OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 258.275
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Moje iskustvo standardnog (besplatnog) shippinga je bilo izvrsno. Stiglo DHL-om, avionom je bio prijevoz, poljska, njemacka, italija, zagreb, i kroz manje od 48h od narudžbe bio meni na vratima...

Tako da se nadam da će i tebi stići prije planiranog... 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
OPuser kaže...

Moje iskustvo standardnog (besplatnog) shippinga je bilo izvrsno. Stiglo DHL-om, avionom je bio prijevoz, poljska, njemacka, italija, zagreb, i kroz manje od 48h od narudžbe bio meni na vratima...

Tako da se nadam da će i tebi stići prije planiranog... 

 

 To ti onda nije bilo besplatno, AVIONOM ne šalju besplatno.

Twitter: @191x7
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

dvoumim se čekati da izađe 6T ili odmah sada naručiti OP 6 survival kit sa dodatnom opremom dok je promocija, uz to bih dobio dodatnih 5% studentskog popusta. OP6 cijena nebi trebala padat nakon izlaska 6T.

 

Vaše mišljenje ?

 

 

8 čekati 6T
2 nemoj čekat, uzmi OP 6
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ne vjerujem da će OP 6T donijeti nešto posebno u usporedbi s običnom šesticom.

Snapdragon 855 je daleko, dakle biti će vrlo vjerojatno Snapdragon 845. I skoro sam siguran da će opet 8 GB RAM.

Možda ne ponude model s 64/6GB. Notch će navodno biti malo uži. Možda bude novi Gorilla Glass.

Dimenzije vjerojatno slične, dizajn skoro isti. Jedino će doći odmah s Android 9 Pie.

 

Gle, ja ne bih čekao (i nisam čekao) baš zbog pogodnosti s dodanom opremom i popustom ali i zbog još jednog razloga - čakeaš 6T pa će koji mjesec kasnije 7 pa će 7t i onda čekaš i čekaš...

 

Ako se odlučiš sada uzeti (ili naknadno 6T), slobodno iskoristi moj invite https://www.oneplus.com/hr/invite#H19T49EYVX7BHEZ za 20€ popusta na nešto od opreme.

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.8.2018 11:46 (191x7).
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Da li se isplati mijenjati huawei mate10 pro za oneplus 6 . Isplati li se dati doplate za oneplus.

Molim iskren odgovor !!!

Hvala !!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
belami63 kaže...

Da li se isplati mijenjati huawei mate10 pro za oneplus 6 . Isplati li se dati doplate za oneplus.

Molim iskren odgovor !!!

Hvala !!!

 Ja mislim da ne.

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8854&idPhone2=9109

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
belami63 kaže...

Da li se isplati mijenjati huawei mate10 pro za oneplus 6 . Isplati li se dati doplate za oneplus.

Molim iskren odgovor !!!

Hvala !!!

realno ne, iako je OP6 bolji, premala je razlika

 

da si rekao koji da kupis, onda bez razmisljanja OP6, ali ovako kad vec imas M10P, ne znam ,ne bih mjenjao

 

a i ne znamo iznos nadoplate, ako je nesto sitno onda svakako da

 

mozda da pricekas, ionako ti je skoro 11.mjesec tu, pa ce ti i OP i Huawei izbaciti nasljednike, pa vidis sta se nudi i onda kupis

7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Hvala na odgovorima !!

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

191x7 evo u prilogu slike, gdje se vidi da je standard dostava (ne prority) i vrijeme dolaska, te takodjer i put sa trackinga tako da vidis da ne izmisljam, dhl dostava, besplatna, za 48h na vratima... 

16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Lijepo je to vidjeti. Meni je brza dstava, ako ne brojimo praznik u srijedu, trebala isto toliko. Nisam mogao riskirati s "sporom" jer ovaj tjedan ne bi imao tko preuzeti pkaet doma.

Twitter: @191x7
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Jel zna ko u cemu je problem? Uopce mi ne lovi otisak prsta.. samo ovo baca.. probao sam i lagano stavit malo duze i opet nista.. i ni jedan prst.. jucer mi dosao novi update, mozda do toga?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Jel zna ko u cemu je problem? Uopce mi ne lovi otisak prsta.. samo ovo baca.. probao sam i lagano stavit malo duze i opet nista.. i ni jedan prst.. jucer mi dosao novi update, mozda do toga?

 

Edit: probao sam obrisati i ponovo dodati prst i uopce ne lovi tamo nista

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.8.2018 9:10 (hrcy28).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
hrcy28 kaže...

Jel zna ko u cemu je problem? Uopce mi ne lovi otisak prsta.. samo ovo baca.. probao sam i lagano stavit malo duze i opet nista.. i ni jedan prst.. jucer mi dosao novi update, mozda do toga?

 

Edit: probao sam obrisati i ponovo dodati prst i uopce ne lovi tamo nista

 pogledaj na njihovom forumu da li ima jos netko slican slucaj kao ti, pa ako tamo nema rjesenja, onda je rikno citat, pa salji na servis

11 godina
offline
Re: OnePlus 6

Probaj prvo wipe cache sistema, reinstalirati update ili vratiti na stari softver ako ti se to dogodilo nakon updatea.

12 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Nisam imao vremena u jutro se zezat s tim.. pa sam cijeli dan koristio prepoznavanje lica samo... Sad sam probao i proradio je senzor.. a citam po forumima lik pise da je slao u servis i dobio drugi mob jer da je greska hardvera..🤷‍♂️🤷‍♂️

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 6

Što se dostave tiče standardnom dolazi za 2-3 radna dana ako je sve uredu (potvrđeno u više navrata).

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.8.2018 11:40 (renchy666).
16 godina
offline
OnePlus 6
Twitter: @191x7
Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Izgleda da ga ima u ponudi u vipa na pretplatu. Neznam jesu li ostali znali ali bome ja tek sad sazna

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 6

Ima li netko od vas problema sa PBZ mToken aplikacijom? Meni ne radi skeniranje QR koda kada trebam napraviti autorizaciju. Na starom mobitelu nisam imao takvih problema a na OnePlus od prvog dana. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
steve90 kaže...

Ima li netko od vas problema sa PBZ mToken aplikacijom? Meni ne radi skeniranje QR koda kada trebam napraviti autorizaciju. Na starom mobitelu nisam imao takvih problema a na OnePlus od prvog dana. 

 Obrati se PBZ korisničkoj službi. Ako kamera radi, trebalo bi onda i to. Vjerojatno njihova aplikacija koristi nesto drugačije. Moguće, ne tvrdim da je.

16 godina
offline
OnePlus 6

Moj unboxing:

Twitter: @191x7
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 6

Može na PM malo o ovom popustu za studente.

Zanima me dal se može na nečiji mail (prijatelj) ili kako već to izgurat.

I interesira me kako se točno to radi, pa ako može netko na PM se javit ??

 

UNaprijed hvala....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 6
191x7 kaže...

Moj unboxing:

 

 

Ajde super za trud, ali trebas veci noz za unboxing...i daaaaleko vise svjetla, i bijela podloga nebi bila losa ako zelis to zaista kvalitetno.

10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

meni isto, ne znam kaj se događa, sigurno je do moba. ima fora kako možeš 1 po 1 uplatu izvršavati bez skenera ako baš moraš, bio danas u poslovnici pa je službenik zvao nekog i skužio bar to...

10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
meni isto, ne znam kaj se događa, sigurno je do moba. ima fora kako možeš 1 po 1 uplatu izvršavati bez skenera ako baš moraš, bio danas u poslovnici pa je službenik zvao nekog i skužio bar to...
15 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ne znam jesi na moj post odgovarao, ali pretpostaviti ću da jesi. Može se napraviti autorizacija i putem SMS-a ali QR kod je daleko praktičniji. Ja nikako da nazovem službu za korisnike 

14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Meni i addiko i HPB rade bez greške

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
OnePlus 6
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2018 22:33 (Abalo).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6

skinuo betu, stavio, imao jedan dan, vratio nazad

 

sve radi, nikakvih bugova, rusenja i slicno.

 

jednostavno mi ne pasu vizualne promjene i isto tako ovaj multitask, gasi hrpu pozadinskih aplikacija

 

prije sam ih imao oko 40, sada ih uredaj sam ugasi i ostavi na samo par

 

to primjetih ujutro, pa je moguce da je to neka nova fora sa baterijom preko noci, nisam gledao tokom dana

ne vidim nista revolucionarno u android verziji 9 , a ovo vizualno sto su promjenili mi je mlako

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice