Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.813
|
čitano: 10.881.559
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
A tesko reci, ne pise nigdje "life"... izgleda opaki deal ako je "pravi". Ali thnx, reci cu frendu da pripazi.
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav društvo :) 

 

Uskoro mi je rođendan pa mi je žena odlučila kupiti novi mobitel pa može prepooruka od 1500 do 1800 kn ( plus minus 200 kn )

 

Znači mobitel mi služi za internet , youtube i to je to :) Nikakve igrice me ne zanimaju :)  I naravno bitna mi je kvaliteta kamere .

 

Zahvaljivam se i molim odgovore u roku 1-2 dana ;)

 

 

peostojic

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
https://www.emmezeta.hr/multimedija/telefonija/mobilni-telefoni/66471/motorola-moto-z2-play-xt1710-09-smartphone

AMOLED ekran, dobra baterija, kamera sa velikim senzorom, skoro stock Andriod. Mislim da je odličan izbor za tebe obzirom na prioritete
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Huawei P10 Lite recimo... neka netko doda neki Xiaomi jos...
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kakav crni P10 lite za tu lovu... Redmi note 5 za 1800 je the shitt ako uzimaš u trgovini.

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 15:22 (maks0806).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja danas evo upravo uzeo Xiaomi Redmi Note 5 (onaj jaci model, valjda je pro, 4gb rama, 64 gb memorije), jako zanimljiv i dobar mobitel. Osobno mi se svidja kamera koja je nevjerovatno dobra. Mislim da su performanse slicne telefonima koji kostaju preko 4k kn  

 

ps. poslikam ga navecer

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.7.2018 20:40 (hahhaajaads).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Može savjet i pomoć koji mob kupiti za budžet do 2000 kn, +,- 100,200 kn. Hvala.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze preporuka za 2 mobitela. Tražim jedan do 3000, drugi do 2000kn. Oba namijenjena bukvalno kao fejs mašine uz nešto kežual gejminga. Može 200kn gore-dolje

Well that was pretty fu*kin ninja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Redmi note 5 za 1800 je the shitt ako uzimaš u trgovini.

 

game789 kaže...

Može savjet i pomoć koji mob kupiti za budžet do 2000 kn, +,- 100,200 kn. Hvala.

 

Bubily kaže...

Moze preporuka za 2 mobitela. Tražim jedan do 3000, drugi do 2000kn. Oba namijenjena bukvalno kao fejs mašine uz nešto kežual gejminga. Može 200kn gore-dolje

 

Sve piše.

Do 3000 će valjda netko pomoći.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mobitel do 5 incha,da ne steka i da je dobro napravljen,znaci da se nece razbiti nakon jednog pada.
Do 1500kn(moze manje)
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vidim na tomtop-u Huawei Honor 7X  (4GB RAM 32GB ROM) za $165.99 (1050kn) + još neki popust sa kodom, naravno na to bi isao vjerojatno PDV+carina.. Nez kako je sa garancijom i servisom, valjda moze u hrv u sluzbenim huawei servisima?

 

https://www.tomtop.com/p-pz0321b-us-32.html?aid=C5882

 

Jel valja to išta?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Evo ga 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Siky13_ kaže...
MARKOZD15 kaže...
Siky13_ kaže...
MARKOZD15 kaže...
Siky13_ kaže...

Poštovani, tražim najbolji mobitel do nekih 4000kn, za sada gledam galaxy s8 za 3999, no ima li nesto bolje od toga?

Gdje kupujete mobitel? Dolazi li u obzir novo-zapakirano, ali preko njuskala? 

 Kupujem ga novog novcatog, u tia-mobiteli, zašto pitate

Zato sto na njuskalu uspijete naci novi zapakirani S9 za 4000kn, a dode vam isto kao da ste ga u ducanu uzeli. Iako je S8 solidan izbor za 4000kn. Razmislite jos o OP6 ako vam dolazi u obzir narucivanje izvana (garancija im je odlicno rjesena)

 Ali nemam bas dobra iskustva s njuškalom...

 Imas u s domenici za 3800 s8 ili ak se mozes rastegnut do 4600 ak se nevaram s9

razorblade
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ekipa, s obzirom da mi je već krajnje vrijeme za zamjenit S4, odlučio sam kupiti nešto u rangu 2000-2500 kn, možda se još malo navuče ukoliko ima nešto zbilja isplativo. Koje su mi najbolje opcije u tom rangu? Preferiram manji ekran ukoliko je moguće, ali nije nužno da bude 5" ako postoji znatno bolji mob sa 5.5" ili više za te novce, baterija mi je bitna kao i svima, ali također želim da kamera bude dobra, po mogućnosti 1080p@60 po pitanju snimke. U obzir dolaze samo Androidi.

LP 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
6996 kaže...

Pogledaj neki Xiaomi redmi telefon, poput 4A

 Ne nalazim ništa ispod 750.

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hellblade kaže...
6996 kaže...

Pogledaj neki Xiaomi redmi telefon, poput 4A

 Ne nalazim ništa ispod 750.

 Redmi 4a je smeće, ne kupuj to... 

Hearthstone: Maks0806#2960
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Moze li mi neko reci koja je razlika izmedju Redmi 5, 5 plus i Redmi note 5? Cjenovno su tu negdje, a redmi 5 i 5 plus dostupni su mi odmah, dok bih za note morao pricekati nekih 10-15 dana.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
anelko kaže...

Moze li mi neko reci koja je razlika izmedju Redmi 5, 5 plus i Redmi note 5? Cjenovno su tu negdje, a redmi 5 i 5 plus dostupni su mi odmah, dok bih za note morao pricekati nekih 10-15 dana.

 

 

Redmi 5 - najslabiji procesor, manja rezolucija ekrana, manji veličinom i najmanji ekran (5,7' a ostali 5,99') od sva 3 nabrojana kao i baterija
Redmi 5 plus - procesor srednji od nabrojanih, veća rezolucija ekrana i baterija nego na Redmi 5

Redmi 5 note - preporuka većine za kupnju, najjači procesor, dupla kamera, baterija i ekran kao na 5 plus --- osobno sam ovaj izabrao za ne preveliku razliku u cijeni najbolji uređaj po većini

Pucaaaajjjj :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.7.2018 14:27 (bNeo).
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
bNeo kaže...
anelko kaže...

Moze li mi neko reci koja je razlika izmedju Redmi 5, 5 plus i Redmi note 5? Cjenovno su tu negdje, a redmi 5 i 5 plus dostupni su mi odmah, dok bih za note morao pricekati nekih 10-15 dana.

 

 

Redmi 5 - najslabiji procesor, manja rezolucija ekrana, manji veličinom i najmanji ekran (5,7' a ostali 5,99') od sva 3 nabrojana kao i baterija
Redmi 5 plus - procesor srednji od nabrojanih, veća rezolucija ekrana i baterija nego na Redmi 5

Redmi 5 note - preporuka većine za kupnju, najjači procesor, dupla kamera, baterija i ekran kao na 5 plus --- osobno sam ovaj izabrao za ne preveliku razliku u cijeni najbolji uređaj po većini

 Hvala puno. Znaci redmi 5 optada definitivno. Ako se uspijem organizovati pricekat cu onda note 5, ako ne, da li cu pogrijesiti sa redmi 5 plus ?

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A ja bih čak rekao da da, mala razlika u cijeni, a mob puno više futureproof

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledam kupiti Xiaomi Redmi Note 5 u Hrvatskoj, pa me zanima zasto je ovaj Dual model skuplji za 250 kn?

https://www.wowshop.hr/xiaomi-redmi-note-5-black.html

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-5-dual-4gb-64gb-lte-black-global.html

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2018 16:44 (game789).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
game789 kaže...

Gledam kupiti Xiaomi Redmi Note 5 u Hrvatskoj, pa me zanima zasto je ovaj Dual model skuplji za 250 kn?

https://www.wowshop.hr/xiaomi-redmi-note-5-black.html

https://neutrinomobile.hr/xiaomi-redmi-note-5-dual-4gb-64gb-lte-black-global.html

 To je isti mobitel.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav

 

Gldam mob za starog, do 2000kn.

Bitno mu je da je pristojna baterija ida su slike po danu ok.

 

Mislim da će mu 5.5" biti taman.

 

Osobno se dvojim između:

Moto G5 S plus i

Xiaomi Mi A1

 

Molio bih neko mišljenje i preporuku.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Unimatrix 007 kaže...

Pozdrav ekipa, s obzirom da mi je već krajnje vrijeme za zamjenit S4, odlučio sam kupiti nešto u rangu 2000-3000 kn, možda se još malo navuče ukoliko ima nešto zbilja isplativo. Koje su mi najbolje opcije u tom rangu? Preferiram manji ekran ukoliko je moguće, ali nije nužno da bude 5" ako postoji znatno bolji mob sa 5.5" ili više za te novce, baterija mi je bitna kao i svima, ali također želim da kamera bude dobra, po mogućnosti 1080p@60 po pitanju snimke. U obzir dolaze samo Androidi.

LP 

 Itko? netko? nitko? 

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nakon mog izbora za RN 5 sada treba pomoc za zenu, imam dvije opcije:

 

9 Redmi Note 4 Global 100 eura
2 Redmi Note 5 200 eura
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ovisi koliko ti znače tih 100 eura, dobiti će u gotovo svakom aspektu bolji mob, ali ovisi jel joj to bitno a mora dati duplo. Sebi bih uzeo rn5 ako ne mislim mijenjati mob neko vrijeme.

 

unimatrix001 Xiaomi Mi8 SE, P20 sa njuškala, Mi6 mi padaju na pamet kao kompakniji snažni telefoni u tom segmentu. 

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 16:32 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pa nije neki zahtjevan korisnik, surfanje i slikanje najviše. Znam da dobijam nov mobitel i duplo bolji, zbog toga mi se najviše i uzima, ali sada moram registraciju platiti 500 eura, tako da moram na zeni srediti.
Ako je Note 4 Global los onda cu dodati tih 100 eura, sta cu.
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
anelko kaže...
Pa nije neki zahtjevan korisnik, surfanje i slikanje najviše. Znam da dobijam nov mobitel i duplo bolji, zbog toga mi se najviše i uzima, ali sada moram registraciju platiti 500 eura, tako da moram na zeni srediti.
Ako je Note 4 Global los onda cu dodati tih 100 eura, sta cu.

 Ma dobar je, uzmi joj njega, pogotovo ako prelazi s nekog šljamsunga iz 2015-3

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 17:37 (maks0806).
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

molim preporuku za best buy mobitela

preko njuškala - novo - sa 2.god. garancije

za 1500 kn

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

I, šta je onda najjače/najbrže za 3000-3500 Kn? Novo iz trgovine, naravno.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice