Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.800
|
čitano: 10.878.430
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trazim telefon koji nema eksteremno visoku cijenu a da ima vrhunsku kameru,ima li smisla danas kupiti pixel.Trenutno imam redmi note 4 sa gcam dnevne slike su dobre.Sta kupiti?

 

 

6 Pixel
0 Galaxy S8
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Koliki ti je budžet? 

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da li je galaxy s7 dovoljno dobra kupnju za budget oko 2000kn. Inače koristim dosta aplikacija na mobitelu, je li s7 ima dovoljno jak soc za to i da li se može šta bolje kupit za tu lovu. Kamera mi nije tolko bitna.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
slobo2712 kaže...

Trazim telefon koji nema eksteremno visoku cijenu a da ima vrhunsku kameru,ima li smisla danas kupiti pixel.Trenutno imam redmi note 4 sa gcam dnevne slike su dobre.Sta kupiti?

 

 

 Kupi nekakav xiaomi sa oisom pa opet stavi gcam.. Mi note 3, mix 2s...

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Deutsch kaže...
slobo2712 kaže...

Trazim telefon koji nema eksteremno visoku cijenu a da ima vrhunsku kameru,ima li smisla danas kupiti pixel.Trenutno imam redmi note 4 sa gcam dnevne slike su dobre.Sta kupiti?

 

 

 Kupi nekakav xiaomi sa oisom pa opet stavi gcam.. Mi note 3, mix 2s...

  I to nije losa opcija ali ipak ne bih vise da se zaj... sa pucanjem gcam-a :)

 

 

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Koliki ti je budžet? 

 Iz Bih sam pa ne znam bas oko kuna,od prilike nekih 700-800km na Olx-u.

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim mobitel do nekih 3000kn. Za sad sam našao iduće modele: Nokia 8, Nokia 7 plus, LG G6, Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi Mi 6.

Bio bih zahvalan da odaberete koji je najbolji od ovih ili pak neki drugi model.

Mobitel će se koristiti za WhatsApp, Snapchat, reprodukciju videozapisa na Youtubeu i povremeno za Microsoft Word i neke druge "lakše" aplikacije.

Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Imam slicnu dilemu kao ti, no ja sam G6 otpisao kao i Mi 6

Pogledaj i Xiaomi Mi Note 3 i Honor 9 (10)

 

Ja sam sebi suzio izbor na 2 Nokije i mislim da cu uzet Nokiu 8 čisto jer je jeftinija

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Od njih bih uzeo Mix2 definitivno. Jeftiniji od Nokie 8,izgleda bolje i ima bolju kameru. Mi6 koristim i vrhunski je, ali ima samo 5.15" ekran. Mix 2 je isti hardver u puno primamljivijem kućištu

 

@slobo koji mobiteli su ti u budžetu, ajmo tako onda :) 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 10:20 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Od njih bih uzeo Mix2 definitivno. Jeftiniji od Nokie 8,izgleda bolje i ima bolju kameru. Mi6 koristim i vrhunski je, ali ima samo 5.15" ekran. Mix 2 je isti hardver u puno primamljivijem kućištu

 

@slobo koji mobiteli su ti u budžetu, ajmo tako onda :) 

 

Pixel - malo precijenjen na olxu ali dobro,mana je pomalen displej

Pixel xl - 2-3 primjerka samo na olxu,1 jeftiniji kao nije radio zvuk ali zadnji apdejt je kao ispravio sve..?

S8 - ima ih kvrcnuti na cosku dosta su jeftiniji nzm da li bi to smetalo pri radu na duze vrijeme?

RN5pro -  vidim da je ekstra tel ali opet dosadila mi je gcam has stopped poruka sto ce sigurno biti

 

Ako ima jos neko prijedlog uglavnom kamera mi je bitna stvar.Hvala

 

 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pixeli imaju najbolje kamere, ali uzimati 2 godine skoro stare pixele hmm, zbog baterije čak i ne bih. S8 ako imaju koji trag korištenja nije loš izbor, ako je baš razbijen, ne bih. Možda da pričekaš sada bi trebao MiA2 doći sa stock androidom, i garant će biti vrhunski port google kamere. Na MiA1 čuda radi. Ali, ako nije ništa bitno osim kamere, onda pixel

Hearthstone: Maks0806#2960
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

S9+

Uzeo S9+

Jednom riječju: mrcina

6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Huawei P Smart ili Samsung A5 2017? Uzeo bi xiaomi redmi 5 plus ali je nedostupan u hr...

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arci5 kaže...

Huawei P Smart ili Samsung A5 2017? Uzeo bi xiaomi redmi 5 plus ali je nedostupan u hr...

Nedostupan ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

U linksu je nedostupan 4gb...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arci5 kaže...

U linksu je nedostupan 4gb...

 Nije links jedina trgovina gdje ga nude 

Hearthstone: Maks0806#2960
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
parizer kaže...
maks0806 kaže...

S9+

Uzeo S9+

Jednom riječju: mrcina

 Ozbiljno? Tko bi rekao. Baš nam treba takva stručna analiza za najskuplje i najkvalitetnije mobitele na tržištu. Daj nam još reci što misliš o iphone x, pixel 2 xl, lg g7 i huawei p20 pro.

6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

P20 Pro dere bez ikakvih problema S9+ ;)

 
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Čiko kaže...
parizer kaže...
maks0806 kaže...

S9+

Uzeo S9+

Jednom riječju: mrcina

 Ozbiljno? Tko bi rekao. Baš nam treba takva stručna analiza za najskuplje i najkvalitetnije mobitele na tržištu. Daj nam još reci što misliš o iphone x, pixel 2 xl, lg g7 i huawei p20 pro.

 Čemu cinizam? Čovjek je kupio mob i zadovoljan je pa je napisao...

Arci5 kaže...

P20 Pro dere bez ikakvih problema S9+ ;)

 Ne bih se složio. Ima inferioran ekran, nema utor za sluške, ima lošiji procesor, lakšu kameru za koristiti ako želi dobiti dobre fotke i emui nikome nije prvi izbor.

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S9+ je bolji u svemu od P20P, osim zadnje kamere i baterije. S9+ bi uzeo u svako doba dana

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Čiko kaže...
parizer kaže...
maks0806 kaže...

S9+

Uzeo S9+

Jednom riječju: mrcina

 Ozbiljno? Tko bi rekao. Baš nam treba takva stručna analiza za najskuplje i najkvalitetnije mobitele na tržištu. Daj nam još reci što misliš o iphone x, pixel 2 xl, lg g7 i huawei p20 pro.

 Odi spavati klinac

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
U čem je problem sa emui-iem? Ja ne vidim nikakav problem. Naučio se odmah od prvog dana. Jedino ako ne mislite da na emui nema štekanja kao kod samsunga pa vam ne odgovara? Pa za štekanja morate kupiti svoj najbolji najjači štekavi samsung.
 
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arci5 kaže...

P20 Pro dere bez ikakvih problema S9+ ;)

 

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav
Mislim se između ova 3 uređaja: OnePlus 5, Xiaomi mi 6 i LG G6
Koji bi mi vi preporučili ?
Lp

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
U čem je problem sa emui-iem? Ja ne vidim nikakav problem. Naučio se odmah od prvog dana. Jedino ako ne mislite da na emui nema štekanja kao kod samsunga pa vam ne odgovara? Pa za štekanja morate kupiti svoj najbolji najjači štekavi samsung.

EMUI izgleda kao da ga je klinac sastavio. Bespotrebne stvari plus toliko odvratan dizajn da je to cudo jedno, podsjeca me na UI jos iz doba LG G2/3. Nije ni Samsung savrsen, ali trci krugove oko Huaweia u ovom segmentu

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
čmrljo kaže...

Pozdrav
Mislim se između ova 3 uređaja: OnePlus 5, Xiaomi mi 6 i LG G6
Koji bi mi vi preporučili ?
Lp

 Oneplus 5>Mi6>G6

MARKOZD15 kaže...
Oldy kaže...
U čem je problem sa emui-iem? Ja ne vidim nikakav problem. Naučio se odmah od prvog dana. Jedino ako ne mislite da na emui nema štekanja kao kod samsunga pa vam ne odgovara? Pa za štekanja morate kupiti svoj najbolji najjači štekavi samsung.

EMUI izgleda kao da ga je klinac sastavio. Bespotrebne stvari plus toliko odvratan dizajn da je to cudo jedno, podsjeca me na UI jos iz doba LG G2/3. Nije ni Samsung savrsen, ali trci krugove oko Huaweia u ovom segmentu

 Miui je stock android naspram njega :P

Btw, od sredine 7og mjeseca, neće se moći otključati bootloader na huaweima. EMUI 4EVER

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2018 12:25 (maks0806).
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Glavno da on radi meni kako treba. I Symbian se nije ubio od ljepote pa ste ga svi imali.
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Argument ti je ono... Symbian nije imao alternativu, čim je došla, gdje je nestao? 

 

Pa neka radi dobro, i Flyme, Color OS i slični rade dobro ali izgledaju zbrda zdola, od Androida ni A, 0 konzistencije, intuitivnosti i gomila gluposti. Svakom svoje, ali ako čovjek pita za usporedbu EMUI je jedan od većih minusa HUAWEI telefona i glavni razlog zašto ih ljudi ne vole, i zašto se ne zadržim. Ne znam zašto bi se navikavao na njega ako ne moram... 

 

Ima super projekt OPEN KIRIN koji ima 17 huawei telefona supportano na AOSP android, šteta što huawei neće dopustiti otključavati bootloadere u budućnosti. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 10:51 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Glavno da on radi meni kako treba. I Symbian se nije ubio od ljepote pa ste ga svi imali.

Imali smo ga, ali nismo imali izbora. S obzirom da ima drugih varijanti koje rade jednako dobro ili bolje i uz to izgleda ljepse, hvala - ali ne hvala :)

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

molim vas za pomoć. Trebam mobitel, samo surfanje, slušanje muzike (mora imati ulaz za slušalice), pozivi i to je to. Najbitnije je da je što veći ekran i izdržljiva baterija.

Gledam ove Xiaomi uređaje ali ih je toliko da se ne mogu odlučiti koji je bolji izbor.

Ako može prijedlog u rangu do 1000 kn, i u rangu do 1300 kn ako  se za dodatnih 200-300 kn može kupiti bitno bolji uređaj.

Zahvaljujem i pozdrav

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice