LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 211.381
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

00-10, blago tebi

ja se svako jutro budim u 6, radio ili ne radio

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Stigao mi je neki update na mob. Sad prenosim slike na google disk. Ako je Oreo, kaj onda da napravim hard reset? To mogu prek moba jel tak?

Neko mi je stavio drogu u heroin..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

neznam sta rec...JAKO sam razocaran sa oreom...osim onog sta sam nabrojao nedavno, zadnji par dana mi se desava da mi nestane vibracija na dodir ekrana...npr evo jutros pisem dugu poruku, pisao sam jedno 2 min, unutar te 2 min prvo je vibracija radila, pa prestala na 15-20 slova, pa se pojavila ponovno i nestala na pola tipkanja do kraja poruke...proslih dana isto tako sama od sebe dode, nestane na kratko ili na duze, pa se pojavi ponovno...onako random. takve greske nisam NIKAD imao na nijednom mobu, niti na ovog dok nije bilo smeca od orea...provjerio sam opciju vibrate on tap i uvijek je ukljucena, gasio sam ju, palio, restartao X puta mob i svaki put se random ponasa...recimo zadnjih tjedan dana od kad imam problem radi u 80% slucajeva kad tipkam, a ostalih 20% ne radi...

a da ne pricam o tome da imam cca 1h sot-a manje...za ISTE stvari sta radim...uzas i nadam se da ce ispraviti sa iducom revizijom

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Zdravo! Ima nekih ideja zakaj mi poruke na Viber ili Whats up ne dolaze dok ne udem u aplikaciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava

jesi probao factory reset?
ja nikakve probleme nemam s oreo na G6. sve mi sasvim normalno radi.

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

nisam probao, iskreno nemam vremena prckati po mobitelu, jer kad mi oreo dosao, trebalo mi 2 dana da poslozim sve kako je bilo prije (postavke, izgled, ikone, widgeti) i ne da mi se opet to sve...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava

možda će ti factory reset pomoć..jer ja kad je došao oreo nastavio koristi mobitel ko da nije ništa bilo..ništa nisam morao namještavat..sve radilo ko i prije njega

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

Ovo je nevjerovatno, ali fakat radi. Hvala :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...

Kak vam je baterija na Oreu vi koji ste nadogradili, ljudi se podosta žale da im je dosta lošija nego na Nougat-u?

 

EDIT: Napravio update na Oreo i bacio na tvorničke postavke i ne mogu uključiti App drawer pa hebemti LG, baca mi grešku i ne može.

 

EDIT EDIT: riješio problem tako da sam prebacio na engleski jezik uređaja i tada mi je dao da uključim home screen sa app drawer-om i onda sam opet vratio na hrvatski jezik uređaja - koja debilana.

 Mislio sam na ovo. Sad se moze prebaciti na ladicu

15 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Ja isto nemam nikakvih problema s oreo na G6!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G6- Rasprava

Dosao je novi update..sad je G6 postao G6 ThinQ .. dodane su AI funkcije u kameri..oko 750 mb težak update 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
guzda22 kaže...

Dosao je novi update..sad je G6 postao G6 ThinQ .. dodane su AI funkcije u kameri..oko 750 mb težak update 

 Doslo je i meni. U THR kupljen uredjaj. Dogodilo mi se do sad 2 puta da mi nije htio prepoznati otisak prsta otkad sam na Oreo. Nikad mi se to nije dogodilo na nugatu. Koristim ga kad idem trcati za glazbu i gps. Baterija solidna do sad.

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ako mi nisu popravili bateriju i jos par sitnica - dzabe im taj thinQ naziv

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G6- Rasprava

Pozz z potrazi sa mza mobitelom pa me zanima dal je g6 jos uvijek dobra kupnja?
Koliko baterija traje te dal imate problema ikakvih sa mobitelom?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
zee_15 kaže...

Pozz z potrazi sa mza mobitelom pa me zanima dal je g6 jos uvijek dobra kupnja?
Koliko baterija traje te dal imate problema ikakvih sa mobitelom?

 Ja sam ga kupio prosli tj. novi u sancta domenica, mogu reci da sam jako zadovoljan dugo sam koristio iphone 6 neke 3 god, za ovih tj. dana mogu reci da je zadovoljio ocekivanja, kamera je daleko bolja, autonomija baterije kako ga ja koristim dnevno potrosim oko 30%-40% (ne igram igrice), sve radi izuzetno fluidno, ekran je odlican, android oreo 8.0 je na njemu, jedina mana ali to je manje vise za sve uredaje na androidu je to kasnjenje sa izdavanjem nadogradnje software-a. Za tu cijenu odoko2500-2900 kn. sasvim solidan uredaj.

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

30 40% placem

 

evo cisto moj primjer...

ujutro skidam sa punjaca 100%, idem na posao u 630, tokom radnog dana zbog potrebe na poslu koristim maps, ali samo za oznacavanje lokacija, ne za navigaciju...dakle CIRKA 20-30min sve skupa oznacavanja

isto tako, stignem odgovoriti na par poruka na messenger i viber (mozda 10min sve skupa koristenja)

dodem doma 15-16 kako kad i mobitel REDOVNO ispod 40%, nekad i 30 i par %

 

neznam sta rec...prije orea sam redovno dnevno slusao po 2-3h muziku s neta preko bluetootha na LG-jevim slusalicama one oko glave, 10tak slika prosjecno...odgovarao na poruke puno vise (govorim sve ovo tokom radnog vremena), dolazio doma, redovno koristio mob i ostalo bi taman do kraja dana, a nekad kad bi nesto od gore navedenog manje koristio bi mi trajala baterija dan i pol tocno, punio bi ga 2x u 3 dana...

 

od kad se updejto na oreo, autonomija baterije je NIKAKVA, na razini G3ice sa 2-3g starom baterijom...

 

zivjeli

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G6- Rasprava

Ja sam svoj kada je dosao novi sa 7.0 odmah stavio oreo 8.0 i napravio factory reset, proucio sam prije strane forume jer se svi zale na bateriju ali dosta njih dobro radi koji su napravili factory reset, ako primjetim da mi cucla bateriju kada ga opteretim vise odmah prodaja, nisam imao takvih problema kod IOS-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

problem je i kad ga NE opteretim cucla bateriju...evo jedino sta sam zaboravio gore dodat da uz tih pola sata koristenja (maps, par poruka) mozda je utjecala i toplina, pa je mob dosta bio vrel (inace doma je normalne temperature, da ne bi pomislili da mi se baterija STALNO pregrijava)

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava
Pozdrav ekipa.

trebam kupiti novi mob. Mislim se između samsunga S 8 ili 8+ ili LG G6...

Do sada imao LG g3 i bio super zadovoljan. Dosta ekipe mi preporuča samsunga ali onaj edge ekran mi nikako ne sjeda...

Prosječan sam korisnik, igrice i slike mi i nsu bitne.

Da li ste i koliko zadovoljni sa LG G6??
arsenall
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
arsenall kaže...
Pozdrav ekipa.

trebam kupiti novi mob. Mislim se između samsunga S 8 ili 8+ ili LG G6...

Do sada imao LG g3 i bio super zadovoljan. Dosta ekipe mi preporuča samsunga ali onaj edge ekran mi nikako ne sjeda...

Prosječan sam korisnik, igrice i slike mi i nsu bitne.

Da li ste i koliko zadovoljni sa LG G6??

 Samsung. Imao oba

10 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Almin94 kaže...
arsenall kaže...
Pozdrav ekipa.

trebam kupiti novi mob. Mislim se između samsunga S 8 ili 8+ ili LG G6...

Do sada imao LG g3 i bio super zadovoljan. Dosta ekipe mi preporuča samsunga ali onaj edge ekran mi nikako ne sjeda...

Prosječan sam korisnik, igrice i slike mi i nsu bitne.

Da li ste i koliko zadovoljni sa LG G6??

 Samsung. Imao oba

 Također.

6 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava
uh, a baš sam se naložio da će te ga pohvalit...

ok, mogu li znati u čemu je samsung bolji? ekran, baterija, fluidnost?
arsenall
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
arsenall kaže...
uh, a baš sam se naložio da će te ga pohvalit...

ok, mogu li znati u čemu je samsung bolji? ekran, baterija, fluidnost?

 Bolji je u svemu sto si naveo. LG ako se samo malo ugrije laga kao zadnje smece.. a nije fluidan ni kada je hladan. Samsung je uvijek isti, te odlicno radi sa novim softverom zadnjih par godina. 

9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
Ne znam baš da je na samsungu bolja baterija nego na G6. Ja ga koristio tri mjeseca i punio sam ga svakih dan i pol do dva, npr G4 i S7 sam morao svaki dan predvečer. Ali kamera i ekran su sigurno puno bolji na samsungu, pogotovo kamera koju su maksimalno usrali na G6. O brzini rada nema smisla komentirat, LG radi fluidno, ko ti kaže da je samsung puno brži od njega taj očito gleda svaku milisekundu. E sad S8 košta puno više nego G6, pa i to uzmi u obzir, a da ne govorim o zakrivljenim ekranima koje si i sam spomenuo. Al opet, možda nebi bilo loše da preskočiš G6 i uzmeš G7, cijena mu pada i sigurno će se uskoro dat ulovit za dobre pare
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
samsung s8 je čak nešto jefitiniji u tele 2 nego G6. čak i za samsung S8+ je cijena sve tu negdi li-la unutar 20 kn za pretplatu, jedino šta za S8+ triba isprsit još 800 kn.
u ruci s8+ izgleda moćno
arsenall
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava

Ako je pretplata ili na rate onda je vjerojatno bolje uzet samsung, mislio sam da ideš na cash. Ali opet, mislim da nikad više neću uzet samsung dok ne izravnaju ekrane :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
kbenzema kaže...
Ne znam baš da je na samsungu bolja baterija nego na G6. Ja ga koristio tri mjeseca i punio sam ga svakih dan i pol do dva, npr G4 i S7 sam morao svaki dan predvečer. Ali kamera i ekran su sigurno puno bolji na samsungu, pogotovo kamera koju su maksimalno usrali na G6. O brzini rada nema smisla komentirat, LG radi fluidno, ko ti kaže da je samsung puno brži od njega taj očito gleda svaku milisekundu. E sad S8 košta puno više nego G6, pa i to uzmi u obzir, a da ne govorim o zakrivljenim ekranima koje si i sam spomenuo. Al opet, možda nebi bilo loše da preskočiš G6 i uzmeš G7, cijena mu pada i sigurno će se uskoro dat ulovit za dobre pare

 Ma G6 steka na bilo kakvom skrolanju, nebitno koja aplikacija u pitanju. Baterija nije losa, to da

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

meni obrnuto, ne steka (osim kad je puna interna - pa sam malo ispraznio i opet je ok)

ali je baterija koma...1,5 max 2h sot

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
RuskeGTT kaže...

meni obrnuto, ne steka (osim kad je puna interna - pa sam malo ispraznio i opet je ok)

ali je baterija koma...1,5 max 2h sot

 Hmm baterija nikad ispod 5h sot-a, ne znam sta si nasnimao na mobitel pa da toliko cucla

13 godina
offline
LG G6- Rasprava

nista...imam sync fb viber gmail runtastic + stalno ukljucen 3g (cak ni 4g!) i wifi + lokacija high - isto tako sam ga koristio na nougatu i imao i ja 4,5-5h sot...sad ako dode do 2h bez punjena baterije je uspjeh

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice