Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.904
|
čitano: 10.907.112
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Veliš da imaš 1000$ za mob? Pogledaj Pixel 2 XL. Najbolja kamera na tržištu, najsvježiji softver i nadogradnje sljedeće 3 godine.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Veliš da imaš 1000$ za mob? Pogledaj Pixel 2 XL. Najbolja kamera na tržištu, najsvježiji softver i nadogradnje sljedeće 3 godine.

Ne moram nuzno potrositi tu svotu ali da. Nisam dugo pratio bas mobitele, je li to sad u trendu da je mobitel 5.5/6"

Zar nije to malo prevelika dijagonala? 

Iskreno, trenutno mi se svidio samo HTC, nije meni to ostalo toliko bitno. Biram izmedju U11 i U11+

Barcelona - Mes que un club
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
el.šef kaže...

Sada sam tek vidio da postoji HTC U11+ 

Ja sam mislio kupiti HTC U11, tj bio sam siguran da cu ga kupiti ali sada me i ovaj gore navedeni privlaci. Koja je razlika, isplati li se dati par stotina vise? Koliko sam vidio glavna promjena je sto nema viska kraj ekrana i malo veci ekran. 

 E da, ak imaš toliko love, sigurno ti je promakao još koji mob, kak veli zuper!

Ovdje ima ljudi koji u malom prstu imaju stotinjak modela

 

P.S. Slažem se za Pixel ;)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
el.šef kaže...
zuper kaže...
Veliš da imaš 1000$ za mob? Pogledaj Pixel 2 XL. Najbolja kamera na tržištu, najsvježiji softver i nadogradnje sljedeće 3 godine.

Ne moram nuzno potrositi tu svotu ali da. Nisam dugo pratio bas mobitele, je li to sad u trendu da je mobitel 5.5/6"

Zar nije to malo prevelika dijagonala? 

Iskreno, trenutno mi se svidio samo HTC, nije meni to ostalo toliko bitno. Biram izmedju U11 i U11+

 Fora je u tome da su smanjili onaj rub, pa više prema dijagonali ne možeš znati veličinu mobitela... ovaj s većom dijagonalom može na kraju ispasti manjih dimenzija...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
HTC U11+, sigurno! I ja ga gledam da nakon HTC M8 predjem na U11+.

Dok skupim $$ negdije oko ljeta! :)

Kupim si neki flagship, ( SD 835 )pa sam miran barem 3 godine! Kada je tesko doci do SD 845! :)

Stvarno sam zadovoljan za sada sa M8, za surfanje, malo YT, FB, odlican!

Nista ne steka, radi ka urica! Gore je jos Android 5.0.1 i sve radi savrseno, LoL!
Ali kada bi se moglo na U11+ nebi se zalio!

Neces pogrijesiti sa U11+, super je to mob, sa odlicnom izradom, jako dobrom kamerom, baterijom, SD 835, fluidan, ne steka, ne trza!
Barem po recenzijama na YT! Nisam neki strucnjak, to je samo moje misljenje! 😁

Odmori se u Istini! :))
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
HTC U11+, sigurno! I ja ga gledam da nakon HTC M8 predjem na U11+.

Dok skupim $$ negdije oko ljeta! :)

Kupim si neki flagship, ( SD 835 )pa sam miran barem 3 godine! Kada je tesko doci do SD 845! :)

Stvarno sam zadovoljan za sada sa M8, za surfanje, malo YT, FB, odlican!

Nista ne steka, radi ka urica! Gore je jos Android 5.0.1 i sve radi savrseno, LoL!
Ali kada bi se moglo na U11+ nebi se zalio!

Neces pogrijesiti sa U11+, super je to mob, sa odlicnom izradom, jako dobrom kamerom, baterijom, SD 835, fluidan, ne steka, ne trza!
Barem po recenzijama na YT! Nisam neki strucnjak, to je samo moje misljenje! 😁

Odmori se u Istini! :))
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pogledaj si jos one plus 5t

razorblade
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima!

I dalje sam u potrazi za novim mobitelom i dalje nisam na cistom sto odabrati pa bih volio misljenja.
Ovaj Mate 10 Lite mi je usao i listu jer je poprilicno slican 7x-u. Iskreno, ne razumijem zasto je Huawei izbacio dva modela koji imaju skoro pa identicne specs-ove (drugacija je prednja kamera i 0.03" razlike u displayu).

 

Hvala!!

 

 

9 Xiaomi Mi A1
2 Huawei Honor 7x
1 Huawei Mate 10 Lite
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jsick kaže...

Pozdrav svima!

I dalje sam u potrazi za novim mobitelom i dalje nisam na cistom sto odabrati pa bih volio misljenja.
Ovaj Mate 10 Lite mi je usao i listu jer je poprilicno slican 7x-u. Iskreno, ne razumijem zasto je Huawei izbacio dva modela koji imaju skoro pa identicne specs-ove (drugacija je prednja kamera i 0.03" razlike u displayu).

 

Hvala!!

 

 

 Meni je Mi A1 super. Ima ga tjedan ili koji. Ali ovo mi je drugi smartphone, i prijašnji mi je bio Windows Šitfon. Pa ne znam koliko vrijedi moj savjet xD.

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Imala sam htc u11 i preperfektan je telefon.Zasigurno neces pozaliti.mana mu je sto nekada odradi brze nego sto mislis da ce,eto koliko je brz.Ide nekako ispred tebe.Savrsen je.Ne znam da ima plus verzija ali ni sa obicnim neces pogrijesiti

 
2 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gdje kupiti Honor 7x kod nas?ili negdje iz EU tako da nemoram porez i carinu plaćati

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne kupuj sad mob od 1000$ kad dolazi nova generacija sada. I ima puno boljih izbora od u11 za tu lovu 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Ne kupuj sad mob od 1000$ kad dolazi nova generacija sada. I ima puno boljih izbora od u11 za tu lovu 

Jedino ako patis na 18:9 display i ako bas moras imat 3.5 jack. Po ostalome je U11 vrh..

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pixel 2, U11+, note 8, M10 Pro i S8 serija, sve ti je to isti drek, koji god uzmes apsolutno svejedno

 

imao sam ove navedene modele i odlucio se za U11+ na kraju, da sam mogao nabaviti M10 obicni njega bih uzeo, za sada ostajem na U11+

 

stvar je osobne preferencije, koji tebi najvise odgovara

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok, ekipa

 

Imam mogućnost kupnje mobitela u americi pa me zanima:

1. iphone8 (x se ne prodaje na slobodno mi je kazano)

2. samsung s8

3. google pixel 2

 

Što se od toga najviše isplati?

prvenstveno za fotografije i surfanje, standard korištenje

Što se tiče dizajna najljepši mi je s8, dok iphone mi se čini preslab u usporedbi sa ovima 

 

I koliko se kreću cijene na slobodno ovih u hr

0 iphone8
4 samsung s8
9 google pixel 2
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 17:57 (Domskilaptop).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Google pixel 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

gledam malo cijene u hr

 

iphone8 oko 6000

iphonex od 8000 do 10 000 (zašto takva razlika?)

samsung s8 oko 5500

pixel 2 od 6000 do 8500 (opet zašto takva razlika?)

 

jesu li ovo normalne cijene ili sam ja nešto fulao?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Domskilaptop kaže...

gledam malo cijene u hr

 

iphone8 oko 6000

iphonex od 8000 do 10 000 (zašto takva razlika?)

samsung s8 oko 5500

pixel 2 od 6000 do 8500 (opet zašto takva razlika?)

 

jesu li ovo normalne cijene ili sam ja nešto fulao?

 S8 kupis za 3500 novi sa garancijom po oglasima

 

tko moze ne kupuje u ducanu nikada 

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Honor V10 4k,a s8+ 4,8k - nisu normalni iz Huaweia pa uopće im cijene nisu više neke wau

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Dobar dan, forumaši. Zanima me koji mob kupiti do 2000 kn preko Njuškala s dvogodišnojom garancijom? Osoba kojoj se mob kupuje, koristit će mob za društvene mreže, surfanje internetom i slušanje glazbe, dakle klasika. Za sad ulogu igra Samsung Galaxy J7 2017. Ako ima što bolje, molio bih preporuku. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 16:51 (jurica_m).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jurica_m kaže...

Dobar dan, forumaši. Zanima me koji mob kupiti do 2000 kn preko Njuškala s dvogodišnojom garancijom? Osoba kojoj se mob kupuje, koristit će mob za društvene mreže, surfanje internetom i slušanje glazbe, dakle klasika. Za sad ulogu igra Samsung Galaxy J7 2017. Ako ima što bolje, molio bih preporuku. Hvala.

 Ja sam baš danas sestri uzeo novi j7 2017 sa njuškala za 1650 kn i mogu reći da sam ugodno iznenađen s mobitelom, stvarno iznad očekivanja

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa može samsung prodavati a8 za 3800 može i hawaji v10 za 4000. V10 je pila za a8.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sad se sjetih da ima i za 2000 kn novih zapakiranih A5 2017. Vjerujem da A5 2017 ima prednost naspram J7 2017?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sad na GSM areni uspoređujem Huawei mate 10 pro i Honor view 10. Naravno radi se o istom proizvođaču. Spcifikacije su identične osim baterije koja je malo bolja u mate 10 pro. Sad je pitanje zašto mate 10 pro košta 800 eura a honor view 10 samo 500 eura. A po mogučnostima je honor 10 bolji jer ima 3.5mm jack i micro sd slot.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zeroname kaže...

Sad na GSM areni uspoređujem Huawei mate 10 pro i Honor view 10. Naravno radi se o istom proizvođaču. Spcifikacije su identične osim baterije koja je malo bolja u mate 10 pro. Sad je pitanje zašto mate 10 pro košta 800 eura a honor view 10 samo 500 eura. A po mogučnostima je honor 10 bolji jer ima 3.5mm jack i micro sd slot.

OLED

HDR10

Front/back glass

IP67

bolja zadnja kamera

bolji DAC

3.1 type-c

citac otiska sa zadnje strane

bolja baterija

 

to sve kosta vise, zato je skuplji

 

V10 je zvijer za te pare, definitivno best buy 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Misliš da je bolje uzeti honor view 10 s obzirom da je sve natrpano sa high end komponentama za malo para. Imam osjećaj da mate 10 pro hoće bit Iphone pa samim time  i cijena je napuhana.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Potpis mate ima oled, leica cam... bolja izrada ali v10 je za svoju cijenu super.
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zeroname kaže...

Misliš da je bolje uzeti honor view 10 s obzirom da je sve natrpano sa high end komponentama za malo para. Imam osjećaj da mate 10 pro hoće bit Iphone pa samim time  i cijena je napuhana.

 ma ne, M10 je cjenovno tu gdje i treba biti

 

samo kazem da niti jedan flagship ne opravdava cijenu (u ducanima) s obzirom na recimo taj V10 ili OP5T

 

problem je sto OP5T nema kod nas kod operatera pa nije dobra kupnja kada za te novce kupis vec S8 novi sa garancijom po oglasima

 

uvijek gledas cijenu za koju se moze kupiti trenutno bez obzira na kanal prodaje, naravno ako mozes iskesirati lovu, ako ne onda uzimas na rate kod operatera

 

tak je kak je

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 21:06 (Timo).
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Huawei P10 ili Nokia 8 i - zašto? :) 

 

Nema alternative, biram službeni mobitel i da su mi dva jedina u cjenovnom rangu. :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Možda je P10 sigurnija kupnja, ali ja bih probao Nokiu. Ima jači chipset, softver praktički stock Android, robusnije izrade i ima bolji display
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice