Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.934
|
čitano: 10.917.088
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Iznimno su susretljivi, nude najbolje cijene, te ako otvaraju kutiju, otvore da zamjene kineski punjač sa globalnim. Ukoliko je mobitel rabljen, navedu to i smanje cijenu poprilično. Omogućuju razne vrste plaćanja u smislu kombinacija rata i gotovine, prihvaćaju povrat uređaja u roku od 7 dana. A a ažuriranje stvarno nemaš što njih pitati ako si iole informatički pismen, molim te...

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 13:47 (maks0806).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Iznimno su susretljivi, nude najbolje cijene, te ako otvaraju kutiju, otvore da zamjene kineski punjač sa globalnim. Ukoliko je mobitel rabljen, navedu to i smanje cijenu poprilično. Omogućuju razne vrste plaćanja u smislu kombinacija rata i gotovine, prihvaćaju povrat uređaja u roku od 7 dana. A a ažuriranje stvarno nemaš što njih pitati ako si iole informatički pismen, molim te...

 vau sad si nasao neke fore iole informaticki pismen...sta bih sam trebao sad skidati verziju softvera pa ju instalirati na mobitel? pravila su jasna, obavijest o azuriranju dolazi na mob, kliknes i azuriranje se obavi...mob nije dobio niti jedno od 5 azuriranja, te niti jednu od 13 sigurnosnih zakrpa, te na zahtjev provjere statusa izbaci kako je sve azurirano...kasnije nakon istrazivanja po internetu sam shvatio da je to verzija koja se nebi smjela niti prodavati na trzistu van kine...od tuda i objasnjenje zasto su svi mobiteli otvarani, izgrebani i slicno..folija preko ekrana ima na sebi ostecenja kao da ju je netko kemijskom olovkom probadao, te ponovno 5 puta zalijepio i odlijepio...nadalje, kod njih niti jedan jedini uređaj nema na sebi naljepnicu "don't accept if the seal is broken", i vec je to svakoj normalnoj osobi dovoljno da shvati da tu nesto ne stima...a o susretljivosti, lik ti se u facu smije svaki put kad nesto pitas, onako kao "kako si glup pa nemas pojma o nicemu"..kad pitas zasto je zastitna folija oštećena, lik se naljuti i nesto promrmlja...ma nebitno, nek svatko ode do njih i vidi sto dobiva pod statusom NOVO :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 14:06 (tomko).
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa ako kupuješ proizvod namjenjen za kinesko tržište, nećeš dobivati OTA nadogradnje, raspitaj se prije kupovine. Nije u redu ako otvore mob i flashaju global rom jer je onda otvoren, a nije ni u redu ako je gore kineski rom koji nemreš updateati OTA...
Hoćeš jeftinije proći nego da kupuješ renomirane marke, malo se pomuči s time i istraži. Ili pazi što kupuješ i traži proizvod sa oznakom global. O kojem se uređaju uopće radi?
Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...
Pa ako kupuješ proizvod namjenjen za kinesko tržište, nećeš dobivati OTA nadogradnje, raspitaj se prije kupovine. Nije u redu ako otvore mob i flashaju global rom jer je onda otvoren, a nije ni u redu ako je gore kineski rom koji nemreš updateati OTA...
Hoćeš jeftinije proći nego da kupuješ renomirane marke, malo se pomuči s time i istraži. Ili pazi što kupuješ i traži proizvod sa oznakom global. O kojem se uređaju uopće radi?

 Nokia 6

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

To je normalno za taj model, guglaj Nokia 6 OTA, imaš hrpu linkova na tu temu, te linkova gdje možeš skinuti nadogradnju sa security zakrpama.

Npr: https://forum.xda-developers.com/nokia-6/help/nokia-6-ota-update-ddls-t3721424

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 14:14 (maks0806).
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja sam vec 3 moba kupio u neutrinu i to sva tri xiaomi..dobio ih u vakumiranoj kutiji koju sam.ja pred njima otvorio sam i sve provjerio...ja imam za sada pozitivna iskustva

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Patrick_cro kaže...

S kvalitetom i sa cijenom, kud ces bolje.  Ne treba ti brdo love za razliku od razvikanijih brendova koji masno naplacuju, ti izgleda nisi imao nikad Xiaomi pa ti je krivo sta ljudi misle svojom glavom pa kupuju ono sta im treba

 Iskreno na papiru je G6 po meni bolji telefon. I razlika je u finesama što se tiče procesora. Snapdragon 8xx serija će biti bolja godinu-dvije starija nego S6xx uvijek. Riječ je o raznim codecima i svačemu. Npr. APTx hd  za bluetooth koji obećava reprodukciju jednaku onoj preko kabla i bez laga. Tu su isto quick charge i slične gluposti. 

 

Druga stvar , i ovo sad pričam o ovom Redmi Note 5 koji sam naručio je recimo da mi ne znamo koja verzija Gorilla Glassa je gore(s obzirom da nije naveden na GG websiteu možeš se samo pitati da li je opće gore). Imam telefon od lg stari 3 godine(LG G3) i gore je GG 3 i ja sad moram s povećalom tražiti mini ogrebotine na ekranu ,a nikad folija gore. Tražim informacije za Note 5 nigdje ne mogu naći koji GG je gore. Malo gledam po nekim forumima i ljudi se žale da im se čak i Mi Note 3 ogrebao dosta brzo ,a on kao ima GG 4. E sad je pitanje da li možda da bi uštedili Xiaomi uzima taj GG lošije kvalitete ili da nije prošlo neke kontrole  i onda se ovakve stvari događaju?

 

 

I sam sam naručio Xiaomi i mislim da ću biti zadovoljan telefonom ,ali je neporecivo da se pojavila poprilična količina fanboyizma vezana uz ovog proizvođača.

O nekim mogućim sigurnosnim boljkama da i ne pričam. Znam reći će te svi te špijuniraju pa što ćeš ,ali ako se baš mora nek mi samo Google skuplja osobne podatke ,a ne da se to negdje sve sprema na kineskim serverima tko zna čijima i što se radi s tim podacima. Dosta mi je da vidim koje permissions im ima prosječna aplikacija ( Mi Remote na play storeu npr.) . Ajde GDPR će sad pa to možda i neće biti toliki problem...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2018 18:29 (protest431).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
protest431 kaže...
Dosta mi je da vidim koje permissions im ima prosječna aplikacija ( Mi Remote na play storeu npr.) . 

 

Sve ja to lijepo pogasim pa nek se oni misle...

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.

 

Dvoumim se vec mjesec dana, tj. troumim se izmedju S9plus, P20 pro i Oneplus 6. Dakle pogledao sam hrpu recenzija na YT i opet do podne mislim jedno a od podne drugo.

Jedina stvar koja me odbija od S9plus je zakrivljeni ekran, strah me toga jer mislim kako to adekvatno zastititi...iako na tom mobitelu ono sto mi odgovara pored svega je zastita IP68 posto radim u firmi koja se bavi obradom metala, cesto sam u pogonu proizvodnje u kojem ima dosta metalnih opiljaka i prasine.

Znam da P20 pro ima IP67, a OP6 54 cini mi se...pa mislim da je i to dovoljno dobra zastita.

P20 pro bi volio zbog te kamere, manual moda i fotografije...volim se zezati s tim kad odem na vikendicu, ali na tom telefonu ne svidja mi se fingerprint na prednjoj strani, bas mi ruzno izgleda.

OP6 razmisljam o opciji 8GB rama i 128 memorije...telefon je odlican, i nemam neku zamjerku ni na jednom polju.

 

Znaci notch mi ne smeta uopce, sve 3 telefona su odlicna, barem ja ne vidim neku veliku razliku u performansama, ili mozda grijesim...jedini problem je sto ja jedan dan zamislim taj cu kupiti 100%, a onda dok izadjem sa posla vec se predomislim

 

Pa eto voli bih cuti i vasa misljenja, telefon mijenjam sveke 3-4 godine pa ne bih volio da mi nesto promakne u svemu tome.

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

Biram mobitel za sestru za ~1400kn. Uz ok performanse najbitnija je kamera. Koliko sam pročitao na zadnjih 20-30 stranica xiaomi redmi note 4 je najbolja opcija. Redmi note 4x ima nešto bolju kameru no s obzirom na ostale karakteristike note 4 je sveukupno bolja opcija.

 

Postoji li još koja opcija za do 1500kn? Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi Mi A1, ne bi razmišljao minute...

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jotun kaže...

Pozdrav,

Biram mobitel za sestru za ~1400kn. Uz ok performanse najbitnija je kamera. Koliko sam pročitao na zadnjih 20-30 stranica xiaomi redmi note 4 je najbolja opcija. Redmi note 4x ima nešto bolju kameru no s obzirom na ostale karakteristike note 4 je sveukupno bolja opcija.

 

Postoji li još koja opcija za do 1500kn? Hvala!

 To je isti mob samo za različita tržišta...

Ako ti nije problem nešto kraća baterija, pogledaj si MiA1, a ni Redmi 5 plus nije skuplji za više od 100kn

 

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jotun kaže...

Pozdrav,

Biram mobitel za sestru za ~1400kn. Uz ok performanse najbitnija je kamera. Koliko sam pročitao na zadnjih 20-30 stranica xiaomi redmi note 4 je najbolja opcija. Redmi note 4x ima nešto bolju kameru no s obzirom na ostale karakteristike note 4 je sveukupno bolja opcija.

 

Postoji li još koja opcija za do 1500kn? Hvala!

 

Shaka111 kaže...

Xiaomi Mi A1, ne bi razmišljao minute...

Hm taj Mi A1 sam zaboravio navesti gore, zar nije 5 plus bolji zbog veceg displaya i bolje prednje kamere

 

 

4 Xiaomi Mi A1 4GB RAM 64GB ROM
6 Redmi 5 Plus4GB RAM 64GB ROM
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 14:51 (chaselol).
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa ja bih općenito uzeo 5+ jer nemam ništa protiv miuija, a i lineage lako nabacim. Uz nova launcher imam filing stock androida uz dodatnu funkcionalnost miuija pa mi je to kul.

A 5+ ima veću bateriju i moderni look

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Pa ja bih općenito uzeo 5+ jer nemam ništa protiv miuija, a i lineage lako nabacim. Uz nova launcher imam filing stock androida uz dodatnu funkcionalnost miuija pa mi je to kul.

A 5+ ima veću bateriju i moderni look

 U potpunosti se slazem sa tobom :D

a i 5+ ima istu kameru kao a1 samo sto nema tu dodatnu za bokeh 

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Na poslu mogu birati između 2 mobitela pa bi vas pitao vas za savjet.

 

Već godinu i pol koristim Xiaomi redmi note 3 pro (3gb/32gb) i jako sam zadovoljan njime, najbolji mob koji sam imao.

A sad na poslu mogu izabrati između Huawei p smart i Samsung J7.

 

Usporedba (napomena: Huawei je 3gb/32gb-ne 4gb/64gb kao što piše na stranici)

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8961&idPhone2=8675&idPhone3=7863

 

Samsung ima manji ekran, al je dimenzijama veći i teži od Huaweia.

 

Xiaomi mi ima 4400mah bateriju-kako ću se naviknuti na 3000mah kod Huaweia :)

 

Nekako razmišljam da bi svoj Xiaomi prodao i uzeo Huawei.

 

Što bi vi predložili?

Can't find a better Jam!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Pa Samsung je bolji od Huawei. Ako pogledaš recenziju baterija mu je fantastična jer ipak se radi o štedljivom procesoru. I fullHD AMOLED posrami LCD na tom Huaweiu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dani2 kaže...

Pozdrav.

 

Dvoumim se vec mjesec dana, tj. troumim se izmedju S9plus, P20 pro i Oneplus 6. Dakle pogledao sam hrpu recenzija na YT i opet do podne mislim jedno a od podne drugo.

Jedina stvar koja me odbija od S9plus je zakrivljeni ekran, strah me toga jer mislim kako to adekvatno zastititi...iako na tom mobitelu ono sto mi odgovara pored svega je zastita IP68 posto radim u firmi koja se bavi obradom metala, cesto sam u pogonu proizvodnje u kojem ima dosta metalnih opiljaka i prasine.

Znam da P20 pro ima IP67, a OP6 54 cini mi se...pa mislim da je i to dovoljno dobra zastita.

P20 pro bi volio zbog te kamere, manual moda i fotografije...volim se zezati s tim kad odem na vikendicu, ali na tom telefonu ne svidja mi se fingerprint na prednjoj strani, bas mi ruzno izgleda.

OP6 razmisljam o opciji 8GB rama i 128 memorije...telefon je odlican, i nemam neku zamjerku ni na jednom polju.

 

Znaci notch mi ne smeta uopce, sve 3 telefona su odlicna, barem ja ne vidim neku veliku razliku u performansama, ili mozda grijesim...jedini problem je sto ja jedan dan zamislim taj cu kupiti 100%, a onda dok izadjem sa posla vec se predomislim

 

Pa eto voli bih cuti i vasa misljenja, telefon mijenjam sveke 3-4 godine pa ne bih volio da mi nesto promakne u svemu tome.

 

 

 

 

 Ja bi uzeo S9+ jer je najkompletniji od ove trojice!

 Nudi najvise: SD, 3.5 jack, 2k display, bezicno punjenje, AKG slusalice, IP68, odlične ako ne i  najbolje kamer!  Pitanje samo kakav je Samsung na duze staze tj, kakav ce biti za 3-4 godine, dali ce stekati, lagy, itd! I ta baterija na S9+ koliko dugo traje, nekima je malo, drugima je ok, ali to je vise do korisnika kako ga koristi! Bilo bi super barem 6h Sota! 😉

 

 

Odmori se u Istini! :))
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gunner_V kaže...

Na poslu mogu birati između 2 mobitela pa bi vas pitao vas za savjet.

 

Već godinu i pol koristim Xiaomi redmi note 3 pro (3gb/32gb) i jako sam zadovoljan njime, najbolji mob koji sam imao.

A sad na poslu mogu izabrati između Huawei p smart i Samsung J7.

 

Usporedba (napomena: Huawei je 3gb/32gb-ne 4gb/64gb kao što piše na stranici)

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8961&idPhone2=8675&idPhone3=7863

 

Samsung ima manji ekran, al je dimenzijama veći i teži od Huaweia.

 

Xiaomi mi ima 4400mah bateriju-kako ću se naviknuti na 3000mah kod Huaweia :)

 

Nekako razmišljam da bi svoj Xiaomi prodao i uzeo Huawei.

 

Što bi vi predložili?

 Između ta dva J7, ima puno bolji ekran od huaweija i rn3 pro, i baterija mu je super. Rn3 ima 4k mah ne 4400 btw, i s 650 ju dosta dere, pa mislim da ćeš biti zadovoljniji za baterijom na J7, ali što se tiče brzine sučelja, tu gubiš sa obadva naspram Xiaomija čisto da znaš.

 

Ako dobivaš besplatno, uzmi J7, ako plaćaš, ovisi koliko. Za rn3 možeš dobiti 500-600kn

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 3:32 (maks0806).
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dani2 kaže...

Pozdrav.

 

Dvoumim se vec mjesec dana, tj. troumim se izmedju S9plus, P20 pro i Oneplus 6. Dakle pogledao sam hrpu recenzija na YT i opet do podne mislim jedno a od podne drugo.

Jedina stvar koja me odbija od S9plus je zakrivljeni ekran, strah me toga jer mislim kako to adekvatno zastititi...iako na tom mobitelu ono sto mi odgovara pored svega je zastita IP68 posto radim u firmi koja se bavi obradom metala, cesto sam u pogonu proizvodnje u kojem ima dosta metalnih opiljaka i prasine.

Znam da P20 pro ima IP67, a OP6 54 cini mi se...pa mislim da je i to dovoljno dobra zastita.

P20 pro bi volio zbog te kamere, manual moda i fotografije...volim se zezati s tim kad odem na vikendicu, ali na tom telefonu ne svidja mi se fingerprint na prednjoj strani, bas mi ruzno izgleda.

OP6 razmisljam o opciji 8GB rama i 128 memorije...telefon je odlican, i nemam neku zamjerku ni na jednom polju.

 

Znaci notch mi ne smeta uopce, sve 3 telefona su odlicna, barem ja ne vidim neku veliku razliku u performansama, ili mozda grijesim...jedini problem je sto ja jedan dan zamislim taj cu kupiti 100%, a onda dok izadjem sa posla vec se predomislim

 

Pa eto voli bih cuti i vasa misljenja, telefon mijenjam sveke 3-4 godine pa ne bih volio da mi nesto promakne u svemu tome.

 

 

 

 

S9+ mozda najkompletniji, ali tu je samsung software i taj zakrivljeni dizajn...i naravno paprena cijena.

 

P20 pro dosta losiji SOC usporedjujuci sa SD845 i barem meni, katastrofa od EMUI kineskog sucelja..

 

OP6 jedine zamjerke koje sam ja nasao, a nisu male, vele da baterija nije nesto i da je zvuk skoro pa katastrofa. sve ostalo je vise manje ok uz par zamjerki ali nista prebitno.

 

ja sam isto u slicnoj situaciji i ne znam koji mob bi uzeo. tu je sad i HTC U12+ ali to ce izaci tko zna kad..

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da Igore samsung jeste najkompletniji ali bas to mi smeta, zakrivljen ekran, dok ni za cijenu ne mogu reci da je bas pristupacna ali eto...od P20 sam definitivno odustao, a cekam sad da ovom ocean77 dodje OP6 pa da cujem od njega kako stvari stoje sa kamerom na tom telefonu, za bateriju i zvuk sam vidio bas sinoc u nekim recenzijama na YT da nisu bas top.

 

A taj HTC U12+, sve ok ali nejasna mi ta cijena od 800 eura, dok dodje ovdje bit ce vjerovatno i veca...za to sto nudi, ne znam bas...telefon izgleda odlican, al brate zar to nije malo previse.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dani2 kaže...

Da Igore samsung jeste najkompletniji ali bas to mi smeta, zakrivljen ekran, dok ni za cijenu ne mogu reci da je bas pristupacna ali eto...od P20 sam definitivno odustao, a cekam sad da ovom ocean77 dodje OP6 pa da cujem od njega kako stvari stoje sa kamerom na tom telefonu, za bateriju i zvuk sam vidio bas sinoc u nekim recenzijama na YT da nisu bas top.

 

A taj HTC U12+, sve ok ali nejasna mi ta cijena od 800 eura, dok dodje ovdje bit ce vjerovatno i veca...za to sto nudi, ne znam bas...telefon izgleda odlican, al brate zar to nije malo previse.

 

 

 

 Kod nas i viša :/

Mada moram priznati, malo sam se nabrijao da ga isprobam zbog tipki koje to nisu. Uz to ne bi trebao biti lomljiv kao prošlogodišnji U11 baš zbog nepostojanja rupa za dugmad

Međutim ta baterija od 3500mah ne obećava puno na 6" ekranu kao ni ekran koji se ničim ne ističe danas. I muzički orijentiran mob bez hp jacka za koji ima mjesta pff... Ajd ima ljudi koji nikad nisu slušalice u mob ukopčali, ali meni je nemogućnost punjenja i slušalica u ušima nekad grozno frustrirajuća. I glupi donglei se mogu goniti u krasan...

 

Možda im je cijena visoka da budu u hi end konkurenciji. Zamisli nekoga ulazi u dućan i vidi sve skupe flagshipe za 800 eura i HTC od 600 eura. Pomislio bi, hmm mora da je neka caka te da je s razlogom cijena niža. Došao sam po premium flagship, a ne kompromise!!!

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kaj najpametnije uzet do 1700 kn? Pretpostavljam neki Xiaomi ali sam izgubljen u moru tih njihovih modela iz srednjeg ranga. Nema nekih prebitnih stvari kod mobitela, bitno da za te skromne pare bude solidno zaokružen uređaj.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kbenzema kaže...
Kaj najpametnije uzet do 1700 kn? Pretpostavljam neki Xiaomi ali sam izgubljen u moru tih njihovih modela iz srednjeg ranga. Nema nekih prebitnih stvari kod mobitela, bitno da za te skromne pare bude solidno zaokružen uređaj.

 Novo/rabljeno?

Kod nas/može i online?

 

Hearthstone: Maks0806#2960
9 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Novo, po mogućnosti iz neutrina osim ak ima negdje jeftinije. Za frendicu je to, s njima je imala već iskustva pa najvjerojatnije planira uzet opet kod njih.
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

može neki tablet jeftini, a da je brz. Kvaliteta kamere i ekrana nije bitna. Bitna mi je brzina. Za igranje PUBGa. Radije bih tablet ali može i preporuka mobitela.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kbenzema kaže...
Novo, po mogućnosti iz neutrina osim ak ima negdje jeftinije. Za frendicu je to, s njima je imala već iskustva pa najvjerojatnije planira uzet opet kod njih.

 Do 1700 su MiA1 i Redmi 5 plus, osobno bih R5+ uzeo, ali ako je stock android must-have, onda MiA1

Rn5 je 2k kn tako da, ako se može protegnuti još 300kn to joj je svakako više future-proof varijanta

bruno03 kaže...

može neki tablet jeftini, a da je brz. Kvaliteta kamere i ekrana nije bitna. Bitna mi je brzina. Za igranje PUBGa. Radije bih tablet ali može i preporuka mobitela.

 Definiraj jeftino? Gdje bi kupovao?

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Najradije bih preko njuskala.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bruno03 kaže...

Najradije bih preko njuskala.

 Pa definiraj jeftino. Mora li biti novo? Je li bitna garancija?

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Svejedeno mi je. Njuskalo/strani web shop. Ako vam pada na pamet neki brzi model do 150€.

Life is great
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice