Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 95.370
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
TTTT kaže...

Koliki vam je SOT na XL modelu?

To ti nema smisla pitat jer je raspon sot-a ovisno o nacinu koristenja ogroman, meni je na U11 sot 3-11h, jako korisna informacija....

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
TTTT kaže...

Koliki vam je SOT na XL modelu?

 Od 6h do 9h., sve zavisi o načinu korištenja.

 

Iskreno stvarno to više ne pratim tako da ga punim svakih dan i pol negdje ili kad se sjetim.

12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Mali update Pixel 2 XL nakon 2mj

 

Software : brz kao i prvog dana. Sve to leti., početkom svakog mj sigurnosne zakrpe, po meni najbrži i najfluidniji software. Google Chrome radi odlično.

Kamera : odlična kao i prvog dana, i koliko vidim uvijek nešto nadodaju ili nadograde. Iz beta faze su prebacili Google Visual Core, pa ga mogu koristit sad i treće aplikacije. Također za obradu fotogradije se ne koristi Snapdragon nego njihov Google Visual Core koji 10 puta brže napravi obradu fotografije od Snapdragona...tako da se tu nema što reći.

Ova virtualna stvarnos kod Pixela - zakon., i nitko od ekipe nije ostao ravnodušan. Najčešće je plakanje od smijeha.

Zvučnici : nisam pobornik zvuka niti mi je to bilo baš bitno ali ove stereo zvučnike mi je pohvalili dosta ekipe. Svi su rekli da su zvučnici odlični i jako glasni. Mogu reći da je stvarno uživancija slušat muziku ili gledat video na Pixelu.

Ekran - OLED i nema nikakvih mana. 

Baterija : Prosjek 7h Sot-a i punim ga svakih dan i pol.

 

Što više reći - kompletan mob.

 

 

 

 
8 0 hvala 4
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

According to Google, the secondary chip is designed to compile HDR+ images 5 times faster than an application processor — with 1/10th the power consumption. 

link

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
bender_007 kaže...

According to Google, the secondary chip is designed to compile HDR+ images 5 times faster than an application processor — with 1/10th the power consumption. 

link

 Moja brzopletost...ti si stavio ispravno.

13 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Gdje u EU je najbolja cijena? Znam da ima na ebayu, ali uvijek zakasnim na aukciju. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
TTTT kaže...

Gdje u EU je najbolja cijena? Znam da ima na ebayu, ali uvijek zakasnim na aukciju. 

To moraš sam provjerit. Nemam blage.

 

Probaj ne zakasnit na aukciju.

6 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Pitanjce u vezi garancije.

 

Vi koji ste ga kupili, da li je global garancija ili samo za EU?

 

U slucaju kvara gdje se salje?

 

gledam ih po oglasu i neki se prodaju iz amerike, neki imaju HR garanciju, neki slovenski itd, pa me zanima ako netko zna kako se rjesava.

 

hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
3dfx kaže...

Pitanjce u vezi garancije.

 

Vi koji ste ga kupili, da li je global garancija ili samo za EU?

 

U slucaju kvara gdje se salje?

 

gledam ih po oglasu i neki se prodaju iz amerike, neki imaju HR garanciju, neki slovenski itd, pa me zanima ako netko zna kako se rjesava.

 

hvala.

Mislim da je Globalna garancija kao i kod Iphonea.

 

Napisao sam već da je servis u Njemačkoj.

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...
3dfx kaže...

Pitanjce u vezi garancije.

 

Vi koji ste ga kupili, da li je global garancija ili samo za EU?

 

U slucaju kvara gdje se salje?

 

gledam ih po oglasu i neki se prodaju iz amerike, neki imaju HR garanciju, neki slovenski itd, pa me zanima ako netko zna kako se rjesava.

 

hvala.

Mislim da je Globalna garancija kao i kod Iphonea.

 

Napisao sam već da je servis u Njemačkoj.

 

 Kako funcionira taj servis i gdje se javiti,moj je kupljen u kanadi u 2. mjesecu,imam racun i sve uz njega,dio ekrana je prestao raditi i poslao bi ga,ali ne znam ni gdje ni kome se javiti u vezi toga

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Sona kaže...
R36 kaže...
3dfx kaže...

Pitanjce u vezi garancije.

 

Vi koji ste ga kupili, da li je global garancija ili samo za EU?

 

U slucaju kvara gdje se salje?

 

gledam ih po oglasu i neki se prodaju iz amerike, neki imaju HR garanciju, neki slovenski itd, pa me zanima ako netko zna kako se rjesava.

 

hvala.

Mislim da je Globalna garancija kao i kod Iphonea.

 

Napisao sam već da je servis u Njemačkoj.

 

 Kako funcionira taj servis i gdje se javiti,moj je kupljen u kanadi u 2. mjesecu,imam racun i sve uz njega,dio ekrana je prestao raditi i poslao bi ga,ali ne znam ni gdje ni kome se javiti u vezi toga

 Evo ti e-mail u Njemačkoj google.service@ctdi.com pa im se obrati.

15 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ima li itko kakvu preporuku za zaštitno staklo jer koliko vidim okolo živi je rusvaj sa staklima gdje i stakla od poznatijih proizvođača ne pristaju na mobitel ili imaju dot matrix ili se pak radi o paketu koji dođe 35-40 dolara s UV lampom kojom zapečeš adhesive i slične akrobacije --- jedino koje sam našao da mi je dostupno u blizi je bilo u Neutrino Mobileu u ZG koje sam i kupio i naravno da je deklarirano za Pixel 2 XL, ali prelazi izvan ravnog dijela ekrana pa mu krajevi jednostavno zjape u zraku -- barem je full adhesive i nema dot matrix pa je iskoristivo dok ne nađem nešto konkretno.

Reviewi po amazonu, ebayu, aliexpressu i sličnima baš i nisu od pretjerane koristi jer sam upravo naletio na jedan gdje čovjek ima identičnu situaciju kao i ja (valjda rebrandirano staklo koje je isto mome) i daje 5 zvjezdica i oduševljen je, a vidi mu se (jer je postao slike) da mu rubovi stoje u zraku ....

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Google Pixel 2 XL PROBLEM:
Telefon sam dobio iz CH, došao je i nema na njemu sistema. Fabrički, dosta ljudi ima takav problem. 
Da li neko zna gdje u zagrebu ima official service partner ili nešto tako. Da mi samo instaliraju sistem.
 https://www.androidpolice.com/2017/11/02/pixel-2-xl-units-shipping-without-operating-system/

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
mujog kaže...

Google Pixel 2 XL PROBLEM:
Telefon sam dobio iz CH, došao je i nema na njemu sistema. Fabrički, dosta ljudi ima takav problem. 
Da li neko zna gdje u zagrebu ima official service partner ili nešto tako. Da mi samo instaliraju sistem.
 https://www.androidpolice.com/2017/11/02/pixel-2-xl-units-shipping-without-operating-system/

 ako se ne varam u HR nema ništa od toga, ali prema ovome sa ovog linka  "Buyers that have received a device like this are being instructed to contact Google and return it for a new model" moja preporuka da driketno kontaktiraš google kao i tvrtku osobu gdje si kupio te probaj dogovoriti da barem ne platiš poštarinu 

 

gdje si kupio mobitel trgovina ebay...? 

 

javi što si riješio...

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
mujog kaže...

Google Pixel 2 XL PROBLEM:
Telefon sam dobio iz CH, došao je i nema na njemu sistema. Fabrički, dosta ljudi ima takav problem. 
Da li neko zna gdje u zagrebu ima official service partner ili nešto tako. Da mi samo instaliraju sistem.
 https://www.androidpolice.com/2017/11/02/pixel-2-xl-units-shipping-without-operating-system/

 Prve serije su imale problema s ekranom a očito s ovim što ti navodiš.

 

Kontaktiraj Google.de - google.service@ctdi.com

 

13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Evo mene ponovno na Pixelu 2 XL, ovoga puta sam uzeo 128 GB verziju. Kada bi mogao Android P na njega?

 

Cisto da odrzim temu - mobitel radi savrseno dobro, prodao sam S9 radi baterije i uzeo ovo, nisam pozalio ni najmanje. Iskreno S9 mi je bezveze kupnja, cak mi je Note 8 bolji od njega (pricam o manjem a ne Plus modelu)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Može par rečenica na temu Note vs Pixel iz prve ruke?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...

Evo mene ponovno na Pixelu 2 XL, ovoga puta sam uzeo 128 GB verziju. Kada bi mogao Android P na njega?

 

Cisto da odrzim temu - mobitel radi savrseno dobro, prodao sam S9 radi baterije i uzeo ovo, nisam pozalio ni najmanje. Iskreno S9 mi je bezveze kupnja, cak mi je Note 8 bolji od njega (pricam o manjem a ne Plus modelu)

 

To si uzeo s Njuškala? :)

Baš sam gledao oglas i mislim si ne bi bilo loše ubost...

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...

Evo mene ponovno na Pixelu 2 XL, ovoga puta sam uzeo 128 GB verziju. Kada bi mogao Android P na njega?

 

Cisto da odrzim temu - mobitel radi savrseno dobro, prodao sam S9 radi baterije i uzeo ovo, nisam pozalio ni najmanje. Iskreno S9 mi je bezveze kupnja, cak mi je Note 8 bolji od njega (pricam o manjem a ne Plus modelu)

 Ako ti se da igrati s betom

 

https://www.androidcentral.com/how-get-android-p-your-pixel-and-how-roll-back-oreo

13 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Sil kaže...
Može par rečenica na temu Note vs Pixel iz prve ruke?

Vec sam negdje napisao o ovome, probat cu sto krace i jednostavnije. 

Note 8 je po meni najbolji all-around mobitel prosle godine, nema mu konkurencije sto se tice kompletnosti. Jedina mana mu je po meni baterija. Pixel 2 je onaj tip uredaja sto izvadis iz kutije i radi bas onako kako bi trebao. Bez ikakvog prckanja i gubitka zivaca. Brz, pouzdan, odlicna baterija, vrhunska kamera

10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
MARKOZD15 kaže...
Bez ikakvog prckanja i gubitka zivaca. Brz, pouzdan, odlicna baterija, vrhunska kamera

 Ovo bi ja mogao reci i za Xiaomi Mi Note 3 sa izuzetkom kamere koja nije vrhunska vec solidna.

Od kako sam ga izvadio iz kutije radio je pouzdano bez ijednog problema 5 mjeseci.

 

Sto se Notea tice meni bi baterija bila deal breaker kao i uzasno losa zastita od grebanja...pored tog dvoje sve drugo mi pada u vodu i djaba mu.

Pixel je opet super mob kojega je jako tesko naci jer se povremeno pojavi par i obicno su preskupi.

Kao i Note on mi isto ima citav niz stvari koje su mi potpuno neprihvatljive.

Svaki mob mi ima neku manu, ali sa nekim manama se mogu nositi, a sa nekima ne.

Za Pixel 2 XL koliko god dobar bio dao bih max 4500 Kn jer mi ne vrijedi vise, a vidim neki traze i 6500 sto je nonsens.

13 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ja upravo kupio Pixel 2 xl u Engleskoj za 629 Funta... Reko da i to probamo... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Narucio ili si tamo kupio?
Na Amazon.de je preko 1000E😂
13 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Kupio sam tu u ducanu... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ja sam svoj platio vjerovali ili ne - 3600kn za 128GB verziju. Novo zapakirano. Za ovakvu cijenu koju sam dobio mislim da se mogu tuci nogom u guzicu slobodno. 

 

Dobio sam ovako jeftino jer sam uzeo vise komada (par frendova uzelo uz mene)

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Stavio Android P na XL1 i XL2 jucer.

 

Uredaji lete u odnosu na O.

Preporucam opt inat beta program.

 

 

Jedino sto nije skroz funkcionalno je wifi, malo je sporiji scan (ali drzi i radi normalno nakon spajanja).

 

Zbilja odusevljen, taman kad sam mislio zamjenit jednog iPhone Xom

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Mitch kaže...

Stavio Android P na XL1 i XL2 jucer.

 

Uredaji lete u odnosu na O.

Preporucam opt inat beta program.

 

 

Jedino sto nije skroz funkcionalno je wifi, malo je sporiji scan (ali drzi i radi normalno nakon spajanja).

 

Zbilja odusevljen, taman kad sam mislio zamjenit jednog iPhone Xom

 

I ja mislio stavit iz neke znatiželje...ali me jebe mbanking...

Znači Wifi radi samo se sporije spaja?

Da li si još primijetio kakve greške??

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.5.2018 7:25 (R36).
15 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Hmm, shebano je sta nema root jos tako da Titanium ne radi.

Ja sam se oslonio na Google Drive backup (koji Pixel ima ugraden) i napravio je super posao (backupa do 25MB data za svaki app).


Jos ima greska sa nekim aplikacijama, tipa Instagram UI je malo rasheban, Snapchat se crasha i to je uglavnom to.


Obavezno backupajte Authenticator i kodove iz njega prije nego sto radite bilo sto. (ako ga koristite).


Inace animacije, kamera itd. sve radi nekako fluidnije.


13 godina
online
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ja koristim P betu i za sada je sve super, sve je jako fluidno i što je najbitnije sve aplikacije rade bez problema. Internet bankarstvo (mzaba) također radi te jedina aplikacija za koju sam primjetio da neće je american express aplikacija.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice