Lg kp502 Cookie

poruka: 295
|
čitano: 182.591
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG COOKIE KP502-Aplikacije
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Alex55 kaže...

Ima li Cookie hrvatska slova za unos u SMS poruku (č, ć, đ, š, ž)?

Ima.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Lg kp502 Cookie
LG Cookie programer -- http://www.mediafire.com/?iycmiyczddz
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

meni drzi baterija 2 dana , jer ja sluam dnevno 4-5 sati muziku do razine glasnoće 10 (vise vam netreba) na slucalicama... 

znaci da baterija je dovoljo jaka da 8-10 sati pušta muziku... što je vjerujte izvrsno ... naravno dok ne slušam muziku izdrži 5-7 dana..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
BloodCrow kaže...
Nikola63 kaže...

S tvojim Cookijem nešto nije u redu jer meni baterija bez problema drži 5-7 dana. Za cijenu koju košta to je trenutno daleko najbolji izbor.

Kao sto rekoh, cuo sam 10 razlicitih trajanja baterija od 10 razlicitih ljudi....

Tako da sigurno nesto nije ujednaceno ujednaceno u vezi toga.

to ti sve ovisi o nacinu na koji koristis mob... jer ako više zoveš brže ti se prazni baterija.. ako slušaš glazbu na jaćini 10(primjer) više će ti trošiti bateriju ako slušaš na zvućniku  nego na slušalicama... što se tiče glasnoće na slušalicama ti je dovoljno 10 , eventualno 12 , sve što je više ti bezveze troši bateriju...

15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Ja ga nekad koristim samo da znam koliko je sati, pa opet traje 3 dana baterija.

14 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Imam jedan problem sa ovim modelom mobitela, ne mojim jer ga ja uopće nemam, naime ima jedan fajl onako zalutao sa ekstenzijom .xml i kad ga idem izbrisat piše 'Brisanje datoteke nije uspjelo'. Ako netko zna kako riješit ovaj problem bio bih mu zahvalan.

Staring at you from the top of the game man, I might drop the World if i change hands...
15 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Upravo danas su mi slušalice za moj Cookie "ispunile" svoj vijek trajanja, a pošto nema Cookie 3.5mm izlaz trebam slušalice s onim čudnim izlazom. Dakle, gdje bih mogao kupiti? Mislim, jeli potrebno da budu baš LG ili će biti dobre bilo koje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Raving Rabbid kaže...

Upravo danas su mi slušalice za moj Cookie "ispunile" svoj vijek trajanja, a pošto nema Cookie 3.5mm izlaz trebam slušalice s onim čudnim izlazom. Dakle, gdje bih mogao kupiti? Mislim, jeli potrebno da budu baš LG ili će biti dobre bilo koje?

pa gle... s obzirom da samo LG ima taj "cudni izlaz" mislim da bi definitivno trebale bit od LG-a... (jedino ako ne mislis radit "korekciju") hh... :)

-dado-
15 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

ja imam problem... inace sve super radi tu i tamo neki konflikt s galerijom al nikakvi problem... zadnji 2tjedna neradi mi onaj pretrazivac za net od mobitela pa moram preko opere... ii to me stvarno zivcira... kad god probam preko tog pretrazivaca il sta je vec mob se resetira, ako ne odmah onda kad odem na fejs, ili kad na google stisnem trazi i tak... nema odredjeno kad se resetira samo se ugasi i onda ponovo sam upali :/

moze pomoc :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
daniel kaže...

ja imam problem... inace sve super radi tu i tamo neki konflikt s galerijom al nikakvi problem... zadnji 2tjedna neradi mi onaj pretrazivac za net od mobitela pa moram preko opere... ii to me stvarno zivcira... kad god probam preko tog pretrazivaca il sta je vec mob se resetira, ako ne odmah onda kad odem na fejs, ili kad na google stisnem trazi i tak... nema odredjeno kad se resetira samo se ugasi i onda ponovo sam upali :/

moze pomoc :D

Ja imam od samog početka problem s pretraživačem. Stavim da se spoji i napišem stranicu, no onda slijedi dugo čekanje te mi prikaže Error in Communication. A u Operi mi bez problema radi internet.

15 godina
protjeran
offline
Lg kp502 Cookie

Napravi Flash firmware-a i sve će ti raditi

VB 2008 Programer -- http://racunala-hakiranje.site88.net/forum/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Zna li netko koliko košta u Tele 2 mreži?

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Lg kp502 Cookie

mislim da je 695 kn

Da je baba muško - deda bi bio gay
 
2 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie
Imam problem sa svojim cookiem.Naime,skinuo sam igricu sa neta i prilikom instalacije na mob tražilo me nekakvo spajanje na net.Kako se nije spojio pokušavao sam desetak puta i ipak nisam uspio.Odustao sam od igrice ali ubrzo sam uoćio problem.u PORUKAMA,podmapa ODLAZNE,ostalo mi je desetak neposlanih poruka koje nit mogi poslati pa da se mapa isprazni niti ih mogu obrisati jer nema te opcije u ODLAZNIM porukama.I sad neznam što mi je za činiti.Može li tko pomoći?
Aga
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

iman mobilni facebook na lg kp502 kako mogu imat chat priko mobitela???HITNO JE!!Smijeh

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
ivonica kaže...

iman mobilni facebook na lg kp502 kako mogu imat chat priko mobitela???HITNO JE!!Smijeh

To nije moguće. Jedino se možeš spojit na Facebook chat preko eBuddy-a.

14 godina
protjeran
offline
RE: Lg kp502 Cookie
EVO LJUDi ja ću da se nadovežem na ovu temu da neotvaram novu.

Molim vas možete li mi reći jel BOlji LG Cookie ILI LG ku990i?

Molim vas recite što brže
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
silver_moon kaže...

Razmišljam o kupnji LG KP502 cookieja al vidim po forumima kako neki kažu da je super, a opet s druge strane neki kažu da je užasan...

Gledala sam ga u VIP ponudi za nekih 800kn što i nije tako puno, al htjela bi čut mišljenje nekoga ko ima jednog pa da vidim hoću li ga kupit.

Kupujem ga prvenstveno da mi "ujedini" telefon, mp3-player i kameru u 1 uređaju, a ne da kad idem na put moram nosit i mobitel i kameru i mp3-player...

Po dizajnu mi se cookie jako sviđa,al me zanima kakav je po karakteristikama i to...

Isplati li ga se kupovat ili ne?

 

molim za savjet =)

e ovako... da ti stari majstor kaze... bar sto se tice cookie-a... imam ga od lani (kad je izaso) i mob za svoju sadasnju cjenu ne kosta puno spram karakteristika... mane su mu sto je malo sporiji na dodir (nije kao iphone ili ipod) nekad zna zastekat (ali i to rjesava stavljanjem drugog firmware-a) nema teme (ali i to se moze rjesit, ja na svom trenutno imam temu od iphone-a i plavi a ne crveni izbornih)... Kamera.. kamera sama po sebi i nije tolko losa, zna se dogodit da slika ispadne prekrasno... Mp3 player... ni on nije los... s obzirom da u njega ide microSD do 4gb... tako da sve u svemu nije los... a i u slucaju da ga treba dekodirat, to e moze napravit doma na racunalu u roku 10-15 min.. ja se nadam da sam tebi ili nekome pomogao pri odabiru kupiti ili ne... ako vas nesto muci tu sam... slobodno pitajte... ;)

-dado-
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Imam problem sa svojim cookiem.Naime,skinuo sam igricu sa neta i prilikom instalacije na mob tražilo me nekakvo spajanje na net.Kako se nije spojio pokušavao sam desetak puta i ipak nisam uspio.Odustao sam od igrice ali ubrzo sam uoćio problem.u PORUKAMA,podmapa ODLAZNE,ostalo mi je desetak neposlanih poruka koje nit mogi poslati pa da se mapa isprazni niti ih mogu obrisati jer nema te opcije u ODLAZNIM porukama.I sad neznam što mi je za činiti.Može li tko pomoći?
Aga
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Aga963 kaže...
Imam problem sa svojim cookiem.Naime,skinuo sam igricu sa neta i prilikom instalacije na mob tražilo me nekakvo spajanje na net.Kako se nije spojio pokušavao sam desetak puta i ipak nisam uspio.Odustao sam od igrice ali ubrzo sam uoćio problem.u PORUKAMA,podmapa ODLAZNE,ostalo mi je desetak neposlanih poruka koje nit mogi poslati pa da se mapa isprazni niti ih mogu obrisati jer nema te opcije u ODLAZNIM porukama.I sad neznam što mi je za činiti.Može li tko pomoći?

Može se obrisat tako da otvoriš tu poruku i onda tamo stisneš na delete. Tako barem ja radim kada recimo nemam više novaca pa slanje nije uspjelo, a poruka ostaje u odlaznom.

14 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Ovako imam cookie iz vipnet mreze i dekodirao sam ga. I s obzirom da ne koristim vipnet sto mi je ciniti da mogu ici na internet s njim?

I da podrzava li cookie neki vanjski gps reciver (prijemnik) i mogu li skinuti google earth ili maps karte i ubaciti ih uneki program tipa trek buddy (no da radi!) ili tako nesto , dakle da ih mogu pokrenuti bez interneta. Molim odgovor do srijede ili cetvrtka i velika hvala.

Range (R)over
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.5.2010 20:05 (iCOOKIE).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
da,uradio bih to ali ne mogu otvoriti te poruke i samim time,nemam mogućnosti da ih izbrišem.Ispod naslova poruke piše mi -čekanje-kad kliknem na poruku,jedino mi ponudi-poništiti čekanje da ili ne-.ako stisnem da,poništi čekanje i onda ispod naslova poruke piše -slanje nije uspjelo-.i sad opet kliknem na poruku ali se ništa ne događa,ne otvara ju i ne nudi mi nikakve mogućnosti.
Aga
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
iCOOKIE kaže...

Ovako imam cookie iz vipnet mreze i dekodirao sam ga. I s obzirom da ne koristim vipnet sto mi je ciniti da mogu ici na internet s njim?

I da podrzava li cookie neki vanjski gps reciver (prijemnik) i mogu li skinuti google earth ili maps karte i ubaciti ih uneki program tipa trek buddy (no da radi!) ili tako nesto , dakle da ih mogu pokrenuti bez interneta. Molim odgovor do srijede ili cetvrtka.

Hoce li mi itko odgovorit na poruku?

Range (R)over
14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
tarankula kaže...
EVO LJUDi ja ću da se nadovežem na ovu temu da neotvaram novu.

Molim vas možete li mi reći jel BOlji LG Cookie ILI LG ku990i?

Molim vas recite što brže

 A sto mislis da malo proguglas?! Ugl ku990 je bolji od cookie-a

Aga963 kaže...
da,uradio bih to ali ne mogu otvoriti te poruke i samim time,nemam mogućnosti da ih izbrišem.Ispod naslova poruke piše mi -čekanje-kad kliknem na poruku,jedino mi ponudi-poništiti čekanje da ili ne-.ako stisnem da,poništi čekanje i onda ispod naslova poruke piše -slanje nije uspjelo-.i sad opet kliknem na poruku ali se ništa ne događa,ne otvara ju i ne nudi mi nikakve mogućnosti.

Ako se to nalazi na sim kartici mozda pomogne ovo: stavi sim u neki drugi mob i te odlazne poruke posalji ili izbrisi. No ako nisu na kartici ne gine ti servis. Mozda pomogne kakav firmware ili tako nesto.

 

EDIT:

Sorry na dvije poruke za redom.

Range (R)over
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.5.2010 13:54 (iCOOKIE).
13 godina
protjeran
offline
Lg kp502 Cookie

Zna li netko koliko košta taj mobitel.Po mogućnosti u tele 2 mreži.

emin fapkm
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Floda kaže...

Zna li netko koliko košta taj mobitel.Po mogućnosti u tele 2 mreži.

cca 800kn

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
Aga963 kaže...
da,uradio bih to ali ne mogu otvoriti te poruke i samim time,nemam mogućnosti da ih izbrišem.Ispod naslova poruke piše mi -čekanje-kad kliknem na poruku,jedino mi ponudi-poništiti čekanje da ili ne-.ako stisnem da,poništi čekanje i onda ispod naslova poruke piše -slanje nije uspjelo-.i sad opet kliknem na poruku ali se ništa ne događa,ne otvara ju i ne nudi mi nikakve mogućnosti.

Mobitel ima funkciju vraćanja postavki. Nikad nisam to isprobao, ali možda bi to vratilo moitel na tvorničko stanje. Znači bez ikakvih poruka koje ne bi trebale biti. Velim, nisam nikad probao tako da na vlastitu odgovornost.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie
iCOOKIE kaže...
tarankula kaže...
EVO LJUDi ja ću da se nadovežem na ovu temu da neotvaram novu.

Molim vas možete li mi reći jel BOlji LG Cookie ILI LG ku990i?

Molim vas recite što brže

 A sto mislis da malo proguglas?! Ugl ku990 je bolji od cookie-a

Aga963 kaže...
da,uradio bih to ali ne mogu otvoriti te poruke i samim time,nemam mogućnosti da ih izbrišem.Ispod naslova poruke piše mi -čekanje-kad kliknem na poruku,jedino mi ponudi-poništiti čekanje da ili ne-.ako stisnem da,poništi čekanje i onda ispod naslova poruke piše -slanje nije uspjelo-.i sad opet kliknem na poruku ali se ništa ne događa,ne otvara ju i ne nudi mi nikakve mogućnosti.

Ako se to nalazi na sim kartici mozda pomogne ovo: stavi sim u neki drugi mob i te odlazne poruke posalji ili izbrisi. No ako nisu na kartici ne gine ti servis. Mozda pomogne kakav firmware ili tako nesto.

 

EDIT:

Sorry na dvije poruke za redom.

eo da ti prvo odgovorim na onu prvu tvoju poruku/pitanje... pa gle.. mozes ti instal. to nesto u cookie-a ali se onda moras spajat na net kako bi to radilo, cookie sam po sebi ne podrzava gps navigaciju i tako to pa ti se ne isplati ni pokusavat zamarat s tim. a sad ova druga poruka s problemom slanja... evo bas sam danas kolegici rjesio jedan slican problem, naime, ona nije mogla slat poruke i za to postoji rjesenje... ili servis (tu se dosta dugo ceka ako nema garancije onda se dosta i plati) ili flashat mob doma na kompu (gotovo u roku 15ak min, ali se time gubi postojeca garancija). Ja sam svoj fleshao par puta, stavio novi firmware i nema problema vise s njim... (eto ukratko) 

-dado-
13 godina
neaktivan
offline
Lg kp502 Cookie

Treba mi olovka za lg kp502, jer sam je izgubila!Zna li neko gde je mogu naći, da li je ima negde u prodaji?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lg kp502 Cookie

Moraš u postavke upisati postavke mreže na kojoj si trenutno. potraži na webu svog davatelja usluge te bi to moglo biti rješenje problema.

 

A za gps ne znam.

 

Nisam čital posljednje strane, al ak koga zanima zašto je samo u vipu KP502 to je zato jer je to Vodafone verzija pa je dobila novi broj.

 

Npr kak je SE V640 u biti K630.

Jimi
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG COOKIE KP502-Aplikacije
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice