Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.810
|
čitano: 10.880.216
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
191x7 kaže...

I, šta je onda najjače/najbrže za 3000-3500 Kn? Novo iz trgovine, naravno.

 Najboljeza 3600 uzeti Oneplus 6 direktno od tvrtke. Nema jačeg od toga.

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomy01 kaže...

molim preporuku za best buy mobitela

preko njuškala - novo - sa 2.god. garancije

za 1500 kn

 šta mislite o ovima, jel taj p smart dobar

 

 

1 HUAWEI P Smart
2 Samsung Galaxy A5 (2017)
0 Samsung Galaxy J7 (2017)
0 Samsung Galaxy A6 (2018)
11 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomy01 kaže...
tomy01 kaže...

molim preporuku za best buy mobitela

preko njuškala - novo - sa 2.god. garancije

za 1500 kn

 šta mislite o ovima, jel taj p smart dobar

 

 

 Evo, furam ga par dana i mogu reći samo riječi hvale za njega, pogotovo ako ga uspoređujem sa Samsungom. Kamera je za tu klasu natprosječno dobra, u ruci ostavlja "meh" dojam, malo plastično a na kraju je dosta čvrst. Baterija mi traje 2 dana prosječnog korištenja, pozivi/poruke, (koristim dual sim službeni/privatni broj), znači zvoni non stop, fotić i poneku aplikaciju i naravno SW:GoH.

Bio sam skeptičan, ovo mi je prvi Huawei, znam dosta ljudi koji imaju masu problema, ali eto ... zasad nemam nijedan.

U 5 dana sam imao 2 službena updatea androida...znači prati ga podrška.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozz..došlo je vrijeme da prodam svoj S8 (zbog odvratno loše baterije) i kupim nešta drugo i povoljnije...razmišljam o kinezu nekom do 1500-2000kn..sve ovisi i za koliko prodam S8..uglavom što mi preporučate u tom cijenovnom rangu? Starome sam kupio xiaomi redmi note 4 i mob je stvarno odlican, nevjerojatno koliko mu baterija izdrzi...ja sam bacio oko na xiaomi redmi 6 pro, ali nema ga kod nas koliko sam vidio, a na honorbuyu je trenutno 210$...piše eu warehouse te chinese i english version only..nije mi jasno jel to sam za jezik ili i za SIM karticu? Ima li još kakav dobar model?
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
strbi kaže...
Pozz..došlo je vrijeme da prodam svoj S8 (zbog odvratno loše baterije) i kupim nešta drugo i povoljnije...razmišljam o kinezu nekom do 1500-2000kn..sve ovisi i za koliko prodam S8..uglavom što mi preporučate u tom cijenovnom rangu? Starome sam kupio xiaomi redmi note 4 i mob je stvarno odlican, nevjerojatno koliko mu baterija izdrzi...ja sam bacio oko na xiaomi redmi 6 pro, ali nema ga kod nas koliko sam vidio, a na honorbuyu je trenutno 210$...piše eu warehouse te chinese i english version only..nije mi jasno jel to sam za jezik ili i za SIM karticu? Ima li još kakav dobar model?

 redmi note 5 pro je puno bolji izbor od redmi 6 pro :)

razlozi-bolji procesor (a jednako stedljiv) te najbolja kamera kod redmi telefona..

10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomy01 kaže...
tomy01 kaže...

molim preporuku za best buy mobitela

preko njuškala - novo - sa 2.god. garancije

za 1500 kn

 šta mislite o ovima, jel taj p smart dobar

 

 

 evo odluka pala na Huawei P Smart, u vip-u za 1399kn, danas sam ga malo vrtio uživo,

sve se čini ok, nadam se da će biti dobar

tako da ovi koji ga prodaju preko njuškala od 1400 do 1800 kn se mogu slikat

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Cjenovno isto na pretplatu

3 Samsung A8 2018
4 Huawei P20 Lite
http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Okej hvala..ima li još šta zanimljivo osim redmia note 5 ili 5 pro verzije? Koliko vidim isto su minorne razlike ta 2 modela...bojim se da mi nebude preveliki za ruku nakon ovog S8 jer je dosta uski a isto ima veliki ekran..al za sad mi je on prvi za kupnju...
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hacker002 kaže...

Cjenovno isto na pretplatu

 A8 je bolji. Dobiješ mnogo bolji ekran, jači chipset, bolja baterija, IP rating, a vjerujem da je i kamera nešto bolja.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Razmišljam da kupim Huawei P smart umjesto Xiaomi Redmi Note 5 Pro ili Xiami Redmi & Pro, zanima me da li je kamera pok u Huaweia? Neda mi se čekati mob poštom baš..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Može preporuka nekog mobitela novog i da se može kupiti kod nas u dućanu do 1000 kn eventualno 1100 kn ako se baš isplati. Gleda sam Redmi 4, p9 lite mini, nez ima li šta bolje od toga... Prioritet kamera i baterija pošto će se s mobitelom samo surfat, fejsat...

...The South Will Rise Again... White -h- boys
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...

Razmišljam da kupim Huawei P smart umjesto Xiaomi Redmi Note 5 Pro ili Xiami Redmi & Pro, zanima me da li je kamera pok u Huaweia? Neda mi se čekati mob poštom baš..

 Uzeo curi nedavno...Kamera je do yaya...Za tu lovu...

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...

Razmišljam da kupim Huawei P smart umjesto Xiaomi Redmi Note 5 Pro ili Xiami Redmi & Pro, zanima me da li je kamera pok u Huaweia? Neda mi se čekati mob poštom baš..

 Strpljen spašen je najbolje primjenjivo u tvojem slučaju. RN5 rastavlja taj P smart

Hearthstone: Maks0806#2960
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...
Miki_16 kaže...

Razmišljam da kupim Huawei P smart umjesto Xiaomi Redmi Note 5 Pro ili Xiami Redmi & Pro, zanima me da li je kamera pok u Huaweia? Neda mi se čekati mob poštom baš..

 Strpljen spašen je najbolje primjenjivo u tvojem slučaju. RN5 rastavlja taj P smart

 Ne znam po čemu ga rastavlja, ali rađe dam 100kn više i imam 2god garancije..kupila dva RN5 i poba riknul...

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...
maks0806 kaže...
Miki_16 kaže...

Razmišljam da kupim Huawei P smart umjesto Xiaomi Redmi Note 5 Pro ili Xiami Redmi & Pro, zanima me da li je kamera pok u Huaweia? Neda mi se čekati mob poštom baš..

 Strpljen spašen je najbolje primjenjivo u tvojem slučaju. RN5 rastavlja taj P smart

 Ne znam po čemu ga rastavlja, ali rađe dam 100kn više i imam 2god garancije..kupila dva RN5 i poba riknul...

xiaomi ima 2 godine garancije.

 

inace Redmi Note 5 pro u usporedbi a P smart, ima bolji SoC, bolju primarnu kameru, bolju sekundarnu kameru, ima fast charge i 4000mAH bateriju, i jos je jeftiniji, tako da bih rekao, pa skoro u svemu ga rastavlja 

 

 

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Poštovanje, tražim mobitel do nekih 2000 kn, po mogućnosti s otplatom na rate. 
Našao sam neke modele koji mi se sviđaju pa me zanima što vi mislite o njima, slobodno ubacite i svoje preporuke za mobitele.

POŽELJNE KARAKTERISTIKE:
- dobra autonomija - min 4000mAh baterija

- kamera - što bolja ( ne razumijem se u različite senzore koje ubacuju u kamere, jedino su mi poznati f stopovi)

- min 32 gb roma, 64 je poželjnije 

 

Verzija androida mi nije toliko bitna, mogu instalirati i custom ako treba.

 

Xiaomi Mi5 Prime

Xiaomi Redmi Note 5

Meizu Pro 7 

Meizu M6 Note

DOOGEE BL 12000

Oukitel k10000 PRO

Oukitel K7

 

Hvala unaprijed!

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2018 13:13 (pisoj1000).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Timo kaže...
Miki_16 kaže...
maks0806 kaže...
Miki_16 kaže...

Razmišljam da kupim Huawei P smart umjesto Xiaomi Redmi Note 5 Pro ili Xiami Redmi & Pro, zanima me da li je kamera pok u Huaweia? Neda mi se čekati mob poštom baš..

 Strpljen spašen je najbolje primjenjivo u tvojem slučaju. RN5 rastavlja taj P smart

 Ne znam po čemu ga rastavlja, ali rađe dam 100kn više i imam 2god garancije..kupila dva RN5 i poba riknul...

xiaomi ima 2 godine garancije.

 

inace Redmi Note 5 pro u usporedbi a P smart, ima bolji SoC, bolju primarnu kameru, bolju sekundarnu kameru, ima fast charge i 4000mAH bateriju, i jos je jeftiniji, tako da bih rekao, pa skoro u svemu ga rastavlja 

 

 

 mene zanima di ga ima za sa 2god garancije da ne šalješ u kinu i da je jeftiniji od 1400kn?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
pisoj1000 kaže...

Poštovanje, tražim mobitel do nekih 2000 kn, po mogućnosti s otplatom na rate. 
Našao sam neke modele koji mi se sviđaju pa me zanima što vi mislite o njima, slobodno ubacite i svoje preporuke za mobitele.

POŽELJNE KARAKTERISTIKE:
- dobra autonomija - min 4000mAh baterija

- kamera - što bolja ( ne razumijem se u različite senzore koje ubacuju u kamere, jedino su mi poznati f stopovi)

- min 32 gb roma, 64 je poželjnije 

 

Verzija androida mi nije toliko bitna, mogu instalirati i custom ako treba.

 

 

Xiaomi Redmi Note 5

 

Hvala unaprijed!

 Mislim da ti je ovo najbolji izbor. Dobra baterija, kamera na dosta dobroj razini-jos ako ubacis google kameru mislim da bi trebala dobit potencijal, ima 64gb prostora+utor za sd karticu. Od onoga sto nisi nabrojao ima dosta jak, a stedljiv procesor te android 8.1 sa sluzbenom podrskom za treble.. 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...
Timo kaže...
Miki_16 kaže...
maks0806 kaže...
Miki_16 kaže...

Razmišljam da kupim Huawei P smart umjesto Xiaomi Redmi Note 5 Pro ili Xiami Redmi & Pro, zanima me da li je kamera pok u Huaweia? Neda mi se čekati mob poštom baš..

 Strpljen spašen je najbolje primjenjivo u tvojem slučaju. RN5 rastavlja taj P smart

 Ne znam po čemu ga rastavlja, ali rađe dam 100kn više i imam 2god garancije..kupila dva RN5 i poba riknul...

xiaomi ima 2 godine garancije.

 

inace Redmi Note 5 pro u usporedbi a P smart, ima bolji SoC, bolju primarnu kameru, bolju sekundarnu kameru, ima fast charge i 4000mAH bateriju, i jos je jeftiniji, tako da bih rekao, pa skoro u svemu ga rastavlja 

 

 

 mene zanima di ga ima za sa 2god garancije da ne šalješ u kinu i da je jeftiniji od 1400kn?

 Na geekmaxiju je bio 200 eura 64/4 model sa 24mj nejmačke garancije, ne znam je li još. 

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Uskoro mjenjam mobitel, kao fan Sony-a, cije Xperia smartphone korisitm jos od 2011, planiram uzeti Xperia XZ2 i ne treba mi niko da govori da cu pogrijesit sa tim telefonom, da cu se zajebat, jer Sony je sve losiji i losiji na trzistu mobitela. Ja sam do sad prezadovoljan i ne vidim razlog zasto ne opet Xperia. A zadnjih dana gledam BlackBerry Key 2 i telefon mi se sve vise i vise svidja, upravo citam recenzije i misljenja. 

 

E sad, treba mi savjet od strucnjaka i onih koji se bolje razumiju od mene. Argumentima mi recite zasto da uzmem bas jedan od ova dva telefona!

 

Stvari koje su mi najbitnije: Perfomanse (posebno pri Multitaskingu), baterija, kvaliteta displaya i kamera. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2018 19:03 (dzelo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
dzelo kaže...

Uskoro mjenjam mobitel, kao fan Sony-a, cije Xperia smartphone korisitm jos od 2011, planiram uzeti Xperia XZ2 i ne treba mi niko da govori da cu pogrijesit sa tim telefonom, da cu se zajebat, jer Sony je sve losiji i losiji na trzistu mobitela. Ja sam do sad prezadovoljan i ne vidim razlog zasto ne opet Xperia. A zadnjih dana gledam BlackBerry Key 2 i telefon mi se sve vise i vise svidja, upravo citam recenzije i misljenja. 

 

E sad, treba mi savjet od strucnjaka i onih koji se bolje razumiju od mene. Argumentima mi recite zasto da uzmem bas jedan od ova dva telefona!

 

Stvari koje su mi najbitnije: Perfomanse (posebno pri Multitaskingu), baterija, kvaliteta displaya i kamera. 

Izasla ti je XZ2 Premium sa Dual kamerom i sad ce XZ3 takoder sa dual kamerom, moja osobna preporuka je da njih uzmes jer su brutalni. Premium je odlican mobitel

5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

suzio mi se izbor na xiaomi redmi note 5 (4gb ram+64 gb rom verzija) i oukitel k7

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kupiti Redmi note 5 kod nas u linksu za 2000kn ili preko honorbuya za 220$ (1450kn) global verzija 4GB/64GB? Ima tko kakva iskustva? Ima li još kakvih davanja ako je iz EU warehousea poslano? Kakvu garanciju oni daju, il ak crkne mogu sjest i plakat haha
Origin ID za FIFU 15: strbi_zg ; Steam: inspektor_lucic
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 0:01 (strbi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
1+6 ili V30 ili nešto 3

Uzimam novi mobitel i razmišljam o gore navedenim, ili o nečem trećem.

Treba mi jako dobra kamera, baterija koja može izdržat dnevni abuse od cca 3h i više razgovora dnevno, jako puno mail korespodencije na dva acc, obradu fileova, WhatsApp, Viber, FB, nešto čitanja online tiska i ostalog surfanja za razonodu cca 1h. Treba mi kvaliteta izrade, oštar i jasan ekran. Uređaj mora biti brz i fluentan, da podnosi i hendla jako puno dignut appova u isto vrijeme, po mogućnosti bez dječjih bolesti od kojih pati većina danas, ili makar da su otklonjive softwarskim patchem.

Veličina samog uredjaja ne bi trebala biti prevelika, max je bio LG G4 sa svojih 148.9 x 76.1 x 6.3 - 9.8 mm i bio mi je ugodan za rad.

Trenutno sam na Huaweiu P10, ali on mi je možda malo premal.

I da, Huawei i Honor mi nisu interesantni.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 7:29 (TheRebel).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hmmm... Oneplus 6 pa nagore...
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Čekaj Note 9 sve ovo danas je u nečemu preloše za tvoje kriterije

pisoj1000 kakakv oukitel, to otpiši odmah u startu

Hearthstone: Maks0806#2960
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 10:17 (maks0806).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mislim da bi Mate 10 Pro vez problema obavljao sve te zadatke
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Miki_16 kaže...
maks0806 kaže...
Miki_16 kaže...

Razmišljam da kupim Huawei P smart umjesto Xiaomi Redmi Note 5 Pro ili Xiami Redmi & Pro, zanima me da li je kamera pok u Huaweia? Neda mi se čekati mob poštom baš..

 Strpljen spašen je najbolje primjenjivo u tvojem slučaju. RN5 rastavlja taj P smart

 Ne znam po čemu ga rastavlja, ali rađe dam 100kn više i imam 2god garancije..kupila dva RN5 i poba riknul...

 Tako sam i ja odlučio kad sam uzimao za curu. Naručivanje (čitaj : čekanje ) i mušice od Xiaomija mi uopće ne trebaju.

 

S Huaweijem stvarno nikada nisam imao frku (y510 mi još radi kod stare) dok to ne mogu reć za Xiaomi.

 

Moje osobno iskustvo dakako. Po speckama dakako "a1" npr je bolji, no ovaj P Smart je stvarno dobar buy za nekoga tko želi otić kod nas i isti dan ubost elegantan i sasvim solidan mob, bez dodatne zajebancije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 10:33 (DarthMarkus).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nazalost, ne mogu cekati, P10 je samo posudjen, tako da moram nabavit uredjaj tokom tjedna.

Mate ne bi zato jer je sinc sa Garminom blago receno nikakav.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 12:07 (TheRebel).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice