OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 259.202
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Gigaman kaže...

Sada op meštri žele da testiram u avio modu, e nemože razbojnici.

Caka je šta mob ima random battery drain overnight, sada je opet ok, al pitanje je dana kad će zekat opet.

Idući put ću ga u avio mod opalit pa ćemo vidit. U 4 miseca ovo je treći put da pokazuje isti sindrom, ovaj put

kad sam došao u HRV na vikend.

 

Ne razumijem zasto ne shvatas da ti ljudi ne vjeruju, sam kazes da se nadas besplatnom 6T...imas li neki screenshot te tvoje potrosnje, nesto jbt...mislim nemoj se uvrijediti, ali ako sa OP podrskom komuniciras kao sto pises na forumu ovdje ne znam sta ocekujes, osim toga da ce ti reci evo ti 6T mukte...

14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Abalo kaže...

Ima neko preporuku za screen protector?

 

Original?

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
orke kaže...
Abalo kaže...

Ima neko preporuku za screen protector?

 

Original?

 Osim originala jer je skup i još moraš platit poštarinu. Ima neko iskustva sa Nilkin, Orzly, Omoto... S crnim rubovima i bez...

9 godina
offline
OnePlus 6

Koja bi bila realna cijena za rabljeni op6 kupljen 5/6 mj, verzije 64/128 gb?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

3300 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
Avensac kaže...

Koja bi bila realna cijena za rabljeni op6 kupljen 5/6 mj, verzije 64/128 gb?

ja sam pukno svoga za 3000kn na linku

 

koliko je to realno ili ne, procjenit ce kupci 

13 godina
offline
OnePlus 6
Predobar si. Ja prodao Mirror 8/128GB prošli tjedan za 3800.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
zuper kaže...
Predobar si. Ja prodao Mirror 8/128GB prošli tjedan za 3800.

ma moze se prodati naravno za visu cijenu, medutim hocu ga sto prije rjesiti, a i da stavim recimo 3500, pa onda mi spustaju cijenu zbog mikroogrebotina, od koristenja, onda dodem do 3000, ovako odma dam tu cijenu, nema cjenjkanja, ko ce ga htjeti kad ga vidi uzivo odma ce ga uzet za tu cijenu, jer se te mikroogrebotine ispoliraju za $5 tekucinom i kao nov je, samo sto se meni to neda

 

sljedeci tjedan cu piknuti M20P ili M20X pa ce mi ovaj ionako biti visak, pa eto zato ta cijena

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Naravno da sam im poslao x ss-ova..

Ko prvi do male sam u nju upada
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...
zuper kaže...
Predobar si. Ja prodao Mirror 8/128GB prošli tjedan za 3800.

ma moze se prodati naravno za visu cijenu, medutim hocu ga sto prije rjesiti, a i da stavim recimo 3500, pa onda mi spustaju cijenu zbog mikroogrebotina, od koristenja, onda dodem do 3000, ovako odma dam tu cijenu, nema cjenjkanja, ko ce ga htjeti kad ga vidi uzivo odma ce ga uzet za tu cijenu, jer se te mikroogrebotine ispoliraju za $5 tekucinom i kao nov je, samo sto se meni to neda

 

sljedeci tjedan cu piknuti M20P ili M20X pa ce mi ovaj ionako biti visak, pa eto zato ta cijena

Lol ne mogu se ogrebotine sa ekrana skinuti

Pogotovo ne s tekucinom od 5 dolara

To su sve samo lazi i false advertisement

5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
CrossDeath kaže...
Timo kaže...
zuper kaže...
Predobar si. Ja prodao Mirror 8/128GB prošli tjedan za 3800.

ma moze se prodati naravno za visu cijenu, medutim hocu ga sto prije rjesiti, a i da stavim recimo 3500, pa onda mi spustaju cijenu zbog mikroogrebotina, od koristenja, onda dodem do 3000, ovako odma dam tu cijenu, nema cjenjkanja, ko ce ga htjeti kad ga vidi uzivo odma ce ga uzet za tu cijenu, jer se te mikroogrebotine ispoliraju za $5 tekucinom i kao nov je, samo sto se meni to neda

 

sljedeci tjedan cu piknuti M20P ili M20X pa ce mi ovaj ionako biti visak, pa eto zato ta cijena

Lol ne mogu se ogrebotine sa ekrana skinuti

Pogotovo ne s tekucinom od 5 dolara

To su sve samo lazi i false advertisement

 Kao ispolirati ekran, koja prevara jbt...znaci da bi ispolirao ogrebotinu sa ekrana moras kompletan sloj ekrana perfektno skinuti na dubinu te ogrebotine...pa ko jos vjeruje u to jbt, rucno, sa tekucinom od 5 dolara 

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
dani2 kaže...
CrossDeath kaže...
Timo kaže...
zuper kaže...
Predobar si. Ja prodao Mirror 8/128GB prošli tjedan za 3800.

ma moze se prodati naravno za visu cijenu, medutim hocu ga sto prije rjesiti, a i da stavim recimo 3500, pa onda mi spustaju cijenu zbog mikroogrebotina, od koristenja, onda dodem do 3000, ovako odma dam tu cijenu, nema cjenjkanja, ko ce ga htjeti kad ga vidi uzivo odma ce ga uzet za tu cijenu, jer se te mikroogrebotine ispoliraju za $5 tekucinom i kao nov je, samo sto se meni to neda

 

sljedeci tjedan cu piknuti M20P ili M20X pa ce mi ovaj ionako biti visak, pa eto zato ta cijena

Lol ne mogu se ogrebotine sa ekrana skinuti

Pogotovo ne s tekucinom od 5 dolara

To su sve samo lazi i false advertisement

 Kao ispolirati ekran, koja prevara jbt...znaci da bi ispolirao ogrebotinu sa ekrana moras kompletan sloj ekrana perfektno skinuti na dubinu te ogrebotine...pa ko jos vjeruje u to jbt, rucno, sa tekucinom od 5 dolara 

ne nije prevara, i u pravu si nije $5 vec $13, moja greska

 

ne skida se nikakav sloj stakla, vec se te mikroogrebotine ispune tekucinom koja je namjenjena za to, pa se samo ispolira i to je to, tip top je

 

kada sam isao u carglass.hr popraviti staklo na autu, imao sa mobitel, pa sam slucajno pitao da li mi mogu i njegovo staklo srediti, pa mi je majstor tamo sredio to za 200kn i pokazao mi par tih "kitova" za mobitele, koje se mogu kupiti, a funkcioniraju na isti nacin kao popravak sajbe

 

kupio i probao na hrpi mobitela, koje smo imali u obitelji tada, i funkcionira bez greske

 

da sad ne linkam, ima ih hrpa za kupiti po netu, i stvar radi

 

13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Da funkcionira vec bi ti to napravio i podigao cijenu ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Ajmo neko bi se mogao raspistoljit i napisat osvrt unazad par mjeseci koristenja :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
CrossDeath kaže...

Da funkcionira vec bi ti to napravio i podigao cijenu ;)

da napravio bih naravno, da imam kit.

 

uglavnom nebitno, sta bi ili ne bi, mobitel je prodan

 

kad mi se M20P izgrebe, snimit cu filmic kako to funkcionira pa eto, da ljudi znaju da to radi i da se jeftino mogu te sitne ogrebotinice popraviti

 

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
Jeti kaže...

Ajmo neko bi se mogao raspistoljit i napisat osvrt unazad par mjeseci koristenja :)

evo ukratko, imao sam ga kako sam i naveo od 5. mjeseca

 

top 5 smartphona koje sam ikada imao, uz Note 8, U11+, M10P i iPhone 4S, svaki sa svojim prednostima i manama, izuzev Note serije, koja je kategorija za sebe, OP6 je najbolji smartphone, meni osobno, po mojim mjerilima

 

uvjerljivo najbolji OS koji cete ikada koristiti na mobitelu, u svakome pogledu, od dizajna, brzine, funkcija, podesavanja. nema boljeg.

 

isto tako dizajn telefona, ergonomija i kvalitete ekrana, materijala vrhunski. "jog" za utisavanje i vibru tako sitan detalj a toliko dobar i koristan.

 

netkome su mane su to sto nema bezicno punjenje, sd card utor, zvucnik je glasan ali lose kvalitete i mob ima notch

 

opet netkome je prednost 3.5mm utor, ali ovo sve navedeno je meni beskorisno, tako da na to ne gledam kao mane ili prednosti

 

uglavnom, svatkome tko je u ovo vrijeme od poznanika kupovao mobitele, uvijek sam preporucio OP6

 

kako mjenjam mobitele skoro svakih 6 mjeseci, siguran sam da cu ponovno koristiti OP u nekoj buducoj seriji

 

sada su na redu M20P, pa S10, pa onda Note 10, a onda cemo vidjeti sta ce nakon toga imati OP za ponuditi

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...
CrossDeath kaže...

Da funkcionira vec bi ti to napravio i podigao cijenu ;)

da napravio bih naravno, da imam kit.

 

uglavnom nebitno, sta bi ili ne bi, mobitel je prodan

 

kad mi se M20P izgrebe, snimit cu filmic kako to funkcionira pa eto, da ljudi znaju da to radi i da se jeftino mogu te sitne ogrebotinice popraviti

 

ajde da i to vidimo, bit ces prvi na svijetu ako to uspijes

kazes nemas kit, a par postova iznad pises da si ga kupio

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 15:12 (CrossDeath).
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Gigaman kaže...

Nisan testira avio mod. Nit proba ovu drugu opciju..

Iz servisa me mestri traze da vidim kako se baterija ponasa u safe modu. Ugl nema promjene, isti shit. I nisu mi odgovorili nakon kolko slanja u servis daju novi fon. U 4 miseca na rubu je da se salje treci put. Reka san jin da cu ga radije itnit u smece nego slat po treci put na servis. Ko zna mozda daju sad 6T kad izade, bar bi ima sta prodat.

 

Vec razmisljam o iducem telefonu i cini mi se da je Samsungov Note jedini i najbolji kandidat.

 Ja sam OP3T 6/64 slao dva puta na servis i oba puta nisu uspjeli otkloniti kvar. Treći puta sam ga poslao i poslali su mi nazad OP5 8/128 jer je to bio najbliži model mome koji su imali na lageru.

Sumljam da će ti poslati 6T ako ovog ne uspiju riješiti jer vjerojatno imaju još dosta 6-ica na lageru (bez obzira što na stranici piše "out of stock" jer im to uvijek piše neposredno prije predstavljanja novog modela).

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2018 17:23 (iandic).
5 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ako možeš stavi neki link za kit. Zanima me,a siguran sam da mnoge to zanima

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
CrossDeath kaže...
Timo kaže...
CrossDeath kaže...

Da funkcionira vec bi ti to napravio i podigao cijenu ;)

da napravio bih naravno, da imam kit.

 

uglavnom nebitno, sta bi ili ne bi, mobitel je prodan

 

kad mi se M20P izgrebe, snimit cu filmic kako to funkcionira pa eto, da ljudi znaju da to radi i da se jeftino mogu te sitne ogrebotinice popraviti

 

ajde da i to vidimo, bit ces prvi na svijetu ako to uspijes

kazes nemas kit, a par postova iznad pises da si ga kupio

 jebote ti si ko neko djete, pa kupio sam ga i potrosio, nisam ga imao da repariram OP6 ekran, jer nije bilo nista strasno izgrebano i nisam ga namjeravao prodavati

 

onda je izasao M20P i to je to

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...
CrossDeath kaže...
Timo kaže...
CrossDeath kaže...

Da funkcionira vec bi ti to napravio i podigao cijenu ;)

da napravio bih naravno, da imam kit.

 

uglavnom nebitno, sta bi ili ne bi, mobitel je prodan

 

kad mi se M20P izgrebe, snimit cu filmic kako to funkcionira pa eto, da ljudi znaju da to radi i da se jeftino mogu te sitne ogrebotinice popraviti

 

ajde da i to vidimo, bit ces prvi na svijetu ako to uspijes

kazes nemas kit, a par postova iznad pises da si ga kupio

 jebote ti si ko neko djete, pa kupio sam ga i potrosio, nisam ga imao da repariram OP6 ekran, jer nije bilo nista strasno izgrebano i nisam ga namjeravao prodavati

 

onda je izasao M20P i to je to

 

 

haha ja dijete, a ti tvrdis da se ogrebotine na ekranu od mobitela mogu ispolirati... daj molim te... da se moze, vec bi odavno to svi radili

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
btomaso8 kaže...

Ako možeš stavi neki link za kit. Zanima me,a siguran sam da mnoge to zanima

 evo, ovakav kit sam koristio bio za svoje telefone, ne tocno taj koji sam linkao, ali svi rade manje vise na istom principu

 

a evo i primjera kako to funkcinira 

 

 

kao sto rekoh to mi je preporucio covjek iz carglassa i probao sam i radi

 

doduse ne na ovako  velikom ostecenju kako je na video, vec na sitnim ogrebotinama

 

kada mi se sljedeci telefon izgrebe, snimim pa pokazem da radi

 

ne prodajem te kitove, pa da sad se tu bavim reklamama, tko hoce probati neka se sam uvjeri, em nisu skupi em ih ima milion za izabrati

 

uglavnom, puno bolje nego platiti 1000kn+ za zamjenu ekrana

11 godina
offline
Re: OnePlus 6
CrossDeath kaže...
Timo kaže...
CrossDeath kaže...
Timo kaže...
CrossDeath kaže...

Da funkcionira vec bi ti to napravio i podigao cijenu ;)

da napravio bih naravno, da imam kit.

 

uglavnom nebitno, sta bi ili ne bi, mobitel je prodan

 

kad mi se M20P izgrebe, snimit cu filmic kako to funkcionira pa eto, da ljudi znaju da to radi i da se jeftino mogu te sitne ogrebotinice popraviti

 

ajde da i to vidimo, bit ces prvi na svijetu ako to uspijes

kazes nemas kit, a par postova iznad pises da si ga kupio

 jebote ti si ko neko djete, pa kupio sam ga i potrosio, nisam ga imao da repariram OP6 ekran, jer nije bilo nista strasno izgrebano i nisam ga namjeravao prodavati

 

onda je izasao M20P i to je to

 

 

haha ja dijete, a ti tvrdis da se ogrebotine na ekranu od mobitela mogu ispolirati... daj molim te... da se moze, vec bi odavno to svi radili

 evo imas gore link, kupi ga, probaj osobno, ako ti ne bude radilo kako ja tvrdim, prodas ga meni za duplo koliko si platio, da ti nadoknadim dusevne boli.

 

dogovoreno?

11 godina
offline
OnePlus 6

uglavnom, offtopic smo, pa moze na PP nastavak razgovora

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Timo kaže...
CrossDeath kaže...
Timo kaže...
CrossDeath kaže...
Timo kaže...
CrossDeath kaže...

Da funkcionira vec bi ti to napravio i podigao cijenu ;)

da napravio bih naravno, da imam kit.

 

uglavnom nebitno, sta bi ili ne bi, mobitel je prodan

 

kad mi se M20P izgrebe, snimit cu filmic kako to funkcionira pa eto, da ljudi znaju da to radi i da se jeftino mogu te sitne ogrebotinice popraviti

 

ajde da i to vidimo, bit ces prvi na svijetu ako to uspijes

kazes nemas kit, a par postova iznad pises da si ga kupio

 jebote ti si ko neko djete, pa kupio sam ga i potrosio, nisam ga imao da repariram OP6 ekran, jer nije bilo nista strasno izgrebano i nisam ga namjeravao prodavati

 

onda je izasao M20P i to je to

 

 

haha ja dijete, a ti tvrdis da se ogrebotine na ekranu od mobitela mogu ispolirati... daj molim te... da se moze, vec bi odavno to svi radili

 evo imas gore link, kupi ga, probaj osobno, ako ti ne bude radilo kako ja tvrdim, prodas ga meni za duplo koliko si platio, da ti nadoknadim dusevne boli.

 

dogovoreno?

Haha ne treba hvala, znam da se to jednostavno ne moze na taj nacin, pa nema smisla isprobavati, ali 5+ za trud

15 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Na Google Play postoji aplikacija Oxygene updater, koja je šema s tim, zna li netko?
Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 6

Koliko ja znam to je neslužbena aplikacija ali radi ono što bi trebala. Praktički aplikacija napravi ono što bi mogao sam "ručno", znači skine update (ako postoji u odnosu na tvoju instaliranu verziju) sa službenih oneplus stranica i instalira ga. Koristiš to u slučaju ako ti se ne da čekati OTA koji ide u fazama što znači da ti i ja možemo dobiti update u razmaku od nekoliko dana i to ti predstavlja veliki problem.

Ukratko, kad čuješ (pročitaš ovdje) da postoji nova verzija OS-a a ti još nisi dobio OTA, pokreneš oxygen updater i to je to.

16 godina
offline
OnePlus 6

I, koji su vam najbolji dodatci i gadgeti za ovaj uređaj? Ignoriramo slušalice, maske i zaštitna stakla, sve drugo ulazi u izbor.

 

Je li netko pronašao neke clip-on leće za kameru a da pašu na ovaj uređaj? Imam već neko vrijeme kit s eBaya s 3 leće (wide, fish-eye i macro), no na OP6 "štipaljka" ne dohvaća donju (primarnu) kameru.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 6
CrossDeath kaže...

Haha ne treba hvala, znam da se to jednostavno ne moze na taj nacin, pa nema smisla isprobavati, ali 5+ za trud

Da, moze se, ali se to nebi trebalo raditi. Postoji ekran, a na njemu postoji oleophobic coating. Vecina mikroogrebotina se nalazi na tom coatingu sto se nalazi preko ekrana, a kada se koristi kit poput ovoga, onda se taj oleophobic coating skida, sto ti moze vise stete nego koristi napraviti. Da, izgubit ces ogrebotine, ali neces imati taj sloj preko koji ti stiti ekran od otisaka pratiju i opcenito tragova tako da ce ti ekran ocajno izgledati. Takoder taj coating pomaze i odbijanju svijetlosti (sunceve npr).

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
MARKOZD15 kaže...
CrossDeath kaže...

Haha ne treba hvala, znam da se to jednostavno ne moze na taj nacin, pa nema smisla isprobavati, ali 5+ za trud

Da, moze se, ali se to nebi trebalo raditi. Postoji ekran, a na njemu postoji oleophobic coating. Vecina mikroogrebotina se nalazi na tom coatingu sto se nalazi preko ekrana, a kada se koristi kit poput ovoga, onda se taj oleophobic coating skida, sto ti moze vise stete nego koristi napraviti. Da, izgubit ces ogrebotine, ali neces imati taj sloj preko koji ti stiti ekran od otisaka pratiju i opcenito tragova tako da ce ti ekran ocajno izgledati. Takoder taj coating pomaze i odbijanju svijetlosti (sunceve npr).

da, znam da na mobitelima postoji oleofobni sloj koji je tu radi vise razloga

i kao sto kazes, nema apsolutno nikakvog smisla ukloniti taj sloj

ali ogrebotine se kao takve, kad ti se urezu u ekran, ne mogu ukloniti tim nekim kitovima

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice