OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 259.028
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
A jesi razmisljao njima poslat upit uvezi servisa?
15 godina
offline
Re: OnePlus 6
@Cordas, dobit ces refurbished OP5...99% sigurno ne svoj popravljen
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Mitch kaže...
@Cordas, dobit ces refurbished OP5...99% sigurno ne svoj popravljen

 Imaš već takva iskustva ili pretpostavljaš? Zar se ne može kad se vrati sa servisa vidjeti po IMEI-u da to nije tvoj mobitel koji si poslao?

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
summus kaže...
Mitch kaže...
@Cordas, dobit ces refurbished OP5...99% sigurno ne svoj popravljen

 Imaš već takva iskustva ili pretpostavljaš? Zar se ne može kad se vrati sa servisa vidjeti po IMEI-u da to nije tvoj mobitel koji si poslao?

 dobijes nove papire s novim serijskim brojem, isto tako naprave (svi proizvodaci) kada npr moras mijenjati maticnu plocu jer je riknula

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...
Narucio sam ga oko 15h poslijepodne 22.5....jucer poslan,danas ga preuzeo.

 info za one koji planiraju naruciti.

 

zvali su me iz UPS, da ce ce mi doci danas do 13h.

 

isto sam narucio 22.5. kao i ocean77, standard dostava, a njegova je bila prioritetna, pa eto da znate koliko se duze ceka sa standardnom isporukom.

 

jer ako vam taj 1 dan nista ne znaci, da ne placate brzu isporuku, ako ju nemate besplatno

10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...

 info za one koji planiraju naruciti.

 

zvali su me iz UPS, da ce ce mi doci danas do 13h.

 

isto sam narucio 22.5. kao i ocean77, standard dostava, a njegova je bila prioritetna, pa eto da znate koliko se duze ceka sa standardnom isporukom.

 

jer ako vam taj 1 dan nista ne znaci, da ne placate brzu isporuku, ako ju nemate besplatno

 

Meni jos nije jasno po kojoj osnovi sam dobio besplatno prioritetnu dostavu.

Jedino sto mi pada napamet je to da imam vec povijest vise narudžbi kod njih pa kada sam se logirao sa svojim account-om da mi je ponudjena ta opcija.

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...
Timo kaže...

 info za one koji planiraju naruciti.

 

zvali su me iz UPS, da ce ce mi doci danas do 13h.

 

isto sam narucio 22.5. kao i ocean77, standard dostava, a njegova je bila prioritetna, pa eto da znate koliko se duze ceka sa standardnom isporukom.

 

jer ako vam taj 1 dan nista ne znaci, da ne placate brzu isporuku, ako ju nemate besplatno

 

Meni jos nije jasno po kojoj osnovi sam dobio besplatno prioritetnu dostavu.

Jedino sto mi pada napamet je to da imam vec povijest vise narudžbi kod njih pa kada sam se logirao sa svojim account-om da mi je ponudjena ta opcija.

 da, skupio si valjda one njihove bodove, pa si dobio free

10 godina
offline
OnePlus 6

https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/oRFQ8W

 

Par slika sa OP6 ako nekog zanima.

Sve su na auto mode.

Nista posebno, korektno odradi.

Ima i boljih od njega sto se fotki tice, ali barem fotic nije vise los da bi netko zbog njega trebao zaobici ovaj mob.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 11:26 (ocean77).
 
3 0 hvala 4
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Osim kamere Ocean, generalno kako si zadovoljan telefonom, u poredjenju sa ostalim markama u klasi...kvalitet izrade, OS, i tako to?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Hm, nisam bas zadovoljam kamerom prema onome sto vidim iz tvojih fotografija. Fokus nije dobar, boje lose, dize iso. Steta a mob mi se bas svidja, pogotovo OS. Sa moje trenutne pozicije S7 cini mi se da je jedina opcija XL2 ili iph.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 16:34 (robee1).
 
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
dani2 kaže...

Osim kamere Ocean, generalno kako si zadovoljan telefonom, u poredjenju sa ostalim markama u klasi...kvalitet izrade, OS, i tako to?

 

 

Mob je generalno super, sto se izrade tice nista nije losiji od Pixela, S9 ili iPhonea X.

Ekran mi se cini malo manje ostar nego ovaj na Pixelu, ali to je vjerojatno do rezolucije.

Iako oko nebi trebalo vidjeti tu razliku, cini mi se da je ipak mrvicu manje ostar.

Sto se svjetline tice podjednak je ovome na Pixelu.

Face unlock radi jako brzo, cini mi se najbrze od svega sto sam do sada probao (Mi Note 3, Huawei P20 PRO i Galaxy S8+).

Sto se samog OS tice i kako radi...mislim da se tu nema sta komentirati, zna se da se taj mob najvise zbog toga kupuje...pruza slicno iskustvo kao i Pixel, a znamo sto je Pixel u tom dijelu.

Ja ne koristim taj mob vec mi je to mob od zene pa necu biti bas u doticaju s njim previse, ali povremeno cu ga koristiti pa vidjeti kako se ponasa u odnosu na Pixel 2XL.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 11:51 (ocean77).
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
robee1 kaže...

Hm, nisam bas zadovoljam kamerom prema onome sto vidim iz tvojih fotografija. Fokus nije dobar, boje lose, dize iso. Steta a mob mi se bas svidja, pogotovo OS. Sa moje trenutne pozicije S7 cini mi se je jedina opcija XL2 ili iph.

 

Moja zena je presla bas sa Galaxy S7 na OP6 i kada gledas mob kao cjelinu to je velika promjena na bolje.

Ekran je neusporedivo veci, mob izgleda modernije, OS je vizualno ljepsi i brze radi.

Sto se kamere tice nebi imao neki znacajan upgrade u odnosu na S7 jer je na njemu kamera dobra, ali nebi dobio ni losiju kameru.

Ako zelis bas dobru kameru kao cjelinu (foto i video) Pixel 2XL je stvarno dobar izbor.

Meni se svidja i Huawei P20 PRO, ima super kameru (koja zahtjeva malo vise znanja), ali je kod njega opet video (4K) losiji nego kod Pixela pa kao cjelina nije tako zaokruzen proizvod.

Mislim da sa Pixelom ne mozes pogrijesiti ako ti je kamera apsolutni broj 1 prioritet...ili S9+ ako ti nije dosadio Samsung.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 12:02 (ocean77).
13 godina
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...
ocean77 kaže...
Narucio sam ga oko 15h poslijepodne 22.5....jucer poslan,danas ga preuzeo.

 info za one koji planiraju naruciti.

 

zvali su me iz UPS, da ce ce mi doci danas do 13h.

 

isto sam narucio 22.5. kao i ocean77, standard dostava, a njegova je bila prioritetna, pa eto da znate koliko se duze ceka sa standardnom isporukom.

 

jer ako vam taj 1 dan nista ne znaci, da ne placate brzu isporuku, ako ju nemate besplatno

 Prioritetna dostava je bila besplatna za sve koji su naručivali 22.05. iliti prvog dana prodaje (informacija sa OP foruma).

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
Iwa1001 kaže...
Timo kaže...
ocean77 kaže...
Narucio sam ga oko 15h poslijepodne 22.5....jucer poslan,danas ga preuzeo.

 info za one koji planiraju naruciti.

 

zvali su me iz UPS, da ce ce mi doci danas do 13h.

 

isto sam narucio 22.5. kao i ocean77, standard dostava, a njegova je bila prioritetna, pa eto da znate koliko se duze ceka sa standardnom isporukom.

 

jer ako vam taj 1 dan nista ne znaci, da ne placate brzu isporuku, ako ju nemate besplatno

 Prioritetna dostava je bila besplatna za sve koji su naručivali 22.05. iliti prvog dana prodaje (informacija sa OP foruma).

 nije, kada sam i ja narucio odmah iste sekunde kada su se otvorile narudzbe, ne sjecam se cijene, cini mi se da je bilo 7 EUR

 

ali nebitno, jer je samo 1 dan razlika

8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

ocean77 kakva je baterija? koliko sota?

vidim na xda : 6-8h sto je impresivno sa obzirom na velicinu ekrana i velicinu baterije :P

 

ali okej tu je sd845 :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 13:11 (Deutsch).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Deutsch kaže...

ocean77 kakva je baterija? koliko sota?

vidim na xda : 6-8h sto je impresivno sa obzirom na velicinu ekrana i velicinu baterije :P

 

ali okej tu je sd845 :)

 

 

Mogu ti samo ocitati SOT, ali ja ga ne koristim.

10 godina
offline
Re: OnePlus 6

Dupli

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 13:48 (ocean77).
13 godina
offline
OnePlus 6

zvuk naspram pixela ? pretpostavljam dosta losiji ? a i snimanje zvuka nije bas nesto koliko sam cuo na nekim snimkama...ali valjda su bili potrebni kompromisi za te pare.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

Evo ga, stigao danas oko 14. Nisam još imao vremena ni da ga otpakiram al' evo sad se spremam. Prvo što mu sljeduje, prije raznih instalacija je otključavanje bootloadera 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 15:50 (Nefil).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Snimljeni zvuk meni zvuci dobro, a zvuk iz zvucnika nista specijalno.
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
ocean77 kaže...
robee1 kaže...

Hm, nisam bas zadovoljam kamerom prema onome sto vidim iz tvojih fotografija. Fokus nije dobar, boje lose, dize iso. Steta a mob mi se bas svidja, pogotovo OS. Sa moje trenutne pozicije S7 cini mi se je jedina opcija XL2 ili iph.

 

Moja zena je presla bas sa Galaxy S7 na OP6 i kada gledas mob kao cjelinu to je velika promjena na bolje.

Ekran je neusporedivo veci, mob izgleda modernije, OS je vizualno ljepsi i brze radi.

Sto se kamere tice nebi imao neki znacajan upgrade u odnosu na S7 jer je na njemu kamera dobra, ali nebi dobio ni losiju kameru.

Ako zelis bas dobru kameru kao cjelinu (foto i video) Pixel 2XL je stvarno dobar izbor.

Meni se svidja i Huawei P20 PRO, ima super kameru (koja zahtjeva malo vise znanja), ali je kod njega opet video (4K) losiji nego kod Pixela pa kao cjelina nije tako zaokruzen proizvod.

Mislim da sa Pixelom ne mozes pogrijesiti ako ti je kamera apsolutni broj 1 prioritet...ili S9+ ako ti nije dosadio Samsung.

 Kao cjelina je mob ok no meni je kamera bitna i po tom pitanju u odnosu na S7 nebi dobio nista. Samsung koristim privremeno i nadam se da ce to biti sto krace privremeno :)

 

 Dobar ti je onaj X-Wing Starfighter. Skuzio ga sin pa eto problema :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 17:13 (robee1).
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
Starfighter je iz Pixela.😃
Odlicno su to napravili i tko se ima vremena s time zezati moze cuda napraviti.
11 godina
offline
OnePlus 6

slike pakiranja i uredaja, ovako na prvu

 

primjetit cete da se ne dobiju slusalice sa telefonom

sto mi je osobno prvi put da vidim, ne znam da li im je to normalna praksa

 

uglavnom steta, bas bi mu pasale ovako crveno bijele sluske kao punjac

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 6

Nikad nisi dobio sa op uređajem slušalice, možeš ih posebno kupiti. Cost saving im je jedan od prioriteta jbg

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 6

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
maks0806 kaže...

Nikad nisi dobio sa op uređajem slušalice, možeš ih posebno kupiti. Cost saving im je jedan od prioriteta jbg

 ma sve 5, jasno mi je da moraju negdje srezati troskove, to su napravili na zvucniku, bezicnom punjenju sd card podrsci itd

 

nema smisla stedjeti na $1 slusalicama, pogotovo kada pogledas kako je kvalitetno pakiranje i sto sve dobijes s telefenom

 

daju zastitu za telefon i za ekran, pa mi samo bilo iznenadenje da nema slusalica, bar obicne vulgaris, nije da sad patim za slusalicama, imam ih kao vjerovatno i svatko na bacanje

 

bila je to vise samo obzervacija 

8 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Pa ocitaj sot :D
10 godina
offline
Re: OnePlus 6

Evo neki screenshot od poslijepodne...ovdje je baterija bila na 43%.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2018 23:03 (ocean77).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

Upravo ga testirao

 

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...

 ma sve 5, jasno mi je da moraju negdje srezati troskove, to su napravili na zvucniku, bezicnom punjenju sd card podrsci itd

 

nema smisla stedjeti na $1 slusalicama, pogotovo kada pogledas kako je kvalitetno pakiranje i sto sve dobijes s telefenom

 

daju zastitu za telefon i za ekran, pa mi samo bilo iznenadenje da nema slusalica, bar obicne vulgaris, nije da sad patim za slusalicama, imam ih kao vjerovatno i svatko na bacanje

 

bila je to vise samo obzervacija 

 da nema da su jedne slušalice, ali na prodanih par milijuna 

 

mogao si provjeriti što dolazi sa mobitelom, ili ovdje pitati onda ne bi bilo razočarenja. Makar su mogli za par stotina tisuća ljudi dati free bežične slušalice koje reklamiraju što zbog marketinga što zbog brže prodaje, jer bi svi navalili jer koliko sam vidio po internetu slušalice isto mogu pod best buy

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice