OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 258.213
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...
ocean77 kaže...
Meni tracking radi, nocas je iz Poljske poslan u Leipzig (DE) i trenutno je u Bergamu (IT).

 narucio si standard ili priority dostavu?

 

 

Narucio sam priority jer mi je jedno i drugo pisalo FREE pa nije bilo dvojbe. :)

 

 

Gotovo sam siguran da je sljedeci ZG jer sam vec masu puta narucivao razne stvari i uvijek je tako islo...vjerojatno ce predvecer biti u ZG i sutra u Osijeku...tocno onako kako je i pisalo prilikom narucivanja.

Fascinira ta organiziranost Oneplusa...nije to samo sada tako jer sam ja od njih narucivao jos 2014 prvi Oneplus One pa zatim Oneplus X godinu poslije i jos jednom Oneplus 3 i svaki puta je sve savrseno islo...nikakva kasnjenja.

12 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...
Timo kaže...
ocean77 kaže...
Meni tracking radi, nocas je iz Poljske poslan u Leipzig (DE) i trenutno je u Bergamu (IT).

 narucio si standard ili priority dostavu?

 

 

Narucio sam priority jer mi je jedno i drugo pisalo FREE pa nije bilo dvojbe. :)

 

 

Gotovo sam siguran da je sljedeci ZG jer sam vec masu puta narucivao razne stvari i uvijek je tako islo...vjerojatno ce predvecer biti u ZG i sutra u Osijeku...tocno onako kako je i pisalo prilikom narucivanja.

Fascinira ta organiziranost Oneplusa...nije to samo sada tako jer sam ja od njih narucivao jos 2014 prvi Oneplus One pa zatim Oneplus X godinu poslije i jos jednom Oneplus 3 i svaki puta je sve savrseno islo...nikakva kasnjenja.

 Kad je DHL u pitanju to je nevjerojatno brzo i točno. Pa meni prije dođu naočale iz Španjolske nego neka pošiljka HP iz Splita.

10 godina
offline
Re: OnePlus 6
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Timo kaže...
ocean77 kaže...
Meni tracking radi, nocas je iz Poljske poslan u Leipzig (DE) i trenutno je u Bergamu (IT).

 narucio si standard ili priority dostavu?

 

 

Narucio sam priority jer mi je jedno i drugo pisalo FREE pa nije bilo dvojbe. :)

 

 

Gotovo sam siguran da je sljedeci ZG jer sam vec masu puta narucivao razne stvari i uvijek je tako islo...vjerojatno ce predvecer biti u ZG i sutra u Osijeku...tocno onako kako je i pisalo prilikom narucivanja.

Fascinira ta organiziranost Oneplusa...nije to samo sada tako jer sam ja od njih narucivao jos 2014 prvi Oneplus One pa zatim Oneplus X godinu poslije i jos jednom Oneplus 3 i svaki puta je sve savrseno islo...nikakva kasnjenja.

 Kad je DHL u pitanju to je nevjerojatno brzo i točno. Pa meni prije dođu naočale iz Španjolske nego neka pošiljka HP iz Splita.

 

 

Nadam se da su suncane u pitanju, a ne dioptrijske koje nikada nebi kupio na nevidjeno...pogotovo i zbog same tocnosti parametara i opcenito kako sjednu na lice.

 

Evo moja tracking lista:

 

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...

 

 

Nadam se da su suncane u pitanju, a ne dioptrijske koje nikada nebi kupio na nevidjeno...pogotovo i zbog same tocnosti parametara i opcenito kako sjednu na lice.

 

Evo moja tracking lista:

 

tebi je DHL, meni je UPS, vjerovatno im DHL radi priority a UPS standard dostavu

10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...
ocean77 kaže...

 

 

Nadam se da su suncane u pitanju, a ne dioptrijske koje nikada nebi kupio na nevidjeno...pogotovo i zbog same tocnosti parametara i opcenito kako sjednu na lice.

 

Evo moja tracking lista:

 

tebi je DHL, meni je UPS, vjerovatno im DHL radi priority a UPS standard dostavu

 

 

Koja cijena ti je pisala za priority?

Meni su bila dva prozorcica jedan do drugoga...standard i priority i kod oba je pisalo FREE.

Nisam imao nikakve kupone ni nista.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 9:22 (ocean77).
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...

 

 

Koja cijena ti je pisala za priority?

Meni su bila dva prozorcica jedan do drugoga...standard i priority i kod oba je pisalo FREE.

Nisam imao nikakve kupone ni nista.

ne sjecam se :)

 

ali nema veze, pise da dolazi u srijedu, tako da nije problem

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Ne znam da li se sjećate te 2014 kad se naručivao Oneplus one,bilo je u ponudi neka brza dostava sa naplatom i neka spora free shipping.Ali raja skužila kad naručiš sa ovom sporom free shipping poštom,dođe istom brzom poštom...:-)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ma nabijem ih... imam priorty i ovako stoji na mojoj stranici:

 

May 23, 2018 12:48 pm

Shipment has been sent out.
Sada odem na DHL i pojavi se moja pošiljka
3Departed Facility in SZCZECIN - POLANDSZCZECIN - POLAND 06:26 1 Piece
2Processed at SZCZECIN - POLANDSZCZECIN - POLAND 06:26 1
Piece1 Shipment picked up SZCZECIN - POLAND 04:59
Jutros je pokupili!?! A tako sam se nadao da će sutra stići, a sad vidim da nema ništa od toga---ponedjeljak!

 

12 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...
R36 kaže...
ocean77 kaže...
Timo kaže...
ocean77 kaže...
Meni tracking radi, nocas je iz Poljske poslan u Leipzig (DE) i trenutno je u Bergamu (IT).

 narucio si standard ili priority dostavu?

 

 

Narucio sam priority jer mi je jedno i drugo pisalo FREE pa nije bilo dvojbe. :)

 

 

Gotovo sam siguran da je sljedeci ZG jer sam vec masu puta narucivao razne stvari i uvijek je tako islo...vjerojatno ce predvecer biti u ZG i sutra u Osijeku...tocno onako kako je i pisalo prilikom narucivanja.

Fascinira ta organiziranost Oneplusa...nije to samo sada tako jer sam ja od njih narucivao jos 2014 prvi Oneplus One pa zatim Oneplus X godinu poslije i jos jednom Oneplus 3 i svaki puta je sve savrseno islo...nikakva kasnjenja.

 Kad je DHL u pitanju to je nevjerojatno brzo i točno. Pa meni prije dođu naočale iz Španjolske nego neka pošiljka HP iz Splita.

 

 

Nadam se da su suncane u pitanju, a ne dioptrijske koje nikada nebi kupio na nevidjeno...pogotovo i zbog same tocnosti parametara i opcenito kako sjednu na lice.

 

Evo moja tracking lista:

 

 Hvala Bogu nemam problema s vidom. Sunčane polarizirane. Već imam od njih jedne naočale i ove godine naručio druge...

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Nefil kaže...

Ma nabijem ih... imam priorty i ovako stoji na mojoj stranici:

 

May 23, 2018 12:48 pm

Shipment has been sent out.
Sada odem na DHL i pojavi se moja pošiljka
3Departed Facility in SZCZECIN - POLANDSZCZECIN - POLAND 06:26 1 Piece
2Processed at SZCZECIN - POLANDSZCZECIN - POLAND 06:26 1
Piece1 Shipment picked up SZCZECIN - POLAND 04:59
Jutros je pokupili!?! A tako sam se nadao da će sutra stići, a sad vidim da nema ništa od toga---ponedjeljak!

 

 Ja sam slao OT3T na popravak pod garancijom u Češku iz Zadra. Otišao u utorak i vratio se popravljen u petak DHL-om.

10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Vec je u Zagrebu.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...
Vec je u Zagrebu.

 koliko si puta stisnuo f5 danas  ?

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Eh da je Zagreb blize pa da se ne ceka dostava :)

U svakom slucaju pohvale za uvijek urednu dostavu u roku 3 dana.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 6

Trebao bi ti doći na tvoju lokaciju danas isto tako, ali tek na dostavu ide sutra. Bar je tako u mom slučaju uvijek (ST).

 

Ako ga želiš dobiti danas, možeš doću u svoj lokalni DHL ured prije zatvaranja (16:45 ako rade do 17:00) i preuzeti robu čim tamo stigne.

 

BTW, isprike na offtopičarenju..

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6
Nemojte se striktno držati tracking liste i predviđene dostave jer meni je 3 i 3T došao prije predviđenog. Vrlo moguće da se ugodno iznenadite.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6

Meni je 5T stigao na kućni prag u roku 36 sati od trenutka uplate...ostao sam šokiran, pozitivno naravno.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

Kod mene sve gore i gore.

 

Ujutro pisalo da je napustilo SZCZECIN-POL u 06:26 am

Oko 13 provjeravam kad ono drugo vrijeme

Departed Facility in SZCZECIN-POL 12:18 pm

 

Normalno na DHL stranici se više ne vidi staro vrijeme već samo novo. Srećom na OnePlus stranici se vide sva vremena.

 

Zovem DHL i uz brzinsku provjeru, pretpostavljaju da je bio na nekoj "servisno-sigurnosnoj" provjeri i da bi ga trebao dobiti sutra jer je navodno zakazan primitak pošiljke u  Leipzigu u 8 navečer. Baš me nešto i nisu uvjerili u vezi sutrašnje dostave.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 14:53 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6

Je tko rootao svoju šesticu? Postoje li kakva uputstva, nemam iskustva s rootanjem OnePlus mobitela?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 6

Dosao...ovo je fakat bilo brzo. 

Preuzeo sam ga taman.

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...

Dosao...ovo je fakat bilo brzo. 

Preuzeo sam ga taman.

 stvarno fakat brzo

 

cek pa to je bila isporuke u manje od 48h? narucio si ga odmah 22.5 kaj ne?

10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Narucio sam ga oko 15h poslijepodne 22.5....jucer poslan,danas ga preuzeo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 6
Ma uopće se ne čudim. OP kad ima zalihu poslat će odmah i doći brže nego šalješ kod nas paket u susjednu županiju. Ista stvar u slučaju potencijalnog servisa, ne moraš ni iz kuće izaći i isti tjedan ti vrate uređaj. Mnogi misle da im je podrška lošija jer se naručuju izvana, ali u stvarnosti su možda najbolji po tom pitanju
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...
Narucio sam ga oko 15h poslijepodne 22.5....jucer poslan,danas ga preuzeo.

 I kakvi su prvi dojmovi? Onako "u živo"

10 godina
offline
Re: OnePlus 6
https://flic.kr/s/aHskyBVuiT

Evo par slika...zanemarite masku...za ženu je. 😎
 
6 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Ima li na displayu zastitnu foliju kao i prijasnji modeli? Fora je crvena maska :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 6

Ima foliju koju necu skidati jer prekriva cijeli ekran i zaljepljena je onako kako ju ja sam nikada nebi zaljepio...kada se izgrebe narucit cu kaljeno staklo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ja sa svoga 3T nisam nikad skinuo foliju premda sam kupio temperirano staklo i onako ne otvoreno držao u ladici al' zato sam kupio i koristio 4 maske

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 18:39 (Nefil).
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Nefil kaže...
ocean77 kaže...
Narucio sam ga oko 15h poslijepodne 22.5....jucer poslan,danas ga preuzeo.

 I kakvi su prvi dojmovi? Onako "u živo"

 

 

Dizajn, materijali, izrada su na prvu kao da se radi o skupljem mobu.

Sve radi lijepo i brzo kao i na Pixelu.

Isprobao sam nabrzinu malo i kameru i ne svidja mi se sto ima tendenciju dizanja ISO 400-500 pa cak i 800 tamo (dobro svjetlo-u kuci) gdje bi Pixel ostao na 100.

AF mi se cini na prvu sporiji nego na Pixelu i manje pouzdan...jos je rano, a ovo su prva zapazanja.

Pixel je opako dobar mob koji postavi visoko kriterije tako da je nakon Pixela tesko ocjeniti nesto drugo.

 

Evo par slika kako izgleda pored Pixela...

 

https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/2n2k4c

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Foliju sa 3T sam naivno skinio prije stavljanja kaljenog stakla i to mi je bila najveća greška jer ništa nije pasalo na ekran kao original folija. Sada kada sam dobio novi ekran ne skidam ju ni pod razno.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 6

Ekipa, jedno pitanje. Razmišljam uzeti OP6. Trenutno imam OP5 sa kojim sam zadovoljan, ali... Imam nekih problema s njim. Prvenstveno, fingerprint senzor ne radi baš najbolje - ponekad radi savršeno, a ponekad uopće ne reagira kao da ga nema. I to se događa bez nekog pravila, u biti nekad radi nekad ne. Drugi problem - dash charger. Kad stavim puniti mob brzo punjenje se nekad upali, nekad ne. Nekad moram 3-4 puta uštekati da bi proradilo. 

Eh sad, s obzirom da za ništa od ovoga ja nisam kriv, oba kvara su u biti nastala sama od sebe. Ovaj fingerprint senzor je počeo praviti probleme već mjesec dana nakon kupnje. Pitanje je sljedeće - kakve su šanse da oni taj mobitel zapravo popravljaju s tim kvarovima? Ili postoji mogućnost da ga zamijene sa drugim (istim) uređajem? I, hoće li ga zamijeniti za OP5 budući da su ga povukli iz prodaje?

Vidim da je ovdje dosta iskusnih OnePlus usera pa ako je netko imao slična iskustva molim malo pomoći. Ne želim prodavat jeftino mobitel zbog ovih defekata, a opet ako neću puno postići sa slanjem na servis i to bih izbjegao budući da nemam zamjenski mobitel pa bi mi to bilo tlaka. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice