račun što sam ja potvdio da je to ok , ali na mobitelu opet nema  google računa ( niti jedne googl aplikacije)i izbacuje mi na displej poruku Sorry google play service has stopped. Nemam pojma u ćemu je kvaka , sve sam napravio kako se navodi u riješenjima za taj problen ( You Tube , internet) i registracija mi je prošla , a opet nisam mogao pokreniti niti jednu googl aplikaciju.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Razlika je bitna!

Procesor je puno brzi, a stedljiviji, kamera u tom modelu je isto super.

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
press kaže...

Bog ekipa, Imam jedan problem ako bi mi mogli pomoći.Ćerka mi ima Letv 1s star cca 1,5 god i nekidan je izvršila update na njemu i izgubila googl račun. Ja sam ga pokušao vratiti peko google instalera ali nisam uspio. Nakon toga sam telefon vratio na tvorničke postavke , rootao preko king roota i instalirao ponovo googl instaler, to mi je prošlo sve bez problema. Sa instalera sam poskidao sve sistemske googl aplikacije i na kraju googl play ( sve kako je opisano na You Tube), nakon toga kada sam se išao registrirati na googl play, registracija mi je prošla i čak sam dobio potvrdu na mail da se netko pokušava  registrirati na račun što sam ja potvdio da je to ok , ali na mobitelu opet nema  google računa ( niti jedne googl aplikacije)i izbacuje mi na displej poruku Sorry google play service has stopped. Nemam pojma u ćemu je kvaka , sve sam napravio kako se navodi u riješenjima za taj problen ( You Tube , internet) i registracija mi je prošla , a opet nisam mogao pokreniti niti jednu googl aplikaciju.

 Pokušaj ovo app menagment/pa na svim googlovim aplikacijana i servicima uključi sve promisonse. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zzz kaže...
press kaže...

Bog ekipa, Imam jedan problem ako bi mi mogli pomoći.Ćerka mi ima Letv 1s star cca 1,5 god i nekidan je izvršila update na njemu i izgubila googl račun. Ja sam ga pokušao vratiti peko google instalera ali nisam uspio. Nakon toga sam telefon vratio na tvorničke postavke , rootao preko king roota i instalirao ponovo googl instaler, to mi je prošlo sve bez problema. Sa instalera sam poskidao sve sistemske googl aplikacije i na kraju googl play ( sve kako je opisano na You Tube), nakon toga kada sam se išao registrirati na googl play, registracija mi je prošla i čak sam dobio potvrdu na mail da se netko pokušava  registrirati na račun što sam ja potvdio da je to ok , ali na mobitelu opet nema  google računa ( niti jedne googl aplikacije)i izbacuje mi na displej poruku Sorry google play service has stopped. Nemam pojma u ćemu je kvaka , sve sam napravio kako se navodi u riješenjima za taj problen ( You Tube , internet) i registracija mi je prošla , a opet nisam mogao pokreniti niti jednu googl aplikaciju.

 Pokušaj ovo app menagment/pa na svim googlovim aplikacijana i servicima uključi sve promisonse. 

 I to sam pokušao , i ništa 

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
press kaže...
zzz kaže...
press kaže...

Bog ekipa, Imam jedan problem ako bi mi mogli pomoći.Ćerka mi ima Letv 1s star cca 1,5 god i nekidan je izvršila update na njemu i izgubila googl račun. Ja sam ga pokušao vratiti peko google instalera ali nisam uspio. Nakon toga sam telefon vratio na tvorničke postavke , rootao preko king roota i instalirao ponovo googl instaler, to mi je prošlo sve bez problema. Sa instalera sam poskidao sve sistemske googl aplikacije i na kraju googl play ( sve kako je opisano na You Tube), nakon toga kada sam se išao registrirati na googl play, registracija mi je prošla i čak sam dobio potvrdu na mail da se netko pokušava  registrirati na račun što sam ja potvdio da je to ok , ali na mobitelu opet nema  google računa ( niti jedne googl aplikacije)i izbacuje mi na displej poruku Sorry google play service has stopped. Nemam pojma u ćemu je kvaka , sve sam napravio kako se navodi u riješenjima za taj problen ( You Tube , internet) i registracija mi je prošla , a opet nisam mogao pokreniti niti jednu googl aplikaciju.

 Pokušaj ovo app menagment/pa na svim googlovim aplikacijana i servicima uključi sve promisonse. 

 I to sam pokušao , i ništa 

 Pokušaj sa drugim google intaler, ili sa letv app stora instaliraj google. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 17:05 (zzz).
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

E momce nubia m2 ti je oke samo ima android 6.0 te nema custom romova, kupuj rn5. na goldwayu 3/32 kosta 210$+26 dhl, puno jaci procesor, kamera :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...

E momce nubia m2 ti je oke samo ima android 6.0 te nema custom romova, kupuj rn5. na goldwayu 3/32 kosta 210$+26 dhl, puno jaci procesor, kamera :)

 

Ja bi to uzeo , ali ima problem. Ako može netko ko se bolje kuži proučit pa reči koji točno model odabrat.

 

Naime, na bangoodu su ti modeli malo drugačije ispisani.

Tamo global verzija ima B20 frekvenciju, ali isto tako ima i drugu kameru sa f/2.2 aperture, dok ovaj šta si ti predložio ima f/1.9 aperture, EIS, veći piksel i neki DUAL PD, nemam pojma kaj je to.

 

Izgleda da je EU verzija ista ko verzija za Indiju, znači suprotno od svega šta su ljudi po gsmareni i sl priželjkivali.

 

Brijem da je bolje uzet kinesku verziju, al kaj onda treba flashat, živo sranje, baš su pi*** u xiaomiju. Mislim da im to nece proc....

 

Ima ko kakav savijet, šta najbolje odabrat?

 

Čak mi izgleda da je onda bolje uzet mi note 3, ili čak pričekat mix 2s, jel zna netko kolika se očekuje cijena za mix 2s?

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 16:30 (Sir.Green).
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zzz kaže...
press kaže...
zzz kaže...
press kaže...

Bog ekipa, Imam jedan problem ako bi mi mogli pomoći.Ćerka mi ima Letv 1s star cca 1,5 god i nekidan je izvršila update na njemu i izgubila googl račun. Ja sam ga pokušao vratiti peko google instalera ali nisam uspio. Nakon toga sam telefon vratio na tvorničke postavke , rootao preko king roota i instalirao ponovo googl instaler, to mi je prošlo sve bez problema. Sa instalera sam poskidao sve sistemske googl aplikacije i na kraju googl play ( sve kako je opisano na You Tube), nakon toga kada sam se išao registrirati na googl play, registracija mi je prošla i čak sam dobio potvrdu na mail da se netko pokušava  registrirati na račun što sam ja potvdio da je to ok , ali na mobitelu opet nema  google računa ( niti jedne googl aplikacije)i izbacuje mi na displej poruku Sorry google play service has stopped. Nemam pojma u ćemu je kvaka , sve sam napravio kako se navodi u riješenjima za taj problen ( You Tube , internet) i registracija mi je prošla , a opet nisam mogao pokreniti niti jednu googl aplikaciju.

 Pokušaj ovo app menagment/pa na svim googlovim aplikacijana i servicima uključi sve promisonse. 

 I to sam pokušao , i ništa 

 Pokušaj sa drugim google intaler, ili sa letv app stora instaliraj google. 

 Sa onim gornjim sa slike sam pokušao i ništa , pokušat ću sa ovim doljnjim . Hvala na trudu

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Sir.Green kaže...
Deutsch kaže...

E momce nubia m2 ti je oke samo ima android 6.0 te nema custom romova, kupuj rn5. na goldwayu 3/32 kosta 210$+26 dhl, puno jaci procesor, kamera :)

 

Ja bi to uzeo , ali ima problem. Ako može netko ko se bolje kuži proučit pa reči koji točno model odabrat.

 

Naime, na bangoodu su ti modeli malo drugačije ispisani.

Tamo global verzija ima B20 frekvenciju, ali isto tako ima i drugu kameru sa f/2.2 aperture, dok ovaj šta si ti predložio ima f/1.9 aperture, EIS, veći piksel i neki DUAL PD, nemam pojma kaj je to.

 

Izgleda da je EU verzija ista ko verzija za Indiju, znači suprotno od svega šta su ljudi po gsmareni i sl priželjkivali.

 

Brijem da je bolje uzet kinesku verziju, al kaj onda treba flashat, živo sranje, baš su pi*** u xiaomiju. Mislim da im to nece proc....

 

Ima ko kakav savijet, šta najbolje odabrat?

ma kaj treba flashat? kupis kinesku verziju sa global romom i ne moras nista flashat, a i da kupis sa kineskim romom jer si bio npr nepazljiv pri kupnji to je stvarno prelako flashat, imas posvuda upute i slijedis tih par koraka sta treba napravit, gotov si za cas.. cekaj kinesku verziju, dosta je bolja 

8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Sir.Green kaže...
 

.............

 Na bangoodu se mobiteli ne uzimaju zbog carine. Pitanje je koliko je tocno to da ima b20. Malo se smiri i pricekaj jer kineska verzija koja je bolja je tek izasla i normalno da su im na prvom mjestu kinezi, tek kasnije dolazi globalna verzija sa b20.

Uzmes kinesku verziju i ne trebas nista flashat, dobijes google play sa mobom ako narucis na aliju i koristis mobitel, nemas 4g u nekom sugavom selu i to je sve.

Pa cijene su sada napuhane po meni, oke ima verzija 3/32 za 200$+26$ dhl i to mi je odlican deal, ali ostale verzije su u rangu sa mi note 3, za sada. Mix 2s ce kostat barem 500$

 

eto i domac5 ti je rekao sve, nisam vidio poruku :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 19:39 (Deutsch).
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ekipa, došao mi ženi RN4x, super mob, baterija izvanredna, kamera ok, ništa posebno.

Jedino... Na Google play me mogu izbrisati automatska azuriraran. Nema uopće te opcije. Global 9.2

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ma ima, izgleda kao da nema ali mora skrolat, nema to veze s telefonom ni verzijom miuia

google play je google play samo nek skrola gore dole :p

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A vidi stvarno.. a majke ti.. thnx.

#doublefacepalm

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Predajem se ..... nema što nisam probao u ova dva dana da na Letv 1s nakon update instalirm googl račun ali nema teorije , prođem kompletnu instalaciju googl instalera ( tri verzije ) i nako upisivanja maila i passworda uvijek dobijem isti odgovor ( prikazan na slici ) . Ovim putem tražim ako nekoga ima u Rijeci tko može riješiti taj problem uz novčanu nadoknadu neka mi se javi u PP .

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Možda malo glupo, ali možeš probati -Postavke-računi-obrisati google račun pa restartat mobitel. Nakon paljenja opet postavke-računi-dodaj račun-google. Upiši lozinku i pass, ako prođe probaj google play. U slučaju iste poruke, da sa ne može spojiti na server - postavke-aplikacije-sve aplikacije-trg play-obriši chace pa vidi hoće li proraditi
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MrNoo kaže...
Možda malo glupo, ali možeš probati -Postavke-računi-obrisati google račun pa restartat mobitel. Nakon paljenja opet postavke-računi-dodaj račun-google. Upiši lozinku i pass, ako prođe probaj google play. U slučaju iste poruke, da sa ne može spojiti na server - postavke-aplikacije-sve aplikacije-trg play-obriši chace pa vidi hoće li proraditi

 Sve to pokušao ne jedanput i ne jednim redom i uvijek isto , ćak sam instalirao i king root i pokušao isto ništa, skinu sa Letv stora googl play i kad ga idem pokrenuti on samo bljesne .  Vratio ga na tvorničke postavke i sve ponavljao i ništa , a nekog predznanja imam i uvjek kada sam imao probleme riješavao ih uz pomoć google i You Tube ali ovo kao da je ukleto 

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

A da vratiš mob. na stariju verziju androida,na kojoj ti je sve radilo ?

8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
To što je zzz rekao, vrati na prijašnju verziju, a možeš probat i sa installerom od Meizu-a. Imaš na netu Meizu google installer apk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kakva je stvar s zračenjem i Kinezima? Čitao sam negdje na netu da Kinezi najviše zrače od svih mobitela. Kakav je Note 5 plus po tom pitanju?

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Xiaomijevi telefoni, barem poslednjih nekoliko generacija, imaju SAR vrednosti u rangu sa velikim proizvođačima. Za Redmi Note 5 Pro podatak stoji i na GSM Areni i manji je nego za, npr, iPhone 8, dok za običan Redmi Note 5 (tj Redmi 5 Plus), ako si mislio na njega, na GSM Areni nisu naveli podatak (fali im i za npr iPhone X ili S9 sa kojima sam hteo da uporedim, verovatno sve može da se izgugla).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 0:16 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Koji 5" kinez do 1300kn se isplati?
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo ovako, mozes pogledati neki huawei, redmi 4, ali cak imas i mi5 3/32gb (nema sd card slot) za 1200kn u bijeloj i zlatnoj boji-crna je malo skuplja :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 10:32 (Deutsch).
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ag008 kaže...
Koji 5" kinez do 1300kn se isplati?

 Ako ti ne smeta malo veći ekran tj 5.5 inć onda uzmi Xiaomi MI A1, ima čist android i najbolju podršku :) 

 

 

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi 4X 3/32 (i preostane nešto novca). Mislim da se Mi 5 ne može naći po toj ceni.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ivan(4) kaže...

Redmi 4X 3/32 (i preostane nešto novca). Mislim da se Mi 5 ne može naći po toj ceni.

 Imas po njuskalu Mi 5 za te novce..3 koplja iznad tih redmija ako ti ne smeta sto nije novi

12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naručio  mob preko Honorbuya kako ste mi preporučili i već problemi prije nego je stigao. DHL poslao SMS da je planirano vrijeme dostave danas i pratim tracking kad ono Due to a technical issue the shipment is currently on hold pending further processing i nalazi se u BERGAMO - ITALY. Nazovem DHL, kao pokvario se avion. Pitam koliki je rok dostave za DHL Express, neće mi reći. "MOŽDA" će sutra. Koji je to drek? Je li imao netko takvih problema?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 12:36 (Nickname1).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pa problem i nije neki, jednostavno pričekaj dan-dva 

 

Ja sam čekao dostavu duže tjedan dana jer je cesta prema Rijeci bila zatvorena za sva vozila zbog snijega i olujnog vjetra.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice