"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.312
|
čitano: 5.732.932
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Isprike ako je već bilo u ranijim postovima.

 

Dakle, vlasnik sam Redmi Note 3 Pro modela i gledam si uzeti novog ljubimca. Stoga, zapeo sam u dilemi oko Redmi Note 5 i Pro verzije. Kolika je razlika u 4 GB ili 6 GB RAM memorije i isplati li se hvatati Snapdragon 636 model ili je i 625 također ok.

Na kraju, je li ovo legit/provjeren webshop s kojeg mogu naručit, a da se ne patim sa svim mogućim patnjama.

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-5-6GB-RAM-64GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-636-Octa-Core-5/311331_32856957151.html?spm=2114.12010615.8148356.4.40924169ymd940

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
guls kaže...
 

P.s. znam za xiaomi modele, ako nista drugo uzet cu stratosa, ali nije mi idealan.

 Pronađi temu Xiaomi Amazfit na ovom forumu.

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
armadaboy kaže...

Isprike ako je već bilo u ranijim postovima.

 

Dakle, vlasnik sam Redmi Note 3 Pro modela i gledam si uzeti novog ljubimca. Stoga, zapeo sam u dilemi oko Redmi Note 5 i Pro verzije. Kolika je razlika u 4 GB ili 6 GB RAM memorije i isplati li se hvatati Snapdragon 636 model ili je i 625 također ok.

Na kraju, je li ovo legit/provjeren webshop s kojeg mogu naručit, a da se ne patim sa svim mogućim patnjama.

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-5-6GB-RAM-64GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-636-Octa-Core-5/311331_32856957151.html?spm=2114.12010615.8148356.4.40924169ymd940

 

Hvala.

Uzmi s636 model ako možeš, puno bolji uređaj

Da, legit je

 

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi note 5 ili 5 plus? 

Hitno mi je. I koji ducan u Zg izabrati za kupnju?

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako iz HonorBuya uzmem mobitel iz EU skladišta, uz DHL dostavu dali plaćam carinu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dex.pwn kaže...

Ako iz HonorBuya uzmem mobitel iz EU skladišta, uz DHL dostavu dali plaćam carinu?

 Ne

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
maks0806 kaže...
armadaboy kaže...

Isprike ako je već bilo u ranijim postovima.

 

Dakle, vlasnik sam Redmi Note 3 Pro modela i gledam si uzeti novog ljubimca. Stoga, zapeo sam u dilemi oko Redmi Note 5 i Pro verzije. Kolika je razlika u 4 GB ili 6 GB RAM memorije i isplati li se hvatati Snapdragon 636 model ili je i 625 također ok.

Na kraju, je li ovo legit/provjeren webshop s kojeg mogu naručit, a da se ne patim sa svim mogućim patnjama.

 

https://www.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Redmi-Note-5-6GB-RAM-64GB-ROM-Mobile-Phone-Snapdragon-636-Octa-Core-5/311331_32856957151.html?spm=2114.12010615.8148356.4.40924169ymd940

 

Hvala.

Uzmi s636 model ako možeš, puno bolji uređaj

Da, legit je

 

 

Hmm. Upravo gledam da ova PRO verzija sa 6GB RAM još uvijek nema Global version, odnosno B20. Jel to veliki problem i znači li da neću imati 4G uopće ili ću ga imati samo u gradu, a ne izvan?

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako imaš Tele2 imat ćeš 4G svugdje, ako si na nekom drugom operateru može ti se desiti da ponegdje izvan gradova imaš 3G umjesto 4G...

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naručena u četvrtak Nubia M2 4/64GB s Geekbuyinga (1.060 kn iz poljskog skladišta DPD-om), prekjučer poslana iz Varšave, noćas na ulazu u Češku, čini se da i to fino funkcionira, nisam još iz Poljske naručivao do sad...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Da li je netko naručivao i primio paket sa goldwaya Aliexpress nedavno ?
Treba mi doći UPS kurirskom službom,samo u ponedjeljak mene nema kod kuće i neću moći primiti paket,gdje se kupi paket u Zagrebu,gdje im je sjedište ako netko zna i kontakt broj ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Gdje je najjeftiniji Mi 8 za sada... Sa EU dostavom. Moze i link za Mi Mix2S. Jos se dvoumim između ta dva.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SimeKZ kaže...

Gdje je najjeftiniji Mi 8 za sada... Sa EU dostavom. Moze i link za Mi Mix2S. Jos se dvoumim između ta dva.

Ja uvijek gledam na kimovilu. To je kao nabava.net za mobitele. oko 2700 je najjeftiniji+ dostava.

Osobno bih MIx2s uzeo

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kolacic kaže...

Redmi note 5 ili 5 plus? 

Hitno mi je. I koji ducan u Zg izabrati za kupnju?

 Redmi Note 5

https://neutrinomobile.hr/smartphone/filter/brand/xiaomi/model/redmi-note-5.html

12 godina
odjavljen
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Zar nije Note 5 za EU a 5 Plus za kinesko tržište?
Na GSMu su razlike jedino u frekvenciji za mreže(koliko vidim)
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dali je neko narucivao sa goldwaya note 5?narucen prije 2 dana i dalje nije poslan?bice opet nemaju na lageru pa muljaju..

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@misizulja

 

Ja sam naručila u četvrtak, 4+64gb gold.

 

U petak mi kao poslan, mislim da je. Dobila sam samo DHL broj za praćenje iz UK :misli:

 

Znam kad sam naručila pred 2 i pol godine da su mi poslali poruku i za praćenje iz Kine, makar onda je bila narudžba na top one.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 7:40 (megan2711).
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

geekmaxi ima nubiju 17lite za 140 eura sa de skladista sa kodom, dali je geekmaxi siguran sto se tice carine?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Stavio si link od Redmi Note 4X, a Note 4 se već teže nađe na zalihama. Ako ti je hitno, ne moraš ni naručivat izvana, ima ga i kod nas za 1.199 kn: Link

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
LepiSladja kaže...

geekmaxi ima nubiju 17lite za 140 eura sa de skladista sa kodom, dali je geekmaxi siguran sto se tice carine?

 Po 500ti put....da..siguran je...

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...

Stavio si link od Redmi Note 4X, a Note 4 se već teže nađe na zalihama. Ako ti je hitno, ne moraš ni naručivat izvana, ima ga i kod nas za 1.199 kn: Link

 Da omasio sam D:

Nije toliko hitno kroz 15tak dana....i nije neka razlika 50kn vise u Hr i ima garancija od 2god..

sad gdje uzeti i koji model se najvise isplati ?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 10:48 (dasan).
5 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
misizulja kaže...

Dali je neko narucivao sa goldwaya note 5?narucen prije 2 dana i dalje nije poslan?bice opet nemaju na lageru pa muljaju..

 

Ja sam narucio u petak i danas dobio obavijest da je poslan.

 

Global Version 3/32.

 

Isporuka izmedju 11-23 dana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 11:55 (juje1).
7 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mišljenje o xiaomi redmi 5A?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Bolje ne

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
juje1 kaže...
misizulja kaže...

Dali je neko narucivao sa goldwaya note 5?narucen prije 2 dana i dalje nije poslan?bice opet nemaju na lageru pa muljaju..

 

Ja sam narucio u petak i danas dobio obavijest da je poslan.

 

Global Version 3/32.

 

Isporuka izmedju 11-23 dana.

 Ma evo poslali su,pomislio sam da nemaju na lageru pa rastezu..al dobro je..

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo stigla upravo Nubia M2 u Zagreb, s poljskog Geekbuyinga, cca 4 dana DPD-om, poslan u petak popodne iz Varšave...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dex.pwn kaže...
Zar nije Note 5 za EU a 5 Plus za kinesko tržište?
Na GSMu su razlike jedino u frekvenciji za mreže(koliko vidim)

????

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
12 godina
odjavljen
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_5_(redmi_5_plus)-8959.php#redmi-note-5

 

Imaš Note 5 i 5 Plus verziju

Vidi koje su razlike(naznačene su)

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Odlicno, moj ZTE je danas poslan isto ali sa UPS-om preko GeekMaxi-ja, pise da bi trebalo doci vec 26.7. do kraja radnog dana.

12 godina
odjavljen
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Upravo naručio 5 Plus(4/64, crni, Global), poželite sreću dok maskica ne stigne 😂

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 22:54 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice