Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.912
|
čitano: 10.908.762
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ja mislim da bi Moto X4 bio dobar izbor za žensku osobu. Lijepog dizajna, dobre kamere, mnogo memorije i povrh svega stock Android
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koja je prednost stock androida pa zasto bas top brandovi ga nemaju
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa, što mislite o ovoj ponudi Xperia XZ2 + slušalice u vrijednosti 3000kn 

Pikiram ovaj mob, slušalice mi ne trebaju, pa gledam kad bih prodao sluške to bi bila čist ok cijena za Xperiu. Samo ne znam jel ima kupaca za dotične slušalice.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mob do 2000 kn za sestru, ekran ne manji od 5.5, ne kineza, huawei moze, trgovina u hrv bi bila super zbog garancije

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maxy0 kaže...

Mob do 2000 kn za sestru, ekran ne manji od 5.5, ne kineza, huawei moze, trgovina u hrv bi bila super zbog garancije

mislim da je danas smijesno reci ne kineza

 

znaci moze juzna koreja, moze taiwan, moze japan ali kinez ne

 

znam da seruckam, al ono jeb..ga  :)

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
16OR kaže...
maxy0 kaže...

Mob do 2000 kn za sestru, ekran ne manji od 5.5, ne kineza, huawei moze, trgovina u hrv bi bila super zbog garancije

mislim da je danas smijesno reci ne kineza

 

znaci moze juzna koreja, moze taiwan, moze japan ali kinez ne

 

znam da seruckam, al ono jeb..ga  :)

 A znam, ja sam imao xiaomi i mob je odlican, al za nju zelim da je neki  iz nasih trgovina, da ne moram ja nista namjestat po njemu, ima sad meizu i taj me mobitel uzasno puta nazivciro.. 

http://trakt.tv/user/MjezZza
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maxy0 kaže...

Mob do 2000 kn za sestru, ekran ne manji od 5.5, ne kineza, huawei moze, trgovina u hrv bi bila super zbog garancije

 Ovaj

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maxy0 kaže...
16OR kaže...
maxy0 kaže...

Mob do 2000 kn za sestru, ekran ne manji od 5.5, ne kineza, huawei moze, trgovina u hrv bi bila super zbog garancije

mislim da je danas smijesno reci ne kineza

 

znaci moze juzna koreja, moze taiwan, moze japan ali kinez ne

 

znam da seruckam, al ono jeb..ga  :)

 A znam, ja sam imao xiaomi i mob je odlican, al za nju zelim da je neki  iz nasih trgovina, da ne moram ja nista namjestat po njemu, ima sad meizu i taj me mobitel uzasno puta nazivciro.. 

 

zuper kaže...
maxy0 kaže...

Mob do 2000 kn za sestru, ekran ne manji od 5.5, ne kineza, huawei moze, trgovina u hrv bi bila super zbog garancije

 Ovaj

 A odakle je Motorola ???

16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Motorola je americka kompanija, ali vecina proizvodnje im se radi u kini, tako da se moze reci da je isto kao i kineska. Neznam sta svi bjeze od kineza, ima toliko dobrih proizvodaca kineskih mobitela i po super cijenama tako da se ni ne isplati kupovati precjenjene mobitele poput samsunga ili iphona. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ovisi koji meizu imas ako imas neki od 100 dolara normalno je da ce te nervirat...
Ali opet flyme mi je jedan od najboljih i najpametnijih android sucelja evo 3 godine privatno koristim mx4 pro i flyme je brz ko prvog dana...
Inace moj glas bi isao za mi note 3 ali ne znan koliko kosta u hrv ducanima vani je oko 2000 kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Horatio_Hornblower kaže...
Ovisi koji meizu imas ako imas neki od 100 dolara normalno je da ce te nervirat...
Ali opet flyme mi je jedan od najboljih i najpametnijih android sucelja evo 3 godine privatno koristim mx4 pro i flyme je brz ko prvog dana...
Inace moj glas bi isao za mi note 3 ali ne znan koliko kosta u hrv ducanima vani je oko 2000 kn

 Meni je taj flyme nesto najgore sta sam vidio od svih romova, nijedna stvar nije na "uobicajenom" mjestu, sve je ispremetano, nista ne mogu nac, prepuno bugova (u mom slucaju meizu m2note), bas sam zamrzio taj mobitel odnosno brand

http://trakt.tv/user/MjezZza
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa, zna li tko za kakvu ok akciju negdje u rangu oko 1500kn? Moze i do 2000 kn ako ima nesto dobro.
Ne mogu dugo cekati priliku posto sam sadasnji S7 edge satrao. Ta velicina mi je bila ok.
Racunam da bi 1500-2000 trebalo biti dovoljno posto nisam zahtjevan korisnik i posto ce mi ispasti i razbiti se unutar godinu dana.
Samo novi dolaze u obzir i bilo bi dobro da nemam problema kod eventualnog ostvarivanja garancije.
Gledao sam Xiaomi MI A1 jer se dosta preporuca ali se puno ljudi žali na šum na 3.5 mm izlazu sto mi je potencijalni problem jer dosta koristim slusalice a i u autu slusam muziku preko moba.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

U mia1 temi su napisali da je to rijeseno sa oreom, ja bi uzeo redmi 5 plus zbog jace baterije

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Osvrt na kineske UI-je kratki. Apsolutno se slažem za Flyme da je katastrofa, ali mene čudi kako se ne sere po Huaweijevom UI-ju. Pa svi telefoni kolikogod bili dobri i HONOR serija koja je odličan bang for the buck su meni neupotrebljivi čisto zbog tog ui-ja. Kako recimo isti xiaomi uspije napraviti interfejs koji ima svoj štih, ali je koherentan. Sve je logično, pripada u jednu cjelinu, te generalno nije nimalo nametljivo. S druge strane gorespomenuti meizu i huawei su kao djeca od 6 godina koja uđu u trgovinu s igračkama i žele sve što postoji u ponudi. Totalni kaos, besmislene funkcije i bedastoća na bedastoći. Čak ni nova launcher to ne može riješiti kad je u sistem sve implementirano. Naravno ni Miui nema svojih mana, ali miljama je bolji od ova dva.
Jedina situacija u kojoj bih preporučio huawei je ako je iznimno dobra ponuda u tarifi, u suprotnom uvijek postoji bolja opcija u obliku Xiaomija, Oneplusa, Samsunga itd
Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
njah kaže...

Ekipa, zna li tko za kakvu ok akciju negdje u rangu oko 1500kn? Moze i do 2000 kn ako ima nesto dobro.
Ne mogu dugo cekati priliku posto sam sadasnji S7 edge satrao. Ta velicina mi je bila ok.
Racunam da bi 1500-2000 trebalo biti dovoljno posto nisam zahtjevan korisnik i posto ce mi ispasti i razbiti se unutar godinu dana.
Samo novi dolaze u obzir i bilo bi dobro da nemam problema kod eventualnog ostvarivanja garancije.
Gledao sam Xiaomi MI A1 jer se dosta preporuca ali se puno ljudi žali na šum na 3.5 mm izlazu sto mi je potencijalni problem jer dosta koristim slusalice a i u autu slusam muziku preko moba.

 Ako imaš slušalice sa niskim otporom, mogao bi čuti. Ja imam jedne sa 24 ohm i čujem šum, dok sa drugim od 32ohm nema šuma. Ali nije to tako strašno kako se čini.

Inače Mi A1 je odličan za glazbu jer ima snažan output. Možeš pogledati i HTC 10 da naručiš izvana jer on je poznat po audio kvaliteti. I garanciju možeš iskoristiti kod nas.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 13:43 (zuper).
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Lijep pozdrav!

Trebao bih pomoc oko odabira mobitela. Budget od 1500 do 2000 kn. Marka nije bitna uopce. Svi prijedlozi su dobrodosli hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maxy0 kaže...
16OR kaže...
maxy0 kaže...

Mob do 2000 kn za sestru, ekran ne manji od 5.5, ne kineza, huawei moze, trgovina u hrv bi bila super zbog garancije

mislim da je danas smijesno reci ne kineza

 

znaci moze juzna koreja, moze taiwan, moze japan ali kinez ne

 

znam da seruckam, al ono jeb..ga  :)

 A znam, ja sam imao xiaomi i mob je odlican, al za nju zelim da je neki  iz nasih trgovina, da ne moram ja nista namjestat po njemu, ima sad meizu i taj me mobitel uzasno puta nazivciro.. 

 

ok iz nasih shopova, garancija 2 god

https://neutrinomobile.hr/smartphone/brand/xiaomi.html?dir=desc&order=price

 

ne znam kakav si xiaomi imao i sta ti to tu moras namjestat, pricas o njima kao da je mobitel s marsa i moras biti inzenjer NASA-e da bi se koristio njime

al dobro...

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 17:52 (16OR).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dux111 kaže...

Lijep pozdrav!

Trebao bih pomoc oko odabira mobitela. Budget od 1500 do 2000 kn. Marka nije bitna uopce. Svi prijedlozi su dobrodosli hvala!

 Redmi 5 plus (neutrino cca 1500kn)- solidan procesor, solidna kamera, iznadprosjecna baterija. Naravno ako ces narucivati izvana onda bi preporucio novi rn5..

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
16OR kaže...
maxy0 kaže...
16OR kaže...
maxy0 kaže...

Mob do 2000 kn za sestru, ekran ne manji od 5.5, ne kineza, huawei moze, trgovina u hrv bi bila super zbog garancije

mislim da je danas smijesno reci ne kineza

 

znaci moze juzna koreja, moze taiwan, moze japan ali kinez ne

 

znam da seruckam, al ono jeb..ga  :)

 A znam, ja sam imao xiaomi i mob je odlican, al za nju zelim da je neki  iz nasih trgovina, da ne moram ja nista namjestat po njemu, ima sad meizu i taj me mobitel uzasno puta nazivciro.. 

 

ok iz nasih shopova, garancija 2 god

https://neutrinomobile.hr/smartphone/brand/xiaomi.html?dir=desc&order=price

 

ne znam kakav si xiaomi imao i sta ti to tu moras namjestat, pricas o njima kao da je mobitel s marsa i moras biti inzenjer NASA-e da bi se koristio njime

al dobro...

 a gle za sestru je mobitel, znaci hoce neku poznatiju marku... da se mene pita ibo bi xiaomi, to su odlicni mobiteli

http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Eto iPhone X se proizvodi u Bijeloj kući valjda. Drito.
Sad su Korejci something special a da vidiš na cesti Kineza i Korejca ne bi znao koji je koji.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebao bih preporuku mobitela do 4000 kn za sestru . Znaci zanima me bestbuy za taj novac , moze i izvana i njuskalo i sve . 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Izbor je velik. Moraš reći što je bitno kod moba, za što koristi, dimenzije itd.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Rucipe kaže...

Trebao bih preporuku mobitela do 4000 kn za sestru . Znaci zanima me bestbuy za taj novac , moze i izvana i njuskalo i sve . 

 ovaj  ili S8 na njuskalu

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Izbor je velik. Moraš reći što je bitno kod moba, za što koristi, dimenzije itd.

 Koristit ce se za osnvne stvari nista posebno , bitnija je dobra kamera i da nije prevelik , zato sto joj je ruka sitna . 

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Za te novce možeš uzeti preko njuškala S8. Xiaomi Mi6 izvana se može naručiti za manje od 3000, u dućanu Huawei P10 ili LG G6. I S7 je još uvijek jako dobar za 3k u dućanu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Lenovo Moto E4 mi nude u zamjenu za S5 Neo. Treba mi dualsim za pozive, whatsapp, mailove, office lens. Za sve ostalo imam S8. Kakav je taj Moto E4? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U t-coma uz tarifu za mlade i ako imate magentu 1 xperia xz2 za 3200kuna. Eto kome istice ugovor izvrsna ponuda.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

pogledaj komentare , ja se ne bi upustao u to 

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Deutsch kaže...

pogledaj komentare , ja se ne bi upustao u to 

 Hahah...zaboravih baš baciti oko. Tražim dalje 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Znas koja ti je moja preporuka, kupi nekakav šaomi i stavi custom rom ako ne zelis miui, tipa redmi 3s ako ti treba 5.0" ili rn4 ako moze 5.5"

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice