"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.318
|
čitano: 5.738.224
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzeo i ja nubiu z17 lite, mobitel mi je vrh.

Narucio s geekmaxi 150 eura je bio i 5 eura postarine,dosao za 5 dana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 11:04 (lovvro).
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2018 22:44 (hhh).
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mean-muscul kaže...

Jel neko naručivao više mobitela odjednom sa goldwaya ....jel se može dobit kakav popust na shipping ili se za svaki zasebno plača 26$? Trebao bih naručit 3 mobitela pa me zanima .... 

 Ja sam narucivao dva mobitela odjednom i morao sam platiti za svaki posebno 26$

10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Napravio sam naruđbu na Geekbuying IT skladište i na računu je 3 dolara više nego što treba. Pošaljem im mail da mi objasne što je to... I dobim odgovor da je to zato da potvrde da je naručitelj i vlasnik kartice i traže me da im pošaljem prednju i zadnju stranu kartice i osobnu da potvrdim sve to. Jel netko imao takvo iskustvo s njima? I prije sam naručivao od njih i plaćao karticom i nikad nije bilo problema. Mislim što koga briga čija je kartica, naručiš, uneseš broj kartice i bok. Ne znam čemu sve to. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi Note 3 Pro sam jutros od bijesa zgazio sa vatrogasnom cisternom. Mislim da cu naruciti Nubiu Z17 lite jer vidim da ima quickcharge 3 i da joj je kamera sasvim OK. Odakle da narucim da mi sto prije stigne? Geekbuying? EDIT: Narucio sam sa Geekbuying iz italije za 153 eura. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 9:48 (Bombilakus).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bombilakus kaže...

Redmi Note 3 Pro sam jutros od bijesa zgazio sa vatrogasnom cisternom. Mislim da cu naruciti Nubiu Z17 lite jer vidim da ima quickcharge 3 i da joj je kamera sasvim OK. Odakle da narucim da mi sto prije stigne? Geekbuying? EDIT: Narucio sam sa Geekbuying iz italije za 153 eura. 

Isto

Doduse nisam svoj prethodni zgazio od bijesa jos

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 10:09 (chaselol).
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bombilakus kaže...

Redmi Note 3 Pro sam jutros od bijesa zgazio sa vatrogasnom cisternom. Mislim da cu naruciti Nubiu Z17 lite jer vidim da ima quickcharge 3 i da joj je kamera sasvim OK. Odakle da narucim da mi sto prije stigne? Geekbuying? EDIT: Narucio sam sa Geekbuying iz italije za 153 eura. 

 A kakva je podrška za OS ???  Ima li tko iskustva sa ZTE mobitelima otprije ??? Mislim da je ipak Xiaomi najbolji Kinez sa najdužom softwerskom podrškom, nedavno čuo da je 4 godine star xiaomi dobio podršku za novi MIUI. A kod kineza je najčesto to da naprave bijesan mob ali je softwerska podrška katastrofa oni će donekle zakrpat što stignu dok izgrađuju mob  a kasnije ih nije briga, jednostavno im se ne isplati i resurse ulažu u novi smartphone.

 

Ja bi vam rađe preporučio redmi note 5 (pro)

jer ima bolju bateriju, meni može izdržat i do 2 dana korištenja

ima manje mesa gore i dolje od ovog ZTE i u istu veličinu su ugurali 6 inča a ne 5.5 inča kako ima ovaj zte.

 

Redmi note 5 ima qc 2.0 i ja se nadao da bude imao 3.0 ali kad sam vidio koliko moj brzo puni mislim da se i dalje isplati kupiti

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 11:26 (Markić7).
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Markić7 kaže...
Bombilakus kaže...

Redmi Note 3 Pro sam jutros od bijesa zgazio sa vatrogasnom cisternom. Mislim da cu naruciti Nubiu Z17 lite jer vidim da ima quickcharge 3 i da joj je kamera sasvim OK. Odakle da narucim da mi sto prije stigne? Geekbuying? EDIT: Narucio sam sa Geekbuying iz italije za 153 eura. 

 A kakva je podrška za OS ???  Ima li tko iskustva sa ZTE mobitelima otprije ??? Mislim da je ipak Xiaomi najbolji Kinez sa najdužom softwerskom podrškom, nedavno čuo da je 4 godine star xiaomi dobio podršku za novi MIUI. A kod kineza je najčesto to da naprave bijesan mob ali je softwerska podrška katastrofa oni će donekle zakrpat što stignu dok izgrađuju mob  a kasnije ih nije briga, jednostavno im se ne isplati i resurse ulažu u novi smartphone.

 

Ja bi vam rađe preporučio redmi note 5 (pro)

jer ima bolju bateriju, meni može izdržat i do 2 dana korištenja

ima manje mesa gore i dolje od ovog ZTE i u istu veličinu su ugurali 6 inča a ne 5.5 inča kako ima ovaj zte.

 

Redmi note 5 ima qc 2.0 i ja se nadao da bude imao 3.0 ali kad sam vidio koliko moj brzo puni mislim da se i dalje isplati kupiti

 Trenutno mi je potreban telefon a vidim da je ovi cjenovno pristupacan. Kad dodje sljedeća plaća ovog uvijek mogu pokloniti necaku. A Xiaomi je imao brutalnu podrsku za romove. Inace ja samo custom romove koristim al mislim da cu na ZTE bit stock :)

6 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kekec01 kaže...

Napravio sam naruđbu na Geekbuying IT skladište i na računu je 3 dolara više nego što treba. Pošaljem im mail da mi objasne što je to... I dobim odgovor da je to zato da potvrde da je naručitelj i vlasnik kartice i traže me da im pošaljem prednju i zadnju stranu kartice i osobnu da potvrdim sve to. Jel netko imao takvo iskustvo s njima? I prije sam naručivao od njih i plaćao karticom i nikad nije bilo problema. Mislim što koga briga čija je kartica, naručiš, uneseš broj kartice i bok. Ne znam čemu sve to. 

 Da sam na tvojem mjestu tražio bi refund svega ako si već platio i tražiti neki drugi dućan. Isto tako geekbuying ima paypal , zašto ne plaćati preko paypala umjesto direktno karticom? Sigurnije je.

 

S karticom prednjom i zadnjom stranom bez problema može netko naručivati što god hoće jer ima hrpu stranica di ne treba token. O osobnoj isto da i ne pričam... 

Uvijek je moguće da se radi samo o nekoj njihovoj provjeri da kartica nije ukradena ,ali nema šanse da bih im ja to sve slao.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2018 12:22 (protest431).
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kekec01 kaže...

Napravio sam naruđbu na Geekbuying IT skladište i na računu je 3 dolara više nego što treba. Pošaljem im mail da mi objasne što je to... I dobim odgovor da je to zato da potvrde da je naručitelj i vlasnik kartice i traže me da im pošaljem prednju i zadnju stranu kartice i osobnu da potvrdim sve to. Jel netko imao takvo iskustvo s njima? I prije sam naručivao od njih i plaćao karticom i nikad nije bilo problema. Mislim što koga briga čija je kartica, naručiš, uneseš broj kartice i bok. Ne znam čemu sve to. 

 Dobro je rekao kolega iznad, traži povrat novca, ni meni se ne sviđa to što im moraš slati sliku kartice, ja to nisam nikad radio kada je netko zatražio. Jedino je davno paypal tražio potvrdu ali on je tražio kod koji sam morao pogledati kod internet bankarstva jer je stavio u ime transakcije kratki kod. To je trebalo uraditi za kupovinu veću od 100 dolara tj ne sječam se točno ali uglavnom to se jednom uradi i kasnije više nemaš problema.

 

Neznam koji mob kupujes, ako kupuješ čisto kartično onda nemoj kupovati kod trgovina koje imaju svoju stranicu, previše je rizično. Ja sam čisto kartično platio kod aliexpresa(kineski ebay) i kupio mobitel kod Goldway trgovine. Vidim da je moguće dizati dispute a ako plačas čisto kartično kod neke trgovine, što onda ??? Tko ti bude posrednik ?? Jedino to može banka ali to budes teško dobio, evo zašto, zato jer je novac već uplaćen a ako je posrednik ebay ili aliexpress onda oni mogu uzeti njima novac jer oni i dalje moraju koristiti njihove usluge.

 

 

Probaj kod Goldway, pokazao se dost pouzdanim, samo se nadam da imaju model koji ti tražiš :)

 

 

 

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kekec01 kaže...

Napravio sam naruđbu na Geekbuying IT skladište i na računu je 3 dolara više nego što treba. Pošaljem im mail da mi objasne što je to... I dobim odgovor da je to zato da potvrde da je naručitelj i vlasnik kartice i traže me da im pošaljem prednju i zadnju stranu kartice i osobnu da potvrdim sve to. Jel netko imao takvo iskustvo s njima? I prije sam naručivao od njih i plaćao karticom i nikad nije bilo problema. Mislim što koga briga čija je kartica, naručiš, uneseš broj kartice i bok. Ne znam čemu sve to. 

Evo racun od nubie jutros

 

naravno uvijek paypal ako mozes, mada sajt je legit, mozda je bilo promjene cijene zna se desiti

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bog ekipa prije par dana sam kupio nubiu  z17 lite i prezadovoljan sam s njom i preporučio sam kćerki da i ona uzme pošto mijenja Letv star 2,5 god , a ona se dvoumi između nubie i  Xiaomi Redmi 5 Plus . Pa bi molio vaše cijenjeno mišljenje, i da li global version na Xsaomiu znači da je za EU tržište ( Sa Google računom kao što je na Nubi )

1 Xiaomi Redmi 5 Plus
3 Nubiu z17 lite
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
press kaže...

Bog ekipa prije par dana sam kupio nubiu  z17 lite i prezadovoljan sam s njom i preporučio sam kćerki da i ona uzme pošto mijenja Letv star 2,5 god , a ona se dvoumi između nubie i  Xiaomi Redmi 5 Plus . Pa bi molio vaše cijenjeno mišljenje, i da li global version na Xsaomiu znači da je za EU tržište ( Sa Google računom kao što je na Nubi )

 Global verzija ima i Google play koji se i na kineskoj verziji može opet instalirati. Ali global verzija ti uglavnom donosi b20 tj 800megaherca za4g internet (to je na čipu) . Dakle ako si često izvan velikih gradova ili živiš van velikog grada e onda ti je to poželjno.

Ali ja mislim da ti Xiaomi ima najbolju softwersku podršku, ne mogu reći za Zte jer nemam isksutvo i nisam ništa pročitao u vez njega. Čuo sam da je Xiaomi izbacio novi MIUI za 4 godine star Xiaomi. Obično kinezi imaju lošu podrsku jer im se ne isplati financijski ulagati u to, uglavnom ulažu najvišeu nove modele koje podržavaju dok su još friško novi da pokrpaju najosnovnije bugove.

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Markić7 kaže...
kekec01 kaže...

Napravio sam naruđbu na Geekbuying IT skladište i na računu je 3 dolara više nego što treba. Pošaljem im mail da mi objasne što je to... I dobim odgovor da je to zato da potvrde da je naručitelj i vlasnik kartice i traže me da im pošaljem prednju i zadnju stranu kartice i osobnu da potvrdim sve to. Jel netko imao takvo iskustvo s njima? I prije sam naručivao od njih i plaćao karticom i nikad nije bilo problema. Mislim što koga briga čija je kartica, naručiš, uneseš broj kartice i bok. Ne znam čemu sve to. 

 Dobro je rekao kolega iznad, traži povrat novca, ni meni se ne sviđa to što im moraš slati sliku kartice, ja to nisam nikad radio kada je netko zatražio. Jedino je davno paypal tražio potvrdu ali on je tražio kod koji sam morao pogledati kod internet bankarstva jer je stavio u ime transakcije kratki kod. To je trebalo uraditi za kupovinu veću od 100 dolara tj ne sječam se točno ali uglavnom to se jednom uradi i kasnije više nemaš problema.

 

Neznam koji mob kupujes, ako kupuješ čisto kartično onda nemoj kupovati kod trgovina koje imaju svoju stranicu, previše je rizično. Ja sam čisto kartično platio kod aliexpresa(kineski ebay) i kupio mobitel kod Goldway trgovine. Vidim da je moguće dizati dispute a ako plačas čisto kartično kod neke trgovine, što onda ??? Tko ti bude posrednik ?? Jedino to može banka ali to budes teško dobio, evo zašto, zato jer je novac već uplaćen a ako je posrednik ebay ili aliexpress onda oni mogu uzeti njima novac jer oni i dalje moraju koristiti njihove usluge.

 

 

Probaj kod Goldway, pokazao se dost pouzdanim, samo se nadam da imaju model koji ti tražiš :)

 

Kupujem Nubiu Z17 lite. Usporedio sam i Goldwaya i sve i Geekbuying IT stock je najpovoljniji. Još na Cashback dobiješ kod za 6$ popusta pa ti u cijenu uđe opcija slanja pokvarenog uređaja u Italiju a ne u Kinu i osiguranje pošiljke. Uzeo sam prije par mjeseci od njih jedan uređaj koji je došao neupotrebljiv, ali iz kineskog skladišta. Poslao sam im video, vratio mob a oni meni full refund +25$ za troškove carine i poštarine. Na to sam pristao i to sam i dobio. Isto sam platio karticom. A karticom sam platio zato što mi za istu stvar PayPal uzme 50kn koje im ne dam. Osim toga ne kupujem u divljim trgovinama, osim ako se nije što promijenilo a sumnjam u to jer me traže da nakon primljenog refunda napišem pozitivan review na stranicama koje se bave ratingom trgovina. Znači da im je stalo. Budući da je danas petak navečer, ne očekujem odgovor prije ponedjeljka. 

 

 

 

7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kekec01 kaže...

Napravio sam naruđbu na Geekbuying IT skladište i na računu je 3 dolara više nego što treba. Pošaljem im mail da mi objasne što je to... I dobim odgovor da je to zato da potvrde da je naručitelj i vlasnik kartice i traže me da im pošaljem prednju i zadnju stranu kartice i osobnu da potvrdim sve to. Jel netko imao takvo iskustvo s njima? I prije sam naručivao od njih i plaćao karticom i nikad nije bilo problema. Mislim što koga briga čija je kartica, naručiš, uneseš broj kartice i bok. Ne znam čemu sve to. 

 
Evo samo moj mali prilog problematici.
Slična stvar mi se dogodila na aliexpress-u. Tražili su me da im uslikam karticu, osobnu + izvadak sa banke na kojem se vide moje transakcije. 
Žalio sam se, na što su mi oni odgovorili da je to standardna sigurnosna procedura.
Naravno da sam odbio jer držim da je drsko tako nešto i pitati. Neke transakcije mi nisu zbog toga prihvaćali a neke jesu. Pomirio sam se sa time. Mislim da ne bih tako mirno spavao kada bih znao da sam presliku svoje osobne i svih podataka bankovnog računa poslao nekom Ćongu u na drugom kraju svijeta da se igra sa time kako mu padne na pamet.

P.S. Padalo mi je na pamet da im pošaljem neku sliku osobne sa interneta jer kako bi oni moggli znati je li to prava osobna ili nije? Eventualno fotošopirati ime i to je to. A bankovni podaci... e to neznam.
Uglavnom ja mislim da kupovina nije vrijedna toga. To su preosjetljivi osobni podaci. Uostalom, po zakonu samo te policajac ima pravo pitati osobnu na uvid, nitko više, pa razmisli hoćeš li dijeliti internetom svoje osobne podatke. Ja sam skeptik.

Neznanje je bliže istini nego predrasuda
6 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kekec01 kaže...
Markić7 kaže...
kekec01 kaže...

Napravio sam naruđbu na Geekbuying IT skladište i na računu je 3 dolara više nego što treba. Pošaljem im mail da mi objasne što je to... I dobim odgovor da je to zato da potvrde da je naručitelj i vlasnik kartice i traže me da im pošaljem prednju i zadnju stranu kartice i osobnu da potvrdim sve to. Jel netko imao takvo iskustvo s njima? I prije sam naručivao od njih i plaćao karticom i nikad nije bilo problema. Mislim što koga briga čija je kartica, naručiš, uneseš broj kartice i bok. Ne znam čemu sve to. 

 Dobro je rekao kolega iznad, traži povrat novca, ni meni se ne sviđa to što im moraš slati sliku kartice, ja to nisam nikad radio kada je netko zatražio. Jedino je davno paypal tražio potvrdu ali on je tražio kod koji sam morao pogledati kod internet bankarstva jer je stavio u ime transakcije kratki kod. To je trebalo uraditi za kupovinu veću od 100 dolara tj ne sječam se točno ali uglavnom to se jednom uradi i kasnije više nemaš problema.

 

Neznam koji mob kupujes, ako kupuješ čisto kartično onda nemoj kupovati kod trgovina koje imaju svoju stranicu, previše je rizično. Ja sam čisto kartično platio kod aliexpresa(kineski ebay) i kupio mobitel kod Goldway trgovine. Vidim da je moguće dizati dispute a ako plačas čisto kartično kod neke trgovine, što onda ??? Tko ti bude posrednik ?? Jedino to može banka ali to budes teško dobio, evo zašto, zato jer je novac već uplaćen a ako je posrednik ebay ili aliexpress onda oni mogu uzeti njima novac jer oni i dalje moraju koristiti njihove usluge.

 

 

Probaj kod Goldway, pokazao se dost pouzdanim, samo se nadam da imaju model koji ti tražiš :)

 

Kupujem Nubiu Z17 lite. Usporedio sam i Goldwaya i sve i Geekbuying IT stock je najpovoljniji. Još na Cashback dobiješ kod za 6$ popusta pa ti u cijenu uđe opcija slanja pokvarenog uređaja u Italiju a ne u Kinu i osiguranje pošiljke. Uzeo sam prije par mjeseci od njih jedan uređaj koji je došao neupotrebljiv, ali iz kineskog skladišta. Poslao sam im video, vratio mob a oni meni full refund +25$ za troškove carine i poštarine. Na to sam pristao i to sam i dobio. Isto sam platio karticom. A karticom sam platio zato što mi za istu stvar PayPal uzme 50kn koje im ne dam. Osim toga ne kupujem u divljim trgovinama, osim ako se nije što promijenilo a sumnjam u to jer me traže da nakon primljenog refunda napišem pozitivan review na stranicama koje se bave ratingom trgovina. Znači da im je stalo. Budući da je danas petak navečer, ne očekujem odgovor prije ponedjeljka. 

 

 

 

 Ako baš moras ici ovim putem onda ovako napravi.

 

Poslikaj osobnu i karticu.

Na osobnoj jedino sto ce se vidjeti nakon rezanja slike mora biti ime i prezime i slika. Sve ostalo blurati!

 

Na kartici samo zadnja 4 broja  kartice i ime i prezime. Sve ostalo blur ispred i od naprijed. Na taj nacin oni mogu znati da si ti "ti" iako kazem da ovu praksu neke trgovine nebi trebalo nimalo podržavati niti im slati išta.

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Na kartici samo zadnja 4 broja  kartice i ime i prezime. Sve ostalo blur ispred i od naprijed. Na taj nacin oni mogu znati da si ti "ti" iako kazem da ovu praksu neke trgovine nebi trebalo nimalo podržavati niti im slati išta.

 Već sam ja njima odmah poslao mail u kojem sam im objasnio da mi ne pada na pamet slati podatke takve vrste, zato sam i napisao da ne očekujem odgovor prije ponedjeljka. Ako baš moram napravit ću cancel naruđbe i kupiti preko Pala. A ovo sa bluranjem isto nije loša ideja. Off topic.... Jednom prilikom mi je jedan naš je gost u restoranu dao karticu da mu naplatim račun i ja je uzeo i otišao s njom do Pos aparata dok još nismo imali bežične, kad skoči amerikanka koja je sjedila do njega i napadne me da kuda ja idem sa njegovom karticom... Pa rekoh ono... Idem pet koraka do aparata i nazad..... Uglavnom, u Americi nema šanse da se konobar udalji negdje sa karticom van vidokruga, odmah nastaje stanje. Baš se pitam kako bi reagirali na ovo hahahha 

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Inaće ja ne volim te bezkontaktne jer vam lakše ukradu novac.

Sad neznam dali se moze to isklučit da ne uzima novac jer do 100 i nešto kuna nije potreban pin.

A sa druge strane postoji rizik da vam ukradu dok je u džepu pa zato prave novčanike koji imaju unutra aluminij tako da blokira takve pokušaje. Ali svejedno ne volim, starim karticama mi više pase jer se osječam sigurnije
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kekec01 kaže...

 A karticom sam platio zato što mi za istu stvar PayPal uzme 50kn koje im ne dam. Osim toga ne kupujem u divljim trgovinama, osim ako se nije što promijenilo a sumnjam u to jer me traže da nakon primljenog refunda napišem pozitivan review na stranicama koje se bave ratingom trgovina. Znači da im je stalo. Budući da je danas petak navečer, ne očekujem odgovor prije ponedjeljka. 

 Ako ti to Paypal uzima, onda nisi u postavkama promijenio da konverzija ide preko banke, a ne preko njih...

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Budem još i to provjerio ali mislim da jesam to jednom već podesio. Možda je to zato što mi je Mastercard vezan za PayPal a ne Visa??

Evo, podesio sam. Bilo je na drugoj opciji. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.6.2018 10:30 (kekec01).
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi 5, od kud je najbolje uzet? Honorbuy?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kekec01 kaže...

Budem još i to provjerio ali mislim da jesam to jednom već podesio. Možda je to zato što mi je Mastercard vezan za PayPal a ne Visa??

Evo, podesio sam. Bilo je na drugoj opciji. 

 Mi se čini da si malko preveč paranoičan, ak te netko baš želi opljačkaiti, nikaj ti ne bu pomoglo.

Imam PayPal i Alipay već 5 godina i nisam imal nikavih problema, a sad, jel koju kunu skuplje .... jbg, dok uračunam izgubljeno vrijeme na kombinacije, potrošil sam 5 kuna.

Pratim tečajne razlike i plačam u valuti koja je najpovoljnija i to me zadovoljava, za sve ostalo, tu je Mastercard :-)  hehe

dak
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dak0001 kaže...
kekec01 kaže...

Budem još i to provjerio ali mislim da jesam to jednom već podesio. Možda je to zato što mi je Mastercard vezan za PayPal a ne Visa??

Evo, podesio sam. Bilo je na drugoj opciji. 

 Mi se čini da si malko preveč paranoičan, ak te netko baš želi opljačkaiti, nikaj ti ne bu pomoglo.

Imam PayPal i Alipay već 5 godina i nisam imal nikavih problema, a sad, jel koju kunu skuplje .... jbg, dok uračunam izgubljeno vrijeme na kombinacije, potrošil sam 5 kuna.

Pratim tečajne razlike i plačam u valuti koja je najpovoljnija i to me zadovoljava, za sve ostalo, tu je Mastercard :-)  hehe

 Sve to štima, tako sam i ja....Sad više ne želim. Za tih 50kn si naručim kaljeno staklo i silicon case. I još mi ostane, ili ne 

6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo na jednom mjestu dnevni update kupona i popusta za Geekbuying, Gearbest, Banggood

Popustolovac

 
4 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sto uzeti kada je rijec o flagship kinezima oneplus 6, mi8 neki treci sta je najisplativije??

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bok ekipa , molio bi za malu pomoć . Dok sam formirao novokupljenu Nubiu pojavila mi se jedna ikona u  gornjem desnom  uglu što me totalno nervira. Nešto sam aktivirao a ne znam što ( sve živo sam prošao ali nisam našao što bi trebao deaktivirati da se ta ikona makne ) pa ako netko slučajno zna što trebam napraviti da maknem tu ikonu bio bi mu zahvalan . Ikona se vidi na slici , prva u nizu sa desne strane nakon nje idu ikone WI FI , data i  baterije . Znam da je to možda totalno nebitno ali mene super nervira , pa ako netko zna kako to maknuti i u suštini što ta ikona znači puno bi mi pomogao.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
press kaže...

Bok ekipa , molio bi za malu pomoć . Dok sam formirao novokupljenu Nubiu pojavila mi se jedna ikona u  gornjem desnom  uglu što me totalno nervira. Nešto sam aktivirao a ne znam što ( sve živo sam prošao ali nisam našao što bi trebao deaktivirati da se ta ikona makne ) pa ako netko slučajno zna što trebam napraviti da maknem tu ikonu bio bi mu zahvalan . Ikona se vidi na slici , prva u nizu sa desne strane nakon nje idu ikone WI FI , data i  baterije . Znam da je to možda totalno nebitno ali mene super nervira , pa ako netko zna kako to maknuti i u suštini što ta ikona znači puno bi mi pomogao.

 NFC kolega. Odes pod settings -> connections i tamo ugasis 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SimeKZ kaže...
press kaže...

Bok ekipa , molio bi za malu pomoć . Dok sam formirao novokupljenu Nubiu pojavila mi se jedna ikona u  gornjem desnom  uglu što me totalno nervira. Nešto sam aktivirao a ne znam što ( sve živo sam prošao ali nisam našao što bi trebao deaktivirati da se ta ikona makne ) pa ako netko slučajno zna što trebam napraviti da maknem tu ikonu bio bi mu zahvalan . Ikona se vidi na slici , prva u nizu sa desne strane nakon nje idu ikone WI FI , data i  baterije . Znam da je to možda totalno nebitno ali mene super nervira , pa ako netko zna kako to maknuti i u suštini što ta ikona znači puno bi mi pomogao.

 NFC kolega. Odes pod settings -> connections i tamo ugasis 

   punooooooooooooo hvala

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jel netko zna neki shop gdje bi se mogla uzeti nokia 7 plus ali da je bez carine, jer na aliexpressu ima ali vjerojatno će završiti na carini ...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
chaselol kaže...
kekec01 kaže...

Napravio sam naruđbu na Geekbuying IT skladište i na računu je 3 dolara više nego što treba. Pošaljem im mail da mi objasne što je to... I dobim odgovor da je to zato da potvrde da je naručitelj i vlasnik kartice i traže me da im pošaljem prednju i zadnju stranu kartice i osobnu da potvrdim sve to. Jel netko imao takvo iskustvo s njima? I prije sam naručivao od njih i plaćao karticom i nikad nije bilo problema. Mislim što koga briga čija je kartica, naručiš, uneseš broj kartice i bok. Ne znam čemu sve to. 

 Nakon što sam im poslao mail sami su stornirali naruđbu i rekli da napravim novu i koristim neku drugu opciju za plaćanje npr. PayPal. I dok sam ja čekao tjedan dana da se to riješi ohladio sam se od Nubie i mobitela. Ostajem na LeEcco. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice