"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.307
|
čitano: 5.718.149
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Osječanin kaže...

Samo bi pitao za još 2 modela, ako možeš odgovorit? Mi 8 lite i Mi 8 SE koji je bolji? Pitam jer frend razmišlja uzet, a ne zna koji bi.

 SE. Ima bolji procesor te AMOLED ekran. Inače, baš mi je jučer stigao sa Mi-Zealer shopa (naručio u prethodni petak, poslali mi iz Italije u utorak, stigao u Slavoniju jučer popodne). S uređajem sam prezadovoljan: od visoke kvalitete izrade pa do odličnih performansi te kamere. Jedini manji nedostatak je što prodavač nije stavio xiaomi.eu rom kao što je naveo u oglasu. Ako ništa, barem je bootloader bio otključan pa sam kroz sat i pol - dva imao uređaj podešen po mojoj mjeri.

You only got one finger left And its pointing at the door
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bubatomi kaže...

pozdrav!

već vas danima čitam, mozgam i mislim da sam konačno smozgala :D 

uzimam poco, prvo sam mislila uzeti ga u hr radi garancije - na alo alo je 6/64GB 2800kn. no, upravo sam vidjela da me na geexmaxi-u (uz availability date 20.11.) može izaći 299eura i sad ne znam što da radim. koliko je kompliciratno to s garancijom i servisom u eu?

 Imaš i jeftinije kod nas, od 2600/2689 kn ako ti to pomaže pri odluci.

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-pocophone-f1-cijena-128gb-64gb-android-66490071

14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

kako da ne, hvala na informaciji!

otići ću još u ponedjeljak do bjelića vidjeti kolika je kod njega cijena (navodno se dobije i neki popust) 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nista ne uzimaj iz alo alo kvaliteta uredaja u njih u najmanju ruku je upitna...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Sta su ih oni proizveli..?
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav da li je netko uzimao preko geekbuyinga iz cn skladišta? Konkretno uzeo bi si mi8 se i postoje opcije slanja Dhl express,Ems i Dhl economy. Ima li kakvih dodatnih carinskih davanja uz ove opcije slanja? Unaprijed zahvaljujem

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jel tko kupovao s gearbesta u zadnje vrijeme,

 

trenutno imaju mi 8 Global version za cca 2450kn, skladiste fast 08 (poljska), u temi gearbest netko upravo nešto natučio s tog skladista, nema još rezultata šta se tiče carine

 

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009671428742.html?wid=1101231

 

mislim da je to dobar deal, ali me zanima jel ovo skladiste fakat EU, jer ako na ovo lupe carinu onda nula bodova, također kakvi su oni šta se tiče usluga, komunikativnosti, povjerenja itd. da ne bi bilo nekih zajebancija, tipa dobiješ mob koji je netko vračao/otvarao i sl....

 

nekad davno sam kupio par sitnica od njih i jako se razočarao, sve falsh roba, i od onda, sad vec nekoliko godina ih izbjegavam, tako da nemem pojma kakvi su

 

 

jel ima netko kakvo frisko iskustvo?

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.11.2018 23:45 (Sir.Green).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Odlični popusti na stranici!!! :D
Pratite i javljajte ako nađete šta interesantno! :D
Trenutna akcija mobitela!!!!

 

 

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jimgitara kaže...

Pozdrav da li je netko uzimao preko geekbuyinga iz cn skladišta? Konkretno uzeo bi si mi8 se i postoje opcije slanja Dhl express,Ems i Dhl economy. Ima li kakvih dodatnih carinskih davanja uz ove opcije slanja? Unaprijed zahvaljujem

Sigurno ima davanja ako je iz Kine, nema davanja samo iz DE, IT i POL skladišta. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Sir.Green kaže...

jel tko kupovao s gearbesta u zadnje vrijeme,

 

trenutno imaju mi 8 Global version za cca 2450kn, skladiste fast 08 (poljska), u temi gearbest netko upravo nešto natučio s tog skladista, nema još rezultata šta se tiče carine

 

jel ima netko kakvo frisko iskustvo?

Pa mislim da načelno ne bi trebalo bit problema s carinom, ja sam relativno nedavno naručivao s mislim GW5 ili GW4 koja su EU skladišta i nije bilo nikakve carine, došlo iz Njemačke za 5 dana, iz ovog konkretnog doduše nisam pa vidi jel si spreman bit kunić 

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

vraga, vec sad je na 2900kn lol, dal je jučer bio zajeb ili šta nemam pojma, al brijem da je.... povukli bi pare, pa onda cekaj dok smuljaju i vrate....

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

11.11. su kinezi imali neki shopping festival pa su davali popuste, zato ti je cijena bila niza

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nema davanja ako odabereš DHL dostavu...

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Vulgaris kaže...
Osječanin kaže...

Samo bi pitao za još 2 modela, ako možeš odgovorit? Mi 8 lite i Mi 8 SE koji je bolji? Pitam jer frend razmišlja uzet, a ne zna koji bi.

 SE. Ima bolji procesor te AMOLED ekran. Inače, baš mi je jučer stigao sa Mi-Zealer shopa (naručio u prethodni petak, poslali mi iz Italije u utorak, stigao u Slavoniju jučer popodne). S uređajem sam prezadovoljan: od visoke kvalitete izrade pa do odličnih performansi te kamere. Jedini manji nedostatak je što prodavač nije stavio xiaomi.eu rom kao što je naveo u oglasu. Ako ništa, barem je bootloader bio otključan pa sam kroz sat i pol - dva imao uređaj podešen po mojoj mjeri.

 Jel ti podržava Band B20 (800Mhz)

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
DDavorin kaže...

 Nisam siguran ali mislim da ide PDV pošto ne vidim dali dolazi iz EU. Evo linka gdje je sve uključeno u cijenu dođe za 3-4 dana i ima Band20(800Mhz)  https://www.honorbuy.com/1496-xiaomi-mi-8-6gb-ram-64gb-rom-official-global-version-smartphone-black.html

 

 

 Aman ako odabere DHL dostavu nema ni pdva ni carine...

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.11.2018 1:06 (NiDJO7Z7).
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
NiDJO7Z7 kaže...
DDavorin kaže...

 Nisam siguran ali mislim da ide PDV pošto ne vidim dali dolazi iz EU. Evo linka gdje je sve uključeno u cijenu dođe za 3-4 dana i ima Band20(800Mhz)  https://www.honorbuy.com/1496-xiaomi-mi-8-6gb-ram-64gb-rom-official-global-version-smartphone-black.html

 

 

 Aman ako odabere DHL dostavu nema ni pdva ni carine...

 Koju dhl dostavu, iz mog posta ili od ddavorin?

9 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Iz tvog posta. Ako kupujes mob preko goldwaya, s dhl dostavom prolazis bez carine. Znaci, ono sto platis goldwayu je zadnja cijena

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav svima, evo mene opet! 

 

Već sam sebi naručila Xiaomi Redmi Note 6 Pro, no ovaj puta sam u potrazi za mobitelom za mamu.

 

 

Nema neke pretjerane zahtjeve, da je kamera okej, ima fejs, i da ne šteka (ne gasi se, ne zamrzne se, ne skida sam viruse) kao trenutni Leagoo M5.

E, i da ne ide cijena iznad 1200kn.

Zazirem malo od 2/16 modela koji, iako se čine okej, imaju malo memorije obzirom na sve veći i brži napredak koji traži više memorije.

 

Našla sam i neke stranice s usporedbama, no ne znam koliko je to za vjerovati; recimo smartprixgadgets.ndtv, i phonemore.

Stoga sam suzila nekako izbor na te modele, pa vas molim mišljenje i ako imate možda prijedlog za neki drugi model.

 

Hvala unaprijed :)

0 Le eco S3 X522
8 Xiaomi Redmi 6
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Za te novce nadjes i redmi note 5 pro 3gb/32gb koji ima bolju kameru, ja uzeo na 11.11 dva komada cekam da dodju iz istih razloga 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
DDavorin kaže...

 Jel ti podržava Band B20 (800Mhz)

 Ne.

You only got one finger left And its pointing at the door
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bubatomi kaže...

kako da ne, hvala na informaciji!

otići ću još u ponedjeljak do bjelića vidjeti kolika je kod njega cijena (navodno se dobije i neki popust) 

čisto da javim povratnu informaciju. kod bjelića je poco 64gb 2999kn, s tim da se dobije 10% popust za gotovinsko plaćanje. znači iako je zastupnik nema najniže cijene već treba pratiti akcije...

9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

narucio sam curi mi 8 lite sa gearbesta 11.11 sa dhlom iz HK...u prosle 3 godine sam narucivo bar 10 xiaomia sa dhlom i nisam nikad carinu moro platit, sad me cura trza da je ona citala da naplacuju carinu, jel moze neko potvrdit? Jos uvijek stignem otkazat narudbu jer im kao dolazi na stanje tek 19-21.11

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
crowolf20 kaže...

narucio sam curi mi 8 lite sa gearbesta 11.11 sa dhlom iz HK...u prosle 3 godine sam narucivo bar 10 xiaomia sa dhlom i nisam nikad carinu moro platit, sad me cura trza da je ona citala da naplacuju carinu, jel moze neko potvrdit? Jos uvijek stignem otkazat narudbu jer im kao dolazi na stanje tek 19-21.11

 Bolje otkaži narudžbu dok možeš, sigurno je da će DHL to odnijeti na carinski postupak i da ćeš platiti pdv+carinu.

Ovo za naručivanje iz kine DHLom bez carine vrijedi samo na par sellera sa aliexpressa gdje je tako i posebno navedeno (EU EXPRESS).

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jel znas koji su to selleri?

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
crowolf20 kaže...

Jel znas koji su to selleri?

 To su ti HongKong Goldway store, Mi store i ostali koji god imaju to naznačeno kao EU Express, Duty free.

I knew a man who once said: Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ljudi, imam par pitanja.

 

Imam Xiaomi Redmi Note 6 Pro. Zanima me da li odgovaraju maske od nekih  drugih Xiaomi modela za moj mobitel?

 

Od kud naručiti maske, a da se ne čeka dva tjedna da dođe na kućnu odresu?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

možete li mi navesti dobre i loše strane one plus 6t

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Molim vas da prokomentirate ovo. 
Gearbest će na akciji imat OnePlus 6T za 299$. To je brutalno jeftino za taj mobitel. Čak se mislim sad to pričekat i kupit. 

Mislite li da će mi na to nabit carine i pdv još 100$? 

Ako je OnePlus 6T za 3000kn, to mi je skoro cijela plaća, ali uzeo bi si to i onda sam miran idućih 5 godina :D

Najbolja muška klapa na području Zagreba i okolice :D https://www.facebook.com/klapa.bosket/
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice