"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.309
|
čitano: 5.721.670
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Trebao bi za stariju osobu neki best buy android smart phone u low budget kategoriji. Da je ok fotić. Može i da se naruči preko neta, može i kod nas. Ima tko kakvu preporuku?


Osoba je do sad koristila Huawei Ascend Y530

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Redmi 7 (ne Note 7, samo Redmi)... trenutno na Abrakadabri 1100 kn...
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Realme 3 pro? itko? znate nesto o tome ili ne?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
youngšverbulja kaže...

Tražim povoljan smartphone, malo sam istraživao i naišao na Realme 3 pro, di ga mogu nabaviti najjeftinije? izašo je nedavno, jel moram cekat da dode kod nas? ili da uzmem xaomi mi a2 za 1400 kuna

Nemreš ga nigdje nabaviti osim u Indiji, možeš čekati da dođe u Kinu pa ga od tamo naručiti 

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ovaj seller je skroz dobar. Xiaomi MC Store neke uređaje ima u skladištima u Poljskoj i Francuskoj. Besplatna dostava DHL-om, za 7-10 dana dolazi. Jeftinije nego iz Kine. Kako je iz EU, nema straha od carine

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2019 13:03 (KIKI3ooo).
 
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Umišljam li ili su mi izgubili paket?? Dva tj. putuje od carine do mene.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozz...razlika za plavi model mi 9 sa Goldway-a i MI global store-a je 300 kn samo je presale i ceka se...da li je netko uzimao sa global store-a(nisam nikada)...i da li mi ponosni vlasnici mi9 mogu reci kvalitetu kamere na 9-i? Imam mi 8 i nisam bas zadovoljan,da nema googlove kamere promjenio bih ga i prije.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav, imam problem sa Redmijem 4X. Danas ne mogu iz nekog razloga otključati ekran. Radi se o onom pri paljenju mobitela kad ne mogu samo s otiskom prsta. Kada idem povezati točke ne mogu spojiti zadnje dvije. Imam onako oblik kao kućica i kada dođem do zadnje točke ne želi se spojiti. Probao sam isključit pa uključit, resetirat, ništa. Zna li netko do čega je to i kako riješiti

 

8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

se onda više isplati kupit u abrakadabri mob ili u smartus.hr,  redmi 7 note za 1600kn 2 god garancija

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Hazar kaže...

Pozdrav, imam problem sa Redmijem 4X. Danas ne mogu iz nekog razloga otključati ekran. Radi se o onom pri paljenju mobitela kad ne mogu samo s otiskom prsta. Kada idem povezati točke ne mogu spojiti zadnje dvije. Imam onako oblik kao kućica i kada dođem do zadnje točke ne želi se spojiti. Probao sam isključit pa uključit, resetirat, ništa. Zna li netko do čega je to i kako riješiti

 

 Da ti nije touch riknuo na toj poziciji di su te zadnje točke?

14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav,

 

Ponudite mi najbolji izbor do 1.800 kn - Xiaomi samo ulazi u obzir, ništa drugo. Od uvjeta je da mora imat 3,5 ulaz, pronalazim samo Note 7 za taj cjenovni rang?. Je li ima nešto bolje ili je to "to"?

 

Lijep Pozdrav

Only God Can Judge Me
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pa dodaj jos 200 kn i uzmi Pcophone.
10 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jukiii kaže...

Pozdrav,

 

Ponudite mi najbolji izbor do 1.800 kn - Xiaomi samo ulazi u obzir, ništa drugo. Od uvjeta je da mora imat 3,5 ulaz, pronalazim samo Note 7 za taj cjenovni rang?. Je li ima nešto bolje ili je to "to"?

 

Lijep Pozdrav

 Mislim da je Redmi Note 7 i best buy... Imas ih i po 1550-1600kn (trenutno abrakadabra, 1599kn za crnu, plavu i cak su uvezli i crvenu verziju)

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ekipa,
tražim neki "kineski" mob do 2000 kn
Imam Xiaomi redmi 3s prime već dugo vremena i dalje super radi ali je pocela baterija slabiti pa bi nešto novije.
Preferiram opet Xiaomi iako uzimam i sve ostalo u obzir.
Tražim što bolju kameru, soldinu brzinu rada i da baterija izdrži jedan cijeli dan prosječnog korištenja.
Gledao sam recenzije za Redmi Note 7 Pro ali kolko vidim kod nas ga uopće nema i nisam ni uspio pronaći verziju s global ROMom, nema je ili ja ne tražim dobro?
Koje bi bile vaše preporuke?
U obzir dolaze naše trgovine( gotovina) ili preko nekog webshopa ako bi bilo isplativije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozz...zadnja 2 posta nisam dobio odgovor pa mozda bude treca sreca sa ovim pitanjem: kako ostvarit popust na Goldway-u od 15$,naime to je kupon Alliexpresa kojeg nazalost neznam kako preuzet i iskoristit za MI 9?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mightyboss kaže...

Pozz...zadnja 2 posta nisam dobio odgovor pa mozda bude treca sreca sa ovim pitanjem: kako ostvarit popust na Goldway-u od 15$,naime to je kupon Alliexpresa kojeg nazalost neznam kako preuzet i iskoristit za MI 9?

 vidio sam na jednom drugom kako ostvarit popust pa sam ti poslao u pm jer ne znam dal se smiju stavljat linkovi sa drugih foruma

12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Iamdanny kaže...

Pozdrav ekipa,
tražim neki "kineski" mob do 2000 kn
Imam Xiaomi redmi 3s prime već dugo vremena i dalje super radi ali je pocela baterija slabiti pa bi nešto novije.
Preferiram opet Xiaomi iako uzimam i sve ostalo u obzir.
Tražim što bolju kameru, soldinu brzinu rada i da baterija izdrži jedan cijeli dan prosječnog korištenja.
Gledao sam recenzije za Redmi Note 7 Pro ali kolko vidim kod nas ga uopće nema i nisam ni uspio pronaći verziju s global ROMom, nema je ili ja ne tražim dobro?
Koje bi bile vaše preporuke?
U obzir dolaze naše trgovine( gotovina) ili preko nekog webshopa ako bi bilo isplativije.

 Ja bi ti preporucio Redmi Note 7, imas 4/64 globalne verzije kod nasih domacih webshopova po 1600kn

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-redmi-note-7-cijena-63-128gb-32gb-4gb-64gb-79789291

 

Redmi Note 7 Pro nema ni nece biti globane verzije, potvrđeno iz xiaomia

XBL - skols1555
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2019 23:00 (sk0ls).
10 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 

Onaj tko je u dilemi, nema boljeg od ovog za 1599kn. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vec jedno 5 mjeseci imam redmi note 6 pro i tek sad sam se sjetio da otkljucam bootloader, nikad to nisam radio tako da mi je ovo prvi put.... Nasao na netu tutorijale gdje/sta/kako i sve je islo kako treba i onda se dogodilo ovo (slika dolje) 🤔 kad sam to vidio skroz sam se smorio.

Pa sad jel ja sad stvarno trebamm cekat 360 sati ili ti 2 tjedna? 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2019 14:18 (NiDJO7Z7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Isplati li se trenutno za Redmi note 7 dati 300kn vise od MiA2

9 Da
0 Ne
7 Čekaj Mi A3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
NiDJO7Z7 kaže...

Vec jedno 5 mjeseci imam redmi note 6 pro i tek sad sam se sjetio da otkljucam bootloader, nikad to nisam radio tako da mi je ovo prvi put.... Nasao na netu tutorijale gdje/sta/kako i sve je islo kako treba i onda se dogodilo ovo (slika dolje) 🤔 kad sam to vidio skroz sam se smorio.

Pa sad jel ja sad stvarno trebamm cekat 360 sati ili ti 2 tjedna? 

Da, sve si dobro napravio i sad čekaš toliko sati koliko ti piše i probaš ponovo nakon isteka. Jbg, prije je bio poček 72 h, ima već neko vrijeme su povećali...

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
CROGamerJosip kaže...

Isplati li se trenutno za Redmi note 7 dati 300kn vise od MiA2

 Žena ima mi a2 i mogu reci da je mlb ludilo. Skoro pa jedini Xiaomi koji se isplati kupiti a da je jefitiniji od Pocofonea.

Iphone 7 32GB Black
5 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Uzeo jučer redmi note 7, oduševljen sa mobitelom zasad. Jedina zamjerka je što sam se jučer zajebavao pola dana sa namještavanjem notifikacija da se pojavljuju u traci notifikacija na vrhu ekrana da bi skužio da ne može bolje od toga da kad dođe npr poruka na whatsappu, ikona se prikaže u traci na 2 sekunde pa nestane..

To je vjerojatno vezano sa Xiaomijevim sučeljem nad OS-om (Android 9) jer mi frend ima Android 9, Samsung S9 i normalno mu se notifikacije prikazuju.

Izuzev toga, ful sam zadovoljan sa mobitelom jer je veliki napredak u odnosu na j5 2016 koji je imao 2gb i 16gb rama koji sam prije imao, ovaj leti u odnosu na njega tako da svaka preporuka (bonus bodovi za neptune blue verziju, boja je top).

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mislim (možda grešim) da je to sa notifikacijama standardno za uređaje sa notchom.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ivan(4) kaže...

Mislim (možda grešim) da je to sa notifikacijama standardno za uređaje sa notchom.

 Huawei primjerice nema probleme s tim, uredno prikazuje pokraj zuba.

7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kad bi trebali Poco f2 i A3 da izađu?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mindim kaže...

Uzeo jučer redmi note 7, oduševljen sa mobitelom zasad. Jedina zamjerka je što sam se jučer zajebavao pola dana sa namještavanjem notifikacija da se pojavljuju u traci notifikacija na vrhu ekrana da bi skužio da ne može bolje od toga da kad dođe npr poruka na whatsappu, ikona se prikaže u traci na 2 sekunde pa nestane..

To je vjerojatno vezano sa Xiaomijevim sučeljem nad OS-om (Android 9) jer mi frend ima Android 9, Samsung S9 i normalno mu se notifikacije prikazuju.

Izuzev toga, ful sam zadovoljan sa mobitelom jer je veliki napredak u odnosu na j5 2016 koji je imao 2gb i 16gb rama koji sam prije imao, ovaj leti u odnosu na njega tako da svaka preporuka (bonus bodovi za neptune blue verziju, boja je top).

 Da se to srediti

 

https://www.htcmania.com/showthread.php?t=1490745

11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo za sve one koji skeptici kao ja sto se tice quick charge tehnologije i punjaca (adaptera i kablova) za smijesne cijene 5-6$ od neprovjerenih brandova.

 

Gledao sam na qualcommovoj tablici podrzanih punjaca koji su sluzbeno adapteri podrzani. Pronasao sam za dobru cijenu Ugreen i to model CD122 koji je EU plug i radi savrseno sa njihovim kablom.

Uzeo sam na aliexpressu adapter za 10.99$ i kablove imaju isto po duljini od 25cm do 5m, sad kome treba za sta.

 

Quick Charge 3.0 radi super na mojem Xiaomi Pocophone F1 i za manje od 15$ sam kupio njihov originalni adapter i kabel.

 

Ovdje je link da ne trazite (ne reklamiram, samo linkam gdje sam ja sebi narucio, zato sam gore napisao koji model, CD122 je zidni), zapakirano je dobro i nece ne polomiti i stavljaju preporucenu preporucenu posiljku tako da vam posta NE SMIJE naplatiti onih 4.50kn.

Evo, da se ne zezate trazeci nesto dobro i kvalitetno, skoro mjesec dana sam trazio i siguran sam da je to ono sto mi treba.

Kovačić
Moj PC  
5 0 hvala 4
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pošto nitko više ne svraća na temu Redmi note 4 evo ovdje  pitanjce .

Na originalnom crnom USB kabelu za punjenje koji je došao sa Redmi note 4 a star je godinu dana najprije sam primjetio čudnu stvar da mi se mob sporije puni bilo iz utičnice preko njegova oriđi punjača bilo preko power banka koji se prazni a mob se slabo puni

a onda opipam kabel on jako vruć i to samo kabel temp. moba je OK.

Dobro da je to bilo po danu i blizu mene.

Prikopčam drugi kabel on se ne zagrijava i normalno puni mob.

Ne kužim se u struju pa što bi moglo biti uzrok tom problemu, inače često znam koristiti mob dok se puni ???

Ima li to kakve veze.

Koji kabel kupiti ima li to veze sa kvalitetom kabela.

Hvala.

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Riknuo ti je kabel bacaj to ća, to šta ga koristiš dok se puni samo mu smanjuje vijek trajanja (njemu i microusb utoru na mobitelu).

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.5.2019 13:34 (Zupy).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice