Pixel 2 i Pixel XL 2

poruka: 422
|
čitano: 95.465
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Mitch kaže...

Ha ne znam sto vi koristite, ali meni bas neke aplikacije ne loadaju dobro....whatsapp ucitava chatove po 1 min.

Snapchat neki put zna kao da ga prvi put loadam u zivotu, sve povlaci opet...uzasan lag.


Messenger mi je stalno offline makar je na wifi (koji radi super)....na LTE ista stvar, moram neki put restartat mob da bi dobio net.

Animacije iskljucene. Oba modela koja imam su 128 GB i popunjeno oko 60-70%.

Kolega da mi se whats app otvara svaki put po 1min, budi siguran da Pixel ne bi vise bio kod mene...

Ovo sto se tebi dogada je hardwarski problem i ja bi ga otfurao na servis.

15 godina
online
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
R36 kaže...

Kolega da mi se whats app otvara svaki put po 1min, budi siguran da Pixel ne bi vise bio kod mene...

Ovo sto se tebi dogada je hardwarski problem i ja bi ga otfurao na servis.

Pa kako kazem, poznat je problem Googleu i vec 2 mj "rade na otklanjanju".

 

 

Pripizdili su mi i rootao sam telefon da mogu malo pratit CPU i neke podatke. Uglavnom proc ostaje thermal throttlan i na nizoj frekvenciji....ista stvar koja je bila na HTCu sa Snapdragonom 810.

Uglavnom ne izlazi iz battery saving moda, a nije mu nitko rekao da bude u njemu.

 

 

Dogada se da mi se ucita onaj Title bar aplikacije (ispod status bara debeli zeleni bar koji kaze Whatsapp i ima povecalo za search)...a chatove cekam po min da dodu. I tako jednom dvaput dnevno u vise aplikacija.

 

Ne mogu vise smislit Google i njihove inzinjere. Uzimaju godinama najbolji talent, a produkcija im je ispod razine jednog Ubera.

Pa jedno pola stvari u Androidu im je apsolutno krivo zamisljeno.

 

Uzimaju junior developere drito s faksa koji se bave algoritmima, a za Android iskljucivo trebaju sistemase....

 

Takoder bilo kakav app na Android Pie koji ima pristup notifikacijama, recimo LightFlow, ce drzat "servis" za notifikacije budnim 24-7 jer ih drukcije ne moze citat pored sistema. To je doslovno kontrast od onoga kako je push originalno zamisljen, gdje imas API koji salje pull/get samo kada je potrebno.

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Pozdrav dali netko ima ideju koja mi je najjeftinija opcija kupnje novog pixel 2 xl modela? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Vjerojatno eBay. Ja sam svog kupio tamo.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Pozdrav!Dali je pixel 2 xl jos na prodaju

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Pozdrav svima!
Koristim Pixel 2 XL vec neko vrijeme i uistinu sam odusevljena no imam jedan "problem" koji mi se nekad znao i na 6p dogodit... Naime nekad pri koristenju blica pri nocnom slikavanju citava slika ostane bijela, blic stvori odraz "magle" i takve slike su totalno neupotrebljive....Sto uciniti po tom pitanju???? Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Pozdrav svima!
Koristim Pixel 2 XL vec neko vrijeme i uistinu sam odusevljena no imam jedan "problem" koji mi se nekad znao i na 6p dogodit... Naime nekad pri koristenju blica pri nocnom slikavanju citava slika ostane bijela, blic stvori odraz "magle" i takve slike su totalno neupotrebljive....Sto uciniti po tom pitanju???? Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Pozdrav svima!
Koristim Pixel 2 XL vec neko vrijeme i uistinu sam odusevljena no imam jedan "problem" koji mi se nekad znao i na 6p dogodit... Naime nekad pri koristenju blica pri nocnom slikavanju citava slika ostane bijela, blic stvori odraz "magle" i takve slike su totalno neupotrebljive....Sto uciniti po tom pitanju???? Hvala
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
neve111 kaže...
Pozdrav svima!
Koristim Pixel 2 XL vec neko vrijeme i uistinu sam odusevljena no imam jedan "problem" koji mi se nekad znao i na 6p dogodit... Naime nekad pri koristenju blica pri nocnom slikavanju citava slika ostane bijela, blic stvori odraz "magle" i takve slike su totalno neupotrebljive....Sto uciniti po tom pitanju???? Hvala

 Ako imaš zaštitmu masku, možda ti maska smeta. Probaj slikat bez maske.

6 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Pozdrav! Kupio bih Pixela 2 XL, novog sa nekom garancijom EU. Koliko sam čitao, Ebay.de... Najpovoljnija kupovina ili ?? Znači da dobijem i garanciju, vidim da ih ima po 470 Eura... To bih trebao kupiti registracijom na onu neku stranicu "mailbox.de", pa da mi se dalje šalje u RH? Da li je netko kupovao tako ili ima bolje rješenje?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Pozdrav svima,

Da li se još uvijek isplati uzeti 2XL? Prvo sam razmišljao čekati OnePlus 6T ili Pixel 3/XL, ali nekako sam odustao od OP-a, a Pixel 3 mi se ne čini kao neka velika razlika u odnosu na 2. Sve je manje-više isto osim S845, ali uz Googleovu optimizaciju to ne vidim ko neku veliku prednost u odnosu na S835.

 

Mob ću imati oko 2 godine, pa me jedino brine da li će hardver i softversko iskustvo ostati na top razini u tom periodu. 2XL već sada mogu dobiti za manje novce nego OP6, tako da mi se čini kao puno bolja kupnja.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
markom63 kaže...

Pozdrav svima,

Da li se još uvijek isplati uzeti 2XL? Prvo sam razmišljao čekati OnePlus 6T ili Pixel 3/XL, ali nekako sam odustao od OP-a, a Pixel 3 mi se ne čini kao neka velika razlika u odnosu na 2. Sve je manje-više isto osim S845, ali uz Googleovu optimizaciju to ne vidim ko neku veliku prednost u odnosu na S835.

 

Mob ću imati oko 2 godine, pa me jedino brine da li će hardver i softversko iskustvo ostati na top razini u tom periodu. 2XL već sada mogu dobiti za manje novce nego OP6, tako da mi se čini kao puno bolja kupnja.

 

 

Sve je to široka priča i teško je nešto predvidjeti.

 

Ja ga imam već 9mj i nemam zamjerke. 

 

Ovo tvoje pitanje da li će hardware i software ostat na top razini - ako si neki inženjer i trebat mob za neka testiranje svega i svačega onda neće ostat na top razini., ako ti mob služi za društvene mreže, whats app, pozivi, poruke, surfanje i sl... onda da.

 

Evo imam doma G2 i dana danas sve radi normalno.

 

Pixel ti je Apple s više mogučnosti prilagodbe. Ako si sve dobro na njemu složiš (sinoronizacija i sl) nećeš imat s mobom problema, niti će te mob zamarat i sve će ti radi kao podmazano.

 

I da - ako ti je kamera bitna onda ti je mob top. 

9 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Hvala na odgovoru.

 

Pričekat ću predstavljanje trojke pa onda odlućiti. Iako mi nema smisla davati gotovo duplo više novaca za novi model, bar za sada. Eventualno ako će obični 3 biti 650$ kao i prošle godine, ali mislim da ta priča završava. A koliko god mi notch ne smeta (nekad mi čak i dobro izgleda), ovaj 3XL mi je stvarno ružan.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
markom63 kaže...

Hvala na odgovoru.

 

Pričekat ću predstavljanje trojke pa onda odlućiti. Iako mi nema smisla davati gotovo duplo više novaca za novi model, bar za sada. Eventualno ako će obični 3 biti 650$ kao i prošle godine, ali mislim da ta priča završava. A koliko god mi notch ne smeta (nekad mi čak i dobro izgleda), ovaj 3XL mi je stvarno ružan.

 

 

Pixel 2 XL je fenomenalan mob, nema greske sto se izbora njega tice ni u 2019 jer u nicemu ne zaostaje za novijim modelima.

Super ekran, odlicna baterija i autonomija, brz rad, odlicna kamera, stereo zvucnici...

12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ocean77 kaže...
markom63 kaže...

Hvala na odgovoru.

 

Pričekat ću predstavljanje trojke pa onda odlućiti. Iako mi nema smisla davati gotovo duplo više novaca za novi model, bar za sada. Eventualno ako će obični 3 biti 650$ kao i prošle godine, ali mislim da ta priča završava. A koliko god mi notch ne smeta (nekad mi čak i dobro izgleda), ovaj 3XL mi je stvarno ružan.

 

 

Pixel 2 XL je fenomenalan mob, nema greske sto se izbora njega tice ni u 2019 jer u nicemu ne zaostaje za novijim modelima.

Super ekran, odlicna baterija i autonomija, brz rad, odlicna kamera, stereo zvucnici...

Kad pričamo o baterije. Nakon 9mj mi je baterija kao i prvog dana - oko 7h Sot-a., i to me totalno iznenadilo.

9 godina
neaktivan
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

2 XL definitivno pada. Obična trojka mi se čini super jer bi mi više pasala manja veličina, ali čekati još tko zna koliko da postane dostupan, pa davati 400 eura više i onda se još nadati da neće imati nikakvih dječjih bolesti... Da je cijena ista kao i prošle godine onda možda i da, ali ovako ne hvala...

 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Također kažem super mob Pixel 2 XL. I još će sada pasti cijena taman. Mene jedino što može privući kasnije za promjenu je možda novi OnePlus 6T ali znam da tu gubim vrhunsku kameru, jer ova je doslovno point and shoot i uvijek ispadne dobro.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ako nekog zanima Pixel 2 XL po razumnoj cijeni neka se javi u pp. Uzeo bi M20 Pro samo pod uvijetom da mi Vip da dobru ponudu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 12:51 (R36).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Ako netko ima za prodati maskicu google fabric case za pixel 2 xl javite mi se privatnom porukom

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Došao sad update kamere - Night mode s Pixela 3.

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Kod mene nema ništ. Službeni baš ili sa xda foruma?
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...
Kod mene nema ništ. Službeni baš ili sa xda foruma?

 Službeno. Samo na Google play ažuriraj Google kameru.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Nema ništa. Možda zato kad imam obični, a ne xl
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
kbenzema kaže...
Nema ništa. Možda zato kad imam obični, a ne xl

 Nema veze.Svi Pixeli će dobit navedenu nadogradnju.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Nema night modea. Imam night sight, jel to to?
10 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2

Je, to je to. Razlika u slici je velika kada se slika automatskim modom nocu te night sight modom. Imao sam hrpu raznih mobova do sada, većinom top modela i po fluidnosti rada i kameri u svima uvijetima google pixelu 2 xl nitko nije ravan. Idući mob bit će mi Google Pixel 3. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 22:31 (ivan27).
12 godina
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
ivan27 kaže...

Je, to je to. Razlika u slici je velika kada se slika automatskim modom nocu te night sight modom. Imao sam hrpu raznih mobova do sada, većinom top modela i po fluidnosti rada i kameri u svima uvijetima google pixelu 2 xl nitko nije ravan. Idući mob bit će mi Google Pixel 3. 

 Slažem se da je Pixel 2 XL top.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Pixel 2 i Pixel XL 2
Slažem se, imam ga 5 mjeseci i dok sam prije uvijek pratio recenzije mobitela i planirao kaj dalje kupit, otkad ovog imam, ne pratim ništ, još nijednom nisam pomislio da bi ga trebalo promijenit. Top mobitel, pa čak i ovaj moj "ružni" pixel 2.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Pixel 2 i Pixel XL 2

Kako ide procedura s jamstvom zna li tko? Je li se to rjesava direktno s googleom ili? Imam namjeru kupit jedan primjerak polovno ali garancija glasi na neki servis u zagrebu sta mi nije bas po volji, pa me zanima moze li se to odraditi direktno s googleom u slucaju problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice