"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.307
|
čitano: 5.717.463
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imaš i stranicu Smartson, čini mi se povoljno. Još ako imaš nekoga da ti uzme na firmu i vrati ti trošak pdv-a za male novce imaš telefon na duže staze.

15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koji je mob. best bay za 2000 k,u HR trgovinma ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zzz kaže...

Koji je mob. best bay za 2000 k,u HR trgovinma ?

 Xiaomi note 7, npr

 

https://aloalo.hr/xiaomi-note-7-4-64g-plavi-eu-proizvod-7859/

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Moolim vas ko ima note 7 redmi, da napise par dojmova, oni cigani po gsm areni svasta pisu..Nije mi njima za vjerovat..

Kupio bih ga zeni..zasad ima redmi note 4x i super je, samo sto je ubijen od padanja..

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jel se moze na ali expresu placat sa paysafecard bonom? s obzirom da se tamo ne moze platit na rate, uzeo bi kod nas paysafecard na 2-3 rate, pa s tim platio odjednom na aliju, a kod nas onda normalno otplatim rate 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R3nchi kaže...

Moolim vas ko ima note 7 redmi, da napise par dojmova, oni cigani po gsm areni svasta pisu..Nije mi njima za vjerovat..

Kupio bih ga zeni..zasad ima redmi note 4x i super je, samo sto je ubijen od padanja..

 Uzeo ga curi. Prešla sa a7. Iznimno zadovoljna.

13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R3nchi kaže...

Moolim vas ko ima note 7 redmi, da napise par dojmova, oni cigani po gsm areni svasta pisu..Nije mi njima za vjerovat..

Kupio bih ga zeni..zasad ima redmi note 4x i super je, samo sto je ubijen od padanja..

 Zvučnici dovoljno glasni, ir daljinski radi ok, tipke na boku lagane i precizne, kućište moba sklisko pa srića dolazi s silikonskim koje je ok.
Koristin dual sim i obe kartice podržavaju 4G .
Led svitlo je na dnu kod usb-c i malo ko vrh igle jbg.
Zaslon i boje odlični a zub-notch tj prednja kamera malen ali isto zbog njega obavijesti aplikacija dođu na 3 sekunde i nestanu a ostane samo sat što ide na k....

Zadnja kamera tj 2 48+5 rade super i slike su odlične

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Šta uzet za žensku osobu od ovih šaomija što u donjem ili srednjem segmentu.

Ovako ja to gledam.

 

A2 lite - mana mu sd625 jer je to po meni ipak slabo za 2019. god i staze od 2-3 god druženja sa mobačem. 

 

A2 - nea 3.5 za sluše, baterija lošija i ekran nije baš neki bajan.

 

Redmi note 7 - odličan apsolutno u svim segmentima i teški best buy al bojim se samo da nije preveć što se dimenzija tiče ?

 

Note 5 i 6 pro bi trebali bit isti drek ?

 

Ima li smisla šta gleat sem šaomija do 1500kn ili je šaomi tata mata za svu konkurenciju?

Ja imam note 4 i već godinu ipo prca mame kako glstko radi, a jedino je kamera govno no sad na novim modelima i tu je sve na mjestu.

 

Nekako bi uzeo note 7 i rekao, seko draga to ti je to, prilagodi se na gabarite 😂

 

 

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Silent horror1992 kaže...

Šta uzet za žensku osobu od ovih šaomija što u donjem ili srednjem segmentu.

Ovako ja to gledam.

 

A2 lite - mana mu sd625 jer je to po meni ipak slabo za 2019. god i staze od 2-3 god druženja sa mobačem. 

 

A2 - nea 3.5 za sluše, baterija lošija i ekran nije baš neki bajan.

 

Redmi note 7 - odličan apsolutno u svim segmentima i teški best buy al bojim se samo da nije preveć što se dimenzija tiče ?

 

Note 5 i 6 pro bi trebali bit isti drek ?

 

Ima li smisla šta gleat sem šaomija do 1500kn ili je šaomi tata mata za svu konkurenciju?

Ja imam note 4 i već godinu ipo prca mame kako glstko radi, a jedino je kamera govno no sad na novim modelima i tu je sve na mjestu.

 

Nekako bi uzeo note 7 i rekao, seko draga to ti je to, prilagodi se na gabarite 😂

 

 

 Redmi 7 (ne note)

5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

redmi 7 ima identicne dimenzije kao rn7 pro..

 

Silent horror1992 

mi 8 se je dimenzijama i manji i laksi od mi a2 litea, nema 3.5 mm jack, nema sd card slot i kosta nekih 1700kn na aliju..

 

xiaomi mi play  ima sve, ali ima sugavi mediatek.. 

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
aloevera13 kaže...

redmi 7 ima identicne dimenzije kao rn7 pro..

 

Silent horror1992 

mi 8 se je dimenzijama i manji i laksi od mi a2 litea, nema 3.5 mm jack, nema sd card slot i kosta nekih 1700kn na aliju..

 

xiaomi mi play  ima sve, ali ima sugavi mediatek.. 

 Specifikacije koje si linkao na gsm areni su pogrešne. Redmi 7 ima 5,84 ekran tako da ce i gabariti biti manji.

7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi 7 ima 6,26 ekran. 

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bluBear kaže...

Redmi 7 ima 6,26 ekran. 

 hmmm onda sam ja sjebo nešto :)

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Redmi 7 je i širi i deblji od Redmi Note 7, jedino je mrvicu kraći i lakši. Apsolutno *ranje od moba, sramota za izbaciti u 2019. Ne kužim logiku kojom se vodi Xiaomi. Otvaraju shopove po EU, a i dalje ne izbacuju global verzije svih modela. Tipa po meni najperspektivniji mobitel Mi 9 SE oni proglase neisplativim i najave da neće više proizvoditi tako male (5.97" !!) mobitele. I nisu još izbacili njegovu global verziju pa izgleda da niti neće. Zatim Redmi Note 7 pro, navodno da niti on neće doživjeti global verziju. Redmi Note 4 mi krepava i treba ga zamijeniti, a nemam čime. Ne želim mobitel koji je izašao prije godinu dana, a od Xiaomija bi mi jedino to odgovaralo jer ovo novo što nude je žalosno.

8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Peruneph kaže...

Redmi 7 je i širi i deblji od Redmi Note 7, jedino je mrvicu kraći i lakši. Apsolutno *ranje od moba, sramota za izbaciti u 2019. Ne kužim logiku kojom se vodi Xiaomi. Otvaraju shopove po EU, a i dalje ne izbacuju global verzije svih modela. Tipa po meni najperspektivniji mobitel Mi 9 SE oni proglase neisplativim i najave da neće više proizvoditi tako male (5.97" !!) mobitele. I nisu još izbacili njegovu global verziju pa izgleda da niti neće. Zatim Redmi Note 7 pro, navodno da niti on neće doživjeti global verziju. Redmi Note 4 mi krepava i treba ga zamijeniti, a nemam čime. Ne želim mobitel koji je izašao prije godinu dana, a od Xiaomija bi mi jedino to odgovaralo jer ovo novo što nude je žalosno.

  potpuno isti problem imam i ja.

imao sam dvojbu redmi note 7 ili poco f1 i onda skužim da dolazi redmi note 7 pro i poco f2.

i sad sam u zrakopraznom prostoru ,ništa više neznam a mob mi treba čim prije.

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
A po toj logici nećeš nikada kupiti mob s obzirom koliko često se najavljuju i izlaze novi modeli.
Neće ni poco2 ni note 7 pro donijeti ništa revolucionarno.
Ako ti po speckama odgovaraju note 7 i poco f1, ne vidim zašto ne bi uzeo jedan od ta dva. Kad ti ne bude više dovoljan, zamjenis ga novim i to je to.
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
darkborg kaže...
A po toj logici nećeš nikada kupiti mob s obzirom koliko često se najavljuju i izlaze novi modeli.
Neće ni poco2 ni note 7 pro donijeti ništa revolucionarno.
Ako ti po speckama odgovaraju note 7 i poco f1, ne vidim zašto ne bi uzeo jedan od ta dva. Kad ti ne bude više dovoljan, zamjenis ga novim i to je to.

  Da, to sam si i ja pomislio ha ha ha ha....

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Poco F1 mi je ružan toliko da ga ni džabe ne bih htio. Note 7 Global je prevelik, ali još bi i prešao preko toga da izbace pro verziju za naše tržište, dakle Global. Mi 9 je preskup, a Mi 9 SE je odličan ali nema global verzije. Ne znam kad se očekuje Poco F2?
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mix 2S?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@Silent horror1992

 

Definitivno  mi 8 s.e

R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 12:41 (R3nchi).
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja sam u dvojbi između a2 lite i redmi 7 kojeg sam eto sad tu vidio, dizajnom lijepši ali opet s obzirom da nije za mene nego za mamu mislim da je stock android bolji za takvog usera a ostalo je tu negdje... Ni sam više ne znam što bi uzeo od svih tih modela 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kako za koga, MIUI je dosta intuitivan, te je u sadašnjem stadiju više user friendly nego stock android. Mami sam RN5 nabavio nakon što joj se MiA1 uopće nije svidio

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R3nchi kaže...

@Silent horror1992

 

Definitivno  mi 8 s.e

 

Ma on je previše novca 

Šta mislite za p20 lite ? Ima na oglasnicima već za 1700-1800kn nov

Hardverski i po kamerama je gdje u odnosu na redmi note 7 i a2 ???

Stvarno danas samo cigletine proizvode🤔

5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Silent horror1992 kaže...

 

Ma on je previše novca 

Šta mislite za p20 lite ? Ima na oglasnicima već za 1700-1800kn nov

Hardverski i po kamerama je gdje u odnosu na redmi note 7 i a2 ???

Stvarno danas samo cigletine proizvode🤔

 procesor mu je na razini mi a2 lite, a kamera isto mislim tu negdje iako je prednja bolja kod p20.. 

mobitel ne vrijedi 1700 kn uopce, a za tu cijenu se kupi mi 8 se

 

 

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Silent horror1992 kaže...
R3nchi kaže...

@Silent horror1992

 

Definitivno  mi 8 s.e

 

Ma on je previše novca 

Šta mislite za p20 lite ? Ima na oglasnicima već za 1700-1800kn nov

Hardverski i po kamerama je gdje u odnosu na redmi note 7 i a2 ???

Stvarno danas samo cigletine proizvode🤔

 Ne budi lud, u tele2 p20 obicni na akciji 2249kn, cijena boli glava!!!

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Novi popusti na Geekmaxi DE skladište:

 

 

Snižena cijena za:

 

i još mnogi drugi kodovi na linku u potpisu.

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.3.2019 9:38 (Bura).
 
3 0 hvala 4
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

jbga sta nisi ranije linko..

mi max 3 5000mah baterija..Savrseno za moju zenu... 

R33mba#2892
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bura kaže...

Novi popusti na Geekmaxi DE skladište:

 

 

Snižena cijena za:

 

i još mnogi drugi kodovi na linku u potpisu.

 

Ja sam uzeo note 5 za 154e i šta sad sa ovim ?

To je normalno kod njih i koliko se čeka ?

Kupovao sam na geekbuying isto xiaomi i išlo je instant brzo 🤔

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzeo sam ja A2 Lite kod njih prije nekih 5 mjeseci - naručio u nedjelju navečer, odmah u ponedjeljak dobio GLS tracking, poslali ga u srijedu i dostavljen mi iduću srijedu, znači nekih 9-10 dana sve skupa trajalo...

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...

Uzeo sam ja A2 Lite kod njih prije nekih 5 mjeseci - naručio u nedjelju navečer, odmah u ponedjeljak dobio GLS tracking, poslali ga u srijedu i dostavljen mi iduću srijedu, znači nekih 9-10 dana sve skupa trajalo...

 

Aj vidit ćemo.

Samo glupo to što be znam jel sam kupio nešto ili nisam, gubim samo vrijeme ako ne prođe naplata.

Još uvijek isto piše a novci nisu uzeti sa paypal.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice